Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.6.2010, 12:41   #201
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Kako moćno izgleda...Odmah bi ostavio PES samo kad bi ovo izaščo za PC...
hehe, da je video, pa da razumem... sta je tolko mocno u ovom ss-u?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
_Dusan_ (29.6.2010)
Stara 29.6.2010, 12:59   #202
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Da malo bolje pogledaš i uporediš ovaj screenshot sa PES 2010 u istoj situaciji primetio bi razliku.Stvarno je užas koliko PES-u nedostaje animacija...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 13:04   #203
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Evo nekih vesti(pogledajte na kraju):
I'm back friends Fifamania! Today I bring you a list of features far more or less confirmed the new FIFA 11 for consoles. In the absence of full gameplay video, remember that everything has to be taken with due caution and distances until you can try his hand as reported by various news sources or the EA SPORTS same.

- Added new system called "Pro Passing" that allows players to differentiate sharply and make the transition more or less accurate depending on the characteristics of the player who runs it. Thus the first steps to become much more difficult and precise averted the danger is to see people still play "all saw" a sort of soccer, ping-pong in which all the steps are all perfect and often than before;
- Personality +: new attributes for the players determine the most personality
- Goalkeepers improved (made more superhuman in some situations and more realistic)
- Added the rigors system already seen in the game of World Cup 2010
- Personality +: individuality of the players improved with players who have different styles of dribbling, players more or less gifted in certain areas, players more or less likely to cover in defense, or assist in attack: Cristiano Ronaldo will be distinguishable from Messi as race as a way of dribbling (the first more inclined to dribble at speed, the second more likely to dribble in tight)
- Added the foul hand are disabled by default, can be activated through menu choosing whether to allow even penalties for handball or not
- System of contrast enhanced to allow a confrontation between players at 360 degrees
- Personality +: adding personality to the arbitrators who are now more or less severe and may be wrong
- Improved corners making them more realistic
- + Personality: the characteristics of the players as to accuracy of shooting hours to affect the ability of the heaviest player to score from different positions and characteristics of the field in the air makes it more or less capable of athletic feats
- Personality +: all players have new attributes that affect the offensive and defensive nature. Rooney will be more inclined to such a great movement in attack and sacrifice defense, while Berbatov will only stay up front and wait for the ball. Similarly such players like Alves will be more inclined to give support to constant raids to attack the flanks than purely defensive players like Clichy.
- The doormen are now much more agile in their movement in the area
- The best goalkeepers with attributes in the dive will be able to achieve faster corners of the door
- Goalkeepers should read the trajectory of the cross and shoots more accurately thus resulting in the possibility of hasty exits or not according to ability of different goalkeepers
- Personality +: goalkeepers will have a different style parade, for example more acrobatic style Van der Sar against the traditional style Casillas
- References to the feet of goalkeepers have improved and allow both the classic shot top tower that the new lower ball trajectory and tense
- Added steps to effect
- The CPU will be more intelligent and ruthless in front of the door
- Personality +: CPU players will look for more hours with dribbling and class numbers against the human player
- The style of play of the teams controlled by the CPU will differ more from each other
- Personality +: included 9 different body types (8 types some more general assigned to particular players: eg. Crouch)
- Added an editor of the networks that allow you to customize the shape and physical network
- You can now save replays of any game even the HD, even online
- Cori customizable: you can insert custom songs for your team in certain situations (after a goal done now or enter the field goal team) loading the audio files directly from a hard drive or USB stick. The limit is the capacity of your HD console!
- Fully customizable Soundtrack
- New system of celebrations which requires players esultino famous in their way when not being pressed buttons to customize the exultation
- In the new system of celebrations now teammates cheering and participate more actively in the exultation of the marker
- The graphics of the game is more like the World Cup game for grass and hues
- Have been added for the victory celebrations realistic cups with trophies visible at the beginning of final
- Adding a camera Co-op
- Added new cinematic entry in the field of teams
I invite you once again to follow developments on the news of FIFA 11 in our forum and see videos and screenshots posted on the side to make you a rough idea of what it seems we may be in the new chapter of our beloved game.
As many of you surely will stand wondering what happened to the PC version, you can say with relative certainty that the first news on the PC version will begin to emerge after the 'July 8. So just really miss: Meanwhile, David Rutter, in an interview with a German magazine, has implicitly confirmed that significant changes are expected in the transition from FIFA 10 FIFA 11 PC to PC, then we can do is cross our fingers and wait for news official!

See you soon, ciaooooo
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 13:08   #204
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Da malo bolje pogledaš i uporediš ovaj screenshot sa PES 2010 u istoj situaciji primetio bi razliku.Stvarno je užas koliko PES-u nedostaje animacija...
ja sam ga poredio sa FIFA10 i ne vidim po ss-u da je tu nesto posebnije... mada, moja poenta je i bila da ss govori premalo (al ako vec nije tako, probaj FIFA10)...
(btw, FIFA-u sam uvek radije pikao od PES-a)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 13:49   #205
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ja sam ga poredio sa FIFA10 i ne vidim po ss-u da je tu nesto posebnije... mada, moja poenta je i bila da ss govori premalo (al ako vec nije tako, probaj FIFA10)...
(btw, FIFA-u sam uvek radije pikao od PES-a)
Probao sam FIFU 9 i 10 NG i moje mišlenje je da je to najbolja simulacija fudbala.E sada ja sam rekao kako bi moćno to izgledalo na PC-u.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 14:31   #206
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Gotovo je sigurno iz brojnih izvora da dobijamo next gen igru za pc, samo je pitanje dal ce biti fifa 10 za konzole malo usavrsena, ili dobijamo fifa 11 ng port( sto bi bilo najbolje ali ne verujem). Pratio sam dosta desavanja i mogu da kazem da ea sports nece tako olako dati pc gamerima isti kolac kao konzolasima. Najozbiljnije. Tacno je da vesti prve (iz pouzdanih izvora) dobijamo 8.jula.

Jos 10 dana....

Evo jos jedan izvor blizak ea sportsu sta kaze, mada necu da komentarisem vec cekam prve vesti:

Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 14:52   #207
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Ne znam ljudi, ali i dalje mi je sve ovo nekako muljavo! Da mi dobijamo mnogo bolju FIFU, a da oni tako ćute o njoj...svašta to može biti! Možda ucenjuju ljude iz KONAMI-ja, da im plate kako ne bi pustili fifu 11 istu kao i za konzole, na računarima(šalim se naravno, mada je i to moguće)!! SAMO NEKA BUDE MNOGOOOOO BOLjA OD FIFA 10 PC i bićeee fantastčno.
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:09   #208
Veteran
Član
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 205
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 86 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Bice nesto izmedju ali ce vuci na NG izgleda...
Veteran je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:23   #209
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Bem ti,jedva cekam 8. jul...videcemo,mada se nadam da ce PC igra biti bliza Xboxu i PS3-u nego PS dvojci,tj. da necemo dobiti jos jedan goddamn port sa PS2.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:25   #210
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Svi se tome nadamo...
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:32   #211
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Ne verujem da ce biti "nesto izmedju" posto se ne isplati sa biznis strane da razvijas novu igru, posto govorimo o ea sportsu,najbolje za njih da daju fifa 10 ng malo poboljsanu, jer bi dobili nekakvu zaradu i na pc trzistu od proslogodisnje igre, a konzole bi ipak imale najbolju fudbal simulaciju...

Cutnja moze biti i zbog fifa online koja tek treba da se pojavi tako da cekaju da se malo procuje i da igra konacno igra dobije release date. To sto pc verzija nije najavljena sa ps3/x360 jasno pokazuje da po necemu fifa 11 na pc nece biti ista sa njima, ali videcemo 8 jula. Sigurno ce biti next gen, barem po mojim izvorima(mogu da dam linkove) ali je pitanje dal ce biti to verija 09, 10 sa konzola...

I da, to sto po prvi put david rutter - line producer za ps3/x360 verziju govori i o pc verziji verujte mi ne moze biti losa stvar...
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:36   #212
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Da da,razumem sta hoces da kazes.Ma bilo bi odlicno i kad bi 11 bila port ove igre
http://www.youtube.com/watch?v=U0raaoN6I6M
(naravno da to bude x360/ps3 port,jer ova igra postoji u PC varijanti ali jel,kao PS2 port).
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:48   #213
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Ja bi NAJSREĆNIJI BIO, kada bi igrica barem izgledala ovako!
http://www.youtube.com/watch?v=ymnJDN25YQY

Igrao sam ovu igricu na sony 3 i osećaj je...uh... posle ovoga je PES kao da igrate sega megu!
To je fifa 09 za sony 3! UHhh... to bi bilo fantastično, samo da je portuju!

Odmah bi kupio igricu bez razmišljanja!
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:53   #214
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Znam, igrao sam tu igru na pc. Do tada jos nisam znao da ea sports daje razlicite igre pc i ps3/x360 gejmerima....

Iznenadio sam se sa fifa 09 za pc, kada sam prvi put verovali li ne saznao za razlike u pc i konzolnim verijama ea sportsovih igara. Cudio sam se kako ova igra ima 90 kada je recycled sh*t od proslogodisnje. Ali sam igrao na ps3 i shvatio....

Bilo bi dobro i da 11 bude fifa 09 next gen port malo poboljsan.

FIFA 09
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:59   #215
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

ma meni je bitno samo da gameplay bude isti, i da animacija bude kao na sony-ju 3, i da ima sva ta driblanja... ma da jednostavno bude ista kao za sony 3... joooj... jedva čekam osmi jul! Samo se nadam da neću ostati razočaran, jer baš sam se iznenadio kada sam čuo ove vesti o FIFI! U suprotnom ću morati da igram PES 2011, mada iskreno i oni su najavili velika poboljšanja, mada je i dalje za mene to robotska igrica kojoj nedostaje animacija! FIFA ZAKON!!
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 16:11   #216
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Bas tako, u suprotnom If fifa pc isnt next gen its Bye Bye EA Sports - kako je naziv jedne teme na fifa pc forumu. Tu su gotovo svi clanovi foruma rekli da vise nece igrati bilo kakvu fifu ako ove godine razocaraju na pc. A mislim da je takvo stanje i medju veciniom pc gejmera.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 16:36   #217
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Ja sam Fifu odavno prestao da igrama novije verzije skinem cisto da vidim na sta to lici onda se malo isfrustriram i vratim se na PES.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 16:42   #218
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Da, tako je u većini slučajeva jer EA nije htela da napravi pomak u FIFA PC! ZATO....OVE GODINE...(valjda su rešili) da PES-u naprave konkurenciju i na računarima! Dobro je svima poznato da na konzolama FIFA vlada, ali kako se priča po forumima (a 8 jula i zvanične informacije) FIFA će moći da konkuriše PES-u na računaru...biće bitke :P
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 16:45   #219
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Fifa 09 moja poslednja fifa. Fifa 07 poslednja fifa u kojoj sam uzivao. Fifa 10 pc nisam igrao ni nameravam posto sam vecinu zalkljucio sa screenshotova i yt klipova pre nego sto je igra izasla....
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 18:22   #220
Zale
Banned
 
Član od: 5.10.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 339
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 170 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Moja poslednja fifa je bila FIFA 2001 i to na sony1! Ali oduvek sam igrao PES...zapravo prvo iss, pa calco...pa wining eleven, pa sada takozvani pes... Igram konamijeve proizvode još od 3 razreda osnovne škole, a sada imam 21 godinu! E sad...samo pola sata igranja FIFA 09 na sony 3, meni je bilo dovoljno da shvatim šta je pravi fudbal! Pes fanovi (gde sam i ja pripadao do pre godinu dana) će i dalje stajati iza toga kako je PES najbolja fudbalska igrica, ali...KLADIM SE da niko od njih nikada nije probao fifu na sony3!!!! Zato me je ova vest o fifi sada toliko zaintrigirala! Ja ne kažem da nikada neću igrati pes...taman posla... niti sam tu da se prepirem i branim proizvode ea i konamija... tu sam da igram igrice! A što se mene tiče igraću obe ako su dobre! Zato i služe igrice!!! Pozz
Zale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FIFA Online Stefan 5 Sportske simulacije 234 23.7.2013 23:54
Fifa 2010 Devilish Soldier Sportske simulacije 330 6.8.2011 10:41
Fifa 09 Red Wing Sportske simulacije 275 13.7.2010 21:47
Fifa 08 Никола 91 Sportske simulacije 129 13.1.2010 22:28
Domaci FIFA patchevi pcigre Sportske simulacije 14 10.9.2006 17:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com