Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja: Shta mislite o pretplati?
Podržavam ovu visinu pretplate i program na RTS mi je OK 16 4,20%
Ne podržavam ovu visinu pretplatu ali program na RTS mi je OK 62 16,27%
Ne podržavam ovu visinu pretplate niti mi se sviđa program na RTS-u 276 72,44%
Podržavam ovu visinu pretplate ali mi se ne sviđa program na RTS-u 27 7,09%
Glasova: 381. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2007, 23:32   #121
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Shang Tsung kaže: Pregled poruke
... Osim toga, da bi glas bio validan, trebalo bi da, pored imena, sadrzi i br. licne karte (barem).
To nema veze.. ako ti ja sad ovde napisem npr. 45890 kao broj moje licne karte, kako ces ti da znas da li je to stvarno moj broj ili sam izlupao 5 brojeva!? Kontrola regularnosti u ovakvoj jednoj online peticiji je nemoguca.

Poslednja ispravka: no729 (31.8.2007 u 0:23)
no729 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku no729 na korisnoj poruci:
freeminder (31.8.2007)
Stara 31.8.2007, 11:11   #122
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Polako ljudi, online peticija bi bila samo početak, ako se skupi tamo još par ljudi koji su spremni da isteraju svoje do kraja kao ja..To će biti uspeh. Evo posle te peticije ja ću lično sa još nekim dobrovoljcima skupljati po Beogradu peticije, napravićemo par propagandnih plakata, transparenti pa pred RTS.. Why not? Dovoljno sam blesav i imam dovoljno vremena da tako nešto i uradim..
freeminder slazem se sa nekim tvojim zahtevima mislim da može nešto čak i da se postigne..
Mnoge stvari su krenule od malog broja ljudi.. Al dobro da se ne zalećemo sad, moramo imati jasan plan kao što freeminder kaže. Well pratim ja šta pišete.. Tj Slušam vas
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 13:12   #123
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

@ Sale013

Sachekaj, koliko sam ja shvatio , ta online peticija bi bila samo opipavanje pulsa, tj ispitivanje da li bi bilo dovoljno potpisnika peticije, pa ako bi bilo, onda da se krene u pravu peticiju. Da li sam dobro shvatio?

Inache, sutra mi se uvodi Wireles, tako da cu od sutra veche biti redovniji na netu i mocu cu pomoci oko pravljenja sajta, ako vec zelite da pokrenemo peticiju!
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 14:08   #124
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
1. Zahteva se dostupnost informacijama o finansijama i svim novchanim transkakcijama ka/van i u RTS-u
2. Te informacije da se barem jednom mesechno objave u jednochasovnoj emisiji na drugom kanalu ( ionako na prvom nema skoro nicheg pametnog a kamoli na drugom ,pa nek nechemu sluzi )
3. Iste te informacije u potpunosti moraju biti dostupne svim vrstama medija.
4. RTS je Javni Informativni Servis Drzavljana Srbije ( ne Gradjana, poshto u Srbiji postoji samo 3 grada, i samo oko njih se vrte neke informativne emisije )
5. Zbog uvodjenja pretplate zahteva se ukidanje svih vrsta ekonomsko propagandnih poruka.
6. Plate u RTS-u da budu u skladu sa republichkim prosekom, a ne Beogradskim nadprosekom. To znachi, ako ljudi u prosveti dobijaju minimalac za svoju struku tako ce i radnici u RTS-u shodno stepenu obrazovanja i satima rada dobijati minimalac.
itd.....
Mislim da si promasio poentu.

1., 2. i 3. Ja smatram da RTS ne treba da mi daje finansijski izvestaj, sta ce mi uopste??? Inace to vec postoji na sajtu. Tijanic ga je objavio pre mesec ili dva.

4. Totalno nebitna definicija, ali hajde to i moze da prodje.

5. Slazem se. I da dodam, jeste li mozda videli kada pocinje dnevnik, a iza leti Teleonor logo?? Covece... Koliko para su samo uzeli za to, jer to je PRIME TIME udarni termin.

6. Totalno nebitno. Ako ce neko kvalitetno da radi, treba da bude placen, a ne da prima mizeriju. Ipak je u BGu sve skoro duplo skuplje.


Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
Ali shta ce biti, ako je neko zlonameran uneo podatke od svog komshije , sa sve brojem telefona itd... onima kojima je predata peticija, okrenu taj broj i pitaju tog i tog choveka, da li ste vi uchestvovali u toj i toj peticiji? Chovek ce zabezeknuto reci NE!!!!!!!!!!! I sva pricha, pada u vodu, a oni ce lichno na sjatu nafabrikovati 100 potpisa, i kad budu primali peticiju, odma ce se uhvatiti za te potpise i dokazati da je ta peticija nishtavna.
Nije nase da jurimo verodostojnost potpisa nego njihovo. Uostalom ako ce to da radi, onda cini krivicno delo. Iskreno ne znam nikoga ko ima preko 18 godina ko ce "pozajmiti" tudju licnu kartu da bi potpisao peticiju...
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 14:09   #125
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
Nego da li zna neko shta se peticijom moze postici! Da li moze da pokrene neki postupak ako se potpishe odredjeni broj ljudi, tj dali postoji neki zakon?
Mozemo da pokrenemo javnost.

Citat:
Shang Tsung kaže: Pregled poruke
Onda ne gine ogranicenje: 1 glas po IP adresi.
LOL, pa sto bi ogranicavao ikoga?
JMBG i br. Licne karte je sa svim dovoljan. Od 10k potpisa da ima 3% sunda to je razumljivo. Necemo sada blokirati IPeve, to je sumanuto.

Ta peticija je upravo to sto jeste. Peticija.
Live pen & paper moze da bude suplement na celu pricu.

I evo da dodam i ja svoj predlog za stav.

Virtuelni broj 7.
Da sve emisije budu emitovane prema rejtingu gleadnosti koje ce utvrditi najmanje 3 agencije. Znaci ako je nesto gledano, to ce da prodje, a ako ne onda pedala.

Vb 8.
Da se zaposli kadar\sluzba za cenzuru i kadar\sluzba koja ce kontrolisati OUTPUT programa. Da voditelji ne mogu da se keze ko idioti, da ne nose cirkus na sebi, da ne govore u niciju korist, da ne moze u 12h popodne da se vidi dojka u programu ili seksualni cin....

Vb 9.
Da se sajt i forum urade PONOVO i da lici na nesto.
Da se angazuje firma na tenderu, da se KUPI forum vB ili IPB ili bilo sta da se napravi, izgledace bolje od onoga.
Da se angazuje kadar\sluzba za web sistem.

Vb 10.
Da ni jedna emisija ili pojedinac ne sme da reklamira bilo sta. Miljkovicka svoj sajt, Knjiga utisaka, Obukao me Pera, a kosu sredio Zika...

Vb 11.
Sve emisije imaju svoju stranu na sajtu.
Da svi voditelji imaju svoje email adrese panta@rts.co.yu

Vb 12. Da se uradi graficki standard za RTS a ne da se koristi 3 razlicita logoa od prilike do prilike.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 14:37   #126
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Thumbs down Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

A da se voditeljke ne biraju na draftu i plaćaju kao sportske zvezde, već da se prednost pruži mladim školovanim novinarima, putem javnih i transparentnih konkiursa? A svi stari se otpuste, pa nek se nude kao zvezde svim televizijama koje jesu komercijalne, i mogu da dozvole sebi da im "zvezde vode zvezdane emisije"...

Mislim pre svega na Miljkovićku i onu babu Polak...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 14:48   #127
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Vb 9.
Da se sajt i forum urade PONOVO i da lici na nesto.
Da se angazuje firma na tenderu, da se KUPI forum vB ili IPB ili bilo sta da se napravi, izgledace bolje od onoga.
Da se angazuje kadar\sluzba za web sistem.

Definitivno se slazem sa tobom, mada da neko iz RTS-a iole odgovorno razmislja oni bi to odavno uradili ne samo sa website-om nega inace sa imidzom RTS-a.

A to da se poslovi od javnog znacaja dodeljuju nekome bili formi ili pojedincu bez ikakvog tendera je klasika kod nas - za to treba da se robija! Pa taj njihov sajt je verovatno radio neki Tijanicev "poznanik" kako to inace biva.

Evo vam primera jos jednog javnog servisa.. prethodni predsednik Novog Sada, Branislav Pomoriski je povodom projekta "virtuelni maticar" (http://www.gradnovisad.org.yu/srpski/maticar/index.php) u Novom Sadu - za par stranica php-a platio je "nekom" 750.000 dinara!!! Inace ceo sajt http://www.gradnovisad.org.yu/ je totalno debilan i nema blage veze sa mozgom a uz to je i nedovrsen! Ne znam koliko je platio za web sajt ali sigurno jedno 20-30 hiljada evra sudeci po ceni za "maticara"

Tako da izgleda da treba neko da nam objasni sta je to ustvari "javni servis" i sta to RTS radi sto ne rade ostale televizije pa se zbog toga naziva javnim servisom. Ustvari tender treba da se raspise za dobijanja statusa javnog servisa i da ucestvuju sve televizije pa da se odabera najbolja prema nekom odredjenom kriterijumu. A ne ovako neko je odlucio da je RTS javni servis i to vam je to vi (tj. mi) se tu nista ne pitate.

Poslednja ispravka: no729 (31.8.2007 u 14:54) Razlog: dopuna
no729 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 14:58   #128
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ideja o minimalnim zaradama je po meni OK! Ako ljudi koji ih placaju i to 60-70 posto preptlatnika moze da zivi praktichno na minimalcu, mogu i oni, niti su oni visha rasna bica od nas, niti su pametniji!

PRe bi dao prosvetnim i zdravstvenim radnicima 9 koji rade svoj posao poshteno ) plate koje su vishe od minimalca ......

Eto, zashto da voditelj bude bolje placen od jednog profesora u srednjoj shkoli?
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 15:38   #129
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

at FreeMinder
Srećan 100. post i nova reputaciona titula!(kad bi ja tu imao...)
Inače:
1.Da li postoje besplatni sajtovi-domeni?Ako da,stavimo tu peticiju na taj free domen.
2.Ko će znati za tu peticiju izuzev članova SK Foruma?
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 16:01   #130
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

^???

Dobro, lepo je to sto mu cestitas, ali malo je offtopic, zar ne?

1. Ako ce akcija da se radi kako treba, onda nema free domena, to je najvece ruglo danasnjeg weba. Razumem nekoga ko zeli da proba da postavi sajt, da napravi dve stranice koje je linkovao pa kad klikne odusevi se.
Ali projekat od nacionalnog interesa na free domenu? Nema pojma.

2. Jel ovo moda postala da se postovi citaju do pola i to uglavnom poslednja dva.
Dobrosave, imas na prethodnoj strani moju poruku u kojoj mozes procitati da je neophodno koorodinisano voditi ovo, maksimalno troje ljudi da uhvati svoj deo i da se odradi.

Za peticiju ce znati svi koje ti znas, svi koje ja znam, i tako dalje i tako dalje. Reklama na par sajtova, verovatno besplatna, jer 80% stanovnistva je za ukidanje pretplate ili u nekom smislu izmene postojeceg sistema.

Ja sam za 3 opcije da se ponude:

- Ukiadnje pretplate

- Privatizacija PTC-a

- Uvodjenje seta pravila ( koje mozemo da dogovorimo, tj. ovo sto je vec pisano )

btw.
Happy 100.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kaiser Soze na korisnoj poruci:
DobroslaV (31.8.2007)
Stara 31.8.2007, 18:45   #131
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Hvala ljudi

Evo, hocemo li se iskupiti za taj domen i hosting? Mada moze se uzeti samo domen a hosting koji je OK, moze se aktivirati kod freehostia!

U vezi predloga:
Ne treba da razmatramo mogucnost Privatizacije RTS-a, poshto to nije moguce. Treba da kao glavne odrednice zbog kojih se pishe peticija budu:

Manja pretplata, izbacivanje reklama iz programa, da bude informativni i edukativni servis a ne zabavni, da se mogu kontrolistai primanja zaposlenih, da se primanja zaposlenih ograniche na prosek, da se izvrshi reorganizacija RTS-a i smanjenje broja radnika ( cca za oko 2500 do 3000 radnika da leti sa posla ) itd...
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 19:43   #132
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Opet ljude mrzi da citaju.
Kao sto sam rekao, dacu besplatan hosting na mom plumts:host , znaci za to nema nikakvih problema.

Milslim da malo lupamo napamet.
Nama Javni Servis ne treba, iz prostog razloga sto tu javnu kucu ( dvosmisleno ) kontrolise ( da ne kazem je-- ) vlada RS.

Sama stvar nije samo "daj hosting, daj domen, i ajd sad klikci!". Neozbiljno je.

Zasto ljudima da ogranicavamo platu?? Ako ce da prave dobar program, treba ih platiti, ali kontrolisati sta ide pred ekran.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kaiser Soze na korisnoj poruci:
DobroslaV (31.8.2007)
Stara 31.8.2007, 21:48   #133
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ma ko ih shisha, ako im se ne svidja plata od 12000 sa srednjom shkolom ili 21000 za diplomu Vishe shkole ili 25000 za diplomu fakulteta, nek slobodno daju otkaz! Takve su plate vecine ljudi, tj minimalci. Nemaju nikakve oni predispozicije da budu bolje placeni od jednog doktora opshte prakse ili profesora u srednjoj shkoli! Ko su oni?

Spikerka je studirala da se lepo izrazava, malo uchila zurnalistiku, malo istoriju, malo srpski jezik itd.... to nije nikakva nauka. Jedino kome nebih smanjivao plate su ljudi iz tehnichkog dela, oni stvarno brate mili zasluze platu, ne bash toliku ali je ipak zasluze ....

Shta treba da uradimo? Ostaje samo domen, jel tako? Ako vec zelite da krenete, pa ajmo ljudi polako, ali sigurno!
freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 22:10   #134
Bokisha
Član
 
Član od: 15.8.2007.
Lokacija: Munze :)
Poruke: 157
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 73 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

E a mene interesuje koji su ovih 5-oro koji podrzavaju pretplatu i program RTS-a?
Bokisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 22:11   #135
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Thanx Kralj Soz na informacijama.
Na nekoliko fruma nemam potpis(tj.nisam josh nishta iskucao u njemu).Kada bude bio oformljen site,stavite u ovu temu link da ga stavim kod mene u signature.
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 22:24   #136
daco kralj
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 245
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku daco kralj
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

ja nisam iz SRB ,ali sto ne uradite ovo , npr posaljate pismo RTS u kojem stoji
NE PLACAMO PRETPLATU DOK UPRAVA NE ODE ,UPRAVA NAPOLJE

jer boli njih briga za vas jer oni ce da daju ono sto oni oce a nikakve peticije i nista nece pomoci ,ali vi cete i dalje morati da placate


kod nas se placa 2 e , nista vise a to ide uz racuna za struju , ELPV CG
daco kralj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2007, 22:38   #137
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

offtopic

Pogresno sam imenovao Dobroslava. Izvini, no disrespect intended.
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Kaiser Soze na korisnoj poruci:
DobroslaV (1.9.2007)
Stara 1.9.2007, 0:06   #138
Orvel
Veteran
 
Član od: 6.4.2006.
Lokacija: Životinjska farma
Poruke: 784
Zahvalnice: 434
Zahvaljeno 336 puta na 169 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Kaiser Soze kaže: Pregled poruke
Opet ljude mrzi da citaju.
Kao sto sam rekao, dacu besplatan hosting na mom plumts:host , znaci za to nema nikakvih problema.

Milslim da malo lupamo napamet.
Nama Javni Servis ne treba, iz prostog razloga sto tu javnu kucu ( dvosmisleno ) kontrolise ( da ne kazem je-- ) vlada RS.

Sama stvar nije samo "daj hosting, daj domen, i ajd sad klikci!". Neozbiljno je.

Zasto ljudima da ogranicavamo platu?? Ako ce da prave dobar program, treba ih platiti, ali kontrolisati sta ide pred ekran.
1.Javni servis postoji u mnogo vecim i manjim zemljama.Da li nam treba ili ne to je pitanje."Masa" ljudi gleda RTS (u unutrasnjosti).Naravno da ga kontrolise vlada...
2.Za ono sto prave ne da im treba ograniciti platu,nego im trebamo dati minimalac.Program je sramotan.Samo treba poci od Mire A.P. ka Natashi M. i prose***anju na najvecem brodu na svetu...Svi smo dali po 300 din.

Bitno je da imaju "dobre" novinare (Korac pricao o udaranju po belom u atletici) i dobre "menagere" (kao u svim drzavnim firmama-da mi je da ih vidim na nekoj maloj televiziji(firmi)).
Orvel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 11:43   #139
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Citat:
Dobroslav kaže: Pregled poruke
Napravio sam sličicu za banner(iskoristio sam banner SK Foruma,nadam se da to nije krivično delo ).Ko hoće(i ume ) neka ubaci link u tu sličicu pa da krene expanzija ovog bannera po forumima .
Mislim da ne možeš da iskoristiš baner SK Foruma.
Niti da se SK i Forum bez dozvole redakcije uvlače u celu priču sa peticijom.
Ista priča kao i sa ovim: Akcija članova Foruma.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 13:11   #140
Kaiser Soze
Član
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: 524570
Poruke: 496
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze
Određen forumom Re: Za sta mi dajemo 300 dinara pretplate?

Ajd da ne pljujem odmah na prvu loptu, ali Dobroslave, zar ti zaista mislis da taj baner koji si napravio lici na nesto?? Ja na primer ne bih na to kliknuo, sve da mi plate. A jos sam upucen u "entuzijazam".
Drugo, ako si isao na fazon da ispratis dizaj RTSa, onda si priblizno "ubo" stvar.

Direktan predlog za Shift+Delete.

Mogao si izabrati malo bolji kvalitet GIFa itd... Da te sad ne ucim o principima rada u PS i IR to je za drugu "sobu", a mozda i za drugi forum.

Ono sto je meni naj smesnije, jeste kako shvatate stvari.

"Aha, evo baner. Sad samo da neko ko zna, moze i hoce da ubaci link ( U SLICICU??? ) pa da krene Rome Total War."

Geez... Ne ide to tako.

btw.
Zasto SK logo na svemu?
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WOW kutak Pr3dat000r MMORPG igre 13584 12.3.2023 15:35
Ljudski um je čudo veverica Cvet kompjutera 383 12.1.2011 14:03
IDEA nagradni konkurs! Nagrada 500.000 dinara dzonihsv Brbljaonica 3 9.2.2009 16:27
intel konfiguracija do 36000 dinara dkdnt Šta da kupim? 5 22.8.2008 15:08
Ceo komp za 25.000 (dinara naravno) :-D Pjanovic Šta da kupim? 20 22.4.2008 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com