Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Upravljačke simulacije

Upravljačke simulacije Menadžeri, tycooni, "mali bogovi" i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2019, 12:40   #1
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Workers & Resources: Soviet Republic

Komunistički city builder u Early Accessu na Steamu



Early Access Trailer


https://store.steampowered.com/app/7...viet_Republic/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (14.3.2019)
Stara 14.3.2019, 11:12   #2
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom

Ja sam u debelom hajpu već 2 nedelje

Gameplay, na ruskom je, ali možete da skontate. Devovi na Steam forumu su mi preporučili da pogledam ovo, jer tip igra po PS-u, kako su zamislili. Ostali ne iskorištavaju postojeća naselja, već grade na livadi.

Gameplay

Poslednja ispravka: DeCoy (14.3.2019 u 15:56)
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (14.3.2019)
Stara 14.3.2019, 23:19   #3
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

National Anthem of USSR
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2019, 11:19   #4
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Sviđa mi se kompleksnost i što možeš da gradiš za lovu kao u old skul city builder igrama, a možeš i u komunističkom stilu od sopstvenih resursa za džaba.

Ne mogu da dočekam večeras posle posla da krenem. Nova SFRJ, hir aj kam
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (18.3.2019)
Stara 18.3.2019, 20:53   #5
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Pretpostavljam da je krajnji cilj u ovoj igri sagraditi visoki zid kako niko ne bi pobegao iz "raja."
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2019, 21:02   #6
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.239
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Gledajuci ovo na YT, naleteh na Citystate
http://store.steampowered.com/app/774351/Citystate/
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2019, 1:38   #7
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Hmmm, ne sviđa mi se što autori cene da će igra biti u Early Accessu oko dve godine.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2019, 12:48   #8
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Hej, Kerbal Space Program je bio 25 meseci u EA, Prison Architect preko 3 godine.

Ja sam pazario i klikćem pomalo uveče. Mogu vam reći jako zarazno i jako mnogo potencijala. Baš sam sinoć skontao da sam preko dva sata izgubio samo postavljajući projekte za asfaltiranje puteva i onda dreždeći u moje vredne radne ljude i mašine kako šljakaju za bolju budućnost domovine. Toliko te uvuče. Totalno sam batalio Dawn Of Man zbog ovoga.

Neverovatno dobar koncept, bez zezanja. Potencijal za veliki hit i čak bih se usudio reći buduću kultnu igru ako nastave da rade kako treba i slušaju zajednicu. I realno, jedino neko ko je živeo u takvom sistemu, u ovom slučaju Slovaci, može da smisli ovako nešto. Da pojasnim.

Za razliku od tradicionalnih city building igara ovde nije cilj namaći lovu za gradnju. Cilj je stvoriti socijalističku utopiju. Možete se potpuno odseći od potrebe za kešom u kasnijem stadijumu igre i postići samodovoljnost. Igra je nešto kao Cities Skylines meets Tropico meets Anno meets Transport Tycoon meets... ko zna šta još sa svojim sopstvenim šmekom i dozom mehanike koja ne postoji ni u jednoj drugoj sličnoj igri. Za sada postoji samo jedna mapa (ogromna) koju možete igrati u 2 moda, sa postojećim selima i malim gradovima ili blanko, klot mapa, pa izvolite. Ja preferiram prvu opciju. Stanovništvo ili uvozite (obrazovane iz SSSR-a ili NATO zemalja) i neobrazovanu bagru iz zemalja 3. sveta ili se oslanjate na prirodni priraštaj. Stanovnici koji rade za vas (po fabrikama, školama itd) imaju prohteve. Početni su hrana, mesto za opuštanje kao što su kafana (za koju treba alkohol) ili sportski teren i odeća. Posle prohtevi rastu. Hoće meso, kulturu, radio, televizor, kompjuter...

Vi, kao generalni sekretar partije, možete da odredite gde će ko da živi, da radi, da se školuje. Takođe svaku gradnju možete da platite kešom ili izgradite samo uz lokalno proizvedene resurse i radnim akcijama. Nemate pojma koliko puta sam pevao ono "ašov, lopaataa, pijuk i kolica to je oružjeeee svakog omladinca..." Morate da pravite fabrike i radna mesta, kao i prodavnice, kafane, škole, bolnice i sve ostalo u dometu stambenih objekata, da ljudi mogu dotle da stignu peške ili da obezbedite javni prevoz. U početku nemate ništa i sve osnovno morate da finansirate iz zaliha rubalja i dolara. Ove upravo biram mod sa postojećim naseljima kako ne bih u početku morao da gradim stambene objekte i trošim lovu. Bar ja tako volim da igram. Lovu zarađujete tako što izvozite vaše proizvode u SSSR ili na zapad i shodno tome dobijate dolare ili rublje. Takođe morate da uvozite struju, gorivo, hranu i odeću, kao i sirovine za industriju i resurse za izgradnju. Polako, vremenom, izgradnjom sopstvene industrije sve manje zavisite od uvoza. Cene na tržištu variraju u zavisnosti koliko uvozite/izvozite. Ekonomija je još uvek na rudimentarnom nivou i proširiće je u budućnosti.

Gradnja iz sopstvenih resursa sa sopstvenim mašinama i radnom snagom je milina gledati. Daje vam onaj osećaj satisfakcije da ste nešto postigli. Napravite jednu ili više građevinskih firmi (construction office), kupite im mašine, kamione i autobuse za radnike, dodelite im projekat i kreće izgradnja. Mašine i radnici dođu na gradilište, kamioni i mešalice voze materijal od proizvodnog mesta ili skladišta do gradilišta i zgrada ili put počinju polako da niču. I ovde možete da napravite kombo za uštedu novca. Ako imate samo deo proizvodnje svih resursa za izgradnju potrebnu količinu koja nedostaje možete da uvezete. Štedi vam novac u budžetu za razliku od potpuno kešom izgradjene zgrade. Takođe možete da dovezete određenu količinu materijala i odradite deo posla i posle kliknete da se projekat završi kešom automatski. To što ste deo posla sami obavili spušta cenu izgradnje. Meni ništa lepše nije bilo nego kada sam prvi stambeni blok izgradio potpuno samostalno. Ako imate građevince i slobodan bager teraformiranje postaje besplatno. Ono što je prednost svega ovoga je što, ako hoćete, možete bukvalno kompletnu mapu da isplanirate pre nego što uopšte počnete bilo šta da gradite.

Što se tehnologije i obrazovanja tiče, ovo je prelepo smišljeno. Mala deca (bebe) moraju da imaju obdanište. U suprotnom jedan od roditelja ostaje kući da čuva dete i ne ide na posao. Veća deca idu u školu. Za određene poslove moraju radnici da imaju određeni nivo obrazovanja. Posle toga omladina ide na fakultet. Za sada od fakulteta imate medicinski i tehnički. Tu se studenti školuju i profesori istražuju nove tehnologije. U trenutnom stanju u kojem je igra tehnologija samo otključava određene fabrike i zgrade. Možete da gradite i studentske domove gde studentarija živi i posle zavšrenog fakulteta ili se vrati kući kod roditelja ili nađe osobu svog života i ima sopstveni stan. Čak ima i statistika na profilu vašeg građanina koliko dugo živi sa roditeljima (poznato, a?).

Da ne bude sve pozitivno, pošto je ipak alpha u pitanju ima i nekih nedostataka. Izgradnja puteva (preciznije postavljanje puteva i raskrsnica) i ravnanje terena je još uvek malo grbavo urađeno, ali posle grdnih kritika publike obećali su da će popraviti i doraditi. Ne postoji "snap to wireframe" opcija. Morate da pauzirate mišem. Ponekad igra hoće da krahira. Meni se samo jednom desilo, istina posle gomile Alt+Tab da čitam forum. Još uvek nema pravi tutorial, ali ima help koji donekle objašnjava osnove. Ima i gameplay bagova, ali poprilično revnosno se krpe. Smena dana i noći je malo prebrza, tačnije dan i noć kratko traju i vidim da se dosta ljudi žali na to. Noću jedva vidite, tako da kada padne noć, iako prelepo izgleda, zaboravite na bilo kakvo planiranje. Ništa nećete videti. Ali imajući u vidu da su devovi poprilično revnosni i odgovaraju na forumu verujem da će biti rešeno ili dotegnuto.

Igra JEDE VREME koliko je zarazna. Za početak, ako niste još igrali, mali saveti. Prvo (ovim redom) građevinska firma, road depo, kamenolom i fabrika šljunka, farma, fabrika asfalta, fabrika betona, mali open storage, malo skladište blizu građevinaca i po jedno malo skladište i open storage blizu granice sa SSSR. Potom prodavnica hrane i kasnije fabrika hrane. Uvozite šta nemate i polako gurajte ka samodovoljnosti. Izvozite hranu kamionima u SSSR, uvozite struju. U kamenolomu kupite bager da kopa, smanjite broj radnih mesta za narod na 0. Za početak isključite potrošnju goriva, world events i požare dok se ne uhodate. Igrajte na mapi sa postojećim naseljima. Uštedećete lovu.

Poslednja ispravka: sonebrate (19.3.2019 u 12:58)
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
DeCoy (19.3.2019), Jamiroquai (26.3.2019), JAZO (19.3.2019), Miki1987 (20.3.2019)
Stara 19.3.2019, 15:45   #9
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Da nastavim sa opisom.

Devovi kažu da će biti dodata spoljna politika. Odnosi će zavisti od toga koliko ste komunista ili kapitalista, tačnije koliko trgujete sa kojom silom. Za razliku od Tropico nećete popiti endgame kada vam se vojna sila iskrca, već će vam sile praviti probleme u vidu sankcija na određenu robu i generalno zagorčavati život na razne načine, odnosno pomagati ako ste u dobrim odnosima. Videćemo kako će ovo biti implementirano.

Poprilično gađaju realizam. Recimo put koji je u izgradnji postaje neprohodan dok traju radovi, pa morate da napravite alternativni zemljani ako ne postoji zaobilaznica.

Svaki stanovnik vaše male države je individualac. Sa imenom, prezimenom, roditeljima, potrebama.. Kao u Tropico. Ali idu korak dalje, pa vaši drugovi i drugarice mogu da recimo postanu zavisni od alkohola i time im se smanjuje ili potpuno prestaje produktivnost. Tu može na scenu da stupi zdravstveni sistem da ih leči ili narodna milicija da ih prevaspita. Nisam još došao dotle, ali i ta "osetljivost" može da se podesi prilikom startovanja nove sesije. Postoji i prosečan životni vek. to je faktor koji je zavisan od kvaliteta života građana i to je otprilike koliko godina možete da očekujete da će svako da doživi. Što je bitan faktor trenutno samo radi radne snage. Ako vam narod umire dok su još radno sposobni imate problem.

Zagađenje je faktor i može uticati na zdravstveno stanje i zadovoljstvo vaših stanovnika. Možete praviti radio i TV stanice i pičiti propagandu koja recimo ubeđuje mlade ljude da studiraju tehničke nauke. Ili generalno narod da radi u fabrikama. Ili jednostavno da podiže lojalnost režimu.

Robu ne izvozite generički, da se magično proda, već morate kamionima ili vozovima da dovezete robu do graničnog prelaza. Na isti način uvozite/izvozite struju, morate napraviti dalekovode, transformatore, račvanja i sl. Tu na scenu stupa i potreba da gradite bolje puteve i pruge. Zemljanim putem vozila idu mnogo sporije nego asfaltnim, pa genge ležu sporije. Takođe i manje radnika želi da radi u rudniku koji je podaleko od grada, a do njega vodi zemljani put. Ako ih primorate da rade baš tamo opašće im zadovoljstvo i lojalnost režimu, što može dovesti do toga da preskoče berlinski zid. Da, prebezi na zapad već postoje u igri.

Obećavaju da će dodati fabrike automobila i kamiona sa mogućnošću kupovine licenci sa istoka i zapada za proizvodnju modela (fića i TAS golf hir aj kam ), brodove, aerodrome, još tipova robe (već sada ima oko 40 tipova proizvoda) u vidu luksuzne robe, oružja, uranijum i nuklearne centrale itd.

Vredi pratiti i igrati već sad.

Poslednja ispravka: sonebrate (19.3.2019 u 16:12)
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
choi (20.3.2019), JAZO (19.3.2019)
Stara 19.3.2019, 16:06   #10
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Citat:
sonebrate kaže: Pregled poruke
Hej, Kerbal Space Program je bio 25 meseci u EA, Prison Architect preko 3 godine.
Ne kažem da je to loše, nego se meni ne dopada jer još dugo vremena neću moći da probam igru. Jednostavno ne volim da igram upravljačke simulacije/strategije dok su još u Early Accessu. U nekim slučajevima sam kupovao takve igre dok su bile u EA, ali sam igrao tek u full izdanju.

A i novi Anno je iza ćoška pa ću na njega verovatno da spiskam novac i vreme.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2019, 16:15   #11
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Uh i ja čekam Anno, a sad imam još i ovo. Vidim ja šta ću raditi za prvomajske praznike. Ubiće me žena!
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2019, 16:37   #12
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Gdje citas sta tek dolazi?
Ja sam uzeo igru, ali nikako da nadjem vremena, a pratim je vec podugo
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2019, 16:53   #13
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Na Steam forumu za igru. Nemaš jednu temu, već iz odgovora devova i priče sa igračima vidiš šta se sprema. Uglavnom imaju svoj neki mali plan, ali oslanjaju se na šta narod predlaže, onako true komunistički.

Ovo im je jedini zvanični roadmap:

"During the Early Access period we will focus mostly on adding content (new vehicles, types of buildings, infrastructure – aircraft, ships, new commodities, new citizen demands, and so on) or simply what you players would like to see in the game :-)"
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2019, 14:19   #14
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Daj jos utisaka sone
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2019, 14:41   #15
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Nisam mnogo igrao od vikenda. Sešću večeras malo jače, da doguram dalje u razvoju mini države, kako bih dao bolje mišljenje. Pohvataću i skrinšotove da okačim ovde. Igraću na mapi sa postojećim naseljima, da možete da vidite kako se urbanizuju sela.

Juče sam i nabasao na neke nove informacije i savete u vezi igranja, pa ću to da primenim.

Inače svi kažu da je jako dobro što možete za sada imati 2 načina igranja i oba funkcionišu. Možete polako da gradite i planirate ka samodovoljnosti uz maksimalnu uštedu novca ili ekspanzionistički da lupite svu lovu i naglo izgradite industriju i gradove.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2019, 15:40   #16
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Izbaci neki kratki "guide"
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2019, 8:42   #17
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Da postavim par skrinova i ujedno kratki guide za početnike. Staviću slike kao spojlere da se ne razvlači post preko pola strane.

Početna pozicija sa uključenim postojećim naseljima. Jedno od meni omiljenih mesta za početak. Gradovi se uvek isto zovu, pa ćete lako naći. Još uvek ne postoji mini map da bih vam rekao gde se tačno "fizički" nalazi, ali nije problem pronaći. Dosta ravnog terena, kod obližnjeg jezera ima nafte, blizu Vawkavyska ima uglja, granica SSSR-a je odmah iza ćoška. Leszcia je veće mesto sa ravnim terenom, tu nameravam da pravim univerzitete i napredniju industriju.
Spoiler za Početak:

Jezero koje sam pominjao. Vidite mesh koji vam označava gde ima nafte. ne možete da gradite rudnike, kamenolome i bušotine gde vam dune, već na prirodnim izvorima. Nafte ima i u jezeru, teraformiranjem možete podići tlo i napraviti bar još jednu. Za sada nema platformi, nadam se da će dodati kasnije kada dodaju i brodove. Dalekovodi vode do SSSR-a, uvozim struju odatle.
Spoiler za Jezero i izvor nafte:

Fabrike šljunka i asfalta (u planu). Vredni kamiondžija Rambo vozi šljunak za put. Odmah iza kamiona je aggregate loading, vredi praviti da ne opterećujete samu fabriku. Trakama se spoji sa fabrikom. U pozadini skladište za mehaničke komponente.
Spoiler za Rambo vozi kamijon:


Planirana pilana i drvoseče u selu malo niz put. Primetićete traku koja spaja dve zgrade. Služi da spoji pilanu i izvor drva tako da nemate potrebu da prevozite sa jednog mesta na drugo. Drvoseče moraju da imaju bar jedan kamion kako bi funkcionisali. Kupujete u samoj zgradi. Isto važi za građevince i njihove mašine kao i za farme sa traktorima i kombajnima.
Spoiler za Pilana:


U principu ovo vam je početak svakog početka ukoliko nameravate da budete štedljivi sa lovom.

EDIT:Provalio sam da sam zeznuo upload slike za naselje postaviću večeras.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (24.3.2019)
Stara 26.3.2019, 16:43   #18
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Kako napreduje sone?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2019, 8:58   #19
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Pokušavam da lepo skontam fore kako se igra, pa da postavim ovde neki game guide. Da bude uspešna igra baj d buk. Baš je kompleksno. Skontao sam da izgleda ne smeš mnogo industrije da budžiš na istom mestu. Brzo ostaneš ili bez para ili bez radnika ili zagađenje toliko skoči da ljudi počnu da umiru, a niko ne želi da ima decu.

I skontao sam da samo jedan lik pravi igru. Alal mu vera.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (27.3.2019)
Stara 10.4.2019, 12:23   #20
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Workers & Resources: Soviet Republic

Upravo gledam malo temu ovuda(Pošto nisam imao pojma za ovaj game). I ne mogu vam reći koliko sam oduševljen vozilima u igri. Ovi autobusi kojima sam se vozio kao dete dok sam odrastao u Rusiji su mi tako prirasli za srce i sada ih videti ovako u igri.....oduševljen sam. Inače da li je igra potpuno završena ili se i dalje radi na njoj?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com