Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Pregled rezultata glasanja: Kojeg misha imate?
Logitech 259 33,77%
Microsoft 49 6,39%
Speed Link (RAZER) 24 3,13%
Saitek 5 0,65%
Trust 21 2,74%
Genius 155 20,21%
A4 tech 153 19,95%
neki drugi 101 13,17%
Glasova: 767. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.12.2008, 21:37   #401
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
@MEGATRON
Odličnu podlogu si izabrao, ja sam oduševljen njome. Što se miša tiče, bez obzira na rezoluciju, Roccat Kone je ipak bolji, Koristio sam oba duže vremena, tako da ne pričam napamet. Mada, pošto si levoruk, Lachesis ti je ipak bolje rešenje.
Dobar je roccat, odlican, u games-u su mi ponudili bas taj al kad sam video da je optimizovan za desnu ruku...
Ali ipak i razer je razer......For Gamers.By Gamers.

@nikola87
Batice znam na sta mislis, ali mis kao i tastatura su komponente koje su mi uvek pri ruci pri radu (i igranju) na racunaru, i vooolim da je kvalitetno pa makar platio malo vise....a i ne kupujem ga svaki dan, kupim sad kvalitetno i to je to, nema upgrade-a, razumes vec...uostalom od 2002(!!) imam onaj microsoftov optical mouse iz postova ispod (tastaturu ne smem ni da pomenem na sta lici ziv blam) , izdrzao je mnogo ali dosta je bilo vala red je dosao i sebe da pocastim kvalitetnom gaming opremom (mis + tastatura verovatno razer lycosa ili tarantula ali o tom potom) i miran sam.

Poslednja ispravka: MEGATRON (6.12.2008 u 21:56)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 21:53   #402
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke
Ja sam juce narucio za ponedeljak najjaci mis na svetuuuu.

RAZER LACHESIS BLUE!!!
Ajde javi utiske kad stigne

Ja planiram kupiti neki Razer miš ali ne znam koji, dvoumim se između DeathAdder, Copperhead i Lachesis.

Za Lachesis sam čuo upravo to što je ovde pomenuto da ne radi najbolje kada nije na kvalitetnoj podlozi, za ove ostale to ne kažu. A kako Lachesis radi bez podloge? Probaj ako ti nije problem pa javi

Inače po onome što sam čitao po forumima i testovima najviše se ističe DeathAdder, njega svi kuju u zvijezde, hvale na sva zvona. Zato sam njemu zasad najbliži, kao što neko reče na drugom forumu: "prosto moram da probam miš o kojem svi sa toliko oduševljenja pišu" . A i najjeftiniji je od ta tri Razera.

Ali i ja bih kupovao nešto kvalitetnije i na duže staze pa ne bih žalio da uzmem skuplji, ali kad bih znao da će mi sasvim odgovarati. Nažalost nisam u prilici da ih probam da vidim kako mi koji od njih leži u ruci
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 22:26   #403
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Za sve desnoruke korisnike, Roccatov Kone je ubedljivo najbolji! Ergonomija je zaista savršena, ja udobniji miš nisam video, a sve gejmerske modele koje pominjete sam koristio manje ili više. Pored toga, Kone je i jeftiniji od Lachesisa ili npr. Logitechovog G9, koji je bio moj favorit do Kone-a.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 3:00   #404
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
jedno ptanje:

U cemu je fora da kupujete tako skupe miseve?
Ako kvalitet izrade i ergonomija mogu da opravdaju cenu onda bi ti to bio moj odgovor.

Mislim da moj G5 opravdava tu cenu jer jedan moj kolega ima bas ovaj A4 X7 kojeg je kupio pre nekih 5-6 meseci mozda malo vise i vec se lepo cuje skripanje plastike prilikom pritiskanja levog tastera kao da guzva celu konstrukciju, recimo ja nemam tu situaciju sa G5 kojeg koristim oko 12 meseci i sticem utisak da je G5 izradjen od malo kvalitetnijeg materijala u odnosu na X7.

Ne kazem da je X7 los mis jer moze biti da je kolega kupio losiji primerak.

Oko dpi-ja bih se slozio jer je dpi vise stvar navike, ja licno koristim sve od 400 do 2000 dok igram BF2.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 3:20   #405
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

ma ok, nego mene bas zanimao odgovor

Iskreno nisam koristio ni jedan od razer ili tih egzoticnih miseva ali bas me zanima kakav to mora da bude kvalitet kad mis kosta 80e.

Ali ok, ko ima i ko zeli....
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 5:28   #406
VLADA.R.
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 177
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
jedno ptanje:

U cemu je fora da kupujete tako skupe miseve?
Mislim 60, 70, 80, 100e za misa.... + 20e za podlogu...

A4 bas ima finu seriju X i svi misevi su im oko 20e, a imaju 2500dpi, sta kao nekome treba jos vise....tesko, ja igram sasvim solidno CS pa koristim bez obzira na sve 800dpi
Jel si probao mis-a od 100e?

Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke

Sledeca je tastatura razer tarantula ili lycosa.

Now look at this monster
Imam tastaturu lycosa i hm... imam problema sa njom na svom kompu, jednostavno neke tipke prestanu da rade, nema sta nisam probao i opet isto... Na drugom kompu isprobano i radi bez problema... jbmlga. Kontaktirao sam njihovu tex. podrsku, i sad treba se igrati pa videti zasto se to pojavljuje.

Hello,



Please try the following:

1. Try plugging the device into a different USB port on the system. If the device is plugged into a USB port on the front of the system, try a USB port in the back.
2. Disconnect all other USB devices.
3. Remove any USB Hubs. Plug the device directly into a USB on the system.
4. Try the product on another system. Does the problem still occur?
5. If the problem is occurring in an application, does the problem occur outside the application directly in the operating system?


If you need further assistance, you can also reach us online at http://www.razersupport.com. Please include all previous replies when/if responding to this message.

Best Regards,
Jason M. at Razer Technical Support
support-us@razersupport.com

Poslednja ispravka: VLADA.R. (7.12.2008 u 5:39)
VLADA.R. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 5:32   #407
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

jesam jedino onaj logitech mx revolution i po meni ne vredi 40e
E sad gledam probao sam i mx 1000, mx 900, g5 (on mi se svidja ali je opet skup 50e), mx518 (on je ok)

Ove razer i ostalo nisam nikad ni video u praksi
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 11:01   #408
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
jedan moj kolega ima bas ovaj A4 X7 kojeg je kupio pre nekih 5-6 meseci mozda malo vise i vec se lepo cuje skripanje plastike prilikom pritiskanja levog tastera
Za Razere sam na dosta mjesta čitao da im nakon nekog vremena krene da zeza lijevi taster.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 13:50   #409
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Za Razere sam na dosta mjesta čitao da im nakon nekog vremena krene da zeza lijevi taster.
nemoj se mnogo obazirati na takve komentare...to su sve siledzije koje ne znaju da cene ono sto imaju vec ko sivonje udaraju po tasterima.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 15:21   #410
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Uglavnom je tako. A i totalno bi bilo bzvz da ako archim i muchim neki krsh genius od 300 dinara ne fali mu nishta, a da kupim neki razer, koji je by gamers for gamers i da mu riknjava taster. Nema logike.
BTW, evo vec oko 3 nedelje koristim mx518 silver, sa 1800 dpi. Lep, kvalitetan, ne gubi se. Sve sto meni treba. Sad jedino da nadjem negde QcK podlogu.
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 15:44   #411
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
A i totalno bi bilo bzvz da ako archim i muchim neki krsh genius od 300 dinara ne fali mu nishta, a da kupim neki razer, koji je by gamers for gamers i da mu riknjava taster. Nema logike.
Slažem se. Nema logike. Ali se dešava upravo to, ne svima ali se desi. Nažalost.

Zna se desiti da dosta skuplja komponenta krene da zeza a da je neka prethodna noname jeftina radila duže i bolje. Čudno ali dešava se.


Zar MX518 nema 1600 DPI? Mada sam čitao da tih 1600 DPI kod njega nisu potpuno hardverski već malo "navučeni", ali da je to ekstra miš. Baš danas sam bio u jednoj prodavnici gdje imaju dosta miševa izloženo da se mogu probati, od jačih Logitecha je bio MX518 i G5, i još nekih, i dosta Genius i MS, ali na moju žalost ni jedan Razer a baš bih volio da vidim kako mi koji leži u ruci pa da se odlučim za neki.

Navikao sam na moj Intellimouse 1.1A i ne držim ga cijelim dlanom (tzv. palm grip) već ga lagano pomjeram prstima, to mi odgovara jer je tako veća pokretljivost, manje pomjeram ruku tj. pomjeram samo dlan, a i lako su dostupna dva baš velika tastera sa strana, ali sam vidio da sa G5 i MX518 ne bi moglo tako jer onda ne bih mogao dohvatiti onaj dalji dodatni taster sa strane već bi se miš morao cijeli držati u ruci (palm grip) a takva mu je i ergonomija, meni možda iz navike djeluje da je tako manja pokretljvost, da se miš teže pomjera jer se pomjera cijela ruka a ne samo dlan.

Takav je i DeathAdder dok recimo za Copperhead kažu da može da se pomjera samo prstima, možda i Lachesis.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 16:03   #412
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Baš danas sam bio u jednoj prodavnici gdje imaju dosta miševa izloženo da se mogu probati, od jačih Logitecha je bio MX518 i G5, i još nekih, i dosta Genius i MS, ali na moju žalost ni jedan Razer a baš bih volio da vidim kako mi koji leži u ruci pa da se odlučim za neki.
druze idi u Game-s ispod doma sindikata oni imaju razer miseve kao i roccat kone mis i dace ti da probas da vidis kako ti lezi u ruci, meni su dali da probam roccat kone, odusevio se kako je ergonomican, ali samo za desnjake jbg.
zato je tu razer.

P.S. Ne bih da offujem ali upravo pisem sa logitech wave tastature koju sam kupio danas i ODUSEVIO SE kako je dobra....ako neko trazi kvalitetnu a maksimalno ergonomicnu tastaturu pogodnu za rad i igranje na racunaru ovo je pravo resenje! mislim da bih mogao satima da piskaram na njoj i da igram igre a da ne osecam ama bas nikakav bol u zglobovima, zahvaljujuci gumenom delu ispod tastera i samom obliku koji drzi vase zglobove i prste u prirodnom obliku...jos sutra da stigne razer i full tebra, pisem utiske
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	logitechwave.jpg
Viđeno:	258 puta
Veličina:	94,8 KB
ID:	25614  

Poslednja ispravka: MEGATRON (7.12.2008 u 16:36)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 16:56   #413
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke
druze idi u Game-s ispod doma sindikata oni imaju razer miseve kao i roccat kone
Možda nisi vidio da sam iz Banjaluke
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 17:11   #414
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Možda nisi vidio da sam iz Banjaluke
jaoj nisam brate izvini...lapsus jbg
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 19:13   #415
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Zar MX518 nema 1600 DPI? Mada sam čitao da tih 1600 DPI kod njega nisu potpuno hardverski već malo "navučeni", ali da je to ekstra miš.
Da. MX 518 ima 1600 dpi, ali starija verzija, koja je plavicaste boje, i ima 5 malih klizaca na dnu misa. Silver edition, i Batman edition, koji su se nedavno pojavili, imaju 1800 dpi, i imaju 3 ogromna klizaca na dnu misa. Nadam se da je sada malo jasnije. Pozdrav!
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 19:34   #416
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Ja koristim Razer DeathAdder i stvarno mogu reci da je mis fenomenalan! pogotovu sto se sada moze kupiti za 40e. ima 1800dpi,ali 3G optiku koja po vecini review-a daje puno brzi odziv nego kod drugih miseva sa 1800dpi. jos kad se postavi na 1000Hz pooling rate i sensivity na 10,onda mis ne da je brz,nego ubija... takodjer je brz na kliku nenormalno. igram dosta CoD4 multi i stvarno se osjeti razlika u odnosu na recimo logitech mx518,a i logi isto ima 1800dpi... eh sad po onome sto sam nasao po netu, kod mx518-ke je to malo dodatno softverski,tj nabijeno u drajverima na 1800dpi,inace mis hadrverski nema toliko,dok deathadder stvarno ima hardverski 1800dpi.
uz razer goliathus podlogu se bas fino ukombinovao :P
razmisaljo sam i o lachesisu,ono je stvarno vrhunski mis,ali licno mislim da je 4000dpi nepotrebno... meni je trebalo vremena da se naviknem i na 1800dpi,a tek 4000dpi... mislim da je nemoguce kontrolisati misa pri toj osjetljivosti... naravno moze da se stavi na manje,ali opet s druge strane,sto davati pare na nesto sto ustvari neces iskoristiti misevi do 2000dpi su i vise nego dovoljni za igranje.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	deathadder_09.jpg
Viđeno:	10 puta
Veličina:	9,6 KB
ID:	25621   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Razer_DA.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	74,8 KB
ID:	25622  
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Maverick78 na korisnoj poruci:
A M G (7.12.2008), sharlo_03 (7.12.2008)
Stara 7.12.2008, 20:19   #417
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Ne daju se pare samo za DPI već i za dodatne tastere, ležanje u ruci, dodatne funkcije (npr. interna memorija u Lachesisu ako nekome treba).

Po komentarima koje sam čitao DeathAdder se ističe od ostalih, mada ja ga ovde vjerovatno ne bih mogao naći za ispod 50 eura, vjerovatno i nešto više.

Ti koristiš DeathAdder na 1800 DPI u svemu što radiš? Ne znam kako bi to izlgedalo, ja sad koristim 400 DPI. Ako u Control Panelu u windowsu klizač za osjetljivost miša stavim na maksimum jel' to tih 400 DPI koliko je maksimum na mom mišu?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 20:31   #418
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Ne daju se pare samo za DPI već i za dodatne tastere, ležanje u ruci, dodatne funkcije (npr. interna memorija u Lachesisu ako nekome treba).
tako je, ako zelite nesto ultra-kvalitetno i provereno kupicete ako ste u mogucnosti, uostalom dati malo vise para za mis ili tastaturu ne moze nikad predstavljati losu kupovinu.naprotiv, ja sam danas recimo uzeo wave tastaturu, sutra cu dobiti (ako bog da) razer lachesis i ja sam miran, jesam dao 10h ukupno ali ne moram da mislim vise o tome uopste....
pre bih rekao da su lose pazarili (dugorocno gledajuci) oni koji su danas dali 500e za graficku karticu a ista ce kostati duplo manje sl godine, i sto je bitnije imace manju upotrebnu vrednost. to za mis ili tastaturu nije slucaj.njima upotrebna vrednost ne opada s godinama...(posebno mislim na lachesis mis, mislim dok se ustali rezolucija od 4000dpi proci ce godine).

Poslednja ispravka: MEGATRON (7.12.2008 u 20:39)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 21:44   #419
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Ja već neko vreme koristim Razer Krait, predviđen je za MMORPG i RTS igre... i nemam primedbi, pokazao se bolji nego što sam očekivao. Ako ga uporedim sa nekim Logitech modelima iz sličnog cenovnog ranga koje sam koristio razlika se stvarno oseti - i brži je i precizniji i sa boljim opcijama za podešavanje. Ja sam ga kupio zbog dobrih recenzija i zbog toga što su 90% igara koje uopšte i igram (MMO)RPG-i... i zato što mi se iskrzao wheel na starom Logitechu.

Mane bi verovatno bile nedostatak dodatnih tastera (ima samo osnovna 3, mada meni ovo nije mana), 1600 dpi (meni i previše) i optički senzor.

Za FPS multiplayer nije baš neki izbor jer se mogu naći miševi te namene sa naprednijim mogućnostima i za manje para. Za strategije, RPG-e, standardne desktop aplikacije i sl. - sve proporuke.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2_4.jpg
Viđeno:	9 puta
Veličina:	14,6 KB
ID:	25623  
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 23:35   #420
Akrep
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

A4 Tech X6-80D
Akrep je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Koje slušalice imate i kakvi su vaši utisci o njima? Mario Pavićević Zvuk na računaru 505 8.1.2019 13:48
Koji štampač imate i kakvi su vam utisci o njemu? Rene Ostale komponente 141 27.6.2011 16:25
Koji rezac imate i kakvi su vasi utisci Lanikor Nosači podataka 37 27.9.2008 2:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com