Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2014, 13:24   #11
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Izvini Mare nista licno ali ja tvoje misljenje u vezi Pes-a ne mogu da uzmem za realno nikako, zbog tebe sam prosle godine uzeo PES i pokajao sam se, isto si pricao, kako je najbolji pes ikada, da ima smek PES 6. Tebi Konami posalje pes free i normalno je da trebas da pricas pozitivno o igri, ali budi realan, nece videti sta pises ovde. Pa ljudi su poceli da "tripuju" kako su u fifi losi golmani a i ti i ja smo svesni da je fifa oduvek imala superiornije golmane u odnosu na pes. Ovde u klipu od 1.44 sam video da primaju glupe golove. Voleo bi i ja da PES povrati staru slavu jer bi i Fifa morala da podigne dosta vise kvalitet ali od toga nema nista. Ili Konami izdvaja veoma male pare za PES ili i dalje rade ne toliko talentovani ljudi na njemu. I da li je ovo klip sa ps4 ili pc posto ce razlike biti, kao sto su i rekli u grafici i gameplay?
Druže pamćenje te slabo služi, da se ne bi vraćao kako sam "uzdizao" PES2014 ovde imaš ukratko moje prve utiske o igri LINK, Link, ako napišem da je igri potreban novembarski peč da ne bi bila sahranjena pre nego što je i izašla jel to znači da sam rekao da je PES 2014 čudo neviđeno, a i da sam rekao, to bi se odnosilo da je meni najbolji PES ikad... to da si uzeo zbog mene igru je smešno, a i glupo da neko na osnovu nečijeg mišljenja kupi nešto, a da predhodno ne proba sam.
Isto kakve veze ima ko meni šalje igru, mene na twitteru recimo prate sa @officialpes i ja nemam problem da pljujem u igri ono što ne valja.

Drugo komentarišete igru, a da je pritom niste ni probali i apsolutno nemate predstavu kakva je, a onda pišete neke nabuloze sa kojima niko ko je igrao igru se neće složiti.

Golmani bez mozga

Treće, istina je da su golmani u PES bolji nego fifini, ne mislim tu na animacije nego na to je EA stvarno radio na njihovim novim intervencijma, ali ne i na mozgu, prave glupe greške, baguju skoro svaku tekmu, prodaju te samo tako... Lepše animacije i intervencije ne znače i da su bolji, golmani su gori nego prošle godine. Što se PESovih golmana tiče, glupe intervencije tj. bagovi su sad veoma retki (ja se iskreno i ne sećam nekih, a odigrao sam tonu tekmi) i to će ti svako reći ko je igrao igru, njima samo nedostaje raznovrsnost animacija, a mogu slobodno da kažem da su do sad najbolji od PES 2008, sa golmanima iz PS2 ere ih neću porediti.

Inače fifu bi najbolje opisao ovim citatom iz PCGAMER recenzije i to je meni ključna razlika između ove dve igre.

Poslednja ispravka: maremas (29.9.2014 u 14:59)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com