![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Ima li neko ovaj telefon, kakvi su utisci?
Jedina normalna stvar koju mogu da nadjem u ponudi Telenora pored Huawei G7 je ovo parce hardvera, na papiru je sasvim fin... |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Znaci niko
Pasce neki amaterski review u narednih par dana onda
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
|
Mene zanima kamera, gaming i autonomija
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
I sad sam video da ce i Huawei G7 da dobije azuriranje na Lolipop, jao muke.
Dvoumim se izmedju ova dva sad prilicno, G7 ima veci displej i bolju bateriju (valjda), ali je P8 Lite noviji... |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Banana
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.113
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.358 poruka
|
Imaš opis u novom SK.
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Ovom sto je izasao ili ovom sto treba da izadje?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Danas sam drzao oba u ruci u Telenoru i definitivno mi G7 deluje kao ozbiljnije parce hardvera, izrada je vanserijska. P8 Lite radi fino ali od kako sam probao oba, G7 mi deluje kao mnogo ozbiljniji telefon.
Ali ipak i dalje imam nedoumicu koji da uzmem, vuce me autonomija i veci displej kod G7, teska odluka... |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
|
Ako ti odgovara da koristis telefon od 5.5 inca, uzimaj G7 bez razmisljanja. Drugarica je dobila iz mts-a P8 lite i nisam nesto odusevljen...
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Ne smeta mi veci displej, cak mi i odgovara ova velicina jer citam dosta raznoraznog sadrzaja na internetu, novine, forume itd.
Pregledao sam neke review klipove na YT, dovoljno mi je bilo da Real Racing 3 radi bolje na G7 nego na Nexus 4, P8 Lite izgleda lepo ali je sav plastican a i G7 ima vise dostupne interne memorije kao i RAM memorije u odnosu na P8 Lite, tako da definitivno uzimam G7. |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Uzeo na kraju Huawei G7 i ceo dan izgubio sredjujuci ga. Nesto ruznije od EMUI 3.0 nisam video, posle kalibracije u vidu instaliranja Nova Launcher-a i podesavanja velicine ikonica, telefon izgleda preporodjeno u softverskom smislu.
Svakako pisem review u narednih par dana, nakon sto vidim kakva je autonomija baterije, ocekujte pljuvanje vezano za EMUI. |
|
|
|
|
|
#11 | |
|
Veteran
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
|
Nova Launcher ga preporodi svakako, sa sitnijim ikonicama se uopste ne primecuje da ekran ima 267 ppi. Inace odlican je, vidljivost je super iz svih uglova, prosto da ne poverujes...
I na kraju "Screen on time", pod punim opterecenjem, WiFi upaljen ceo dan osim nocu, FB, Messenger i Viber, osvetljenje na maks...
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Banned
|
Da li neko zna kada izlazi android 6.0 za p8 lite?
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Veteran
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
|
To je dobro pitanje s obzirom da kineski telefoni obično ostaju na androidu sa kojim su došli,pogotovo ovi što nisu flagshipovi.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LIMAN na korisnoj poruci: | ||
Vozovodja (3.3.2016) | ||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| [Android] Huawei Ascend G510 | evanghelion | Aparati i oprema | 15 | 7.11.2013 18:31 |
| [Android] Huawei Ascend P6 | mare037 | Aparati i oprema | 2 | 19.6.2013 13:13 |
| Huawei MT882 + D-Link DI524 + bridge mode + DDNS= glavobolja | Damiao | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 0 | 6.11.2010 21:59 |
| Huawei MT 822 i TP Link R402M ruter problemi | Covenant | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 6 | 23.11.2008 4:01 |
| TP-Link wr340g + telekomov Huawei | nepet | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 3 | 19.10.2008 7:08 |