Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.2.2010, 13:53   #41
federer
Veteran
 
Član od: 15.9.2008.
Lokacija: Rudo, Bosna i Ercegovina
Poruke: 825
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 51 puta na 42 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku federer Slanje poruke preko Skypea korisniku federer
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Citat:
dile kaže: Pregled poruke
N96 nema graficki 3D accelerator, mislim ima drugaciji nacin obrade video sadrzaja... I ima AR11, dok N96 ima ARM9.... Eh ali zato N96 ima 16GB memorije koja je prosiriva i eto npr da ne ubrajam DVB-H tuner posto nije dostupan kod nas, ali eto ima kick stand...
Eh sad evo Nokia ugradjuje u svoj novi telefon TV Analog i DVB-T risiver..Zasto Nokija nikad ne napravi all-rounder telefon koji ima najbolje od pomenutog,N95 8GB,N96,N900,N97?? Samo fale shaderi i Nokia bi razbijala.E sad to niko ne bi kupovo nego bi samo hvalio..E ja bi kupio!
federer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 16:29   #42
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Citat:
nasta kaže: Pregled poruke
bolje da si postavio glasanje uz ovu temupo meni najbolje je kupiti nokiu n96.samsung ne predlazem zato sto ga prave kinezi ili koreanci neznam ko.nokia n96 je ipak proverena
Немој лупати, молим те...
Пише мејд ин Финланд, ал' јуче...
Данас ти се све прави у Азији, човече...
Из осталих земаља и са осталих континената само стижу делови...
Разлог је једноставан, најјефтинија радна снага
Па ко прави Адидас, Најк и Пуму?
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2010, 16:44   #43
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Citat:
nasta kaže: Pregled poruke
Bolje da si postavio glasanje uz ovu temuPo meni Najbolje je kupiti Nokiu N96.Samsung ne predlazem zato sto ga prave Kinezi ili Koreanci neznam ko.Nokia N96 je ipak proverena
Boze kakva sve lupetanja covek nece da vidi.

Kad neko o necemu toliko nema pojma da ne zna cak ni iz koje zemlje dolazi neki proizvod, kao sto je recimo Samsung koji je ipak jako poznato i priznato ime u svetu na gotovo svim poljima tehnike (a na dobrom delu i inovator), a o drugim stvarima i da ne govorimo, bolje da neke svoje "misli" zadrzi za sebe nego sto ce da se nalupeta raznih gluposti.

Reci da je Samsung los zato sto se pravi u Koreji je neopevana glupost.

Btw. necu ni da pitam da li si imao priliku da vidis uzivo, a o koriscenju vec verujem da nema ni govora nekog od Samsung modela (Omnia, Omnia II, Omnia HD, Jet, Galaxy...) da bi mogao da kazes tako nesto.

Nije pametan samo onaj ko mnogo zna, nego je pametan i onaj ko cuti o onome sto ne zna.

Poslednja ispravka: Marti Misterija (28.2.2010 u 16:52)
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
federer (28.2.2010)
Stara 28.2.2010, 16:45   #44
Nikola_Kg
Član
 
Član od: 15.12.2008.
Lokacija: Крагујевац
Poruke: 177
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 17 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Boze kakva sve lupetanja covek nece da vidi.

Kad o necemu toliko nema pojma da ne zna cak ni iz koje zemlje dolazi neki proizvod, kao sto je recimo Samsung koji je ipak jako poznato ime u svetu, a o drugim stvarima i da ne govorimo, bolje da neke svoje "misli" zadrzi za sebe nego sto ce da se nalupeta raznih gluposti.

Reci da je Samsung los zato sto se pravi u Koreji je neopevana glupost.

Btw. necu ni da pitam da li si imao priliku da vidis uzivo, a o koriscenju vec verujem da nema ni govora nekog od Samsung modela (Omnia, Omnia II, Omnia HD, Jet, Galaxy...) da bi mogao da kazes tako nesto.

Nije pametan samo onaj ko mnogo zna, nego je pametan i onaj ko cuti o onome sto ne zna.
Управо
Nikola_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2010, 22:27   #45
fasty
Član
 
Član od: 15.12.2009.
Poruke: 83
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

evo da kazem nesto o n95, posto taj telefon imam vec duze vreme... rec je o obicnoj n95 verziji, NE 8GB... kupio sam ga jos kad je izaso, dok jos nije izasla 8GB (cini mi se da je ona maaalo kasnije izasla), znaci pre oko 2 godine, i boga mi, dosta sam ga platio, tada je bio 500e (naravno made in finland, kupljen kod ovlascenog distributera uz garanciju i sve sto ide uz to). sto se tice rada telefona, sistema, aplikacija uopsteno, nemam nikakvih zamerki...radi kao leptir. normalno, za nijansu je sporiji kada mu se memorija napuni, ali to se lako regulise. i meni je ispao par puta (mozda 2-3 puta za ovo vreme), ali i dalje je na njemu prva maska... i evo, bas skoro me je zadesio PRVI kvar, pogodite sta je... flet kabal naravno... popravka toga je od 20e, pa na gore do nekih 40-ak evra, zavisi od servisa, ali ne preporucujem da idete kod onog za 20e...

instalirao sam i podesio gps navigaciju koja radi diraktno preko satelita, i naravno ne skida kredit... provereno, radi... sve u svemu, nemam nikakve primedbe na telefon.
ako bi ga menjao, definitivno ne bi uzeo ponovo neki na slajd...mozda bi cak uzeo i neki malo stariji model da imam pored ovog, ne planiram jos da ga prodajem, dobro me sluzi ...
fasty je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2010, 16:54   #46
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

http://b92.net/tehnopolis/gadgets.ph...&nav_id=424144

Pogledajte svi ovo =)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
Partybreaker (18.4.2010)
Stara 18.4.2010, 2:23   #47
dile
Starosedelac
 
Član od: 20.1.2008.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 1.352
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 226 puta na 164 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Evo da kazem prvo posto sam malo resio situaciju oko telefona. Samsung definitvno vise nece doci u moje ruke na duze vreme, a razlog su problemi i to sa dve Omnije i900( duruga serija, drugo mesto kupovanja itd...) Ako nekoga bas zanima neka me kontaktira na PM, jer mi se ovde ne izlaze. Navescu samo da je hardverske prirode.

Ipak sam se i sam uverio da finski proizvodjac ipak zna veoma dobro koje su potrebe nas Evropljana.

@ NjegovaWisost - Sto se tice ovih telefona cini mi se da je ovo jako dobar potez da se prati konkurencija( LG, Samsung itd...) koja izbacuje jeftine qwery modele i modele namenjene chat-u...

Ovaj model E5 me podseca na ono sto sam ocekivao da ce biti E72. Ona bas dodje mesavina E71 i E72( videti tastaturu i funkcionalne tipke), jos ako zadrzi debljinu navedenih biznis modela E serije bice odlicno.
dile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2010, 13:59   #48
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Šta kupiti nakon nokije N95...

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
E5 je stvarno interesantan telefon. Evo još malo (većih) slika - http://conversations.nokia.com/2010/...a-e5-revealed/
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koje gaming slušalice kupiti do 3500 din? Skelet Audio softver 2 5.2.2009 14:29
Da li se isplati kupiti ovakav lap-top? dusan_silni Prenosni računari 19 3.5.2008 0:40
Nakon flsovanja bios-a problem!!! Jany Kvarovi 2 16.7.2007 22:12
Da li vredi kupiti 64-bitni procesor? Andross ŠDK - Osnovne komponente 36 19.12.2005 21:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com