Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.5.2007, 11:51   #21
Milan91
Nepotvrđena registracija
 
Član od: 30.12.2006.
Poruke: 320
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 57 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ja sam samo uzeo primer
Ali izgleda sad svaki ciga svog konja hvali, sad ja da imam 6233 moraju sv i da ga imaju i svima moram da ga preporucim Stvarno me vise nerviraju ovakvi postovi i preporuke...
Milan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2007, 12:32   #22
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Tja, kad neko postavi pitanje tako neodređeno "treba mi telefon za xxx€", onda sve dolazi u obzir, samo da se uklopi u cenu. A naravno da će svako najpre hvaliti onaj uređaj sa kojim ima nekog iskustva.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2007, 1:43   #23
banesr
Član
 
Član od: 13.2.2006.
Poruke: 179
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
Milan91 kaže: Pregled poruke
Ja sam samo uzeo primer
Ali izgleda sad svaki ciga svog konja hvali, sad ja da imam 6233 moraju sv i da ga imaju i svima moram da ga preporucim Stvarno me vise nerviraju ovakvi postovi i preporuke...
Pitanje je "Pomoc oko kupovine novog telefona" i covek je samo dao preporuku, dakle odgovorio je na pitanje. Da li ces ti to da prihvatis ili ne to je tvoja stvar. Ti daj svoj predlog, umesto sto kritikujes druge.
banesr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2007, 10:02   #24
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Pa, za tih 250-300 evra koje imas (ako dosad vec nisi kupio telefon...) verovatno najbolji izbor je Nokia N70.
Ima veliki i pregledan ekran,mada rezolucija nije neka(170x208 px)
,kamera 2MPx sa 20x Digital Zoomom.Symbian je 8.1,ima odlican web browser(Opera based), a cena mu je pala na prilicno prihvatljivu meru 215e.
Ako ima,probaj da nabavis n73,mada ne znam da li ga ima za te pare.
On je u sustini N70 sa boljim ekranom(320x240 px), novim Symbianom 9.1 i kamerom od 3.14 MPx(mada vecina to zaokruzuje na 3.2 MPx ).
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2007, 12:45   #25
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

20x digital zum je stvarno mnogo bitna osobina. N70 je daleko sličnija Nokiji 6630 (da parafraziram, to je 6630 sa boljom kamerom), nego N73 - sa mobile-review o N70 u odnosu na 6630:

Citat:
There is no sense in changing the Nokia 6630/6680 for a new smartphone. The changes are not as principal. Added 2 MP camera, FM-radio but the ergonomics got worse.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2007, 13:06   #26
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
20x digital zum je stvarno mnogo bitna osobina.
Pa,mozda se neko primi i nalozi se da je digitalni bolji od optickog
Ja kad koristim digitalni zoom ne usudjujem se da zumiram preko 2x.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2007, 0:03   #27
K'R' HooD
Veteran
 
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Najbolje da kupi od mene SE K800i za 200e u odlicnom stanju. ;D Nego tu da se zeza... :P
K'R' HooD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 8:34   #28
Extreme Player
Član
 
Član od: 24.12.2006.
Lokacija: Pezo$
Poruke: 341
Zahvalnice: 316
Zahvaljeno 108 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Extreme Player
Post Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Imam i ja jedno pitanje, koji fon da uzmem. Imam oko 250 evrica za trosak, a ja se dvoumi izmedju N73 i k800i, moze i savet za N80 ako je u okviru te cene, moze i malo preko
Extreme Player je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 11:00   #29
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ja bih uzeo n73.Za te pare imas mislim i SE W950i i SE M600i kao i odlicne nokie 5700 i 6290.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 11:11   #30
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

mozes i da pogledas SE k810i
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 11:27   #31
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ne bih se odlučio za k810, potpuno je isti kao k800, a skuplji 50€.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 12:04   #32
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

slazem se da telefon po ,karakteristikama ne vredi tih 50E razlike ali mi je zato k800 extra ruzan dok je ovaj na prihvatljivom nivou jer ima malo stilizovaniju masku i zanimljive dugmice.Eto imao sam prilike da koristim i nokia n73(a ko nije) i mogu reci da nisam impresioniran.Ekran je prosecnog kvaliteta(jedino sto je ogroman),dizajn mi je stvarno ruzan.....,naravno sve je to subjektivno.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 13:12   #33
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

moj savet k800 jos otkad je razbijen cid 52/51 mocices da menjas drajvere za zvuk pa ce biti kao w seriji a i sad mu je cena vise nego odlicna
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 15:50   #34
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.084
Zahvalnice: 572
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Nokia N76.Ima super kameru,imao sam prilike da ga vidim.Košta 330€,skupiš još 30€ i to je to!

Poslednja ispravka: DobroslaV (21.8.2007 u 15:52)
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 16:11   #35
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Mnogo bolje je 6290 nego n76, isto to, samo manje bagovito i za manje para.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 16:42   #36
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Kako mislis manje bagovito, to su isti telefoni samo prepakovani u drugacije kuciste.Ako se ne varam N76 je bio namenjen Amerima a 6290 Evropi.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 17:02   #37
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.620
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 1.522 puta na 1.055 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Nisu identični (pogledaj detaljnije specifikacije), mada priznajem da sam se zabunio, problemi su hardverske, a ne softverske prirode: http://www.mobile-review.com/article...blems-en.shtml
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 17:12   #38
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Video sam do sad dva komada i ni na jednom nije bilo onakvih anomalija.Ko zna sta je sa onim bilo.Pa na papiru i jesu isti samo im nije interna mem iste velicine.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 14:44   #39
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Ajde imam i ja problem, znaci izbor je spao na dva fona.W660 i W950.Cenovno i namenski nisu bas isti.Za W660 se sam predvashodno opredelio zbog izgleda i i kamere, W610 mi se ne svidja.Dok nme kod W950 privlaci mocan MP3 player.

Dali neko od njih ima nesto sto je bas bolje i vredi da se opredelim za njega.

Poslednja ispravka: PAIN (25.8.2007 u 14:52)
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2007, 16:14   #40
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine novog telefona!

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Ajde imam i ja problem, znaci izbor je spao na dva fona.W660 i W950.Cenovno i namenski nisu bas isti.Za W660 se sam predvashodno opredelio zbog izgleda i i kamere, W610 mi se ne svidja.Dok nme kod W950 privlaci mocan MP3 player.

Dali neko od njih ima nesto sto je bas bolje i vredi da se opredelim za njega.
Od ta dva sigurno bih uzeo w950, sve je bolje osim kamere. Mnogo bolje : touch screen, symbian, memorija. Izgled ne racunam jer je to subjektivno, meni se npr. vise svidja w950, tebi w660 eto vec dva glasa za w950. Zna se ciji se glas podrazumeva
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
pomoc oko kupovine novog racunara TheL Šta da kupim? 79 18.12.2011 16:30
POMOC OKO KUPOVINE AMD-а cerakcity ŠDK - Osnovne komponente 69 4.10.2006 22:45
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29
Pomoc oko kupovine tastature... Mithrandir ŠDK - Ostale komponente 8 12.8.2006 22:14
Pomoc u vezi mog novog harda...pls!!! vlacke Kvarovi 1 21.2.2006 0:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com