![]() |
![]() |
|
|||||||
| Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 9.9.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
|
Poz ljudi ,
planiram da prodam svoj stari komp : AthlonXP 2000+ MSI KT4AV 768MB RAM (512+256) Radeon 9600pro 128MB Kuciste no name (bez hdd-a i dvd-a) za oko 100E i da dodam jos 150E . Sta bih mogao da uzmem za te pare ? ![]() Planirao sam nesto tipa : AthlonX2 4000+ MSI SAM2 K9N NEO-F 1GB PQI ASUS 7300GT Samsung 80GB SATA II Codegen 6218 Black Preporuke , mane ? Hvala unapred ! Pozz. P.S:rezac mi ne treba , imam . |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Član od: 14.1.2007.
Poruke: 909
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 209 puta na 178 poruka
|
Već si sam sebi odgovorio,u suštini to je to.Eventualno da uzmeš X2 3600,a da dodaš pare za Brizu 6099 400W. Poželjno je da ta 7300GT bude sa DDR3 memorijom.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
predpostavljam da imas ata hdd koji korsti ide granu a na tim novim plocama postoji samo jedna ide grana tako da ce nju da koriste i hdd i optika a tu mogu da nastanu problemi(usporen rad..)
Ovo ne govorim iz licnog iskustva vec sam citao o tome na netu. Naravno obavezno da uzmes 7300GT sa ddr3 memorijom Ne bi bilo lose da odmah nabavis neki kuler za chipset jer se dosta greje. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
Citat:
![]() Sta, onaj dole pasivac na chipsetu ti se ne greje? Meni je ko ringla, mogao bih jaja na njemu da isprzim. Doduse sada je hladniji kada je naisao ovaj hladni talas. Ali opet nije to to. |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Jok brate do 50c mi idu sve komponente, nijedna preko toga. Dobro, stavio sam jednu osmicu na stranicu kucista, da duva u chipset, mozda je do toga, nisam pametan. A i skoro sam ga temeljno otvarao i cistio...
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
|
Citat:
![]() To i ja planiram s ventom, taman onda, i zamenim pastu jos i podnelo bi i klok u hladnijim danima.
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Konfiguracija do 500E na kredit | Željko | Šta da kupim? | 20 | 4.9.2007 12:42 |
| Moze li da se uklopi ova konfiguracija u 900e?! | Mr.WWW | Šta da kupim? | 77 | 1.9.2007 23:26 |
| Konfiguracija za Vistu? | yahhoo | Šta da kupim? | 21 | 1.9.2007 19:53 |
| Nov komp do 500e + TFT monitor? | Sallee | Šta da kupim? | 2 | 23.1.2007 21:20 |
| Nova konfiguracija za 3D Max :) | bobi | Šta da kupim? | 18 | 31.7.2006 23:56 |