![]() |
![]() |
|
|||||||
| Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1361 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1362 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#1363 |
|
Novi član
Član od: 4.4.2020.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Pozdrav ljudi, e ovako, interesuje me koja je pesma u pitanju, išla je kao špica kratke emisije Semafor nekad na Sos kanalu ( 1997,98) . Ta emisija je imala 3 događaja koja su se izdešavala u prethodnoj sportskoj nedelji. Odlično, srednje i loše. Da li se neko seća te melodije?
|
|
|
|
|
|
#1364 |
|
Novi član
Član od: 4.4.2020.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Niko..
|
|
|
|
|
|
#1365 |
|
Novi član
Član od: 4.4.2020.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Jel gleda ko temu
|
|
|
|
|
|
#1366 |
|
Banned
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1367 |
|
Veteran
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 750
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 83 puta na 73 poruka
|
Zanal bre neko kako se zove ona uspavanka koji pustaju na pljizu svaki put? Dobro bi mi dosla ponekad....
|
|
|
|
|
|
#1368 | |
|
Banned
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
|
Citat:
Johanes Brams - Uspavanka (Dobro veče, laku noć) |
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci: | ||
srksi (27.6.2020) | ||
|
|
#1369 |
|
Veteran
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 750
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 83 puta na 73 poruka
|
To je to! Ne svidja mi se orginal. Pretero sa violinama i instrumentima, ko ce se uspava uz svu tu buku! Najbolja je solo melodija
|
|
|
|
|
|
#1370 |
|
Novi član
Član od: 6.1.2021.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Zdravo svim clanovima foruma,ja sam Darko novalija.I molimvas za pomoc,trazim jednu stranu pesmu zenski vokal,jako lep glas.Na engleskom je jeziku 2012 vrtela se na MTV,ne znam tekst. A spot pocinje kada je otac il imuz izteruje iz kuce. I to se cuje u spotu - get out of my house. Ako neko znakoja je to pesma,hvala unapred na odgovoru
|
|
|
|
|
|
#1371 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
A zna li neko ovo: bila neka dance/disco/takonešto obrada dela klasične muzike. E, sad, bila jedna pesma koja počinje nekom Betovenom melodijom umiksovanom sa nekom elektronskom muzikom, gde muški glas počinje uvod tipa: "Ludwig van Beethoven, born in Bonn..."
Otprilike to je sve čega se sećam Jbg, poslednji put sam to čuo verovatno pre 20 godina
|
|
|
|
|
|
#1372 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Citat:
Nights on Broadway” (1975), “You Should Be Dancing” (1976), and “Love So Right” (1976) |
|
|
|
|
|
|
#1373 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ÷÷÷÷÷
Poruke: 8.937
Zahvalnice: 2.498
Zahvaljeno 1.993 puta na 1.455 poruka
|
Ne, ni slično
![]() Ovo moje je neka Betovenova melodija (ne znam stvarno koja), pa je ona umiksovana sa nekom disco/dance muzikom, a muški glas (dubok, kao oni glasovi za filmske trejlere ) čita Betovenovu kratku biografiju... Tako nekako
|
|
|
|
|
|
#1374 |
|
Starosedelac
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.849
Zahvalnice: 662
Zahvaljeno 713 puta na 535 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#1376 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Zna li neko koja je pesma o Alahu čiji deo ide od 02:36:00,796 --> 02:37:14,716 u filmu Malcolm X (1992)?
https://www.mediafire.com/file/42124...+song.zip/file |
|
|
|
|
|
#1377 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.188
Zahvalnice: 947
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
|
Trazim band koji se, 100% ubjedjen sam, zove "Boiler". Ali google nije cuo za njega. Nije "Boiler Room".
Video za pjesmu je nekada iz pocetka 2000te i radnja je na nekom partyu. Rock je band u pitanju, slicno nesto kao Staind, ili tako ti rock-metal bendovi iz 90-ih. Imam melodiju u glavi ali kada je "otpjevam" google isto ne pomaze. Refren nesto ide: "where do we go ...something something ... from here". Imam mislim i CD da li njihov album ili neka komplacija, nisma siguran. Ali ko ce to sada traziti. Spot je mracniji, onaj tonalitet akcionih filmova gdje je sve tamnije i baca na plavu boju ali davno je to bilo, ko ce se sjetiti. Nije pjesma ni ono, zafrkancija kao tadašnji punk bendovi poput blink 128 ili sta vec. Vise je onako depresivno prikazan neki lik na partiju. EDIT: Nasao, nije Boiler vec Filter.
Poslednja ispravka: jonathan (2.9.2021 u 0:16) |
|
|
|
|
|
#1378 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Nešto nije u redu sa linkkom gore
https://www.youtube.com/watch?v=jEMa2DIvxQA |
|
|
|
|
|
#1379 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.290
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 452 puta na 371 poruka
|
Interesuju me reči za englesku verziju pesme Gaudeamus igitur sa početka filma
R.P.M. (1970) Evo je isečene iz filma https://www.mediafire.com/file/916au...1970).zip/file |
|
|
|
|
|
#1380 | |
|
Banned
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci: | ||
Suad Novic (16.2.2022) | ||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Prvi Srpski Battlefield Mod??? - jeli ovo neko igrao??? | SSJ Fan | Akcione igre | 21 | 23.9.2007 17:41 |
| Kamera koja snima i prebacuje video u animaciju!? | Master Of The Air | Tekstovi u SK | 5 | 28.8.2007 14:56 |
| Objavljena nova igra - zna li neko kako se zove? | LoneWolf | Simulacije vožnje | 4 | 11.8.2007 20:37 |
| Jel neko zna neku online radnju | bainsmit | O igrama uopšte | 8 | 21.8.2006 13:12 |
| Memorija koja RADI na DFI Ultra D??? | Eddie | Osnovne komponente | 12 | 20.8.2006 23:01 |