Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje > Pravljenje igara

Pravljenje igara Programski jezici, tehnike, alatke u službi pravljenja igara...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.10.2008, 15:14   #10
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.128
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Hell Throne: Lepteria

Sto se tice mracnosti 1. i 5. screen su slikani oko podneva, 3. je oko sumraka, a 2., 4. i 6. su oko ponoci. Treba jos da poradim na smeni dana i noci, da se doda bolja interpolacija boja i rotiranje svetla

Na kamenu su random rune ispisane, i to je jelte deo zbivanja u prvom nivou. Novi neprijatelji i zgrade ce biti, kada tacno ne znam, Thrugg radi environment objects i mapu. Sto se radnje tice mislim da ces ti, Red Dragon, morati malo da uskocis, posto mi ili nemamo vremena za taj aspekt, ili nemamo inspiraciju.

Sto se Alphe 3 tice, ne znam da li ce biti zavrsena u oktobru, jer je Thrugg naucio Blender, pa se rade modeli i to trazi vise vremena + skola nas takodje koci. Verzije ce od sada izlaziti na svakih 1.5 - 2 meseca, zbog kolicine rada i truda koji treba da ulozimo u igru.

Mada isplatice se cekanje, jer ce vas cekati dosta novih stvari u odnosu na prethodne dve verzije, sto sa roadmapa i jos van njega.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
arilienta, game development, hell entertainment, hell throne lepteria, pravljenje igara

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Playthrough #2] Bad Mojo (Redux) - protrčavanje na način bubašvabe (takoreći runthrough) zoran845 Avanturističke igre 190 1.3.2012 12:56
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Flash igre jonathan Male igre 26 2.7.2008 17:20
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00
Pojava gresaka I losih sektora na hard-diskovima Vlado78 Nosači podataka 6 2.3.2006 9:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com