![]() |
![]() |
|
|||||||
| Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Potrebna mi je pomoć,dakle c2d i memorija od 2gb na 800,budžet je 300 e za sve osim monitora,za monitor 200 e. Hvala!
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
ok, samo je komp namenjen za igre ili sta.
Imas jos jedno 200 tema na forumu takod a mozes i njih da pogledas |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Član
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Pa nije namenjen za igre,tj nadam se da može neki monitor sa pristojnim odzivom,ne bih voleo da se dobije efekat duhova na bržim scenama iz filmova. Hvala na savetu,izvinjavam se zbog gužve.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Starosedelac
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
|
Frontier Aurora Black ~ 30e
Gigabyte GA-P31-DS3L ~ 51e Intel CoreDuo E2200 ~ 56e Apacer 2x1GB DDR800 ~ 27e Western Digital WD5000AAKS 500GB ~ 57e Radeon HD2600Pro 256MB ~ 45e Pioneer DVR-215D ~ 19e Asus VW222S 22'' ~ 170e LC Power LC6600 ~ 50e 505e |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
super si sastavio samo sta si se primio sa tim aurorom, mislim ono isto je kao i svako drugo i tom rangu.
Inace kakav je taj 222S posto ga nisam video, video sam samo onja manji od 20" on mi je bio ok. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 455
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 82 puta na 66 poruka
|
GA-P31-DS3L ~ 51e
E2180 ~ 49e WD3200AAKS ~ 48e Apacer 2x1Gb ~ 27e Palit 9600GSO 384Mb ~ 81e Codegen 6099 Briza ~ 31e LC Power 7480 ~ 48e Asus VW223D ~ 173e Pioneer 215D ~ 18e 536e Je vise ali se isplati |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
|
i jos dodas kursnu razliku posto su ti cene min minimuma(XYZ) , znaci jos 215-20e, tako da je veliko prekoracenje
Poslednja ispravka: Nergal (6.8.2008 u 15:25) Razlog: XYZ |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
|
Da ne otvaram novu temu, zanima me samo jedno.Posto jos ne uzeh novu konfu, sad imam para i ocu da uzmem nesto Kvalitetno.Gledao sam neke ponude iz G firme i dopala mi se ova:
MB ASUS - SOCKET 775 - P5K PALIT VGA - nVidia 9600GSO 768MB INTEL Q6600 QUAD CORE 2.4GHZ MEM DDRII 4 GB PC800 Hard Disk 320GB Sata II DVD-RW PIONEER 20X SATA DL 215D MODEM Ambient/Agere 56K PCI KUCISTE COOLER MASTER 420W MONITOR LG - 22'' TFT - 222WS-SN 5.1 Ch. Sound Blaster OnBoard Samo ja tu ne bi uzeo monitor i stavio bi ati 4850.E sad me zanima da li q6600 i 4850 mogu da izdrze napajanje od 420w?Ako ne koje da uzmem, al da ga G firma prodaje? ps. ako niste skontali to je intel energy konfa. Edit: Para imam 600 evrica |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Starosedelac
Član od: 20.12.2005.
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 364 puta na 273 poruka
|
Asus P5KPL-48 evra
INTEL Core2Duo E7200 2.53GHz BOX 3mb-95 evra 2g DDR2 800mhz Kingmax -35 evra Palit 3850-256 mb-72 evra WD 320G sata 2 16mb-45 evra Nec 5100-19 evra ---------------------------- 314 evra (malo sam pretero neces imati love za kuciste)+ monitor 200 evra =514 evra Poslednja ispravka: Dusan Despotovic (6.8.2008 u 19:31) |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Član
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
|
Interesuje me da li postoji od screeenshot filma,npr kod Asus VW222S,VS neki monitor koji nije wide,čini mi se da kod nekih monitora koji su wide dolazi do deformiteta slike kad se uporedi sa normalnim monitorom,tako da su likovi na filmu malo neprirodni.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Konfiguracija do 800e... | miljan | Šta da kupim? | 10 | 18.6.2008 21:00 |
| Konfiguracija do 250E | zk_0709 | Šta da kupim? | 7 | 10.9.2007 3:34 |
| Konfiguracija do 500E na kredit | Željko | Šta da kupim? | 20 | 4.9.2007 12:42 |
| Konfiguracija od 1000 do 1200e | Carlos | Šta da kupim? | 37 | 7.10.2006 14:33 |