Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2010, 23:48   #201
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Skontao sam ja da to nije horor tokom filma.Ali smesnih delova nisam video,primetio sam da je ovo bio pokusaj da se napravi komedija,koja licno meni nije smesna ni u jednom delu.Ustvari bilo mi zabavno kad su gadjali onim plocama 2 zombija i to je to.Jednostavno zombiland mi je smesnij,a na istu su foru filmovi.
100 ljudi, 200 ...
Za mene je neuporedivo bolji shaun of the dead. I zabavniji.
Anyway,
Prince of persia je zapravo dobar film, s obzirom da su ga radili Brukhajmer i Dizni. Ima šupljih dijaloga, surfer dude prince, kliše negativac (mada, kada razmislim, za to neko vreme je zapravo i dobar) itd...
Najviše mi je išao na živce Džejk i naravno ti propusti u dijalogu, koji su sitni, ali paraju uši.
U suštini, fin filmić. 6/10
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 0:53   #202
bela lampa
Veteran
 
Član od: 12.1.2010.
Lokacija: Hotel California
Poruke: 1.067
Zahvalnice: 925
Zahvaljeno 890 puta na 357 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Das Leben Der Anderen



Sta reci o filmu sem to da jos jedan evropski film ide u moju kolekciju.Radnja filma je smestena u Istocnoj Nemackoj 80-tih godina, kada agent tajne sluzbe boje zadatak da prisluskuje poznatog pisca i njegovu ljubavnicu. Rad tajne sluzbe kao i njenog agenta je prikazana perfektno. Radnja filma sa zakomplikuje kada poznati pisac pocne da pise clanak protiv tadasnjeg rezima (da pomenem, tada nije bilo slobode govora, stampe.... bili su zategnuti odnosi izmenju Zapadne i istocne Nemacke).
Jos jednom, film je odlicno odradjen, uverljivo je prikazan pomenuti period u Nemckoj, pogotovo uloga i gluma tajnog agenta "hgw xx/7" (to mu je inace tajno ime u sluzbi) koja mi se svidela.
bela lampa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bela lampa na korisnoj poruci:
KingJoce (22.11.2010), pentraksil (23.8.2010)
Stara 23.8.2010, 2:18   #203
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
bela lampa kaže: Pregled poruke
Das Leben Der Anderen



Sta reci o filmu sem to da jos jedan evropski film ide u moju kolekciju.Radnja filma je smestena u Istocnoj Nemackoj 80-tih godina, kada agent tajne sluzbe boje zadatak da prisluskuje poznatog pisca i njegovu ljubavnicu. Rad tajne sluzbe kao i njenog agenta je prikazana perfektno. Radnja filma sa zakomplikuje kada poznati pisac pocne da pise clanak protiv tadasnjeg rezima (da pomenem, tada nije bilo slobode govora, stampe.... bili su zategnuti odnosi izmenju Zapadne i istocne Nemacke).
Jos jednom, film je odlicno odradjen, uverljivo je prikazan pomenuti period u Nemckoj, pogotovo uloga i gluma tajnog agenta "hgw xx/7" (to mu je inace tajno ime u sluzbi) koja mi se svidela.
Odlican film, svaka preporuka
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 14:05   #204
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao pre neki dan The Book Of Eli i smorio sam se juce kad mi ortak onako iz zezanja "objasnio" kraj...koji sam ja potpuno prevideo...Obavezno pogledati
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 17:18   #205
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pre neki dan na HBO sam odgledao par filmova:

1. YES Man



Trailer

Spoiler za Long story short:
The banker Carl Allen is a lonely man with low self-esteem after his divorce with Stephanie, for whom he still yearns. He avoids his best friend Peter. He has a boring job, stalled in a bureaucratic position in the loan department of a bank; and he spends his spare time watching DVDs. When he meets by chance his former high school mate Nick, he is convinced to participate of a self-help program called "Yes Man" leaded by the guru Terrence Bundley. The basic principle of the program is to say "yes" to new situations, leaving the negativism aside. Carl misunderstands the concept and says "yes" to every question. While leaving the encounter, he helps a homeless man and in the end of the night he meets the gorgeous Allison that helps him with her scooter. His life completely changes with his new attitude.

Komedija za popodnevno opustanje.preporuka

2.27 dresses



trailer
Spoiler za Long story short:
Jane is career-oriented and secretly in love with her employer, George. She spends much of her time as a bridesmaid, and has 27 dresses as evidence. Then her structured and ordered life comes unhinged when her younger sister, Tess, re-enters her life, and a reporter, Kevin, is attracted to her. Kevin decides to publish Jane's secret and her overwhelming wardrobe. Things get even more complicated when Jane finds out she may end up losing George to none other than her very own sister

Za ljubitelje romanticnih komedija.Preporuka

3.Run fat boy run


trailer

Spoiler za Long story short:
Dennis is a clueless and slightly overweight guy, who left his pregnant fiancée five years earlier. Every day, Dennis tries to persuade the woman he loves to accept him back into his life, but everyday he fails. When he discovers that Libby has found a partner in the form of American Whit, frustration grows, and Dennis vows, that for once in his life, he will finish something. This something ends up being a Nike River-run in London. With his friends Gordon and Mr. Ghoshdashtidar by his side, Dennis begins training for the marathon he must finish


Mnogo dobar film.Tacnije mnogo dobra komedija.

Sva tri filma su moja topla preporuka za popodnevno opustanje i smejanje.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pharaon.92.bc na korisnoj poruci:
KingJoce (18.6.2011), Wolverine (5.9.2010)
Stara 23.8.2010, 19:40   #206
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

AUSTRALIA

http://www.imdb.com/title/tt0455824/

skorz dobar, kako da kazem, porodicni film. Pun uspona i padova, prica je zanimlijva, poenta, film je sadzri (a to skoro nisam video), nije samo prazno ispricana prica...ma dobar skroz 9/10

Tekken

http://www.imdb.com/title/tt0411951/

skorz suprotno od gore navedenog, ali su zato borci prilicno originalno odradjeni, fajt dobar...za ubiti popodne skroz ok 7/10
PS za ljubitelje igre, skoro pa obavezan
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 20:18   #207
nigga
Član
 
Član od: 28.9.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 221
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 52 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jedan stariji film Mojave Moon (1996)
Za popodnevno,vecernje opustanje.Ne znam u koji bi zanr mogao da ga svrstam,malo komedije,drame.Kod ocene cu se uzdrzati.Barem ga pogledajte zbog Angeline Jolie i njenog glumackog talenta.

Jos jedan film,svaka preporuka.Valkyrie (2008)
Spoiler za Radnja:
Radnja ovog filma smestena je u drugom svetskom ratu,u trenutcma ne bas povoljnim za Nemacku,jer se lagano predosecao pad Nemacke vojne i drzavne sile.U tim trenutcima pojavio se jedan vojnik odlucan da se suprotstavi Hitleru,vojnik koji je zemlji dao deo sebe,koji je proglasen za heroja...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Valkyrie[Box cover].jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	102,2 KB
ID:	36108  

Poslednja ispravka: nigga (23.8.2010 u 21:23) Razlog: Obrisana slika
nigga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 20:33   #208
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke

Tekken

http://www.imdb.com/title/tt0411951/

skorz suprotno od gore navedenog, ali su zato borci prilicno originalno odradjeni, fajt dobar...za ubiti popodne skroz ok 7/10
PS za ljubitelje igre, skoro pa obavezan
Za ljubitelje igre imam dijametralno suprotan predlog. Bežite od ovoga kao od bubonske kuge. Neinspirativno, dosadno i nemaštovito sa primesama zaglupljujućeg, može na vas mozak imati dejstvo kao kroganski ryncol.
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 20:34   #209
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Stepski Vuk kaže: Pregled poruke
Za ljubitelje igre imam dijametralno suprotan predlog. Bežite od ovoga kao od bubonske kuge. Neinspirativno, dosadno i nemaštovito sa primesama zaglupljujućeg, može na vas mozak imati dejstvo kao kroganski ryncol.
ma ja sam mislio kako si likovi odradjeni...ne radnja
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 20:41   #210
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Stepski Vuk kaže: Pregled poruke
Za ljubitelje igre imam dijametralno suprotan predlog. Bežite od ovoga kao od bubonske kuge. Neinspirativno, dosadno i nemaštovito sa primesama zaglupljujućeg, može na vas mozak imati dejstvo kao kroganski ryncol.
Glupost,likovi su bas kao i u igri fajtovi su uradjeni extra,cak se i Eddy isto krece kao u igri sto me odusevilo.Cak se i prica prati da je bio samo Hwoarang u filmu bio bi jos bolji
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 20:58   #211
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Stepski Vuk kaže: Pregled poruke
Za ljubitelje igre imam dijametralno suprotan predlog. Bežite od ovoga kao od bubonske kuge...
Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Glupost...
Inklinirana sam ka tome da poslušam Stepskog Vuka... nečemu me naučila ova tema

Ima li još neke ekranizacije igre na pomolu? Da osvežimo ovu temu?
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 22:24   #212
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II


Hot Tube Time Machine
Danas sam odgledao ovu komediju. Prica o prijateljstivu, starim dobrim danima, sadasnjosti sa interesantnom izvedbom koja na terenutke izaziva smeh, a na trenutke budi nostalgiju. Uz adekvatno drustvo, svakako vredi pogledati. Od mene ocena 7,8/10.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Iris (23.8.2010), jozvan_Kg (24.8.2010), player1 (23.8.2010)
Stara 23.8.2010, 22:31   #213
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Inklinirana sam ka tome da poslušam Stepskog Vuka... nečemu me naučila ova tema

Ima li još neke ekranizacije igre na pomolu? Da osvežimo ovu temu?
Pa ukoliko nemas nista protiv mene onda jedino mogu da shvatim to kao "Ukusi se razlikuju" jer filmu zaista nista ne fali,jednostavno imam neki osecaj da ljudi vole da hatuju sve sto je americko i cak ako je nesto americko ovde bolje od Evropskog/Azijskog ili nije bitno njima ce to biti krs,prezvakana prica itd.....Ja opet kazem da je film dobar za svakoga ko je zaista uzivao u tekken 3 igri,nisam rekao da ce se svideti svakome.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 23:19   #214
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.094
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nigga kaže: Pregled poruke
Jos jedan film,svaka preporuka.Valkyrie (2008)
Dobar.
Ima ,po meni, bolja/starija verzija ``Staufenberg`` se zove.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
nigga (24.8.2010), zone2403 (24.8.2010)
Stara 23.8.2010, 23:21   #215
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Hot Tube Time Machine
Danas sam odgledao ovu komediju. Prica o prijateljstivu, starim dobrim danima, sadasnjosti sa interesantnom izvedbom koja na terenutke izaziva smeh, a na trenutke budi nostalgiju. Uz adekvatno drustvo, svakako vredi pogledati. Od mene ocena 7,8/10.
Prilično realna ocena, IMO. Ja bih dao možda za nijansu nižu, recimo 7, i to ponajviše zbog katastrofalne glume Craig Robinson-a, bukvalno odrađenog posla od strane John Cusack-a (koji je očigledno na zalasku karijere, nažalost, gotivio sam ga) i solidne glume mlađanog Clark Duke-a. Za razliku od njih Rob Corrdry je briljirao - ovako nešto je potrebno i Cusack-u ukoliko želi da dobije još koji milionski ugovor.

Solidno zamišljena priča, fino realizovana, potpuno nerealna i krajnje zabavna. Možda celokupni utisak nije na nivou jednog Hangover-a, ali s' obzirom kakvo nam sve smeće danas serviraju iz holivudske kuhinje, ovo je ipak pozitivno osveženje.

Ma nek' ide život, na kraju krajeva, '80-e su u pitanju...
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 23:36   #216
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledao sam gorenavedene filmove skoro pa da preskochim linkove i da odmah predjem na utiske:

Hot tub time machine - Uglavnom se slazem sa dosadashnim komentarima , solidna komedija, malo me nervira sto je od ovih "modernih americhkih" (navedeni "Hangover") koje bas i ne volim ali je mozda najbolja u svojoj vrsti koje sam gledao.

Citat:
Ma nek' ide život, na kraju krajeva, '80-e su u pitanju...
\m/

Tekken - Uzas zivi, film jedva da ima ikakve veze s igrom, pricha je skroz jedanaesta i glupa, likovi po malo liche na ove iz igre, tuche su kao iz C produkcije iz osamdesetih (), ima puno americhkih klishea... Mislim nije potpuna katastrofa kao npr Dragon Ball Evolution ali nije ni mnogo bolji.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Stepski Vuk (24.8.2010)
Stara 23.8.2010, 23:43   #217
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
.Ja opet kazem da je film dobar za svakoga ko je zaista uzivao u tekken 3 igri,nisam rekao da ce se svideti svakome.
Eto ja sam uživao ( zvuči kao da se radi o drogi ) u svim Tekken igrama od dvojke pa do najnovije šestice, pa mi se film nimalo ne sviđa
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2010, 23:53   #218
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mozda nije za ovu temu,ali sta bi ti da se bolje odradi u filmu od onoga sto je vec odradjeno i zasto ti se nimalo ne svidja,ako je sve praceno po igri cak i likovi uradjeni isto.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2010, 0:40   #219
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa ne bih baš rekao da su likovi odrađeni isto kao u igri. Možda fizički izgledaju isto, ali im fali suština. Ako si igrao igru, i pratio priču iste onda znaš da:
Spoiler za Likovi:

1.Heihachi Mishima nije opasno izgledajući, ali u stvari dobrodušni dedica sa ekscentričnom frizurom
2. Kazuya nije latino tip sa bradicom koji kao da je izašao iz Scarface-a i uz to je još i raskalašni ženskaroš, grubijan i silovatelj
3. Anna i Ninna Williams jesu opasne, utrenirane sestre ubice ali nisu ku**e koje povremeno uživaju u grupnom seksu sa Kazuyom, niti rade za njega već su ljute protivnice
4.Raven je tihi nindža, a ne neki Chris Rock tip koji brblja 300 na sat
5. Jin Kazama je možda najači lik u igri, moćni naslednik demonskog gena, a ne neki žgoljavi, slabašni, nesretni plod silovanja koga je borilačke veštine učila mama

Da bi se neka igra( knjiga,strip,animirani film) uspešno prenela na film ne znači da treba sve živo preslikavati. Film je ipak drugačiji medijum i neke promene su ne samo nephodne nego i poželjne. Ono što je važno je preneti duh, atmosferu na veliko platno( ili HDTV ), a istovremeno sve to učiniti i vizuelno zanimljvim (pri tom ne mislim na spektakularne poteze boraca, već na filmske alatke, kameru i fotografiju)
Ovaj film sem indentičnog izgleda nekoliko boraca onima iz igre i nekoliko solidnih free-style borbi nema ništa da ponudi. Ako zanemarimo šuplju priču i klišeiziranu karakterizaciju likova, film je i vizuelno dosadan i jedva sam izdržao do kraja otvorenih očiju

Poslednja ispravka: Stepski Vuk (24.8.2010 u 0:48)
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stepski Vuk na korisnoj poruci:
Nash Knight (24.8.2010), Predrag Stankovic (24.8.2010)
Stara 24.8.2010, 6:53   #220
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Stepski Vuk kaže: Pregled poruke
Jin Kazama je možda najači lik u igri, moćni naslednik demonskog gena, a ne neki žgoljavi, slabašni, nesretni plod silovanja koga je borilačke veštine učila mama
Sve,sve, ali ovo je baš poražavajuće, tu su napravili najveću grešku
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com