Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.1.2009, 1:11   #2041
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

@ pharaon

Meni su 180.84 drajveri pravili problem, ali mi se pri ulasku u igru resetovao komp... Probaj nove drajvere, možda pomognu, mada sumnjam.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 1:16   #2042
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ma kazem vam imam ja isti problem ko on al bukvalni mi nekad udje nekad ne, ne znam sta mu je, kako je raspolozen, al cesce ulazi u safe mode. Da i da dodam ipak sam probao i 180.84 driver pored ovog 17x.xx i lepo sam usao u igru (mislim sa oba ulazim, samo ponekad nece). Al ja imam poseban problem, meni je sva grafika u nekim kvadratima, 90% tekstura mi se ne vidi, a npr dim iza kola je u obliku velikog broja kvadrata... Al posto mi je krs grafa i sve i tako imam jedan frejm na 2 minuta nisam se ni zalio jer svakako ne mogu da igram.

P.S. Al stvarno je zalosna situacija, danas sam drugu stavio na E8400 stock, P45, 4850, 2GB 1066 i jedva izvukao stabilnih 20fps sa -novblank i rezom u 1024x768, a ovo ostalo ostavio na default (texture resolution na minimum, a render na medium). Jedino sto su mu driveri za grafu stariji od mene.
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 1:26   #2043
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Instalirao najnovije drivere 185.20 ali nista.Mislim da driveri ispravljaju greske kod textura i kamera i ostalih za*****cija,a ne greske pri ulasku u igru.

P.S.Odoh u Vistu da probam da instaliram GTA IV posto imam bootabilnu vistu zajeno sa xp.Daj Boze da uspe.Cekam glupu igru DVE godine i na kraju ne mogu da je igram....Joj majko moja...

P.S.Pominjem odredjene clanove porodice rockstarovih programera.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 1:31   #2044
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Pa ja ne znam sto ti uopste imas XP. Ja bih na tvom mestu kupio jos 2 giga rama (to ti je 2000din), malo klokovao procesor i drzao samo Vistu 64. Jos jednom da kazem, citao sam na kutiji da je igra optimizovana za 64-bit i multi-core.
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 1:38   #2045
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Da imam 2000 isao bih da se zenim,ne bih sedeo kuci i instalirao ceo ****ni dan GTA IV.Proc ne mogu da klokujem jer imam krs od napajanja.Ne znam ni kako drzi ovu konfu na defaultu,a da ne pominjem klokovanje.Cekacu da vidim sta ce vista da uradi pa cu da vam javim.

P.S.Odoh da jedem podvarak sa belim lukom da se malo smirim.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 1:52   #2046
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Statistics
Average FPS: 38.99
Duration: 37.16 sec
CPU Usage: 85%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Video Driver version: 185.20
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

File ID: Benchmark.cli

Dobitak u odnosu na 180.48: ~1fps.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 3:22   #2047
Laki00
Član
 
Član od: 8.12.2007.
Poruke: 75
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ne znam kako kod vas ali meni benchmark svaki put pokazuje drugaciji rezultatstalno varira fps broj
Laki00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 12:57   #2048
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Predjoh i ja igru.
Moj utisak je da je na dosta dobrom nivuo, na sve su mislili(osim na optimizaciju) svaka misija je nesto posebno. Koliko je procenata predjena igra kod vas 63?
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 13:03   #2049
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Meni jednostavno nema opcije za benchmark.Uostalom i sta ce mi kad nema nista fino da pokaze - samo "krv i led"
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 13:05   #2050
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Meni ima, a ti mozes da kucas -benchmark u cmdline.
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 13:08   #2051
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Marko93 kaže: Pregled poruke
Meni ima, a ti mozes da kucas -benchmark u cmdline.
Svaka ti cast Marko93.Sad ne mogu ni igru da pokrenem.

Poslednja ispravka: White Ripper (2.1.2009 u 13:32)
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 13:42   #2052
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 1.673
Zahvaljeno 2.357 puta na 1.543 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Kad želiš da nastaviš sa igrom, obrišeš -benchmark iz commandline fajla, sačuvaš i normalno pokreneš igru.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 14:06   #2053
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Kad želiš da nastaviš sa igrom, obrišeš -benchmark iz commandline fajla, sačuvaš i normalno pokreneš igru.
Mislis da nisam pokusao?Sve i brisanjem stavke benchmark,promjenu commandline-a......
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 14:33   #2054
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

a da obrises ceo comandline file?
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 15:40   #2055
Steve O
Član
 
Član od: 29.12.2008.
Lokacija: Priboj
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Masu misija jeste lako to stoji.Eeeeee,ti si napiso da si svaku preso iz prvog pokusaja,ali si hostile negotitation preso iz treceg.Ima GTA 4 par misija koje znaju da kolju dok se ne predju
Pa pogledaj sta sam napisao. Hostile Negotation iz treceg, a za sve ostale mi nije trebalo VISE OD DVA POKUSAJA. Ja nigde nisam rekao da sam presao svaku iz prvog. Za neke teze sam u prvom pokusaju opipavao situaciju, pamtio gde su protivnici i onda u drugom pokusaju ih sve kao od sale tamanio. Ali ipak, San Andreas me je 10 puta vise namucio od GTA IV
Steve O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 15:41   #2056
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
<Rio_da> kaže: Pregled poruke
a da obrises ceo comandline file?
I to sam probao i nista.No da postavim problem.Dakle ja otvorim social club i sve je normalno.Kliknem PLAY i ok na ono sto mi se pojavi kao i uvjek i minimazira se social club kao sto i treba i nista.Command prompt se ne pojavljuje,led dioda od harda svijetli 5-6 sekundi i nista se ne pojavljuje,apsolutno nista.Ja mislim da je problem u GTA4 launcheru.Pokusacu da nadjem neku narodnu verziju launchera pa da probam.Ako iko ima neki predlog neka mi postavi post.Hvala unaprijed
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 19:13   #2057
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

U jbt, stotinu strana ima tema...

I zašto se i uopšte polemiše ko je NIko?

Majka mu je svakako Srpkinja, ne može biti Hrvatica da se zove Milica...


NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 19:26   #2058
G@Rtn3R
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 10.2.2008.
Lokacija: Cybertron
Poruke: 418
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 346 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Majka 30-godishnjaka (znachi oko 50tak godina) sa Balkana, koja zna da pise i prima e-mailove???
Malo su se zabunili al' ajd
G@Rtn3R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 19:29   #2059
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.335
Zahvalnice: 861
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
G@Rtn3R kaže: Pregled poruke
Majka 30-godishnjaka (znachi oko 50tak godina) sa Balkana, koja zna da pise i prima e-mailove???
Malo su se zabunili al' ajd
I pri tom savršeno zna engleski

Mada, sve je moguće, znaš kako sam se iznervirao kad mi je otac rekao da je gledao moj facebook profil :P I to poprilično...

A ovo Niko, vjerovatno je skraćeno od Nikola

E, još jedna naša faca koja se pominje, Kenny Petrovic

"People argue, the farms suffer, we pay taxes for new parliament buildings and governmant reports, and live in a povetry"
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2009, 19:32   #2060
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Ja sam primetio u uvodnom filmiću da Roman kaže ''Speak English, it's better than my Serbian.'' Uključio sam subtitles, da proverim. Nema dileme, Niko je Srbin, ako nije Srbin, onda ne znam šta je. Možda je ''yugosloven''.
{politički komentar u nastavku...} Iskreno, ne znam šta da mislim. Smučilo mi se kako ''svet'' vidi istočnu/jugoistočnu evropu. Pogotovo su mi se smučili Ameri, misle da su najjači i najbolji na svetu...
S*ebaće njih neko.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
grand theft auto, gta 4, gta iv, niko belic, pc verzija

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com