![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Konfiguracije Saveti u vezi sa kupovinom konfiguracija |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#21 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Ništa onda, ne isplati mi se tako da uzimam, da me ne oderu na carini.
![]() Da ne otvaram novu temu, pošto planiram da uzmem sličnu konfiguraciju, jel napajanje Chieftec GPE-600S dovoljno dobro za r5 1600x, gtx 1060 6gb, Msi b350 Tomahawk Arctic/Asus Prime B350 Plus (dvoumim se oko ploča)? Poslednja ispravka: anicai (7.7.2017 u 11:48) |
|
|
|
|
|
#22 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
Sasvim dovoljno, ima mesta i za OC. A ploče su približnog kvaliteta.
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Odlično. A da li možda znaš da li može led svetlo da se ugasi na msi arctic ploči? Guglam, ali ne mogu da nađem. I da li bi trebalo da kažem ovima u techno shopu da provere verziju biosa i da ga apdejtuju? Pošto ću tamo da nosim da mi sklope komp.
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
Trebalo bi da može da se ugasi LED svetlo, a pitaj ih za update BIOS-a, da ti odrade ako nije problem, za svaki slučaj.
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Važi, hvala. I još nešto, gledam ove grafičke, pa sam naletela na msi gtx 1060 6gt oc i msi gtx 1060 6gt ocv1, u čemu je razlika? Slična je cena, a koliko mogu da vidim i po karakteristikama su iste... Ili da idem na ASUS DUAL-GTX1060-6G?
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
OCV1 je malo novija i za nijansu kraća. Ne znam da li ima neke razlike u praksi. Po kojim cenama ih imaš?
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
oc 38.205
ocv1 38.180 asus dual 39.200 To je iz radnje, na kp su sad cene duplo veće. |
|
|
|
|
|
#28 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
Nemoj Asus Dual. A ako ih zaista ima u radnji po tim cenama onda su dobra kupovina u ovom trenutku s obzirom na situaciju.
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Situacija je katastrofa, taman sam htela da naručim komponente, kad ono skočiše cene grafičkih u nebesa preko noći. Juče mi jedan na kp odgovori da je windforce 390e o.O A tipa pre tri dana bila 310
kad ne uzeh na vreme ![]() Sad vidim da je na monitoru ipak rasprodato, ali ima duocom ocv1 za 38.250 i to je keš cena... Verovatno ću tu i da uzmem. |
|
|
|
|
|
#30 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
Pitanje je da li je ima i u Duocomu.
|
|
|
|
|
|
#31 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Misliš? Mogu da ubacim u korpu, onda verovatno ima.
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.901
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 4.367 puta na 3.607 poruka
|
Fontele u ručicu, da se ne iznenadiš posle.
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Novi član
Član od: 7.6.2017.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
I to što kažeš, bolje proveriti.
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 14.11.2012.
Poruke: 5.582
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 1.816 puta na 1.694 poruka
|
Sto se tice ploce uzmi Asus Prime B350 Plus. Nije MSI model nesto losiji, samo za Ryzen platformu MSI je dosta brljavio sa pocetka sto se tice BIOS-a. Asus je sigurnija opcija.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| gejming, gtx1060, konfa, ryzen |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| RYZEN 5 1500X + Ploca | SlovenacSRB | ŠDK - Konfiguracije | 4 | 30.4.2017 19:15 |
| Ryzen 5 konfiguracijia - pomoc | Alek92 | ŠDK - Konfiguracije | 9 | 26.4.2017 18:53 |
| ryzen 5 za igre | donmarko | ŠDK - Konfiguracije | 9 | 22.4.2017 11:10 |
| Gotova konfa za 30000-35000 rsd | MirkoCema | Šta da kupim? | 21 | 28.12.2011 0:11 |
| Koja konfa je bolja i predlozi (hvala) | ZikaPavlovic | Šta da kupim? | 5 | 26.1.2007 13:07 |