Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2011, 19:15   #1621
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

poceo sam i posle onog uzasnog dela iz demoa mogu slobodno reci da mi se igra svidja. jeste da je pojednostavljena za decicu i njihove anemicne konzole ali realno koga briga,to je realnost, sve se danas vrti oko para.Dosao sam u grad polako radim questove navikavam se na glas od hawkea i sve mi vise godi.Vraca se onaj osecaj dok sam slusao shepardove dijaloge iz ME,samo sto ovo ne bi trebalo da bude ME... U svakom slucaju nije lose.Igram na hard sa rougom i mogu reci da nije ni malo lako onaj ogre pre flemeth mi pobio 10puta druzinu iz 11 puta sam ga presao...Generalno ovu igru po meni treba gledati kao neku novu igru a ne uporedjivati je sa DAO posto se DA2 mnogo razlikuje od keca...

Mogu glavi zamisliti kako je bilo dok su pravili DA2
Programer1:Hej trebali bi da pocnemo da radimo na novom DA naslovu imam neke dobre ideje koje cemo moci ubaciti,bice malo kompikovanije ali bice super...
Programer2:E cekaj sad sam cuo od glavonja sa vrha da ce igra morati biti prilagojena za konzole tako da batali sve te fensi stvari koje se ogranicavaju na pc!
Programer1:WTF?,meni se vise ovo i ne pravi,ipak bi trebalo da ima barem malo old school rpg smeka kao DAO, bah...
Programer2:E jesi uco prave neki cool mmorpg na temu Star Warsa,bice samo za PC!Jeste da je mmorpg ali hoce da ga naprave da jako lici na obican rpg,ubacice svima likovima glasove ,bice krsa questova,klasa,light sabera i otvoren svet...Hajmo tamo batalimo ovaj DA!
Programer1:ali cekaj sta cemo sa DA2?Neko mora da zavrsi ovo.
Programer2:ma daj to ovima iz mass efecta njima igra izlazi tek na kraju 2011 i ovako nemaju sta da rade...

I tako je nasto DA2 bar u mojoj glavi

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Prvi chapter witchera je odlican, ne znam sta je tu lose: fantasticno odradjena tvrdjava, upoznavanje sa likovima, odlicna atmosfera.. Znam da igra nije losa, ali da je losija od prvog dela je vidljivo iz aviona, pogotovu reakcija fanova koji su u velikoj vecini razocarani (kakav je to nastavak koji napravi tri koraka unazad). Ja sam ovu igru dugo branio od svakojakih napada, svadjao sam se sa ljudima na forumima, a sada vidim kolika sam budala bio. Sve sto su oni pricali se obistinilo, ali sve.. Otud malo frustracije, ali ako vam smeta, necu vise..
Lol sada kudi igru a mene ste flejmovali kako trolujem sto sam igrao demo 20minuta shvatio da nema veze sa DAO i nije mi se svidelo pa prestao ali naravno rekao sam da cu se vratiti da odigram kada izadje full igra...
Zahtevam izvinjenje da sad nebi zvao ministarku pravde i generalnog sekretara ujedinjenih nacija!

Poslednja ispravka: Ekiman (10.3.2011 u 19:26)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
bokela (20.3.2011), Pavle87 (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 19:29   #1622
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
poceo sam i posle onog uzasnog dela iz demoa mogu slobodno reci da mi se igra svidja. jeste da je pojednostavljena za decicu i njihove anemicne konzole ali realno koga briga,to je realnost, sve se danas vrti oko para.Dosao sam u grad polako radim questove navikavam se na glas od hawkea i sve mi vise godi.Vraca se onaj osecaj dok sam slusao shepardove dijaloge iz ME,samo sto ovo ne bi trebalo da bude ME... U svakom slucaju nije lose.Igram na hard sa rougom i mogu reci da nije ni malo lako onaj ogre pre flemeth mi pobio 10puta druzinu iz 11 puta sam ga presao...Generalno ovu igru po meni treba gledati kao neku novu igru a ne uporedjivati je sa DAO posto se DA2 mnogo razlikuje od keca...

Mogu glavi zamisliti kako je bilo dok su pravili DA2
Programer1:Hej trebali bi da pocnemo da radimo na novom DA naslovu imam neke dobre ideje koje cemo moci ubaciti,bice malo kompikovanije ali bice super...
Programer2:E cekaj sad sam cuo od glavonja sa vrha da ce igra morati biti prilagojena za konzole tako da batali sve te fensi stvari koje se ogranicavaju na pc!
Programer1:WTF?,meni se vise ovo i ne pravi,ipak bi trebalo da ima barem malo old school rpg smeka kao DAO, bah...
Programer2:E jesi uco prave neki cool mmorpg na temu Star Warsa,bice samo za PC!Jeste da je mmorpg ali hoce da ga naprave da jako lici na obican rpg,ubacice svima likovima glasove ,bice krsa questova,klasa,light sabera i otvoren svet...Hajmo tamo batalimo ovaj DA!
Programer1:ali cekaj sta cemo sa DA2?Neko mora da zavrsi ovo.
Programer2:ma daj to ovima iz mass efecta njima igra izlazi tek na kraju 2011 i ovako nemaju sta da rade...

I tako je nasto DA2 bar u mojoj glavi


Lol sada kudi igru a mene ste flejmovali kako trolujem sto sam igrao demo 20minuta shvatio da nema veze sa DAO i nije mi se svidelo pa prestao ali naravno rekao sam da cu se vratiti da odigram kada izadje full igra...
Zahtevam izvinjenje da sad nebi zvao ministarku pravde i generalnog sekretara ujedinjenih nacija!
sve je ok sem kraja koji je epic fail
da ovo bar radi mass effect tim likovi ne bi bili dosadni ko proliv
vidi se da igra ima isti "potpis" u svemu ko i DAO,da to radi isti tim samo su uzeli malo od wichera,malo vishe od ME i napravili jedan buckurish
meni bi kraj te priche vishe ishao neshto tipa:

Programer1:ali cekaj sta cemo sa DA2?Neko mora da zavrsi ovo.
Programer2: ma recikliracemo ONAJ oveci neizashao DLC,malo ga ushminkati i prodati kao DA2
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 19:34   #1623
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Zahtevam izvinjenje da sad nebi zvao ministarku pravde i generalnog sekretara ujedinjenih nacija!
Evo ja ti se prvi izvinjavam, pošto sam te najviše flejmovao.
Za razliku od ovog nameless-a probao si igru, i koliko vidim, dopala ti se.
Nemoj Ki-Muna da zoveš, kad te molim.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
Ekiman (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 19:41   #1624
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Zapravo to jeste istina,borba jeste donekle hns na mediumu to i jeste posto ti ne treba nikakve pauze i strategije samo udri do smrti i popi potion da ne zagines a na hard je vec drugacija stvar treba dosta taktiziranja?A da zaboravio sam ti i nisi poceo da igras igru...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 19:47   #1625
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Probaj igrati ovo sad na hardu pa reci utiske.a medium je nazalost kako sam rekao udri do smrti ili hns ali nema veze...
Kad sam ja stavljao DAO i hns u isti kontekst?
pa i ja sam preso DAO video demo video da nema veze sa DAO i unistaliro a vi onda osuli pajbu
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 19:59   #1626
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ааааа, како нервитра оно појављивање непријатеља иза леђа... у таласима, нарочито на највећој тежини. Огра пре Флемет сам морао да убијем на хард тежини, јер је оно са магом било немогуће, не због боље тактике непријатеља већ због буљука истих. А само на "ноћноморској" тежини морам да пазим како бацам магије због компањона... стварно глупо.

Која ли је сврха оноликих оклопа и оружја када је већ све скоро 100% предефинисано...

На супер мега гига потезе, скокове и анимације за напаљене тинејџере нећу ни да трошим слова у поруци.

Одиграћу је све једно, али сам разочаран. Надам се да Вешца неће да упропасте у односу на први део... а до Скајрима има времена, ваљда су извукли поуке из Фејлаоута 3 и Обливиона.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Баш_Челик na korisnoj poruci:
MaxMadneSS (12.3.2011), nameless1 (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 20:02   #1627
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

pa za ovo sto sam rekao iza toga i stojim mene stvarno podseca na DMC ili cak demon stone ne znam da li si igrao te igre ali probaj ih ako imas kesa i videcs o cemu pricam...
Svaka cast sto placas originale to cenim...nista videcmo kad nabavis igru kako ces reagovati,ne propustas zasad mnogo...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:10   #1628
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.005 puta na 7.047 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Баш_Челик kaže: Pregled poruke
А само на "ноћноморској" тежини морам да пазим како бацам магије због компањона... стварно глупо.
Ček, ček... jel` to na nightmare težini ima friendly fire?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:14   #1629
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

frendly fire-a je bilo i u DAO tako da ga ima i ovde sigurno,mozda ga cak ima i na hardu moram proveriti
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:15   #1630
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ček, ček... jel` to na nightmare težini ima friendly fire?
Ima, Bio nije želeo da izostavi mazohiste, i one koji se tako osećaju.

@Ekiman: Nema na hardu, samo nightmare.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:16   #1631
Баш_Челик
Član
 
Član od: 13.4.2006.
Poruke: 433
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 144 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Има, али само на тој тежини... али ја сам спустио за једну испод јер ме излуђује вештачки дигнута тежина буљуцима непријатеља... бар сам ја тако приметио, да их има више него на мањим тежинама.
Баш_Челик je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:17   #1632
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Presao sam demo pet puta!
A da pored tog demoa koji si igrao pet puta, probas recimo da igras i igru bar jedan jedini put i to malo duze od introa ili onog dela koji je vec prikazan u demou - sta kazes na to?

Mislim, cisto onako, kad pojedinci vec kazu da se demo i igra razlikuju i da koliko im se demo nikako nije svidjao igra je vec sasvim OK.

Give it a chance, pa ako ti se bas ni tada ne bude svidjala bar imas pun kredibilitet da pljujes igru i vices kako ne valja (ali igra, ne demo) jer to govoris iz svog licnog iskustva stecenog igrajuci igru, ovako...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Ekiman (10.3.2011), Vulee (10.3.2011)
Stara 10.3.2011, 20:19   #1633
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom

Meni je solidno ''tesko'' i na hardu ali uzivam zasad mada ima to svoju cenu moram stalno rotirati po druzini tako da fakticki i ne vidim borbu skakanje,zavrsne udarce samo gledam da mi ne zaginu...i da krv leti na sve strane...

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A da pored tog demoa koji si igrao pet puta, probas recimo da igras i igru bar jedan jedini put i to malo duze od introa ili onog dela koji je vec prikazan u demou - sta kazes na to?

Mislim, cisto onako, kad pojedinci vec kazu da se demo i igra razlikuju i da koliko im se demo nikako nije svidjao igra je vec sasvim OK.

Give it a chance, pa ako ti se bas ni tada ne bude svidjala bar imas pun kredibilitet da pljujes igru i vices kako ne valja (ali igra, ne demo) jer to govoris iz svog licnog iskustva stecenog igrajuci igru, ovako...
Nije to njemu prvi put tako je napadao i alpha protocol a da je nije cak ni igrao mada najveci fazon sto je bio u pravu igra je stvarno katastrofa...ali ne treba zameriti decku igra samo originale tako da je ogranicen lako je nama se praviti pametnima koji radimo to sto vec radimo...ali kriza sta ces

Poslednja ispravka: DeCoy (10.3.2011 u 20:39)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:39   #1634
P.A.I.N
Veteran
 
Član od: 11.11.2010.
Poruke: 785
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 56 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Imam bag neki u igrici...Kad resavam misije i ubijem neke likove i pokupim im zlato ili nadjem negde zlato ne dobijem zlato u invetaru...nzm sta je to dobijam samo zlato od prelazenja misije,jer to do mene ili takva igrica???
Btw.Jer treba 50 zlatnika da bi se otislo na putovanje u deap roads???
P.A.I.N je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:41   #1635
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Presao sam demo pet puta! A origins sam presao na nightmare 2 puta- i on je na normal, pa i na hard bio prost! Da li ga je to cinilo hns-om?
Demo otkljucan na hard i prava igra (isti deo) otkljucana na hard su skoro ko nebo i zemlja po pitanju tezine.

Ocigledno dosta toga jos nije bilo ispeglano u demou. Na primer, u punoj igri ne mozes da one-shotujes darkspawna za pinning shotom.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:46   #1636
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
A da pored tog demoa koji si igrao pet puta, probas recimo da igras i igru bar jedan jedini put i to malo duze od introa ili onog dela koji je vec prikazan u demou - sta kazes na to?

Mislim, cisto onako, kad pojedinci vec kazu da se demo i igra razlikuju i da koliko im se demo nikako nije svidjao igra je vec sasvim OK.

Give it a chance, pa ako ti se bas ni tada ne bude svidjala bar imas pun kredibilitet da pljujes igru i vices kako ne valja (ali igra, ne demo) jer to govoris iz svog licnog iskustva stecenog igrajuci igru, ovako...
Lol, pa ko je rekao da igra ne valja? Ajde nadji mi jedan post u kome sam to rekao! Ja sam samo nabrojao objektivne mane i propuste, koje ama bas niko ko je navikao na RPG igre ne moze osporiti, ili moze pokusati ali samo zavarava sebe. Nemam ni truncice sumnje da se ne bi odvajao od monitora kada bi krenuo sa igrom, ali isto tako znam da bi me raznorazna uproscavanja mnogo nervirala. Sta, svako ko objektivno kritikuje je nekakav hejter i pljuvac.. Trebam da se zadovoljim sa time sto me igra onemogucava da igram kako bi zeleo? I ljudi, nikada ja nisam rekao da je igra laka i da ne treba biti taktican sto se borbi tice..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:52   #1637
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

E sad si se uhvatio druze ti nabrajao mane i propuste a nisi igrao igru a kad sam ja to radio da stvar bude gora za demo koji sam btw igrao bez obrzira da li ga presao celog ili ne davao svoja zapazanja ti si rekao da trolujem i lupam gluposti sad ti radis isto a da nisi ni igrao...a vidis sta ti kaze player1 demo i igra su nebo i zemlja
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:56   #1638
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Da li namerno ignorišeš moj odgovor na to, ili je ignore već stupio na snagu?
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 20:57   #1639
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ma ne, samo ti preporucujem da ipak odigras igru.

I dalje govoris o manama igre samo na osnovu demoa - probaj je, ljudi kazu da su nakon onog i onakvog demoa ipak ublazili kriterijume i da im se mane i nedostaci ne cine bas tolikim kolikim su se cinili tokom igranja demoa. Mozda to bude i sa tobom slucaj?

U svakom slucaju probaj - nista ne boli. Naravno nece sve mane i nedostaci na volseban nacin nestati ali siguran sam da ces bar malo ublaziti trenutno misljenje koje imas o DA2, jer ako mene pitas igra je ipak definitivno bolja nego sto se to dalo zakljuciti iz demoa i ne zasluzuje bas toliko kritika. OK?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
bokela (20.3.2011)
Stara 10.3.2011, 21:01   #1640
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Malo povoda za diskusiju, ako nećeš da odgovaraš, ok, neću da te teram...
Uvideo sam da imaš mnogo mržnje/predrasuda prema ovoj igri, pa pokušavam da saznam uzrok.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com