Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.8.2007, 16:18   #41
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.666
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Ajde imam i ja problem, znaci izbor je spao na dva fona.W660 i W950.Cenovno i namenski nisu bas isti.Za W660 se sam predvashodno opredelio zbog izgleda i i kamere, W610 mi se ne svidja.Dok nme kod W950 privlaci mocan MP3 player.

Dali neko od njih ima nesto sto je bas bolje i vredi da se opredelim za njega.
E sad,MasterNeo je napisao review za W950-ku i tamo mozes da nadjes sve informacije i tehnikalije o telefonu.
Meni licno je W950 pomalo prevelik i nezgrapan,ne znam...to je moje misljenje.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 16:22   #42
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ok, i ja sam se odlucio za njega posle malo googlanja.Cena 210e u Krusevcu, full pack.Dakle SE kutija i sve u njoj.Uz W950 dolazi HPM-82, da li neko moze da mi kaze kakavje zvuk sa njih.Kazu da su ovo trenutno najbolje sluske od SE i da ce biti i na W960.

I da el zna neko da li moze da se stavi aqustic drajver kao kod npr. k750 ili k800.Drajver pojacava zvuk sa zvucnika a i malo su jaci basovi.E sad da li to moze kod UIQ3.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 16:38   #43
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Ok, i ja sam se odlucio za njega posle malo googlanja.Cena 210e u Krusevcu, full pack.Dakle SE kutija i sve u njoj.Uz W950 dolazi HPM-82, da li neko moze da mi kaze kakavje zvuk sa njih.Kazu da su ovo trenutno najbolje sluske od SE i da ce biti i na W960.

I da el zna neko da li moze da se stavi aqustic drajver kao kod npr. k750 ili k800.Drajver pojacava zvuk sa zvucnika a i malo su jaci basovi.E sad da li to moze kod UIQ3.
Uz w960 u paketu bi trebalo da dodje Bluetooth headset HBH-DS220 , a kod nas se nikad ne zna...
Citat:
When it comes to music capabilities the Sony Ericsson W960 has a new Walkman music player which can be operated with fingers easier than ever. The player also supports the SenseMe technology for filtering tracks by their designated mood. In order to enhance the music listening experience Sony Ericsson have decided to include the new stereo Bluetooth headset HBH-DS220 in the retail package.
a ovde sam to procitao...

hpm-82 su sigurno dobre slusalice, tako kaze internet mozda je neko slusao pa ce da kaze...
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 16:52   #44
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.666
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Sve zavisi od toga gdje se "pazari" telefon.
Logicno je da ne mozes dobiti istu verziju na buvljaku i u shopu,ali i u shopovima postoji ogromna razlika.Neki prodaju telefone skinute sa mreza,neki prodaju originale.Samo obratite paznju na to prilikom kupovine.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 19:57   #45
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Ok, i ja sam se odlucio za njega posle malo googlanja.Cena 210e u Krusevcu, full pack.Dakle SE kutija i sve u njoj.Uz W950 dolazi HPM-82, da li neko moze da mi kaze kakavje zvuk sa njih.Kazu da su ovo trenutno najbolje sluske od SE i da ce biti i na W960.
Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
hpm-82 su sigurno dobre slusalice, tako kaze internet mozda je neko slusao pa ce da kaze...
HPM 82 trenutno jesu najbolje sluske za SE telefone. Odlican bas, odlicno ulaze u uvo, i sto je najbitnije ne zuljaju. Dobijaju se i gumice razlicitih velicina. Na njima postoji podesavanje jacine tona, menjanje pesama, kao i stopiranje/pustanje muzike. Takodje, na njima postoji i standardni 3.5mm konektor ukoliko hocete da stavite neke druge sluske, mada ne vidim potrebau za tim.
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
PAIN (25.8.2007), steve89 (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 20:53   #46
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.929
Zahvalnice: 4.673
Zahvaljeno 2.738 puta na 1.638 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Ok, i ja sam se odlucio za njega posle malo googlanja.Cena 210e u Krusevcu, full pack.Dakle SE kutija i sve u njoj.Uz W950 dolazi HPM-82, da li neko moze da mi kaze kakavje zvuk sa njih.Kazu da su ovo trenutno najbolje sluske od SE i da ce biti i na W960.

I da el zna neko da li moze da se stavi aqustic drajver kao kod npr. k750 ili k800.Drajver pojacava zvuk sa zvucnika a i malo su jaci basovi.E sad da li to moze kod UIQ3.
Nisi pogresio,odlican telefon.Ima manu alarm za budjenje.Cuo sam da je na W960 zestok.MP3 bez premca.I kao sto smo dosta puta naveli,da je kamera na ovakvim telefonima zaista nepotrebna i blago receno cista glupost.Sto se toga dodatka za zvuk,nisam probao mada to i mene interesuje.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
PAIN (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 22:01   #47
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Izgleda da nema tih drajvera za UIQ3.0.E sad mi nesto nije jasno ti drajveri kao pojacavaju volume level ali da li kvalitet zvuka ostaje isti.Kada su poredili na basu onda mora da su i na kvalitetu.Znaci zanima me da li ce izgubiti na kvalitetu.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:39   #48
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Mislim da je to sa drajverima nepotrebno. Ja imam m600i koji nema Walkman softver i još je na skoro svim mogućim review-ima okarakterisan kao prilično tih, pa opet nemam zamerki na zvuk, sasvim se lepo čuje.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:43   #49
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Da li ti se nekad desilo da ga ne cujes da ti zvoni kad je u dzepu?
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:53   #50
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Kad mi je u torbi i kad sam u gradskom autobusu, može se desiti da ga neću čuti. Ako sam u nekom normalnom okruženju (da tako kažem) onda je ok. Mada je preporučljivo odabrati neku glasniju melodiju (ne neku baladu ).
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 22:59   #51
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ok tnx.A nigde ne vidioh koliko ima zvucnika.Predpostavljam da M600 i W950 imaju isti broj.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 23:31   #52
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Jedan zvučnik (vidi sliku).
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	primer1.JPG
Viđeno:	25 puta
Veličina:	26,7 KB
ID:	11020  
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
PAIN (25.8.2007)
Stara 25.8.2007, 23:59   #53
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Evo danas sam bas uporedio zvuk na sluskama na w950 i na k510, cisto da vidim da li sam dzaba bacio pare ili stvarno vredi fon kao sto pricaju. Naravno na k510 sam prikljucio hpm82, da ne bi bilo prevare. Pustio zvuk, ide pesma, prvo sto sam primetio je da nije ni priblizno glasan kao w950. Druga stvar, sve je nekako umanjeno, manje baseva, manje visokih tonova, nekako sve ujednaceno... Dakle ne moze se meriti ni kvalitet ni jacina zvuka...

Edit: e bas cu sutra da ubacim moje sluske na caletov K810 pa javljam rezultate... Oni bi valjda trebalo da budu u rangu...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci:
PAIN (26.8.2007)
Stara 26.8.2007, 1:09   #54
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.666
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Evo danas sam bas uporedio zvuk na sluskama na w950 i na k510, cisto da vidim da li sam dzaba bacio pare ili stvarno vredi fon kao sto pricaju. Naravno na k510 sam prikljucio hpm82, da ne bi bilo prevare.
Dzaba svi moguci prikljucci,kad K510i nije u klasi W950i.
Kao da poredis ubrzanje "Fice" i BMW-a,s tim da u "Ficu" stavis sportska sjedista,zar ne?
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2007, 1:44   #55
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Dzaba svi moguci prikljucci,kad K510i nije u klasi W950i.
Kao da poredis ubrzanje "Fice" i BMW-a,s tim da u "Ficu" stavis sportska sjedista,zar ne?
Ma ok je to, znam da nisu u rangu, ali eto cisto da probam. Kao sto sam vec rekao sutra dobijate rezultate w950 vs k810
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2007, 2:49   #56
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Master Neo, lepo priznaj da si ti direktor prodaje SE za Balkan i da na ovaj nacin reklamiras firminu robu ...
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2007, 3:23   #57
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Što ga napadate nije mi jasno?

@Extreme Player kupi li ti taj telefon već?
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2007, 20:33   #58
Extreme Player
Član
 
Član od: 24.12.2006.
Lokacija: Pezo$
Poruke: 341
Zahvalnice: 316
Zahvaljeno 108 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Extreme Player
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
pavlem kaže: Pregled poruke
moj savet k800 jos otkad je razbijen cid 52/51 mocices da menjas drajvere za zvuk pa ce biti kao w seriji a i sad mu je cena vise nego odlicna
Gde da nadjem taj cid 52/51, bas sam danas uzeo k800i
Extreme Player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
pomoc oko kupovine novog racunara TheL Šta da kupim? 79 18.12.2011 16:30
POMOC OKO KUPOVINE AMD-а cerakcity ŠDK - Osnovne komponente 69 4.10.2006 22:45
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29
Pomoc oko kupovine tastature... Mithrandir ŠDK - Ostale komponente 8 12.8.2006 22:14
Pomoc u vezi mog novog harda...pls!!! vlacke Kvarovi 1 21.2.2006 0:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com