![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#41 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
Meni licno je W950 pomalo prevelik i nezgrapan,ne znam...to je moje misljenje.
|
|
|
|
|
|
|
#42 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Ok, i ja sam se odlucio za njega posle malo googlanja.Cena 210e u Krusevcu, full pack.Dakle SE kutija i sve u njoj.Uz W950 dolazi HPM-82, da li neko moze da mi kaze kakavje zvuk sa njih.Kazu da su ovo trenutno najbolje sluske od SE i da ce biti i na W960.
I da el zna neko da li moze da se stavi aqustic drajver kao kod npr. k750 ili k800.Drajver pojacava zvuk sa zvucnika a i malo su jaci basovi.E sad da li to moze kod UIQ3. |
|
|
|
|
|
#43 | ||
|
Starosedelac
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
|
Citat:
Citat:
hpm-82 su sigurno dobre slusalice, tako kaze internet mozda je neko slusao pa ce da kaze...
|
||
|
|
|
|
|
#44 |
|
Deo inventara foruma
|
Sve zavisi od toga gdje se "pazari" telefon.
Logicno je da ne mozes dobiti istu verziju na buvljaku i u shopu,ali i u shopovima postoji ogromna razlika.Neki prodaju telefone skinute sa mreza,neki prodaju originale.Samo obratite paznju na to prilikom kupovine.
|
|
|
|
|
|
#45 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#46 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci: | ||
PAIN (25.8.2007) | ||
|
|
#47 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Izgleda da nema tih drajvera za UIQ3.0.E sad mi nesto nije jasno ti drajveri kao pojacavaju volume level ali da li kvalitet zvuka ostaje isti.Kada su poredili na basu onda mora da su i na kvalitetu.Znaci zanima me da li ce izgubiti na kvalitetu.
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Mislim da je to sa drajverima nepotrebno. Ja imam m600i koji nema Walkman softver i još je na skoro svim mogućim review-ima okarakterisan kao prilično tih, pa opet nemam zamerki na zvuk, sasvim se lepo čuje.
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Da li ti se nekad desilo da ga ne cujes da ti zvoni kad je u dzepu?
|
|
|
|
|
|
#50 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Kad mi je u torbi i kad sam u gradskom autobusu, može se desiti da ga neću čuti. Ako sam u nekom normalnom okruženju (da tako kažem) onda je ok. Mada je preporučljivo odabrati neku glasniju melodiju (ne neku baladu
).
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Ok tnx.A nigde ne vidioh koliko ima zvucnika.Predpostavljam da M600 i W950 imaju isti broj.
|
|
|
|
|
|
#52 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Jedan zvučnik (vidi sliku).
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci: | ||
PAIN (25.8.2007) | ||
|
|
#53 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
Evo danas sam bas uporedio zvuk na sluskama na w950 i na k510, cisto da vidim da li sam dzaba bacio pare ili stvarno vredi fon kao sto pricaju. Naravno na k510 sam prikljucio hpm82, da ne bi bilo prevare. Pustio zvuk, ide pesma, prvo sto sam primetio je da nije ni priblizno glasan kao w950. Druga stvar, sve je nekako umanjeno, manje baseva, manje visokih tonova, nekako sve ujednaceno... Dakle ne moze se meriti ni kvalitet ni jacina zvuka...
Edit: e bas cu sutra da ubacim moje sluske na caletov K810 pa javljam rezultate... Oni bi valjda trebalo da budu u rangu... |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Master Neo na korisnoj poruci: | ||
PAIN (26.8.2007) | ||
|
|
#54 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
![]() Kao da poredis ubrzanje "Fice" i BMW-a,s tim da u "Ficu" stavis sportska sjedista,zar ne?
|
|
|
|
|
|
|
#55 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#56 |
|
Član
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
|
Master Neo, lepo priznaj da si ti direktor prodaje SE za Balkan i da na ovaj nacin reklamiras firminu robu
...
|
|
|
|
|
|
#57 |
|
Starosedelac
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
|
Što ga napadate nije mi jasno?
@Extreme Player kupi li ti taj telefon već? |
|
|
|
|
|
#58 |
|
Član
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| pomoc oko kupovine novog racunara | TheL | Šta da kupim? | 79 | 18.12.2011 16:30 |
| POMOC OKO KUPOVINE AMD-а | cerakcity | ŠDK - Osnovne komponente | 69 | 4.10.2006 22:45 |
| Nova konfiguracija | Mean_Machine | Šta da kupim? | 59 | 17.9.2006 19:29 |
| Pomoc oko kupovine tastature... | Mithrandir | ŠDK - Ostale komponente | 8 | 12.8.2006 22:14 |
| Pomoc u vezi mog novog harda...pls!!! | vlacke | Kvarovi | 1 | 21.2.2006 0:09 |