![]() |
![]() |
|
|||||||
| Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#81 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
Poslednja ispravka: Filip89x (16.11.2015 u 0:20) |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci: | ||
todos (16.11.2015) | ||
|
|
#83 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci: | ||
AstraLogos (28.11.2015), todos (28.11.2015) | ||
|
|
#84 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci: | ||
|
|
#85 |
|
Veteran
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 220
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
|
Suvise nesto plave boje imas ?
|
|
|
|
|
|
#86 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.188
Zahvalnice: 947
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
|
Pravi HDR se radi sa 3 fotografije razlicite ekspozicije (..i mnogo mi smetaju ovi fejk HDR filteri po telefonima sa smijesnim senzorima kamere). A i tada je teško napraviti da nije vještacki, plasticno i ..ružno. Ovdje je problem sto kolega kaze plava boja koja je skroz nerealna. Balans temperature bi se trebao promjeniti ali opet.. radi se o fotografiji koja je vec editovana na samom telefonu sa ko zna kojim sve filterima. Dodatna podesavanja na kompu vec cine problem... ali ako smijem:
Spoiler za lkjhgfd:
Mislim, sve je to super jer je u pitanju telefon ali pokusavaj da sto manje apliciras efekata jer se radi o jpg proizvodu koji je vec editovan. |
|
|
|
|
|
#87 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
Moze telefon i pravi HDR ^^ vec sam kacio
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...8&postcount=25 Sto se tice plave, hteo sam da mi fotka vuce na boje Bluza Stvar ukusa. p.s fotka je obradjena preko Desktopa. |
|
|
|
|
|
#88 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#90 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#91 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci: | ||
|
|
#92 |
|
Deo inventara foruma
|
Na onoj prvoj slici gde su Novogodišnje fotografije pomislio da je negde u inosttranstvu. Onda vidim sa desne strane piše Menjačnica.
|
|
|
|
|
|
#93 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
Poslednja ispravka: Filip89x (24.1.2016 u 13:16) |
|
|
|
|
|
#96 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#97 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#98 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
A jel zna neko sta je ovo gore na slici?
|
|
|
|
|
|
#100 |
|
Starosedelac
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.996
Zahvalnice: 2.972
Zahvaljeno 1.111 puta na 613 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Vicevi | Oblivion | Cvet kompjutera | 5473 | 27.5.2022 5:52 |
| Grand Theft Auto 3 | gta mamlaz | Akcione igre | 91 | 3.2.2018 15:19 |
| Čudan problem sa monitorom | anadjin | Grafika | 0 | 6.1.2010 10:56 |
| NTFS u FAT32! | Branislav Gavric | Operativni sistemi | 29 | 28.12.2009 22:04 |
| Fotografije sa mobilnih... | djyova | Aparati i oprema | 4 | 7.2.2006 21:08 |