Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.3.2017, 23:56   #6561
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Zavisi da li hoces da sto predjes igru nabijas- power lvl ili da otkrijes sve questove i znake ''?''
Ako hoces ovo prvo idi na bonus +Exp% posto se to uvek sceluje i nikad ne smeta, a ako zelis da zaviris u svaki kutak izbaci svu opremu i bonuse koji ti daju exp posto ces ubrzo postati premocan cak i najtezem nivou igre i prevelik lvl za vecinu questova i nepriljetalja na mapi tako da izgubis izazov.
Inace po meni najbolji su bonusi na crit,ctitical chance posebno ako su 50%+,stun i freeze po mone misljenju.Bleed.fire i poisen su po meni losi em sto su mali postotak em sto su dmg over time tako da nije korisno ako te napadne vise nepriljatelja a i oni jaci monsteri imaju neki resist.Stun je koristan posto naravno reseteteju akciju stanuje protivnika a freeze ga jako uspori tako da ga mozes lako kontrolisati i izbeci napade.Crit nikada dosta i mislim da ne postoji resist na crit dmg.
Bonus na signove i power bonus su isto beskorisni po meni posto to imas u skil tree-u i hranu i place of powere da napunis a power attack/adrenalin se brzo napuni i sve rune koje idu u armor su u vezi signova sve dok ne dodjes u ekspanziju
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
vlado85 (23.3.2017)
Stara 23.3.2017, 0:03   #6562
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja bih uzeo Earth elemental trophy jer je EXP koji dobijaš od protivnika mizeran, dok mi šansa da razoružaš protivnika deluje mnogo bolje.

Steel sword: Teigr - ovo bi mi bio lak izbor zbog critical chance i bleeding chance. Šteta što nisi ubacio rune za bleeding koje bi još više povećale stats za bleeding. Plus mač ima najveći damage.

Silver sword: Hm, Anathema mi je tek nešto ispred Deithwena zbog 16% šanse za burning i boljih sign statsa, mada ni Deithwen nije loš sa 13% šanse da zamrzne protivnika i +18 freez dmg, koji se lepo nadopunjuju. Izaberi koji ti više leži.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
vlado85 (23.3.2017)
Stara 23.3.2017, 10:21   #6563
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

I ja znam imati te dileme oko mačeva , tada malo bacim pogled i na cijenu računajući da bi veća cijena ukazala na bolji mač ali dešava se ponekad da mač koji mi djeluje bolje košta jeftinije

Gwent igrači u Novigradu, završio sam neke questove za Gwent igrače bez problema, maksimalno dve partije da osvojim specijalnu kartu. Ali sam naišao na par običnih trgovaca koji me razbijaju, sa jednim sam izgubio desetak puta i onda ostavio za kasnije, a od drugog sam izgubio dva puta i isto ostavio za kasnije. Inače igram sa špilom sjevernog kraljvstva ali sam probao malo i sa Nilfgard špilom, protivnici koji igraju sa njim imaju veliki broj jakih karata, sa vrijednostima 10, a i po nekoliko takvih specijalnih karata. Još kad mi bace onu kartu koja pobije sve najjače karte na stolu, a ja tu kartu nigdje nisam našao. Imam i ja par jakih u Nilfgard špilu ali ove trgovce nisam uspio dobiti ni sa tim špilom a ni sa dobrim starim od sjevernog kraljetstva na koji sam najviše navikao. Ona druga dva špila još nisam koristio, mislim da još nemam jakih karata tamo. Ali sam igrao sa nekima koji u Monster špilu samo umnožavaju karte na stolu, bace jednu pa povuku još dve, i tako stalno
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 12:01   #6564
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@paladin

Ja sam juče kompletirao "Collec them all" kvest. Jedva ih sakupih. Scorch sam našao na Skeliškim ostrvima, mada mislim da ga ima i neki innkeeper u blizini Novigrada. Gledaj da ti špijuni (Dijkstra, Thaler, Prince Stennis, Avallac’h) budu prioritet i da nemaš više od 25-26 karti u špilu ako igraš sa Severnim kraljevstvima.

http://gwent-cards.com/

Neku obični likovi su mnogo bolji igrači nego neki "značajniji" npc-jevi. Ona kovačica u Crow's Perch-u otkida.

Za monstere čuvaj jedan Biting Frost, pa kada "ispucaju" dovoljno jedinica, samo im ga uvali. A ti, naravno, igraj sa siege kartama. I za leader kartu ti preporučujem Foltesta sa clear weather efektom.

p.s. Mada, realno, ovaj Gwent je smešan u odnosu na Gwent Online. Jedva čekam da postane open beta pa da ga i drugi probaju.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 12:11   #6565
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Definitivno ne gledajte cenu kao merilo korisnosti za oruzje i oklope. Obratite paznju koje skillove koristite i koji skillovi mogu da poboljsaju karakteristike oruzja. Npr. imate skill za fast attacks koji daje povecani bleeding damage i bonus, upareno sa runama koje daju bleeding bonus i sa postojecim bleeding bonusom na oruzju dobije se odlican damage boost.

Zbog toga od gore prikazanih maceva ja bih koristio Teigr od celicnih maceva. Od srebrnih maceva bih koristio Anatemu, jer ja igram combat/sign combo build sa focusom na combat, tako da uvek idem sa oruzjem koje boost-uje damage potencijal, bilo direktno ili preko critical damage/chance/bleeding/poison bonusa, i sign intensity.


@Vladimirus86

Dismember ne znaci bukvalno razoruzavanje neprijatelja, vec odsecanje udova tj. "razoruzavanje". Earth elemental povecava sansu za finisher moves ili odsecanje udova/glava prilikom udarca koji ubije neprijatelja.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 12:26   #6566
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Dismember ne znaci bukvalno razoruzavanje neprijatelja, vec odsecanje udova tj. "razoruzavanje". Earth elemental povecava sansu za finisher moves ili odsecanje udova/glava prilikom udarca koji ubije neprijatelja.
U pravu si, nikad nisam pogledao zvanično objašnjenje za dismember, ali to je očigledno jedan od razloga što mi skoro svaki fight izgleda kao fatality u mk-u.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 12:34   #6567
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
U pravu si, nikad nisam pogledao zvanično objašnjenje za dismember, ali to je očigledno jedan od razloga što mi skoro svaki fight izgleda kao fatality u mk-u.
Yup, to je jedan od razloga sto sam batalio da koristim Bloodbath ili Deadly Counter mutacije (nov Blood&Wine mehanizam) koje svaki kill udarac ili parry (kad neprijatelj ima manje od 25% healtha) po automatizmu pretvaraju u finisher.

Volim finishere, ali kad ti maltene svaki kill neprijatelja bude finisher dosadi dosta brzo.

Mala digresija za ljude koji bi voleli Dark Souls osecaj tokom borbi dok igraju Witchera 3 - probajte School of the Roach mod. Disclaimer: kreator insistira na igranju igre od pocetka, bez koriscenja save-ova nastalih na vanilla verziji, sa ili bez ekspanzija, s obzirom da se u korenu menjaju skoro svi gameplay aspekti igre.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 12:45   #6568
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Ja sam juče kompletirao "Collec them all" kvest.
Da li za taj quest treba i kupovati sve karte koje prodaju svi trgovci koji ih imaju ili se odnosi samo na osvojene u mečevima? Ja sam kupovao sve na koje sam do sada naišao, obično koštaju 10, 20 ili 50 i bude ih po 3-5 kod nekog trgovca. Neke imam po tri primjerka.

Za Foltesta koristim onu što uduplava siege snage, sa tom kartom i par dobrih siege imam skoro sigurno osvojenu jednu rundu.

Zar Gwent online već nije u otvorenoj beti? Ima prijava na sajtu ali se nisam prijavljivao. Kad će to uopšte izaći u finalnoj verziji? Da li je neko probao i kako mu izgleda? Nije mi jasno kako će to raditi, u igri osvajamo karte i igramo sa njima, a kako će ovamo?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 13:04   #6569
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da li za taj quest treba i kupovati sve karte koje prodaju svi trgovci koji ih imaju ili se odnosi samo na osvojene u mečevima? Ja sam kupovao sve na koje sam do sada naišao, obično koštaju 10, 20 ili 50 i bude ih po 3-5 kod nekog trgovca. Neke imam po tri primjerka.
Treba. Zato gledaj da kupiš karte i pobediš partiju sa svakim trgovcem koga sretneš, kako posle ne bi lutao mapom tražeći onog s kim nisi igrao. Imaš u inventaru knjigu koja ti pokazuje koliko ti još karata fali i u kojoj provinciji. Broj karata koje možeš da osvojiš igranjem je ograničen.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Zar Gwent online već nije u otvorenoj beti? Ima prijava na sajtu ali se nisam prijavljivao. Kad će to uopšte izaći u finalnoj verziji? Da li je neko probao i kako mu izgleda? Nije mi jasno kako će to raditi, u igri osvajamo karte i igramo sa njima, a kako će ovamo?
Još uvek je closed beta. Ja igram povremeno i mnogo je bolji, zarazniji i kompleksniji od standardnog gwenta. Ali treba puno vremena da se dobiju nove karte ako ne kupuješ kegove (pakete karata) za prave pare. Trenutno ima dva moda (casual match i ranked match) a planiraju da ubace i story mod. Postoji već ovde tema. http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=102417
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 20:20   #6570
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Svidjela mi se ona muzika sa tihim pjevanjem u pozadini koja se čuje u okolini Novigrada, tražio sam je i vidio sam da i drugi pričaju o njoj, to je ovo, nema je u soundtracku. Ima je i pod nazivom The Witcher's Path.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Paladin na korisnoj poruci:
Laserstorm (24.3.2017), nikola s (23.3.2017)
Stara 24.3.2017, 6:11   #6571
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Stigoh ponovo u Novigrad. Prosto je neverovatno kako vreme leti uz ovu igru. Inace jos uvek koristim Wolf opremu - iako sam kupio Nilfgard Armor - estetika Wolf opreme je mnogo bolja. U glavnoj igri trenutno samo furam glavnu pricu i side questove, dok contracte ovaj put zaobilazim... Kad dodjem ponovo do ekspanzija, moracu i njih, jer u proslim prelazima nisam.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 9:23   #6572
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pronašao sam dijagrame za kompletnu osnovnu Griffin opremu ali nisam ništa craftovao jer je slabija od onoga što nosim, bar u većini slučajeva. Nisam nailazio na Wolf opremu i koliko vidim to je u Khaer Morhenu. Nisam nikad bio tamo osim na onom samom početku igre . Ajde baš ću danas poslije posla potražiti tamo tu opremu.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 10:30   #6573
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Pronašao sam dijagrame za kompletnu osnovnu Griffin opremu ali nisam ništa craftovao jer je slabija od onoga što nosim, bar u većini slučajeva. Nisam nailazio na Wolf opremu i koliko vidim to je u Khaer Morhenu. Nisam nikad bio tamo osim na onom samom početku igre . Ajde baš ću danas poslije posla potražiti tamo tu opremu.
Мислим да није могуће отићи тамо пре него те главна прича одведе! Неко је већ раније писао о томе.

Ја још "палим и жарим" Веленом и докопао сам се унапређеног "Cat armor-a". Такође, фејловао сам гвент квест "Collect them all"...једноставно, нисам имао живаца да играм гвент у игри (имам приступ бета верзији самосталне верзије, па је опичим с времена на време)!

Још не могу да се начудим квалитету квестова тј. приче у њима, без обзира да ли је главни, споредни или вичер! Апсолутно делује као живи свет који живи за себе, а ти си само један у низу који тренутно њиме обитава!

Свака част људима који су ово направили и игра вреди сваког динара (евра)...
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 12:42   #6574
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

A tako znači, pa mene je i zbunilo da kažu da se Wolf prema nalazi u Khaer Morhenu a ne sjećam se da mogu otići tamo. Samo da se ne desi da kad dođem do opreme ona bude slabija od one koju već imam. Već sam pisao, ovde se brzo može doći do malo bolje opreme, svaki level ili svakih par levela, tako da ni jedna ne može nešto puno da potraje, što je šteta ako ti se neka sviđa. Ja nekad promijenim nekoliko mačeva unutar jednog levela, jer naletim na neke nove.

Imam quest za Cat opremu ali je iznad mog nivoa, sad sam level 15 i tek sam sinoć došao do Triss, prije toga sam hodao po Novigradu i rješavao sve questove koje sam mogao riješiti s obzirom na moj i njihov level.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 13:31   #6575
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ja sam sinoć takođe prešao u Novigrad, uradio 2,3 upitnika čim pređeš tamo. Inače sam 40h i level 13, zadnja 2 dana sam obilazio u Velenu upitnike koji su mi ostali jer su zabačeni, i otkrio sam gomilu stvorenja sa lobanjom koje sam samo označio na mapi pa ću se vratiti nekad kasnije. Ima ih 6,7 sigurno na mapi, i medju njima je bilo nekih koje nikad nisam sreo poput Elementala nekih, dzinova, gargojla.

Mapa Velena je prepuna oznaka ja mislim da sam 30h u njemu pukao, i još je ostalo nekih upitnika gore desno ka Novigradu ali me mrzelo da ih obilazim.

Imam sve diagrame za griffin i to sam slučajno naišao bez questa, sam sam nabasao a neku pećinu i tu su bili. Ali mene zanima light armor ne to.

Inače, ni nemam para da iskraftujem sve delove griffina, bezobrazno malo dobijes para šta god da prodaš. Uvek sam bez love.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 13:51   #6576
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Cat(osim prve) i Wolf odlično izgledaju.Bear set,meni lično samo prvi jer za ostale cloth je previše grubo odrađen i pripojen uz telo.Vizuelno restrektivno djeluje za kombat

Dok ne nađeš mastercraft za originalne setove imaš mod koji vanila W3 sporedne armore menja u W2 gear i svaki odlično izgleda i lore je friendly jer oni npr. armor plate sa "stomačinama" su stvarno ružni.
Umesto njih dobijaš ovo:
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 13:52   #6577
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Bezobrazno malo para dobijas i za neke ozbiljnije ugovore, jos se cenjkas za vise a oni jedva da daju 50-ak zlatnika preko. Jedino je Geralt dovoljno lud da rizikuje zivot za sicu!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 14:06   #6578
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
A tako znači, pa mene je i zbunilo da kažu da se Wolf prema nalazi u Khaer Morhenu a ne sjećam se da mogu otići tamo. Samo da se ne desi da kad dođem do opreme ona bude slabija od one koju već imam. Već sam pisao, ovde se brzo može doći do malo bolje opreme, svaki level ili svakih par levela, tako da ni jedna ne može nešto puno da potraje, što je šteta ako ti se neka sviđa. Ja nekad promijenim nekoliko mačeva unutar jednog levela, jer naletim na neke nove.

Imam quest za Cat opremu ali je iznad mog nivoa, sad sam level 15 i tek sam sinoć došao do Triss, prije toga sam hodao po Novigradu i rješavao sve questove koje sam mogao riješiti s obzirom na moj i njihov level.
Obavezno pokupi wolf armor kada budeš u Kaer Morhenu, čak iako je slabiji od tvog trenutnog armora, jer ćeš kasnije moći da ga nadogradiš. Bonusi witcher setova su odlični. Evo kako setovi idu po lvl-ima, pa se bacite na traženje ako vas ne mrzi, mada iskreno, vredi:

GRIFFIN ARMOR (medium armor)
  • lvl 11, Griffin Witcher Gear
  • lvl 18, Enhanced Griffin Witcher Gear
  • lvl 26, Superior Griffin Witcher Gear
  • lvl 31, Mastercrafted Griffin Witcher Gear [ swords lvl 30 ]

FELINE ARMOR (light armor)
  • lvl 17, Feline Witcher Gear [ croswbow lvl 29 ]
  • lvl 20, Enhanced Feline Witcher Gear [ swords lvl 19 ]
  • lvl 26, Superior Feline Witcher Gear [ swords lvl 25 ]
  • lvl 31, Mastercrafted Feline Witcher Gear [ swords lvl 30 ]

URSINE ARMOR (heavy armor)
  • lvl 20, Ursine Witcher Gear
  • lvl 25, Enhanced Ursine Witcher Gear
  • lvl 30, Superior Ursine Witcher Gear
  • lvl 34, Mastercrafted Ursine Witcher Gear

WOLF ARMOR (medium armor)
  • lvl 14, Basic Wolf Witcher Gear
  • lvl 21, Enhanced Wolf Witcher Gear
  • lvl 29, Superior Wolf Witcher Gear
  • lvl 34, Mastercrafted Wolf Witcher Gear

Postoji i Grandmaster varijanta za sve setove [ lvl 40 ], ali ona je dostupna samo u ekspanziji Blood and Wine.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 14:54   #6579
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Inače, ni nemam para da iskraftujem sve delove griffina, bezobrazno malo dobijes para šta god da prodaš. Uvek sam bez love.
Kod mene je sve skoro isto kao kod tebe s tim da ja imam 70+ sati a samo level 15, ali zato para imam na bacanje, sad mi se počelo dešavati da ne mogu da prodam trgovcima ono što želim i pronađem jer oni nemaju para da kupe. Ostavio sam u Velenu ono što baš nisam mogao, lobanje i slično, i dugo nisam radio glavni quest sve do sinoć kad sam došao do Triss. Pokupio sam dosta questova sa 20+ levelima pa su mi na čekanju. Na world mapi piše da za Skelige treba level 16 ali već imam par questova iz Novigrada koji vode u Skelige a oni su manjeg levela od 16.

Citat:
Stenmark kaže: Pregled poruke
jer oni npr. armor plate sa "stomačinama" su stvarno ružni
Joj užasni su, ja ih ne nosim ni kad su jači od armora koji trenutno imam. Baš su ružni. Još uvijek guram Nilfgaardian armor, naišao sam na par boljih i mogu da craftujem par boljih ali mi ne djeluju previše bolji a nisu tako lijepi. Mislim da ću morati sa nekim da se oduševim da zamijenim ovaj

Do kojeg levela se može doći u osnovnoj igri? Pošto ima questova a i opreme za 30+ level. Do kojeg nivoa može ići u osnovnoj igri a do kojeg u obe ekspanzije?

Na koji način u samoj igri utiče da li je armor light, medium ili heavy?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2017, 15:21   #6580
Maylo
Novi član
 
Član od: 23.12.2014.
Poruke: 17
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Чини ми се да се Гералт брже умара ако носи тежи армор. Пробај да спринташ са сва три, па ћеш видети. И мало му се спорије регенерише "мана" у борби.
Ја сам почео са намером да позатварам све оне ? по мапама, и кад сам завршио "White Orchard", мислио сам да ћу моћи док нисам видео колико тих чудеса има по Велену, Скелишким острвима... Мислим да ћу да јурим само огласне табле, секундарне квестове и уговоре. И то је већ доста. Па главни квестови ми осташе на -7 од мог тренутног левела због те јурњаве да се све позатвара. Можда једног дана, за 30-40 година кад одем у пензију па будем имао много слободног времена
Maylo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com