Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2024, 12:07   #81
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.461
Zahvalnice: 653
Zahvaljeno 1.062 puta na 832 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Није им проблем да продају конзоле, а проблем им је да продају игру у Србији. То као да уђеш у ресторан и конобар ти каже, не служимо грађане Србије. Онда нек повуку и конзоле из продаје и игре и све.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Љуша na korisnoj poruci:
player1 (26.5.2024)
Stara 22.5.2024, 12:59   #82
ogisha
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 1.028
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 305 puta na 201 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Pa, tehnički, igra je u prodaji i kod nas ali samo za konzole... Na PC terenu su malo pali s Marsa... i dalje se nadam da će biti nekih izmena nekad u budućnosti.
ogisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2024, 11:14   #83
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 193
Zahvaljeno 336 puta na 207 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Taman sam pomislio da obrišem sve piratske kopije sa hard diska ali skontah da sutra lagano mogu da "obrišu" pola Steam-a ako im se prohte uz famozno obrazloženje da nije dostupno u vašem regionu. Pri tom mogu da obrišu i piratske sajtove. Tako da neke fajlove, iako ih sada ne koristim, ipak ne bi trebao uklanjati sa računara.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Zuti Bar na korisnoj poruci:
doctor (28.5.2024), Laskaris (26.5.2024), player1 (26.5.2024)
Stara 28.5.2024, 9:22   #84
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.781
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 216 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Ne znam kad sam poslednji put u nekoj igri ovako čistio mapu. Odigrao sam više sporednih nego glavnih misija. Kakav seting,kakva lepota,neverovatno.
Još uvek sam na početku,ali po ovome do sada,biće baš dobra igra.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2024, 14:13   #85
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 365
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 135 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Ako moze neko da potvrdi sledece. Na primer, imam nekog u zemlji u kojoj PS nije blokiran. On tamo napravi nov steam nalog i na njemu kupi GoT. Onda se ja ovde ulogujem i igram? Da li je to izvodljivo? Ili ce mi pristup igri biti blokiran?
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2024, 16:26   #86
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.499
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 243 puta na 183 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

ili ako imaš poverenja daš mu svoj nalog on ti kupi igru ili aktivira ključ i to je to. posle tri meseca ili koliko već vratiš nalog na Srbiju
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Roronoa Zoro na korisnoj poruci:
Zli Zoe (28.5.2024)
Stara 28.5.2024, 21:26   #87
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.416
Zahvalnice: 4.541
Zahvaljeno 3.864 puta na 2.406 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Zasto bi se bilo ko bakcao sa nalozima i rizikovao muljanje samo kako bi igrao kada vec postoji bezbolnije resenje?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ogisha (28.5.2024)
Stara 28.5.2024, 23:39   #88
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 365
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 135 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Svakako sam planirao da napravim svoj nalog posto je klinac preuzeo moj OG nalog pa mi je glupo kad god udjem njegovi drugari me spamuju porukama i moram da bezim u offline. Zato mi je ovo sjajni ispalo. Reci cu burazeru koji je preko da napravi nalog, reci cu mu koji usernane i neka mi kupi igru na tom nalogu. Onda cu ja menjati mejl, sifru sta vec jos.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2024, 13:23   #89
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.781
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 216 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Završio igru. Sve u svemu odlična igretina. Na kraju sam odustao od čišćenja mape u poslednjem,act 3 delu jer me zanimao kraj igre. Ostalo je blago razočarenje ta poslednja bitka,mislio sam da će biti masovna ali im se izgled nije dalo da se bakću sa tolikim NPCjevima.

Ostao mi je još Iki Island da odigram.

Poslednja ispravka: pacsle (13.6.2024 u 16:12)
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2024, 19:54   #90
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.090
Zahvalnice: 1.820
Zahvaljeno 975 puta na 599 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Meni je ova igra veliko razocaranje, valjda jer sam ocekivao da bude dobra. Nazalost, prica skoro i da ne postoji, isterujes Mongole sa svoje zemlje it o ti je to. Svi likovi su meh.
Gameplay je ispoliran, ali prost i eeekstremno repetitivan, kao i same misije i protivnici. Mislim, koji protivnici, sve su ljudi... Sto je normalno kad ides na istorijsku pricu kao, ali opet, sve je isto. Oruzja ista, otkljucavas po nesto, ali nista znacajno ne menja. Dal je long bow, short bow ili poison dart, isti djavo maltene.
O tome koliko je tek praznog hoda, da ne govorim bolje. Pet koraka, pa cinematic koji ne mozes da preskocis. Bolje da su film lepo snimili, pa bar da jedes kokice uz njega, da ti lakse prodje.
Ovde kad odigras prvih sat vremena, prakticno te ceka jos 30 sati istog toga. Cekas da bude nesto novo, cekas, cekas i ne docekas. Cekajuci tako, ne znam ni sam kako, uspeo sam da se nateram da je zavrsim. Valjda je vadi sto je graficki odlicna.
Od mene 6/10 i to zato sto kapiram da je malo starija, pa je utoliko pre veci plus za grafiku i solidne animacije.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2024, 21:00   #91
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.781
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 216 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Šta ti je tačno repetativno? To što kroz celu igru ubijaš neprijatelje.

Poslednja ispravka: pacsle (21.8.2024 u 22:35)
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2024, 10:10   #92
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.628
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 434 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
Meni je ova igra veliko razocaranje, valjda jer sam ocekivao da bude dobra. Nazalost, prica skoro i da ne postoji, isterujes Mongole sa svoje zemlje it o ti je to. Svi likovi su meh.
Gameplay je ispoliran, ali prost i eeekstremno repetitivan, kao i same misije i protivnici. Mislim, koji protivnici, sve su ljudi... Sto je normalno kad ides na istorijsku pricu kao, ali opet, sve je isto. Oruzja ista, otkljucavas po nesto, ali nista znacajno ne menja. Dal je long bow, short bow ili poison dart, isti djavo maltene.
O tome koliko je tek praznog hoda, da ne govorim bolje. Pet koraka, pa cinematic koji ne mozes da preskocis. Bolje da su film lepo snimili, pa bar da jedes kokice uz njega, da ti lakse prodje.
Ovde kad odigras prvih sat vremena, prakticno te ceka jos 30 sati istog toga. Cekas da bude nesto novo, cekas, cekas i ne docekas. Cekajuci tako, ne znam ni sam kako, uspeo sam da se nateram da je zavrsim. Valjda je vadi sto je graficki odlicna.
Od mene 6/10 i to zato sto kapiram da je malo starija, pa je utoliko pre veci plus za grafiku i solidne animacije.
Ne znam kakav ti je stav po pitanju Ubi sistema otvaranja mape i rešavanja kampova, ali ova igra iako je u tom smislu po Ubi receptu, sve ostalo je par koplja ispred.Ako si igru i završio, reći da priče nema je stvarno neverovatno.Kraj pogotovo. Kao da si rekao da je RDR2 bez veze jer su samo kaubojci i nema vanzemaljaca.Dueli su urađeni maestralno.Efekat najboljih samurajskih filmova je tu sve vreme. Jurnjava za legendarnim outfitima i oružjima je odlična, a čak ni većina kvestova poput lisica, haiku poezije, seče bambusa, nije uopšte dosadna.Tako da je ova igra kao igra 8/10 u najmanju ruku, po svemu što je ponudila kada je izašla ali verovatno kao i svaka druga igra, nije baš za svakoga.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2024, 14:29   #93
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.090
Zahvalnice: 1.820
Zahvaljeno 975 puta na 599 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
Šta ti je tačno repetativno? To što kroz celu igru ubijaš neprijatelje.
Sve mi je repetitivno. Idi tamo, pobi mongole, idi vamo, pobi mongole. Dal nosi koplje, stit ili maceve, dodje mu maltene na isto, samo saltas stance-ve. Igrao sam na hard i sve je prelako i dosadno. ne postoji nikakav izazov, samo se odradjuje.

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Ne znam kakav ti je stav po pitanju Ubi sistema otvaranja mape i rešavanja kampova, ali ova igra iako je u tom smislu po Ubi receptu, sve ostalo je par koplja ispred.Ako si igru i završio, reći da priče nema je stvarno neverovatno.Kraj pogotovo. Kao da si rekao da je RDR2 bez veze jer su samo kaubojci i nema vanzemaljaca.Dueli su urađeni maestralno.Efekat najboljih samurajskih filmova je tu sve vreme. Jurnjava za legendarnim outfitima i oružjima je odlična, a čak ni većina kvestova poput lisica, haiku poezije, seče bambusa, nije uopšte dosadna.Tako da je ova igra kao igra 8/10 u najmanju ruku, po svemu što je ponudila kada je izašla ali verovatno kao i svaka druga igra, nije baš za svakoga.
nisam ljubitelj posebno ni assassins creed igara, nije mi ovo mnogo drugacije. price ima ali je sustinski veoma straightforward, sto nije lose, ali opet... ni jedno jedino iznenadjenje u prici.
prosao sam i misije za sve sporedne likove, zanimljivija mi bila samo ona sa tomoe, ali kazem, opet se svelo na isto, idi i pobi mongole. da su bar ubacili da nesto vise zivotinja lovis, nesto malo da razbije monotoniju, ali jok.

a za rdr2 sam vec rekao nesto slicno tome sto si i pretpostavio. ahah, rekao sam da vidim da igra puca od kvaliteta, ali nije za mene. nisam je zavrsio, ali vidim tacno sta ljudi u njoj vole, vidim koliko je truda i paznje ulozeno u nju, toliko detalja, likovi su slojevitiji, zivopisniji, bude u tebi nesto. i bas tamo, eto, imas da lovis posebne zivotinje, pa ne mozes da nadjes svaku svuda, kad naletis na medveda nije ti svejedno. u ghostu kad naletim na medveda pomislim samo, super, koji predator pelt vise. oni armori, medjutim, ne menjaju igru previse, jedan sam spremio za borbu, drugi za sunjanje i menjao ih. deonice sa skakanjem do hramova isto, nikakav izazov ili nesto. sve chore.

ghost jednostavno nije na tom nivou kao RDR2, ni blizu, iako se desilo da sam njega presao, a RDR2 nisam. greska. ali ok, sigurno je imala veci wow efekat kad se prvi put pojavila i to je to. vidim da su hteli da priblize malo ljudima pricu o samurajima, dostojanstvu, tome da li su ljduski zivoti vazniji od njega, moralnim dilemama, ali eto... nije me dotaklo nesto posebno. sve vec vidjeno.

nisu to igre za mene i smatramd a je to ok. ja samo volim vise raznovrsnosti, pre svega neprijatelja. meni legne wticher, sekiro, dark souls... u tom fazonu nesto.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2024, 14:38   #94
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.628
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 434 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Ne volim ni ja ni Far Cry, AC, niti bilo sta sto odmah u prvom trejleru ima jedno veliko U na sebi i koliko god se trudio jednostavno u nekom trenutku igranja izgubim volju i obrisem.A mislim da sam ih bukvalno sve zapoceo.Nisam ni ja RDR2 presao iako sam ga 100x zapocinjao, ali kod mene ipak igre poput GoT i Horizon imaju to nesto sto ih izdvaja iz kalupa i sto je za mene itetako ostavilo traga u gejming karijeri.

Definitivno je stvar ukusa a ne kvaliteta igre.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2024, 0:47   #95
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.090
Zahvalnice: 1.820
Zahvaljeno 975 puta na 599 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

meni je horizon top. raznovrsnost neprijatelja je tu, dobro napucavanje, zanimljiv svet, pa i originalnija prica. ghostu sve to fali. po meni pogresno rasporedjen kvalitet. ali dobro. ko sto rekoh, nije katastrofa, cim sam presao, dao bih mu 6/10, nije da bih mu dao 2.
dao bih sansu drugom delu kad bi izasao, a ima prostora u smislu price.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2024, 12:51   #96
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 962
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 235 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Igra je odlična, čak šta više ne postoji ništa bolje u ovom žanru, kombat sistem je fenomenalan, uz totalno filmski Kurosava dojam. Autentično i bez potrebe za nekim mini igrama i ostalim open world glupostima. Igra malo grafički kaska za aktuelnim sonijevim perjanicama, ali samo u kvalitetu tekstura jer je ustvari igra sa PS4, inače je dizajnerski odlična.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2024, 14:44   #97
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.416
Zahvalnice: 4.541
Zahvaljeno 3.864 puta na 2.406 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Autentično i bez potrebe za nekim mini igrama i ostalim open world glupostima
Dobra je igra ali da ne preterujemo malo ? Bez potrebe za mini igrama i OW glupostima? Pa igra se po tome ne razlikuje od klasicnog Ubi buckurisa ako cemo realno. Klasican danasnji OW naslov gde jurite ikonice na mapi samo uz nesto bolji smek.

Ovakve tvrdnje me malo podsecaju na onaj meme

pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
polarnimeda (23.8.2024)
Stara 25.8.2024, 10:32   #98
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 962
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 235 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Stavljati ovu igru u kontekst Ubishit bućkuriša je baš hejterski, ovakvo autentično seckanje katanom nema nijedan naslov u industsriji, kombat sa više protivnika je spektakl, igra me više podseća na RDR izvođenje, jer stavlja realizam u prvi plan umesto arkadno nabadanje horde protivnika. Igara koje su radnju stavile na daleki istok u ovom istorijskom kontekstu gotovo da nema, što je čini još više autentičnom. Tsushima je retka zverka i treba je poštovati, ima odličan potencijal za dalji razvoj.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.8.2024, 12:16   #99
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.416
Zahvalnice: 4.541
Zahvaljeno 3.864 puta na 2.406 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Stavljati ovu igru u kontekst Ubishit bućkuriša je baš hejterski, ovakvo autentično seckanje katanom nema nijedan naslov u industsriji, kombat sa više protivnika je spektakl, igra me više podseća na RDR izvođenje, jer stavlja realizam u prvi plan umesto arkadno nabadanje horde protivnika. Igara koje su radnju stavile na daleki istok u ovom istorijskom kontekstu gotovo da nema, što je čini još više autentičnom. Tsushima je retka zverka i treba je poštovati, ima odličan potencijal za dalji razvoj.
Nema niceg hejterski u tvrdnji da je GOT jos jedna OW igra sa svim svojim prednostima i manama. To sto mi mrzimo Ubi ne menja cinjenicu da prati sablom velike vecine OW naslova, ukljucujuci i ovaj.

Izjavio si da je autenticna bez potrebe za nekim mini igrama i slicnim OW glupostima kada u igri imas bukvalno na desetine "aktivnosti" od trckaranja za lisicama do odredjenog mesta, seckanja bambusa kao QTE, kupkanja u izvorima gde samo dodjes i legnes, sklapanja haiku pesama uz pritisak par tastera, ciscenje kampova i ubijanje "vodja" itd itd. Sve su to mini igre u rangu sa Ubi penjanjima po tornjevima. Jos cu i reci da je to penjanje i nesto komplikovanije od pracenja jedne lisice i kupanja u izvoru.
One su odradjene sa vrhunskim smekom, ali to ne menja cinjenicu da su OW gluposti i mini igre.

To sto je nesto kvalitetnija i bolje odradjena od ostalih ne znaci da odjednom nema gomilu besmislenih mini igara i klasicno trckaranje po mapi uz ciscenje ikonica po njoj.

Niko ne pise da igra nema potencijal niti da je losa, ali nema potrebe za pricama da je neki potpuno drugaciji OW naslov od ostalih. Vrlo dobra igra uz gomilu OW mana koje umeju itekako da smore.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (25.8.2024), polarnimeda (25.8.2024), VladaNS (25.8.2024)
Stara 25.8.2024, 14:13   #100
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.781
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 216 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Ghost of Tsushima

Pa manje-više sve što si nabrojao je opcionalno.
Što će reći,igra je tata-mata.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ghost of Tsushima dex3108 Konzole 130 18.3.2024 1:43
Sniper Ghost Warrior 3 Žexonije Akcione igre 55 18.9.2017 23:44
Ghost Imaging Laptopa GameMaster Prenosni računari 2 12.11.2015 22:13
Norton Ghost ? Captain Jack Sparrow Aplikativni softver 43 23.3.2009 0:31
Ghost 64-bit edition jozvan_Kg Operativni sistemi 4 1.12.2008 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com