Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.8.2008, 13:14   #1
Diamond
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Konfiguracija do 500e

Potrebna mi je pomoć,dakle c2d i memorija od 2gb na 800,budžet je 300 e za sve osim monitora,za monitor 200 e. Hvala!
Diamond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 13:19   #2
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

ok, samo je komp namenjen za igre ili sta.

Imas jos jedno 200 tema na forumu takod a mozes i njih da pogledas
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 13:24   #3
Diamond
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

Pa nije namenjen za igre,tj nadam se da može neki monitor sa pristojnim odzivom,ne bih voleo da se dobije efekat duhova na bržim scenama iz filmova. Hvala na savetu,izvinjavam se zbog gužve.
Diamond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 13:38   #4
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

Frontier Aurora Black ~ 30e
Gigabyte GA-P31-DS3L ~ 51e
Intel CoreDuo E2200 ~ 56e
Apacer 2x1GB DDR800 ~ 27e
Western Digital WD5000AAKS 500GB ~ 57e
Radeon HD2600Pro 256MB ~ 45e
Pioneer DVR-215D ~ 19e
Asus VW222S 22'' ~ 170e
LC Power LC6600 ~ 50e

505e
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 14:00   #5
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

super si sastavio samo sta si se primio sa tim aurorom, mislim ono isto je kao i svako drugo i tom rangu.

Inace kakav je taj 222S posto ga nisam video, video sam samo onja manji od 20" on mi je bio ok.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 14:08   #6
Viper
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 455
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 82 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

GA-P31-DS3L ~ 51e
E2180 ~ 49e
WD3200AAKS ~ 48e
Apacer 2x1Gb ~ 27e
Palit 9600GSO 384Mb ~ 81e
Codegen 6099 Briza ~ 31e
LC Power 7480 ~ 48e
Asus VW223D ~ 173e
Pioneer 215D ~ 18e

536e


Je vise ali se isplati
Viper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 14:28   #7
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

i jos dodas kursnu razliku posto su ti cene min minimuma(XYZ) , znaci jos 215-20e, tako da je veliko prekoracenje

Poslednja ispravka: Nergal (6.8.2008 u 15:25) Razlog: XYZ
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 15:36   #8
Veljko the King
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 513
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 72 puta na 46 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Veljko the King Slanje poruke preko Skypea korisniku Veljko the King
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

Da ne otvaram novu temu, zanima me samo jedno.Posto jos ne uzeh novu konfu, sad imam para i ocu da uzmem nesto Kvalitetno.Gledao sam neke ponude iz G firme i dopala mi se ova:

MB ASUS - SOCKET 775 - P5K
PALIT VGA - nVidia 9600GSO 768MB
INTEL Q6600 QUAD CORE 2.4GHZ
MEM DDRII 4 GB PC800
Hard Disk 320GB Sata II
DVD-RW PIONEER 20X SATA DL 215D
MODEM Ambient/Agere 56K PCI
KUCISTE COOLER MASTER 420W
MONITOR LG - 22'' TFT - 222WS-SN
5.1 Ch. Sound Blaster OnBoard

Samo ja tu ne bi uzeo monitor i stavio bi ati 4850.E sad me zanima da li q6600 i 4850 mogu da izdrze napajanje od 420w?Ako ne koje da uzmem, al da ga G firma prodaje?

ps. ako niste skontali to je intel energy konfa.

Edit: Para imam 600 evrica
Veljko the King je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 18:58   #9
Dusan Despotovic
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 364 puta na 273 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

Asus P5KPL-48 evra
INTEL Core2Duo E7200 2.53GHz BOX 3mb-95 evra
2g DDR2 800mhz Kingmax -35 evra
Palit 3850-256 mb-72 evra
WD 320G sata 2 16mb-45 evra
Nec 5100-19 evra
----------------------------
314 evra (malo sam pretero neces imati love za kuciste)+ monitor 200 evra =514 evra

Poslednja ispravka: Dusan Despotovic (6.8.2008 u 19:31)
Dusan Despotovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2008, 18:26   #10
Diamond
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Lokacija: Bg
Poruke: 71
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Konfiguracija do 500e

Interesuje me da li postoji od screeenshot filma,npr kod Asus VW222S,VS neki monitor koji nije wide,čini mi se da kod nekih monitora koji su wide dolazi do deformiteta slike kad se uporedi sa normalnim monitorom,tako da su likovi na filmu malo neprirodni.
Diamond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Konfiguracija do 800e... miljan Šta da kupim? 10 18.6.2008 21:00
Konfiguracija do 250E zk_0709 Šta da kupim? 7 10.9.2007 3:34
Konfiguracija do 500E na kredit Željko Šta da kupim? 20 4.9.2007 12:42
Konfiguracija od 1000 do 1200e Carlos Šta da kupim? 37 7.10.2006 14:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com