Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.10.2016, 0:05   #141
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

pa gledamo i nastanak jugoslavije a ne samo sfrj gde bežiš pa ovo je tema za politikologa, istorija, diskusija, analiza baš zbog toga što je prošlo već 100 godina trebamo da imamo jasniji pogled na događaje i posledice gde smo grešili da bi nešto naučili da ne bi ponavljali iste greške. Ja sam inače imperijalista, a imperiju ne možeš da gradiš sa jednim malim narodom, zato su mi i bliže ideje Austrougarske, Jugoslavije,EU, nego nacionalna država mala i nejaka.. Treba igrati EU4 da bi se razumelo ...
Dobro jesmo pobedili u prvom svetskom ratu veliku Austrougarsku uz pomoć saveznika, ali zbog gubitka preko milion stanovnika to je pirova pobeda, a ni sa jugoslavijom se nismo usrećili
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
LoneWolf (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 0:10   #142
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke

Ovde svasta ljudi lupaju, cuj ovi u Bosni najebu zbog nas, koja provala,a organizacija se zvala mlada BOSNA

Zalosno je sto neko misli da je pametan sto glumi generala posle bitke (citav vek posle tacnije). Srbija je izgubila mnogo,ali je i dobila, Vojvodinu npr.

1. Povezanost sa Bosnom organizacija "Mlada Bosna" imala je samo u imenu i ni u čemu drugom: više su bili povezani sa Srbijom i sa željom za "ujedinjenjem slovenskih naroda pod jednim kraljem" j**o ih kralj i atentat

2. Bosna je višestruko naj*bala zbog Srbije, i to:

- otet nam je Herceg Novi kad ste se slizali s Crnogorcima (čitajte malo istoriju)

- kralj Tvrtko se slizao s Nemanjićima i tada donio šatro-velikosrpske tendencije i pomjeranje granica Srbije uz "tradicionalnu" ljubav prema Srbiji s kojom Bosna dotad nije imala pretjerano puno veze nego uvijek bila na gubitku

- preoteli ste nam bosančicu i najstariji rječnik pa fabrikovali "svoje" pismo i jezik

- nakon atentata na Ferdinanda preuzeli ste ulogu žrtve, a najgore odmazde su rađene po Bosni

- agresijom na Bosnu ste fabrikovali "državu u državi", Republiku Srpsku, genocidom razorili Srebrenicu i (č)etnički očistili sve veće gradove gdje ste pobili/trajno raselili ukupno preko 300 hiljada ljudi uz naseljavanje srpskih izbjeglica iz Hrvatske nakon Bljeska i Oluje za koje ste krivi vi (Milošević), a ne Bosna koja je i tu izvukla deblji kraj

- u drugom svjetskom ratu najveći logor na ovim prostorima je bio Jasenovac, koji se nalazi u Bosni i Hercegovini

2. Vojvodina nikad nije bila Srbija, nego je pripojena znate već kako.

Kad znamo sve ovo, zapitajmo se, zašto čitate i pišete samo samo ono što vama odgovara. A sve silni politolozi, istoričari i boranija.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Juraj (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 0:29   #143
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Sve na stranu, ali etnicko cisce je je sistematsko ubijanje i proterivanje svih ljudi na jednom prostoru, znaci starci, zene, muskarci, deca.. To se ni u Srebrenici nije dogodilo. Ratni zlocin da, ali ne i etnicko ciscenje. A i ostatak istorije Bosne ti je zivopisan.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 0:33   #144
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Sve na stranu, ali etnicko cisce je je sistematsko ubijanje i proterivanje svih ljudi JEDNE NACIJE ILI VJERE na jednom prostoru, znaci starci, zene, muskarci, deca.. To se u Srebrenici JESTE dogodilo.

Pročitaj sad ovo što sam ti prepravio velikim slovima. To se desilo.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 0:38   #145
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

@ LoneWolf, mislio sam da si ozbiljan čovjek, ali ispao si veći idiot od onih što ovakve gluposti pišu za pare. Ili samo troluješ.

- Današnja Bosna i Hercegovina nema nikakve veze sa srednjovjekovnom Bosnom.
- Svi smo mi preoteli latinicu i grčki alfabet i napravili od njih svoja pisma, a oba su slavenski jezici.
- Prouči malo nad kim su vršene te odmazde Austrougara najviše.
- Jasenovac je bio sjeverno od Save i nije nastao zbog Srbije (zbog ovog
- RS i RSK nisu nastale zbog Srbije već zbog onih stvari koje si sam ranije napisao. RSK je propala jer je SAD tako više odgovaralo.
- Za ratne zločine u Srebrenici se sudi odgovornima, a za hrvatske i srpske civile koje su ubili islamisti sa Bliskog istoka neće niko. Pročitaj malo Islamsku deklaraciju koju je napisao Alija Izetbegović.
- Za Jasenovac stvarno nemam komentara, mada me ni ne čudi zbog tvojih ranijih antisemitskih stavova.

SFRJ se raspala i zbog likova kakvi ste ti i Juraj. Smeta vam ono što je činilo tu SFRJ, a ovamo žalite za njom.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sass Drake na korisnoj poruci:
Bascelik (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 0:43   #146
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Ne žalim ja ni za čim, ja samo iznosim činjenice s kojima se nekom teže, a nekom lakše pomiriti. Četnički zločini su dokazani, partizani nisu ubijali civile. Ustaški i švapski zločini su dokazani, Jasenovac se nije sam od sebe napravio. Genocid u Srebrenici i etničko čišćenje su dokazani. Srpska Krajina i Republika Srpska su nuspojave zadnjeg rata, a od Srbije je Bosna uvijek dobijala nuspojave kroz istoriju. Naveo sam samo neke. Uz to, Bosna je uvijek bila istorijski kolateral za srpsko-hrvatske sukobe: sve nas bi bolio ku**c i za Srbijom i za Hrvatskom da ste se znali poklati u jednoj ili obe vaše zemlje i da se niste dohvatili Bosne koju ste okrvavili, opljačkali i osakatili.

Kad kažeš da današnja Bosna nema veze sa srednjovjekovnom, mislim da se varaš ali to je tvoje mišljenje i ok, ni današnja Srbija nema veze sa srednjovjekovnom: izgubila Kosovo, batalila Sandžak i Vojvodinu, i ovo malo što je ostalo rasprodaće se strancima pa lagano.

P.S. Ja sam anticionista, a ne antisemit.

Poslednja ispravka: LoneWolf (14.10.2016 u 0:53)
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 1:02   #147
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Ne žalim ja ni za čim, ja samo iznosim činjenice s kojima se nekom teže, a nekom lakše pomiriti. Četnički zločini su dokazani, partizani nisu ubijali civile. Ustaški i švapski zločini su dokazani, Jasenovac se nije sam od sebe napravio. Srpska Krajina i Republika Srpska su nuspojave zadnjeg rata, a od Srbije je Bosna uvijek dobijala nuspojave kroz istoriju. Naveo sam samo neke. Uz to, Bosna je uvijek bila istorijski kolateral za srpsko-hrvatske sukobe: nas bi bolio ku**c i za Srbijom i za Hrvatskom da ste se znali poklati u jednoj ili obe vaše zemlje i da se niste dohvatili Bosne koju ste okrvavili, opljačkali i osakatili.

P.S. Ja sam anticionista, a ne antisemit.
Kao prvo, ja sam Bosanac rođen na teritoriji današnje Hrvatske, a otac mi je bio oficir JNA pa te molim da se tim kirlaticama meni ne obraćaš, a tim nuspojavama možeš da se zahvališ znaš već kome.
I partizani su streljali civile po naređenju, da li zbog saradnje sa okupatorom ili zato što se političkom komesaru tako prohtjelo. Jasenovac se nije sam od sebe napravio, nije se ni Aušvic sam od sebe napravio.

SFRJ se raspala zbog likova koji su razmišljali kao ti. Ako misliš da se išta razlikuješ od srpskih i hrvatskih nacionalista i islamista 90-ih grdno se varaš.

P.S. I Titu možeš da se zahvališ za s*beavanje Bosne jer su se upravo u BiH najviše nalazilo zaliha naoružanja u slučaju napada NATO-a i Varšavskog ugovora.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 1:17   #148
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
Kao prvo, ja sam Bosanac rođen na teritoriji današnje Hrvatske, a otac mi je bio oficir JNA

SFRJ se raspala zbog likova koji su razmišljali kao ti. Ako misliš da se išta razlikuješ od srpskih i hrvatskih nacionalista i islamista 90-ih grdno se varaš.

P.S. I Titu možeš da se zahvališ za s*beavanje Bosne jer su se upravo u BiH najviše nalazilo zaliha naoružanja u slučaju napada NATO-a i Varšavskog ugovora.

Nakon čitanja prve rečenice, čudi me ostatak teksta, jer bi ti onda morao da znaš kako je nastala i ta "srpska" nuspojava Krajina na oborenim balvanima, lažnim reg. tablicama i preštampavanim Martićevim dinarima. U nekom od ranijih postova neko kaže "došao Ferdinand u Bosnu da kroji po svom i nije mogao očekivati ništa osim atentat", pa isto tako je u Hrvatsku došao Šešelj sa Martićem i Arkanom da prave "državu u državi". Kad su tamo dobili po 3.14čki od Hrvata, iskalili su bijes u Bosni koja je ionako bila (i ostala) pogubljena od unutrašnjih gluposti i nemira. E, tu je Karadžiću, Arkanu, Šešelju i ekipi uspjelo da naprave još jednu nuspojavu u vidu Republike Srpske, pa da rat koji je u osnovi agresorski nazovu "odbrambeno-otadžbinskim", a nikom nije jasno od koga su se to oni tobože branili kad je muslimanima bilo zabranjeno naoružavanje, a Hrvati su bili zauzeti vraćanjem Krajine. Tu istu "otadžbinu", državu u državi, entitet - fabrikovali su na srebreničkom genocidu i masovnim ubijanjima civila 9. januara 1992. godine na Palama isti oni ratni zločinci koji su ležali sa Gotovinom, Čermakom, Markačem, Miloševićem i ekipom ćelija do ćelije. Titove zalihe naoružanja iz BiH htjela je pokrasti i odvući JNA u nekoliko gradova (guglaj "tuzlanska kolona" itd.). Ne trolujem i ne provociram, to su činjenice.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 1:32   #149
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

^ Da, da, tuzlanska kolona gdje su pobijeni mladići (da ne kažem djeca) koji su samo služili vojni rok bez obzira na nacionalnost i (ne)vjeroispovjest.

Citat:
Titove zalihe naoružanja iz BiH htjela je pokrasti i odvući JNA u nekoliko gradova
Nakon ovoga, mogu jedino da se povučem iz ove diskusije, pošto si se ovom rečenicom popi*ao i po SFRJ i po Brozu.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 7:48   #150
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
1. Povezanost sa Bosnom organizacija "Mlada Bosna" imala je samo u imenu i ni u čemu drugom: više su bili povezani sa Srbijom i sa željom za "ujedinjenjem slovenskih naroda pod jednim kraljem" j**o ih kralj i atentat
Clanovi iz Bosne, a kao samo imenom, nidje veze. Mujo i Haso naivni ko francuske sobarice, zli Srbi im dali bonu pa ih zaveli.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
- otet nam je Herceg Novi kad ste se slizali s Crnogorcima (čitajte malo istoriju)

- kralj Tvrtko se slizao s Nemanjićima i tada donio šatro-velikosrpske tendencije i pomjeranje granica Srbije uz "tradicionalnu" ljubav prema Srbiji s kojom Bosna dotad nije imala pretjerano puno veze nego uvijek bila na gubitku

- preoteli ste nam bosančicu i najstariji rječnik pa fabrikovali "svoje" pismo i jezik
Ma od kulina Bana vas **** Srbija inace bi ste vi do sad bili Evropska Unija, sleteli na Mesec, otkrili lek protiv raka.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
- nakon atentata na Ferdinanda preuzeli ste ulogu žrtve, a najgore odmazde su rađene po Bosni
Ma leba ti, mi izgubili toliko stanovnistva,a ti dobio slobodu, bas si lose prosao...

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
- agresijom na Bosnu ste fabrikovali "državu u državi", Republiku Srpsku, genocidom razorili Srebrenicu i (č)etnički očistili sve veće gradove gdje ste pobili/trajno raselili ukupno preko 300 hiljada ljudi uz naseljavanje srpskih izbjeglica iz Hrvatske nakon Bljeska i Oluje za koje ste krivi vi (Milošević), a ne Bosna koja je i tu izvukla deblji kraj
Niko ti nije vrsio agresiju na Bosnu vec je to bio gradjanski rat koji ste i sami poceli. Nisu fabrikovali drzavu u drzavi nego obezbedili sebi opstanak na teritoriji koja nam pripada i na kojoj smo oduvek i za ciju smo slobodu dali toliko puno, ne nego cemo tebe da pustimo da pravis kalifat u sred Evrope. Etnicki su ocisceni Srbi vise od svih drugih naroda na ovim prostorima. Ne postoji genocid u kom zene i decu vozis na sigurno,a da niste klali u okolini Srebrenice Srbe i muskarci bi vam verovatno danas bili zivi.
Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
- u drugom svjetskom ratu najveći logor na ovim prostorima je bio Jasenovac, koji se nalazi u Bosni i Hercegovini
Stvarno jadna Bosna, Jasenovac bio tamo (a i nije, nego u Hrvatskoj), ko **** Srbe koji su tamo istrebljeni.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
2. Vojvodina nikad nije bila Srbija, nego je pripojena znate već kako.
Sto ti nisi pobedio Austrougarsku pa bi ti dobio Vojvodinu.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Kad znamo sve ovo, zapitajmo se, zašto čitate i pišete samo samo ono što vama odgovara. A sve silni politolozi, istoričari i boranija.
Tebi je potreban psihijatar, a ne istoricar. Od SFRJ i Tita si stigao do Kulina bana. Da te pitam, kad te vec Srbija **** vekovima, sta koji moj radis na ovom forumu "sa ove strane Drine" sa koje ti "nista dobro nije doslo i zbog koje uvek najebes"?

Poslednja ispravka: Bascelik (14.10.2016 u 8:06)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Smrtonosna Šorka (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 11:00   #151
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Bez svađe, popijte po jednu
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 11:21   #152
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke

1. Clanovi iz Bosne, a kao samo imenom, nidje veze. Mujo i Haso naivni ko francuske sobarice, zli Srbi im dali bonu pa ih zaveli.


2. Ma od kulina Bana vas **** Srbija inace bi ste vi do sad bili Evropska Unija, sleteli na Mesec, otkrili lek protiv raka.

3. Ma leba ti, mi izgubili toliko stanovnistva,a ti dobio slobodu, bas si lose prosao...

4. Niko ti nije vrsio agresiju na Bosnu vec je to bio gradjanski rat koji ste i sami poceli. Nisu fabrikovali drzavu u drzavi nego obezbedili sebi opstanak na teritoriji koja nam pripada i na kojoj smo oduvek i za ciju smo slobodu dali toliko puno, ne nego cemo tebe da pustimo da pravis kalifat u sred Evrope. Etnicki su ocisceni Srbi vise od svih drugih naroda na ovim prostorima. Ne postoji genocid u kom zene i decu vozis na sigurno,a da niste klali u okolini Srebrenice Srbe i muskarci bi vam verovatno danas bili zivi.
Stvarno jadna Bosna, Jasenovac bio tamo (a i nije, nego u Hrvatskoj), ko **** Srbe koji su tamo istrebljeni.

5. Sto ti nisi pobedio Austrougarsku pa bi ti dobio Vojvodinu.

6. Tebi je potreban psihijatar, a ne istoricar. Od SFRJ i Tita si stigao do Kulina bana. Da te pitam, kad te vec Srbija **** vekovima, sta koji moj radis na ovom forumu "sa ove strane Drine" sa koje ti "nista dobro nije doslo i zbog koje uvek najebes"?

1. Bonu je dao Austrugar, pa Švabo, pa vas za**bao kralj i pobjegao, pa saveznici ućerali Draži, i potom je sav taj akumulirani bijes iskaljen na Bosni s kojom nemate i ne trebate imati nikakve veze, bar ne teritorijalne ni ratne.

2. Apsolutno.

3. Hvala vam na slobodi zbog koje pola sunarodnjaka, komšija, prijatelja i porodice treba prvo da izgine, nabijem i vas i takvu "slobodu" na k***c

4. Logor Jasenovac se protezao i do Gradiške koja je u BiH, čitaj malo i nešto što nije na ćirilici. A za Srebrenicu si izrekao gomilu gluposti. Odvezeš žene i djecu na sigurno i time pravdaš zločin i genocid? General Mladić "dijelio djeci čokolade" na tv-u? Pa ti si stvarno za psihijatra, i ne želim ti da dobiješ takvu čokoladu, jer to ne bih poželio ni najgorem dušmaninu. Niko nije "odvežen na sigurno" u Srebrenici, a o (ne)stradanju žena i djece svjedoči i najmlađa žrtva, DIJETE STARO SVEGA PAR DANA:



Eto tebe brižnog stradalnika iz Srbije koji po Bosni "osvećuje" KOGA? Kakve ti veze kao Srbin iz Srbije imaš sa Bosnom? Koji će ku**c tvoji škorpioni, tigrovi i ostale životinje u Srebrenici i svuda gdje su poklali, pobili, silovali, krali i pljačkali ljude? Djecu koljete pa kažete da su na sigurnom? Šta ste vi tu tražili i ko vas je zvao? Jeste li Republiku Srpsku stvorili UPRAVO VI na leševima civila, ili je Karadžić bez Miloševića sjeo i dosjetio se tobože sam, da napravi državu u državi? Jel IKAD IKO u istoriji porijeklom iz Bosne klao i silovao po Srbiji? Nije. Saberi se, dječače.



5. Austrugarska je i dan-danas u Vojvodini, forinte primaju i u Novom Sadu i u Subotici, izađi iz svog sela pa se uvjeri

6. Može, al' da bude "dr Dabić" tebi smeta što sam na forumu? Prva odlika šizofrenih ljudi je da im smeta razmjena mišljenja s bilo kim ko se ne slaže s njihovim stavom. Mislim da tebi treba dr Dabić, jer dižeš tenzije a koliko vidim nigdje te nisam vrijeđao (osim sada kada si prvi počeo, pa uzvraćam) i ne znam ko ti drmusa kavez.

Poslednja ispravka: LoneWolf (14.10.2016 u 11:30)
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
Juraj (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 12:53   #153
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

1. 2. Sami ste pali, sami se ubili. Možeš da kmečiš do sutra, nije ti Srbija ništa kriva.

3. A ne valja? Ništa vama ako se ne sviđa vi uzmite pa se "poturčite" ponovo. I da nekad mora i toliko, čak i više. Pitaj samo Crvenu Armiju.

4. Ne pravdam nijedan zločin. Genocid ne mogu da opravdam i da hoću, jer ga nije ni bilo. Skoro su uvatli vašeg monstruma koji je mučio i ubio srpskog dečaka. Takvih zverstava je bilo na svim stranama, samo ti selektivno gledaš.

A u Bosni smo bili da sprečimo da nam sunarodnici žive u kalifatu koji je vaš krvolok ISISovac krenuo da pravi. To što je rat privukao zlikovce je druga priča, ovde Arkan kod vas mudžahedini iz Avganistana.

5. Znam da su tvoji snovi da ovde budu Otomani ili bar Austougari, ali džabe se nadaš. Pobedili smo i jedne i druge, a za Vojvodinu se ne sekiraj:-)

6. Vređaš ti zdrav razum,a ne mene. Što se tiče kaveza mislim da je bolje pitanje ko je tebe pustio iz istog. A pitanje je bilo legitimno, i koliko vidim pravo u centar.

Poslednja ispravka: Bascelik (14.10.2016 u 13:06)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 13:02   #154
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
1. 2. Sami ste pali, sami se ubili. Možeš da kmečiš do sutra, nije ti Srbija ništa kriva.

3. A ne valja? Ništa vama ako se ne sviđa vi uzmite pa se "poturčite" ponovo. I da nekad mora i toliko, čak i više. Pitaj samo Crvenu Armiju.

4. Ne pravdam ni jedan zločin. Genocid ne mogu da opravdam i da hoću, jer ga nije ni bilo. Skoro su uvatli vašeg monstruma koji je mučio i ubio srpskog dečaka. Takvih zverstava je bilo na svim stranama, samo ti selektivno gledaš.

A u Bosni smo bili da sprečimo da nam sunarodnici žive u kalifatu koji je vaš krvolok ISISovac krenuo da pravi. To što je rat privukao zlikovce je druga priča, ovde Arkan kod vas mudžahedini iz Avganistana.
1. Nije Srbija ratovala 90ih? Na kojim si ti drogama? Mene u Livnu tko je grantirao iz čista mira onda?
2. Tko je ratovao protiv Hrvata u BiH 91e?
3. Opravdavaš zločine koji su radili tvoji. Klasični nacionalist. Pobiti 8 tisuća ljudi u sigurnoj zoni, a pustiti nasera da kolje, dok mu prodajte naftu, super, stvarno selektivno se gleda.
4. To mi Hrvati pravili kalifat kada su na Humu i Kupresu tenkovi tukli po civilima?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 13:11   #155
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

1. Nije bila reč o 90im

2. Najviše sinovi onih koje ste 50 godina pre rata pokušali da istrebite. Iz čista mira.

3. To su tvoje reči ne moje.

4. Ustaški kalifat ima ime, NDH. A vi Hrvati se dobro razumete u rat protiv civila, doktorat na tu temu uspešno odbranjen četrdesetih godina.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 13:16   #156
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
1. Nije bila reč o 90im

2. Najviše sinovi onih koje ste 50 godina pre rata pokušali da istrebite. Iz čista mira.

3. To su tvoje reči ne moje.
1. Tko je granatirao Livno i s Huma gađao Mostar?

2. Budući da su po Duvnu četnici uspjeli zapaliti 4 sela 3 tjedna nakon raspada tadašnje Kraljevine i pobiti preko 450 civila, živih u crkvi spaliti 75 ja bi sada trebao reći da su svi Srbi probali istrijebiti nas Hrvate? Iz čista mira? Klasični četnik koji bi podržavao koljače, a kada koljačima sudi narodni sud poput 45e kmečio bi Tito zločinac? Tko je probao istrijebiti s ustašama Partizane na Neretvi? Kako to da su koljači četnici vagonima dovodili Židove
i iz čista to mira nedić Srbin istrijebio uz pomoć četničkih jedinica 85% Židova u Srbiji?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 13:16   #157
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
4. Ustaški kalifat ima ime, NDH. A vi Hrvati se dobro razumete u rat protiv civila, doktorat na tu temu uspešno odbranjen četrdesetih godina.
Jake riječi od nekoga tko podupire mladića. I naravno, svi Hrvati su za NDH. Očekivano od nedićevca.

Što je s srpskim kalifatom koji je sravnio Vukovar, protjerao 300 tisuća Hrvata iz Posavine. Po čemu se to razlikuje od Oluje? Meni je svaki četnik, ustaša ista bagra, dno dna koje samo zna kmečati kolju nas, a to što su vaši klali, tome nikome ništa?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (14.10.2016)
Stara 14.10.2016, 13:20   #158
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.472
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

daa ne možeš sve hrvate da nazivaš ustašama jedan se baš uvredio kad sam mu to rekao a ja se iznenadio, od tad ne generalizujem ceo narod
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 13:26   #159
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Nemam ja sa ustašama i četnicima ništa, to što se ti i tvoj kolega ovde praznite je vaš problem. Kako ste krenuli još ćete mi ratni zločin pripisati.

Tvoj kolega se uspeo vratiti i u srednji vek čak. Komedija.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2016, 13:27   #160
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Nemam ja sa ustašama i četnicima ništa, to što se ti i tvoj kolega ovde praznite je vaš problem. Kako ste krenuli još ćete mi ratni zločin pripisati.

Tvoj kolega se uspeo vratiti i u srednji vek čak. Komedija.
A to nismo svi kolege na ovome forumu?
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com