Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.9.2021, 11:30   #41
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.881
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 495 puta na 344 poruka
Određen forumom Re: Kena Bridge of Spirits

Na kojoj tezini igrate ?
Ja skinuo u odigrao pola sata na srednjoj, ali vidim da mnogi pisu kako je teska.
Izgleda da su svi zbog decije grafike ocekivali igru za klince

sacekace dok zavrsim TLOU2 pa krecem onda sa Kenom, taman jos poneki patch da izbace (vidim da je igra do sada imala 5-6 zakrpa)..
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2021, 12:39   #42
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Kena Bridge of Spirits

Ja igram na srednjoj težini i regularni deo igre nije težak uopšte, ali zato bosovi nisu naivni. Nisu nešto nenormalno teški, ali ako neko očekuje da će samo da protrči kroz njih, od tog nema ništa.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2021, 20:10   #43
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Kena Bridge of Spirits

Fenomena igra, neverovatno kako je sve uklopljeno i raznovrsno. Za mene definitivno igra godine, ceo svet je toliko zarazan da vam jednostavno ne da odustanete.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2021, 2:03   #44
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Kena Bridge of Spirits

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
Na kojoj tezini igrate ?
Ja skinuo u odigrao pola sata na srednjoj, ali vidim da mnogi pisu kako je teska.
Izgleda da su svi zbog decije grafike ocekivali igru za klince

sacekace dok zavrsim TLOU2 pa krecem onda sa Kenom, taman jos poneki patch da izbace (vidim da je igra do sada imala 5-6 zakrpa)..
Ja igram na Expert i igra je teška baš kako treba, treba mi malo vremena za neke Bossove ali ništa preterano, kontam da bi ih na Normal iz prve, druge ubijao, Expert mi je odličan balans.

Spoiler za Boss:
Recimo za 'Corrupt Taro' bossa sam se malo mučio, onda skontao da skoro uopšte ne koristim Shield, samo dodge, jbg Dark Souls navika Onda sam otišao da uzmem malo Exp, digao Shield strength i ubio ga iz dva pokušaja.


Negde 70% igre prešao.

Definitivno u top 5 igre godine za mene!
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2022, 10:16   #45
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Kena Bridge of Spirits

Da nisam pogledao neke screenshotove u istoimenoj temi, ne bi ni dao priliku ovoj igri. Kako bih se zeznuo.
Igra je prelepa, audio/vizuelni dragulj. Dosta me podseća na igre s kraja prošlog veka/početka ovog, kao na primer Diznijeva Tarzan platforma, ili Giants Citizen Kabuto. Neke zvukove prepoznajem iz ove prvospomenute igre.

Borba je zarazna, taman kako treba na najvišem nivou, kraljice nisu nimalo naivne, retko koja padne iz prve. Trenutno sam u poljima, treba da oslobodim Adiru (pao je Stone guardian), i rekao bih da mi je za sada ovo najlepša regija, predeo je toliko bajkovit da sam zastao dosta puta i upijao pejzaž. Donekle me je podsetila oblast na Land of a thousand fables iz trećeg Vešca.

Bogami, da sam je igrao prošle godine, verovatno bi se na mojoj listi borila za treće mesto igre godine.

Velika preporuka svima za igru, pogotovo onima koji su igrali slične igre u tom prelazu iz 2D u 3D platforme onomad. Prava IGRA.


edit:
Taman pohvalih igru, a onda na pola iste priča se odmotava tako da treba da pomognem lezbačkom paru. Mogao sam to da očekujem od kalifornijskog studija, mlitavci i mlakonje

Poslednja ispravka: filpan (18.10.2022 u 22:56)
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vector Linux 6-Dva problema Nemanja Inc Slobodni softver 4 23.7.2012 22:41
Spremanje ploce za IVY BRIDGE (must see) trileletri Osnovne komponente 20 5.4.2012 21:17
Bridge mod na modemu!! Muflon Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 26.10.2011 19:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com