Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.10.2008, 15:45   #561
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Trenutno se nalazim u Red Forestu u onom rudniku.Duty-jevci su odradili posao i sad vise nema onih struja u onoj rupi.Lepo sidjem dole,ali neznam gde je artefakt!Jel tamo gde je ona plavicasta svetlost?Ona me uvek ubije,cim se priblizim.Imam samo onaj osnovni detektor,a on mi nista ne pokazuje.
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 15:59   #562
pmiloica
Član
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Ne, nalazi se u hemijskoj (zelenoj) anomaliji, ako ga ne mozes pronaci verovatno ti treba bolji detektor.
pmiloica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 18:09   #563
MarkoNI
Veteran
 
Član od: 30.7.2007.
Poruke: 580
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 68 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

A gde se nalazi ovaj prostor?

MarkoNI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 18:56   #564
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
pmiloica kaže: Pregled poruke
Ne, nalazi se u hemijskoj (zelenoj) anomaliji, ako ga ne mozes pronaci verovatno ti treba bolji detektor.
Meni je prvi put bio u toj zelenoj anomaliji a drugi put u onoj prostoriji gde su elektro anomalije i gde je buldog 6.Čudne stvari se dešavajusa tim anomalijama i artefaktima.Prvi put sam na ulazu u nivo Warehause iz pravca Garbage gore desno na brdu našao arzefakt "eye" a malopre sam našao u podnožju ,skoro pored puta "flame" ( onaj što košta 18000 rublji).
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 19:33   #565
MICROCOMP DOORS
Veteran
 
Član od: 26.1.2008.
Lokacija: pravo pa levo
Poruke: 627
Zahvalnice: 473
Zahvaljeno 182 puta na 77 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku MICROCOMP DOORS
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Meni je prvi put bio u toj zelenoj anomaliji a drugi put u onoj prostoriji gde su elektro anomalije i gde je buldog 6.Čudne stvari se dešavajusa tim anomalijama i artefaktima.Prvi put sam na ulazu u nivo Warehause iz pravca Garbage gore desno na brdu našao arzefakt "eye" a malopre sam našao u podnožju ,skoro pored puta "flame" ( onaj što košta 18000 rublji).
artifakti se pomeraju.
ja sam nasao u SoC-u mamas beads 20 metara od bureta a trebalo je da bude odma pored bureta
MICROCOMP DOORS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 20:23   #566
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
MarkoNI kaže: Pregled poruke
A gde se nalazi ovaj prostor?
Možda u Garbage-u, baza Bandita? To je jedina zatvorena lokacija sa vozovima, ako se ne varam . A možda i ne postoji, pošto vidim da nije u pitanju screenshot iz igre.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 20:46   #567
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Predjoh i ja, valjda . Skinuo mi stit i to je kao to.
Onda sam ucitao save, pa se malo zezao, skocio dole sa mosta i dosao do njega, prodao mu medkit, mislim to je totalno debilno, na njega pucaju na sve strane, a on nista, kao ostalo mu jos malo stita sto mu ne skidoh .

Al da razjasnimo nesto,
Spoiler za spoiling egg :D:
ovi iz Clear Sky-ja su hteli Streloka da ubiju, i unajmili "mene", kako ne on bi prodro u elektranu i izazvao jos jedan veliki talas radijacije (sto je on kasnije i ucinio ).
Ali zasto monolithovci pucaju na ClearSky, zar i njihov cilj nije da sprece da bilo ko dodje do Wishgrantera (laznog) i do elektrane.

Sad me muci i kraj SoC-a , sa kim bese prica Strelok na kraju, sa naucnicima iz ClearSky-ja, Lebedevom i kompanijom ??? Ko je bese prao mozgove vojnika...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 20:48   #568
MarkoNI
Veteran
 
Član od: 30.7.2007.
Poruke: 580
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 68 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
Pelagijska Argosija kaže:
Možda je neka mMožda u Garbage-u, baza Bandita? To je jedina zatvorena lokacija sa vozovima, ako se ne varam . A možda i ne postoji, pošto vidim da nije u pitanju screenshot iz igre.
i kao crtež


Možda je neka multiplyer mapa koja još nije puštena za download...
MarkoNI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2008, 21:20   #569
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Predjoh i ja, valjda . Skinuo mi stit i to je kao to.
Onda sam ucitao save, pa se malo zezao, skocio dole sa mosta i dosao do njega, prodao mu medkit, mislim to je totalno debilno, na njega pucaju na sve strane, a on nista, kao ostalo mu jos malo stita sto mu ne skidoh .

Al da razjasnimo nesto,
Spoiler za spoiling egg :D:
ovi iz Clear Sky-ja su hteli Streloka da ubiju, i unajmili "mene", kako ne on bi prodro u elektranu i izazvao jos jedan veliki talas radijacije (sto je on kasnije i ucinio ).
Ali zasto monolithovci pucaju na ClearSky, zar i njihov cilj nije da sprece da bilo ko dodje do Wishgrantera (laznog) i do elektrane.

Sad me muci i kraj SoC-a , sa kim bese prica Strelok na kraju, sa naucnicima iz ClearSky-ja, Lebedevom i kompanijom ??? Ko je bese prao mozgove vojnika...
Ja sam Streloku lupio dva headshota posto sam mu skinuo stit. Kakvi health packovi. Ionako je besmrtan na tom nivou.
Sto se Soc
Spoiler za tice:
C-Consciousness je sve zakuvao u eksperimentu kontrole ljudske svesti koji nije uspeo , a Lebedev je zavrsio sve mi se cini sprzenog mozga u masovnom blowout-u na kraju CS-a pa ne moze biti deo CC-a u SoC-u. Monolith su bukvalno brain washed garda C-C.-a koja napucava svakog ko se nadje u zoni blizu reaktora.

Inace igra ima u sustini ne jedan vec "dva" kraja
Spoiler za jer:
ako ne uspete da "skinete" Streloka pre nego sto se popne u elektranu opet ce doci do blowout-a u kome ce Scar poginuti umesto da postane brain washed vojnik Monolith-a ali u svakom slucaju ce doci do istih posledica po zonu sto cini zadnji nivo jos besmislenijim
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
Pjanovic (5.10.2008)
Stara 5.10.2008, 22:18   #570
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Inace igra ima u sustini ne jedan vec "dva" kraja
Spoiler za jer:
ako ne uspete da "skinete" Streloka pre nego sto se popne u elektranu opet ce doci do blowout-a u kome ce Scar poginuti umesto da postane brain washed vojnik Monolith-a ali u svakom slucaju ce doci do istih posledica po zonu sto cini zadnji nivo jos besmislenijim
Spoiler za ...:
Da, ali ako nam utekne Strelok u CS, onda se radnja SoC-a ne bi ni desavala . Strelok je morao opet da pokusa, ono sto mu godinu dana ranije nije uspelo, odnosno ono u cemu ga je sprecio Scar u CS-u
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 0:01   #571
MarkoNI
Veteran
 
Član od: 30.7.2007.
Poruke: 580
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 68 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

MarkoNI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 0:22   #572
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Inace igra ima u sustini ne jedan vec "dva" kraja
Spoiler za jer:
ako ne uspete da "skinete" Streloka pre nego sto se popne u elektranu opet ce doci do blowout-a u kome ce Scar poginuti umesto da postane brain washed vojnik Monolith-a ali u svakom slucaju ce doci do istih posledica po zonu sto cini zadnji nivo jos besmislenijim
Nije to drugi kraj igre, jar takvih krajeva igre si imao dosta osim ako si extremno dobar igrač pa te nisu nijednom ukakali protivnici ili te ubaila neka anomalija ili mutanti.Posle tog "kraja" piše game over,a pravi kraj se završava sa Credits.
Nego jeli neko nabavio ovako odelce kao ja?
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 1:05   #573
dorian gray
Novi član
 
Član od: 2.10.2008.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 14
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
MarkoNI kaže: Pregled poruke
gdje je ovo?
dorian gray je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 2:01   #574
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Ako si nasao to odelce, Ekoskeleton, tako sredjeno u igri, onda te bas u*****lo. Video sam ja to odelo, ali je bilo preskupo i to nebudzeno, a to tvoje je nabudzeno do maximuma. Ja sam poslednju trecinu igre, koristio ono doelo od 25.000 dindzi, i do kraja mi se skrzo istrosilo, tako da nisam mogao jedan na jedan da izadjem na kraj sa Monolith vojnicima, a igrao sam na 2.tezini - Veteran, sto ce reci, bilo je dosta save-load operacija .
Igru sam zavrsio sa 2 RU , a jbg bas me mrzelo posle Red Forest-a i Army De..., da se vracam unazad, plaseci se bugova , izmedju ostalog, imao sam 4 artifakta koji su zajedno vredeli ~35.000 RU.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 2:11   #575
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
purke62 kaže: Pregled poruke
Nije to drugi kraj igre, jar takvih krajeva igre si imao dosta osim ako si extremno dobar igrač pa te nisu nijednom ukakali protivnici ili te ubaila neka anomalija ili mutanti.Posle tog "kraja" piše game over,a pravi kraj se završava sa Credits.
Zato sam i stavio navodnike kod "dva".
Spoiler za Problem je u tome:
sto su posledice po zonu iste - nesprecavanje masovnog blowout-a -u kojem gine Lebedev a i Scar nije mnogo bolje prosao- tako da je cela jurnjava uzaludna.

EDIT: Inace jeste li primetili malu nelogicnost upovezivanju prica iz dva dela.
Spoiler za sucker:
Sakharov daje prototip psi blokatora Streloku u CS- u i on ga maznjava. Posle u Shadow-u taj isti Strelok dolazi kod tog istog Sakharova koji mu opet daje jos jedan psi blokator.

Poslednja ispravka: lijenština (6.10.2008 u 2:37)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
MICROCOMP DOORS (6.10.2008)
Stara 6.10.2008, 4:22   #576
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ako si nasao to odelce, Ekoskeleton, tako sredjeno u igri, onda te bas u*****lo. Video sam ja to odelo, ali je bilo preskupo i to nebudzeno, a to tvoje je nabudzeno do maximuma. Ja sam poslednju trecinu igre, koristio ono doelo od 25.000 dindzi, i do kraja mi se skrzo istrosilo, tako da nisam mogao jedan na jedan da izadjem na kraj sa Monolith vojnicima, a igrao sam na 2.tezini - Veteran, sto ce reci, bilo je dosta save-load operacija .
Igru sam zavrsio sa 2 RU , a jbg bas me mrzelo posle Red Forest-a i Army De..., da se vracam unazad, plaseci se bugova , izmedju ostalog, imao sam 4 artifakta koji su zajedno vredeli ~35.000 RU.
Pa nisam ga našao, nego sam ga kupio od Duty trgovca pošto sam bio njihov član.Platio sam ga 55000 rubalja a nadogradnju bar još toliko.Odakle mi lova?Pa šparo sam, nisam se rasipao na nadogradnje nekih nevažnih stvari (pištolja i sl.)i nisam svaki čas reparirao odelo.Većinom je bilo total degradirano.Bitno mi je bilo da imam slotove gde da smestim artefakte.
Ma zezam se,nemoše sa tu mnogo uštedeti ali nakupio sam dosta vrednih artefakata ,obavio prilično dosta questova i vratio se do Cordona i naplatio Stalkerima i otišao kod Sidoroviča i prodao mu sav višak artefakata.On daje najbolju cenu za "kamenčiće".Ali najveću lovu sam zaradio na onaj glupavi PKM mitraljez.Njega sam našao po zadatku u RedForest kod onog tenka i umesto da ga predam odmah tim Stalkerima, ja reko da idem dole u rudnik sa njim da probam one "munje" da pobijem .Nije bilo potrebe dutyevci su to odradili.Mislio sam da neću moći da ga prodam pošto je quest item ali pošto sam trebao da idem na gornji ulaz u Warehaus gde me čekalo 10-tak veterana i mastera fridomovaca ,ponesem ga.PKM se pokazao očajno pa sam to morao sa Vintar BC i malo lovarom.I probam da ga prodam, odem do Stalkera jer su mi ionako bili dužni neke pare.Tip mi dao 68 800 rublji od mogućih 70 000.Pazi glupost,ja mu ispraznim municiju i on opet istu cenu,A u njega stane 2000 metaka i to onih skupih.On nije otkupljivao tu municiju ali zato jeste Duty trgovac pa sam i tu uzeo lepu paru.Na kraju sam skupio nekih 180 000 i kad sam sve kupio,nadogradio,reparirao oružje i staro odelo, ostalo mi preko 20 000 i nekoliko vrednih artefakata.
Eh da mogu tako da zgrnem lovu zapravo.

A nabacio sam i dobru pušku,naša proizvodnja.

purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku purke62 na korisnoj poruci:
MICROCOMP DOORS (6.10.2008)
Stara 6.10.2008, 5:39   #577
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Clear sky Mess

E ovo je vec zabavna igra.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 12:22   #578
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Clear sky Mess

E ovo je vec zabavna igra.
Ja neznam dali postoji upošte igra koja može ovako da se moduje.Ja mislim da je Stalker po tom pitanju apsolutni šampion.Znam da je i HL zahvalan za modovanje ali mislim da je Stalker vrh vrhiva.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 12:30   #579
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Car za modovanje je Oblivion!Niko mu ne moze prici ni do kolena...Oblivion sa odgovarajucim modovima (za leveling , questovanje i jos mnogi drugi) je garant jedna od najboljih igara ikad...

Off topic
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2008, 13:00   #580
purke62
Veteran
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 762
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 301 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Car za modovanje je Oblivion!Niko mu ne moze prici ni do kolena...Oblivion sa odgovarajucim modovima (za leveling , questovanje i jos mnogi drugi) je garant jedna od najboljih igara ikad...

Off topic
Pa zašo misliš da je off topic.Modovi su po meni sastavni deo priče o nekoj igri.A što se tiče Oblivion Lost moda ,nešto sad čitam da vođa OL tima Kanyhalos nije zainteresovan da radi mod za Clear Sky.Koliko sam razumeo njemu se nedopada koncepcija CS i da mnogo odstupa od originalnih ideja Stalkera
Evo šta on kaže:
"For me it's too linear and overpopulated. The Zone is fullfilled with stalkers everywhere, it's just so ridiculous, in my opinion CS completely lost the feeling of a wasteland, now it's far away from the original conception.
I'm not sure if you watched Tarkovsky's Stalker movie, I'd recommend to check it out, you can find subtitles for that, too.
I would like to feel myself in a deserted radiating mutated Zone, and it should be a dark rpg, rather then a regular shooter.
If I want to have constant enemy waves, I play Call of Duty.
Ah, and now if CS is a shooter, then it also shouldn't have completely dumb ass AI.
Mostly, that's why I don't like it. I'm not planning to mod it either."

Nažalost, ali ko zna, možda se predomisli i opet uradi najbolj mod.
purke62 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
clear sky, stalker

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl BigBadVuk Akcione igre 1888 23.6.2023 11:01
Greške/zamerke Nash Knight Tekstovi u SK 285 23.9.2016 5:55
S.T.A.L.K.E.R. i mod FLOAT 32 - 0.36 a suspirija Akcione igre 5 2.5.2007 17:56
S.T.A.L.K.E.R. Aftermath Trailer illidan Akcione igre 11 26.12.2006 17:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com