![]() |
![]() |
|
|
#2041 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
@ pharaon
Meni su 180.84 drajveri pravili problem, ali mi se pri ulasku u igru resetovao komp... Probaj nove drajvere, možda pomognu, mada sumnjam. |
|
|
|
|
|
#2042 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
Ma kazem vam imam ja isti problem ko on al bukvalni mi nekad udje nekad ne, ne znam sta mu je, kako je raspolozen, al cesce ulazi u safe mode. Da i da dodam ipak sam probao i 180.84 driver pored ovog 17x.xx i lepo sam usao u igru (mislim sa oba ulazim, samo ponekad nece). Al ja imam poseban problem, meni je sva grafika u nekim kvadratima, 90% tekstura mi se ne vidi, a npr dim iza kola je u obliku velikog broja kvadrata... Al posto mi je krs grafa i sve i tako imam jedan frejm na 2 minuta nisam se ni zalio jer svakako ne mogu da igram.
P.S. Al stvarno je zalosna situacija, danas sam drugu stavio na E8400 stock, P45, 4850, 2GB 1066 i jedva izvukao stabilnih 20fps sa -novblank i rezom u 1024x768, a ovo ostalo ostavio na default (texture resolution na minimum, a render na medium). Jedino sto su mu driveri za grafu stariji od mene. |
|
|
|
|
|
#2043 |
|
Starosedelac
|
Instalirao najnovije drivere 185.20 ali nista.Mislim da driveri ispravljaju greske kod textura i kamera i ostalih za*****cija,a ne greske pri ulasku u igru.
P.S.Odoh u Vistu da probam da instaliram GTA IV posto imam bootabilnu vistu zajeno sa xp.Daj Boze da uspe.Cekam glupu igru DVE godine i na kraju ne mogu da je igram....Joj majko moja... P.S.Pominjem odredjene clanove porodice rockstarovih programera.
|
|
|
|
|
|
#2044 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
Pa ja ne znam sto ti uopste imas XP. Ja bih na tvom mestu kupio jos 2 giga rama (to ti je 2000din), malo klokovao procesor i drzao samo Vistu 64. Jos jednom da kazem, citao sam na kutiji da je igra optimizovana za 64-bit i multi-core.
|
|
|
|
|
|
#2045 |
|
Starosedelac
|
Da imam 2000 isao bih da se zenim,ne bih sedeo kuci i instalirao ceo ****ni dan GTA IV.Proc ne mogu da klokujem jer imam krs od napajanja.Ne znam ni kako drzi ovu konfu na defaultu,a da ne pominjem klokovanje.Cekacu da vidim sta ce vista da uradi pa cu da vam javim.
P.S.Odoh da jedem podvarak sa belim lukom da se malo smirim. |
|
|
|
|
|
#2046 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Statistics
Average FPS: 38.99 Duration: 37.16 sec CPU Usage: 85% System memory usage: 83% Video memory usage: 100% Graphics Settings Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz) Texture Quality: High Render Quality: Highest View Distance: 100 Detail Distance: 100 Hardware Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT Video Driver version: 185.20 Audio Adapter: Realtek HD Audio output Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz File ID: Benchmark.cli Dobitak u odnosu na 180.48: ~1fps. |
|
|
|
|
|
#2047 |
|
Član
Član od: 8.12.2007.
Poruke: 75
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
|
Ne znam kako kod vas ali meni benchmark svaki put pokazuje drugaciji rezultat
stalno varira fps broj
|
|
|
|
|
|
#2048 |
|
Starosedelac
|
Predjoh i ja igru.
Moj utisak je da je na dosta dobrom nivuo, na sve su mislili(osim na optimizaciju) svaka misija je nesto posebno. Koliko je procenata predjena igra kod vas 63? |
|
|
|
|
|
#2049 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
Meni jednostavno nema opcije za benchmark.Uostalom i sta ce mi kad nema nista fino da pokaze
- samo "krv i led"
|
|
|
|
|
|
#2050 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
|
Meni ima, a ti mozes da kucas -benchmark u cmdline.
|
|
|
|
|
|
#2051 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
Svaka ti cast Marko93.Sad ne mogu ni igru da pokrenem.
Poslednja ispravka: White Ripper (2.1.2009 u 13:32) |
|
|
|
|
|
#2052 |
|
d-_-b
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
|
Kad želiš da nastaviš sa igrom, obrišeš -benchmark iz commandline fajla, sačuvaš i normalno pokreneš igru.
|
|
|
|
|
|
#2053 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2054 |
|
Starosedelac
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
|
a da obrises ceo comandline file?
|
|
|
|
|
|
#2055 |
|
Član
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
|
Pa pogledaj sta sam napisao. Hostile Negotation iz treceg, a za sve ostale mi nije trebalo VISE OD DVA POKUSAJA. Ja nigde nisam rekao da sam presao svaku iz prvog. Za neke teze sam u prvom pokusaju opipavao situaciju, pamtio gde su protivnici i onda u drugom pokusaju ih sve kao od sale tamanio. Ali ipak, San Andreas me je 10 puta vise namucio od GTA IV
|
|
|
|
|
|
#2056 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
|
I to sam probao i nista.No da postavim problem.Dakle ja otvorim social club i sve je normalno.Kliknem PLAY i ok na ono sto mi se pojavi kao i uvjek i minimazira se social club kao sto i treba i nista.Command prompt se ne pojavljuje,led dioda od harda svijetli 5-6 sekundi i nista se ne pojavljuje,apsolutno nista.Ja mislim da je problem u GTA4 launcheru.Pokusacu da nadjem neku narodnu verziju launchera pa da probam.Ako iko ima neki predlog neka mi postavi post.Hvala unaprijed
|
|
|
|
|
|
#2057 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#2058 |
|
Nepotvrđena registracija
Član od: 10.2.2008.
Lokacija: Cybertron
Poruke: 418
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 346 puta na 111 poruka
|
Majka 30-godishnjaka (znachi oko 50tak godina) sa Balkana, koja zna da pise i prima e-mailove???
Malo su se zabunili al' ajd
|
|
|
|
|
|
#2059 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
|
Citat:
![]() Mada, sve je moguće, znaš kako sam se iznervirao kad mi je otac rekao da je gledao moj facebook profil :P I to poprilično... A ovo Niko, vjerovatno je skraćeno od Nikola ![]() E, još jedna naša faca koja se pominje, Kenny Petrovic ![]() "People argue, the farms suffer, we pay taxes for new parliament buildings and governmant reports, and live in a povetry"
|
|
|
|
|
|
|
#2060 |
|
Veteran
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
|
Ja sam primetio u uvodnom filmiću da Roman kaže ''Speak English, it's better than my Serbian.'' Uključio sam subtitles, da proverim. Nema dileme, Niko je Srbin, ako nije Srbin, onda ne znam šta je. Možda je ''yugosloven''.
{politički komentar u nastavku...} Iskreno, ne znam šta da mislim. Smučilo mi se kako ''svet'' vidi istočnu/jugoistočnu evropu. Pogotovo su mi se smučili Ameri, misle da su najjači i najbolji na svetu... S*ebaće njih neko. |
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|