![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 1.4.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Cao
Proslu konfiguraciju koju ste mi sastavili traje vec 16 godina. Doslo je vreme za novu. Sta je najbolje sto mogu sada pazariti za nekih 1000e (+-100)? Monitor i ssd imam, citam da je ludilo sa ram-om to bi sada uzeo neki minimum, pa posle dokupio. Pc bi koristio za sve novije igrice(nemam pojma koje su), cad, muziku(treba mi neka muzicka karta sa nekim ulazom za klavijaturu i gitaru, ako postoji tako nesto). Prosli pc sam na vasu preporuku kupio u Atomu, da li je i dalje to pravo mesto? Za svaki savet otvoren i u napred zahvalan ekipi. Pozdrav. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Au druže, ala si ubo pravi trenutak za kupovinu novog računara.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Novi član
Član od: 1.4.2009.
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Jel problem samo ram ili sve? Znam jedno vreme da je grafa bila pakao skupa...
Da dodam na spisak i SSD mi treba oko 1tb recimo. (Ipak ga nemam) |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
DDR5 RAM (mada je i DDR4 skočio) i SSD su najveći problem, ostalo i ne toliko. Grafička standardno skupa.
Javiće se neko iskusniji sa predlogom, pošto se u igrice ič ne razumem, samo preciziraj da li želiš FullHD igranje ili 2K ili 4K.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.874
Zahvalnice: 463
Zahvaljeno 4.181 puta na 3.875 poruka
|
pa i grafičke poskupele, zadnji put kad sam gledao 500 evra grafička, plus ram ssd..
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.839
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 961 puta na 713 poruka
|
Kad je čekao 16 godina, nek čeka još dve.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| preporuka ili dal moze | kukili | ŠDK - Osnovne komponente | 7 | 27.11.2009 2:05 |
| Mogu li se negde kupiti adapteri | KAMIKAZA | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 1 | 6.11.2009 22:55 |
| Gde i koji se moze kupiti | Filipenko | ŠDK - Ostale komponente | 1 | 25.10.2009 11:41 |
| Šta sada raditi kada je čoveka ubio telefon? | dile | Aparati i oprema | 20 | 1.3.2009 20:40 |
| AMD HT moze li preko 1000Mhz ? | zokocx | Overklok | 6 | 20.7.2007 0:41 |