![]() |
![]() |
|
|||||||
| Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#21 |
|
Nepotvrđena registracija
Član od: 30.12.2006.
Poruke: 320
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 57 puta na 43 poruka
|
Ja sam samo uzeo primer
Ali izgleda sad svaki ciga svog konja hvali, sad ja da imam 6233 moraju sv i da ga imaju i svima moram da ga preporucim Stvarno me vise nerviraju ovakvi postovi i preporuke...
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Tja, kad neko postavi pitanje tako neodređeno "treba mi telefon za xxx€", onda sve dolazi u obzir, samo da se uklopi u cenu. A naravno da će svako najpre hvaliti onaj uređaj sa kojim ima nekog iskustva.
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Član
Član od: 13.2.2006.
Poruke: 179
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
|
Pitanje je "Pomoc oko kupovine novog telefona" i covek je samo dao preporuku, dakle odgovorio je na pitanje. Da li ces ti to da prihvatis ili ne to je tvoja stvar. Ti daj svoj predlog, umesto sto kritikujes druge.
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Pa, za tih 250-300 evra koje imas (ako dosad vec nisi kupio telefon...) verovatno najbolji izbor je Nokia N70.
Ima veliki i pregledan ekran,mada rezolucija nije neka(170x208 px) ,kamera 2MPx sa 20x Digital Zoomom.Symbian je 8.1,ima odlican web browser(Opera based), a cena mu je pala na prilicno prihvatljivu meru 215e. Ako ima,probaj da nabavis n73,mada ne znam da li ga ima za te pare. On je u sustini N70 sa boljim ekranom(320x240 px), novim Symbianom 9.1 i kamerom od 3.14 MPx(mada vecina to zaokruzuje na 3.2 MPx ).
|
|
|
|
|
|
#25 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
20x digital zum je stvarno mnogo bitna osobina.
N70 je daleko sličnija Nokiji 6630 (da parafraziram, to je 6630 sa boljom kamerom), nego N73 - sa mobile-review o N70 u odnosu na 6630:Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Veteran
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
|
Najbolje da kupi od mene SE K800i za 200e u odlicnom stanju. ;D Nego tu da se zeza... :P
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Član
|
Imam i ja jedno pitanje, koji fon da uzmem. Imam oko 250 evrica za trosak, a ja se dvoumi izmedju N73 i k800i, moze i savet za N80 ako je u okviru te cene, moze i malo preko
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Ja bih uzeo n73.Za te pare imas mislim i SE W950i i SE M600i kao i odlicne nokie 5700 i 6290.
|
|
|
|
|
|
#30 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
mozes i da pogledas SE k810i
|
|
|
|
|
|
#31 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Ne bih se odlučio za k810, potpuno je isti kao k800, a skuplji 50€.
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
slazem se da telefon po ,karakteristikama ne vredi tih 50E razlike ali mi je zato k800 extra ruzan dok je ovaj na prihvatljivom nivou jer ima malo stilizovaniju masku i zanimljive dugmice.Eto imao sam prilike da koristim i nokia n73(a ko nije) i mogu reci da nisam impresioniran.Ekran je prosecnog kvaliteta(jedino sto je ogroman),dizajn mi je stvarno ruzan.....,naravno sve je to subjektivno.
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Član
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
moj savet k800 jos otkad je razbijen cid 52/51 mocices da menjas drajvere za zvuk pa ce biti kao w seriji a i sad mu je cena vise nego odlicna
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Veteran
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.084
Zahvalnice: 572
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
|
Nokia N76.Ima super kameru,imao sam prilike da ga vidim.Košta 330€,skupiš još 30€ i to je to!
Poslednja ispravka: DobroslaV (21.8.2007 u 15:52) |
|
|
|
|
|
#35 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Mnogo bolje je 6290 nego n76, isto to, samo manje bagovito i za manje para.
|
|
|
|
|
|
#36 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Kako mislis manje bagovito, to su isti telefoni samo prepakovani u drugacije kuciste.Ako se ne varam N76 je bio namenjen Amerima a 6290 Evropi.
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
|
Nisu identični (pogledaj detaljnije specifikacije), mada priznajem da sam se zabunio, problemi su hardverske, a ne softverske prirode: http://www.mobile-review.com/article...blems-en.shtml
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Video sam do sad dva komada i ni na jednom nije bilo onakvih anomalija.Ko zna sta je sa onim bilo.Pa na papiru i jesu isti samo im nije interna mem iste velicine.
|
|
|
|
|
|
#39 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
|
Ajde imam i ja problem, znaci izbor je spao na dva fona.W660 i W950.Cenovno i namenski nisu bas isti.Za W660 se sam predvashodno opredelio zbog izgleda i i kamere, W610 mi se ne svidja.Dok nme kod W950 privlaci mocan MP3 player.
Dali neko od njih ima nesto sto je bas bolje i vredi da se opredelim za njega. Poslednja ispravka: PAIN (25.8.2007 u 14:52) |
|
|
|
|
|
#40 | |
|
Starosedelac
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
|
Citat:
: touch screen, symbian, memorija. Izgled ne racunam jer je to subjektivno, meni se npr. vise svidja w950, tebi w660 eto vec dva glasa za w950. Zna se ciji se glas podrazumeva![]()
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| pomoc oko kupovine novog racunara | TheL | Šta da kupim? | 79 | 18.12.2011 16:30 |
| POMOC OKO KUPOVINE AMD-а | cerakcity | ŠDK - Osnovne komponente | 69 | 4.10.2006 22:45 |
| Nova konfiguracija | Mean_Machine | Šta da kupim? | 59 | 17.9.2006 19:29 |
| Pomoc oko kupovine tastature... | Mithrandir | ŠDK - Ostale komponente | 8 | 12.8.2006 22:14 |
| Pomoc u vezi mog novog harda...pls!!! | vlacke | Kvarovi | 1 | 21.2.2006 0:09 |