Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2019, 19:27   #13321
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
^ Još ako te ne mrzi da pogledaš Driven (2018) pa da izvestiš, ja zaglavio sa Scorpion-om...
Imam ga ,od pre par dana, na računaru,jedino mi treba mala pauza da bih pogledao par kineskih.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Srlisone (23.8.2019)
Stara 23.8.2019, 21:17   #13322
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kineski odgledani,osvrnuću se za dan-dva na tri komada odjednom (da vas ne bih previše davio).Prijatno sam njima iznenađen.

----------

Do tada - kratak osvrt na "Driven" (2018) :

IMDb

Malopre videh da se i Alec Baldwin uključio u odbranu lika i dela John DeLorean-a ( pogledati ovde ) ,a to već film "Driven" čini manje bezazlenim i samo delićem propagandističke agende.
Problem filma je pogrešno žanriranje na IMDb-u ( "Intense thriller where politics, big business and narcotics collide." ) , jer tu nema ni "t" od bilo kakvog
trilera.
Film je opušteni osvrt na krimi-aferu u koju je DeLorean bio umešan ,sve gledano kroz oči sitnog muljatora koji je u svemu bio (a za račun FBI-ja) učesnik.

Dobro : opušteni "lako ćemo" ton filma ,gluma Lee Pace-a (koji odlično igra DeLorean-a ,čoveka zaljubljenog u sopstveni lik stvoren u javnosti) ,muzika toga doba ,sjajna ironična završna scena...
Loše : who the f**k is DeLorean ? Snimaš nešto što se obraća samo uskom krugu publike - DeLorean-ovim ispisnicima (ako su još živi) , ili onima dovoljno zaluđenima za automobile da bi im ta kola nešto značila.Ja ne pripadam ni jednoj od te dve niše,a posredno znanje o tom automobilu imam samo preko "Povratka u budućnost" (tamo je rečeno da je bio kultni auto) . Mlađi od mene znaju o njemu još manje.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
ezenkiel (3.9.2019), zerb (24.8.2019)
Stara 24.8.2019, 1:57   #13323
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Man in Black International

https://www.imdb.com/title/tt2283336/




Šit. Ni kao subotnji prepodnevni matine crtać o avanturama treće postave Ljudi u Crnom ovo ne bi funkcionisalo, a kamoli ovako. Priča nikakva, likovi nikakva, hemija između dva glavna lika nikakva, Tesa Tompson očajna i kao da joj nije jasno šta traži u filmu (uz gomilu momenata gde izgleda pogubljeno, ili samo otaljava scene), Kris Hemsvort u svom najmanje interesantnom Kris Hemsvort izdanju, na sve strane rupe u priči samo da se nekako stigne do sledeće prazne i dosadne scene... Jedina svetla tačka su specijalni efekti (sporadično), i odličan dizajn vanzemaljaca-blizanaca kada su u svojoj kosmičkoj formi.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
zerb (24.8.2019)
Stara 27.8.2019, 11:46   #13324
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

True Crimes (2016) (a.k.a. Dark Crimes), https://www.imdb.com/title/tt1901024/



The film follows a detective who notices similarities between a cold case murder and a best-selling novel.

Hm... Previše bolesno, mračno, bolesno, neprijatno za gledanje.
Džim Keri vrhunski odglumio!
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
torivoje (27.8.2019)
Stara 27.8.2019, 15:21   #13325
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zaboravih da pomenem...

Ovaj BR-rip "Balkanske međe" koji se od juče mota kod Ganulovskog, je prvo izdanje koje videh, a da u njemu Srbe nisu nadsinhronizovali Rusi.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2019, 17:08   #13326
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ganulovski? Šta ti je sad to???
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2019, 17:51   #13327
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Ganulovski? Šta ti je sad to???
Tepam Ganool-u.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
ZoNi (27.8.2019)
Stara 28.8.2019, 19:12   #13328
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

cesto kad citam torivoja i suada imam osecaj da sam na nekom podforumu podforuma od foruma koji je usko specijalizovan za odredjenu vrstu filmova.
u pocetku sam blenuo kao tele u sarena vrata, sad se manje-vise i ne trudim.
a naslucujem da je dosta toga pametno.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
ZoNi (29.8.2019)
Stara 28.8.2019, 21:27   #13329
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Medo,izvinjavam se,ali ja prvi ne bih trošio vreme na čitanje nečega što glasi : "Sviđa mi se" , ili "Ne sviđa mi se".Meni, kao čitaocu, nije bitan gledaočev ukus, već razlozi zbog kojih je o nekom umetničkom delu stekao određeno mišljenje i doneo konačni sud.Pokušavam da kroz tuđe oči osmotrim neko delo.

Zato i gnjavim kada sam pišem neki osvrt.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Mac4LiF (30.8.2019), polarnimeda (2.9.2019)
Stara 28.8.2019, 22:09   #13330
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.320
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cape Fear (1991)

Eto i ako sam fan Scorsesea ovaj film sam tek sada odgledao i uf sto se razocarah. Za mene ovo je njegov najlosiji film i prosto ne znam odakle da pocnem ali eto pocecu od glumacke postave koja je potpuni miscast sto bi rekli Amerikanci. Sem De Nira koji je solidan Nick Nolte, Jessica Lange kao i Juliette Lewis su totalni promasaj po meni sam film kao da nije radio Skorseze nekako muzika krece kad joj vreme nije, kao da je eksperimentisao sa zumiranjem onako cesto radi dramaticnog efekta i sve to izgleda traljavi i nespretno da ne kazem amaterski. Ovo vise lici na filmove kao sto su Unlawful Entry (1992) Pacific Heights (1990) Blue Steel (1990) koji su dosta bolji od ovog filma i ako ioni nisu nista o cemu bi pisao. No bilo kako bilo ne bih ocenjivao ovaj film jer eto volim Skorsezea i eto samo cu reci totalni promasaj.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
torivoje (29.8.2019)
Stara 29.8.2019, 2:03   #13331
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam ga gledao u bioskopu i takođe mi nije naročito legao (plus postoji i originalna cb verzija).
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2019, 7:10   #13332
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Passport to Pimlico (1949)
https://www.imdb.com/title/tt0041737/



Preporučujem da odgledate ovu englesku komediju sa originalnim i nesvakidašnjim scenariom. Nikako da nađem vremena za titl...
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
torivoje (29.8.2019)
Stara 29.8.2019, 17:05   #13333
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tri kineska filma.Osvrnuću se od najstarijeg (i najmanje dobrog) ka najnovijem (i najboljem).

"Trivisa" a.k.a. "Chu dai chiu fung" (2016)

IMDb
Wikipedia
RottenTomatoes



YT-trailer

Omnibus od tri pričice koje su se u kratkoj flashback sceni sa kraja filma uzajamno dotakle, a da njihovi akteri toga nisu bili svesni.Mnogostruko nagrađivano producentsko čedo čuvenog Johnnie To-a, smešteno u doba vraćanja Hong Konga iz kolonijalnih britanskih šapa pod "nežno krilo matice". Krimi-film čiji je zaplet, nažalost, interesantniji na papiru, no na ekranu (čak i scena mogućeg klanja pospale tročlane familije ostade mlaka i nedorađena).
Previše vremena je utrošeno na nebitne sporedne scene (ili je film u montaži ozbiljno skraćivan), tako da pri prvom slovu odjavne špice ostadoh zbunjen odsustvom ozbiljnijeg zaključka.
Hongkonška kinematografija je, ukoliko joj je ovo nagrađivani paradni konj, u izrazito silaznoj putanji.




"Wrath of Silence" a.k.a. "Bao lie wu sheng" (2017)

IMDb
RottenTomatoes



YT-trailer

Turobna priča o potrazi nemog oca preke naravi za nestalim maloletnim sinom iza koga ostade samo stado ovaca koje je čuvao.Uspešno prikazan dodir kineske ruralne sredine koju uništava nemilosrdna "bizmismenska" eksploatacija i grada naseljenog uštogljenim i namirisanim ološem, spremnim da u deliću sekunde pokaže svoje pravo, zverinje lice.
Film više naginje porodičnoj drami,no trileru, mada ima i scena ozbiljnih tuča (slabiji deo filma). Uprkos nemosti glavnog junaka, film nije dosadan i jedva da (na moje veliko iznenađenje) liči na nešto što biste očekivali od kineske kinematografije.Dobro su "učili zanat" od Iranaca i (manje) Južnokorejaca (Rusi su,ipak, previše introspektivni za ovo).Vredno gledanja.
Nama, sa ovih prostora, moguće zanimljiv bizaran detalj - glavni negativac povremeno neodoljivo podseća na likove koje glumi Mima Karadžić.



"Dying to Survive" a.k.a. "Wo bu shi yao shen" (2018)

IMDb
Wikipedia
RottenTomatoes



YT-trailer

Sjajan film, koji na manje patetičan način obrađuje potresnu temu obolelih od leukemije.Osuđeni su na sigurnu smrt previsokim cenama uvoznog švajcarskog leka, sve do trenutka kada nebitni muljator uleti u priču krijumčareći neuporedivo jeftiniju (a podjednako efikasnu) indijsku generičku varijantu.
Moja apsolutna preporuka za ovaj filmski debi režisera Wen Muye-a. Uz sjajnu glumačku ekipu (predvođenu izuzetno inspirisanim Zheng Xu-om) ćete proleteti kroz ovo, a da ni ne osetite da ste gledali kineski film.Ukoliko vas tema odbija od gledanja, nema razloga za brigu; ovo jeste film sa dušom, ali ne od one vrste koja vas emocionalno preoptereti.
Kamo lepe sreće da ga vidimo na RTS-u u udarnom terminu, naročito stoga što je ova zemlja devedesetih imala avanturu (umalo tragično okončanu) sa Mirom Marković i testiranjem indijskih citostatika na domaćim pacijentima.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Mac4LiF (30.8.2019), Pipboy (29.8.2019)
Stara 30.8.2019, 21:57   #13334
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Medo,izvinjavam se,ali ja prvi ne bih trošio vreme na čitanje nečega što glasi : "Sviđa mi se" , ili "Ne sviđa mi se".Meni, kao čitaocu, nije bitan gledaočev ukus, već razlozi zbog kojih je o nekom umetničkom delu stekao određeno mišljenje i doneo konačni sud.Pokušavam da kroz tuđe oči osmotrim neko delo.

Zato i gnjavim kada sam pišem neki osvrt.
hehe nema mesta izvinjenju.

pogresno si me razumeo. nisam mislio da gnjavis, daleko bilo. nego da recimo pravis poredjenja izmedju filmova, pozivas se na dogadjaje, pominjes glumce/glumice, koristis izraze..... sve za sta nikad nisam cuo. nisam ni blizu upucenosti u polovinu stvari koje pomenes. kazem ti, blenem ko tele u sarena vrata.

shvati to sto sam rekao kao pohvalu.

vise te vidim kao kriticara u nekom usko specijalizovanom magazinu nego "obicnog" forumasa na svetu kompjutera.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
ZoNi (31.8.2019)
Stara 1.9.2019, 0:38   #13335
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

X-MEN: DARK PHOENIX

https://www.imdb.com/title/tt6565702...=nm_flmg_act_2



I nije toliko loše koliko su se svi naoštrili da ga sahrane. Priča jeste na nivou osrednje epizode nekog X-men animiranog filma subotom prepodne, ali je snimljeno i odrađeno zanatski kako treba, uz nekako setnu i melanholičnu notu koja provejava filmom i oko čega je zapravo i trebala da se vodi glavna priča filma (na relaciji Čarlsa i starijih pitomaca koji počinju da sumnjaju u njegove dobre namere).

Sa druge strane, ceo fokus na Mračnoj Feniksici slabo funkcioniše (zahvaljujući i anemičnom performansu Sofi Tarner koja nije dorasla ulozi), uz totalnu stupidariju sa Džesikom Čestejn i njenim sledbenicima, koja je tu samo da glavni negativac ponovo ne bi bio Magneto.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2019, 22:47   #13336
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Džarmušov "The Dead Don’t Die" (2019) je doveo do toga da me je bilo sramota što gledanjem učestvujem u ovolikom brukanju ovoga autora.Ne prave se u novom filmu asocijacije na pojedine scene koje si snimio pre 20-30 godina,niko se toga više i ne seća (osim studenata FDU).

IMDb


--------------------


Bolje je utrošiti vreme na gledanje Qi Shu-jkinih obnaženih snimaka na xHamster-u, nego na novu kinesku visokobudžetnu sf-katastrofu u kojoj ona igra jednu od bitnih uloga : "Shanghai Fortress" (2019).
Toliko je loš da ga kompletnog imate na YT-u (sa sve sitnim eng-titlom)
Qi Shu (IMDb) : "...Famously rose from nude pictorials and soft-core sex films to mainstream success...." .

IMDb
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2019, 10:29   #13337
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Operative (2019), https://www.imdb.com/title/tt8000718/



Mossad recruits a woman to become an agent and sends her to Tehran on an undercover mission. When her missions become more dangerous, she decides to quit, forcing her boss to find her before she becomes a threat to Israel.

Malo spor, ali solidan politički triler. Radnja nije previše originalna, ali je gluma sasvim pristojna (Dijana Kruger odlična). Sviđa mi se kako je film snimljen, a pojedine scene snimane napolju (pustinja/planina, park...) su mi bile odlične.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2019, 13:51   #13338
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE GANGSTER THE COP THE DEVIL



https://www.imdb.com/title/tt10208198/


Rutinski (znači odličan) korejanski krimi-triler, sa zanimljivom postavkom o opasnom gangsteru i cocky-panduru koji se udružuju u potrazi za poremećenim serijskim ubicom. Sve je na visokom nivou po pitanju svega, osim pomalo stupidne i nelogične završnice koja nema efekat kakav je valjda zamišljen. Takođe ostaje žal i što jedan Dong-seok Ma i dalje tavori u ulogama grubijana mekanog srca (ovde u manjoj meri što se tiče "mekanog srca", doduše), jer čovek ima talenta i širinu za mnogo veće stvari (meni je lično drugi omiljeni južnokorejanski glumac, posle Kang-ho Songa).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
nenad_kvrgic (29.3.2020), torivoje (5.9.2019)
Stara 5.9.2019, 22:59   #13339
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Delirium tremens (2019)



Poznati glumac završava na psihijatriji uslijed psihofizičkih komplikacija nastalih zbog dugogodišnjeg pretjeranog alkoholisanja (ime filma govori sve). Metod liječenja je prilično avangardan - pacijenti i doktori sudjeluju u tzv. psihodrami, gdje se, glumeći različite uloge (prevashodno glumeći jedni druge, ali igrajući i neke apstraktne uloge) suočavaju sa strahovima, i pokušavaju da iskažu i objasne svoja razmišljanja i osjećanja.

Film je nastao na osnovu istoimene predstave (nisam je gledao) u kojoj glavnu ulogu tumači pokojni Predrag Ejdus. Koliko sam shvatio, i sam film je njegova ideja. Nažalost, preminuo je ubrzo nakon početka snimanja.

Film me je veoma ugodno iznenadio. Tihomir Stanić je odlično iznio glavnu ulogu, a i ostali glumci su sasvim dobri. Po meni, dobro prezentovana sama ideja psihodrame kao metoda liječenja, stvarno ne znam da li se u realnosti koristi. I da, očekivano, nema neke potrebe gledati ga u bioskopu (odgledao sam ga samo zato što sam odustao od It-a 2 kad sam vidio gomilu djece u redu za karte ) 7.5/10
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2019, 23:32   #13340
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke

Šit. Ni kao subotnji prepodnevni matine crtać o avanturama treće postave Ljudi u Crnom ovo ne bi funkcionisalo, a kamoli ovako. Priča nikakva, likovi nikakva, hemija između dva glavna lika nikakva, Tesa Tompson očajna i kao da joj nije jasno šta traži u filmu (uz gomilu momenata gde izgleda pogubljeno, ili samo otaljava scene), Kris Hemsvort u svom najmanje interesantnom Kris Hemsvort izdanju, na sve strane rupe u priči samo da se nekako stigne do sledeće prazne i dosadne scene... Jedina svetla tačka su specijalni efekti (sporadično), i odličan dizajn vanzemaljaca-blizanaca kada su u svojoj kosmičkoj formi.
Meni sasvim dobar (s obzirom na tematiku i očekivanja), jedan od boljih MiB zapravo, ne znam zašto su ga svi napljuvali.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com