Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.10.2019, 18:10   #661
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.141
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Dobar im je taj dogovor od mesec dana



Uglavnom ja sam ovo malo igrao na PS4 i nije me nesto uhvatilo tako da cu zaobici pc verziju ali se slazem definitivno ili ici preko R* Warehouse ili steam..zaobici egs
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2019, 18:40   #662
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Dobar im je taj dogovor od mesec dana
Kazem ja, nema EGS bas toliko para da se siri toliko, pogotovu ne sa naslovom poput RDR2

Ali mislim da je veci razlog "kasnjenja" ipak njihov launcher. Po nekim iskustvima, prvih mesec dana je najbitniji period za zaradu bilo koje igre. RDR2 ce se prodavati i mnogo posle toga, kada izadje na Steam jos jedna navala profita i R* puni dzepovi
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altb (18.10.2019)
Stara 20.1.2021, 3:38   #663
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Završih napokon.

Predivna igra, remek djelo narativnog serviranja priče koju kao kada je Qzma pisao o kecu, volim da serviram najviše onima koji kažu da ne vole western.

Prvi minus igre je što nikada nisam ovako na čitave vikende ili slično ostavljao život sa strane.

Volio bih da adresiram nedostatak izbora u igri. Misije nisu sandbox karaktera, i nisu predviđene da to budu. U biti, imate samo goodguy - badguy izbore i to je to. To uopšte nije loše već služi naraciji, i ta ''problematika'' spada u ''before you buy'' deklaraciju. Razumijem žal što ne postoji neki golem pristup rješavanju misija na vama svojstven način zato što su postojeće mehanike igre ispeglane do izvanrednosti.

I to bi bilo sve što je po meni bitno za pomenutu deklaraciju. Ovu igru treba odigrati, jer je lektira za igrače akcionih igara koji gotive dobru priču.

Mislim da je RDR2 igra po svojoj originalnoj (ponavljam, originalnoj, ne široko rasprostranjenoj) definiciji Role Playing Game, i kao takva najblistaviji predstavnik pojma (neću reći žanra, jer shvatam da bih onda udario na rasprostranjeni umjesto originalnog RPG pojma).

Igra pruža šta pruža i to savršeno radi, ne prodaje neke mehanizme raštrkane na sve strane koji su dopola ispolirani, i kao takva je perfektno zaokružena i osvježavajuće bez trunke otaljavanja.

Nisam volio Rockstar, ali ova igra mi je dala sve argumente da je kupim nakon odigrane narodne verzije. Verziju koju kupim nikad neću ni instalirati, bitno mi je da im dam novac za ovaj dijamant.

Tek sada, kada su uspjeli u tome da ovoliko masivnu igretinu dovedu do 99% ispoliranosti, možemo da očekujemo neke inovacije, jer je gaming napokon dobio savršen primjer dosadašnje tehnologije.

Igra od mene dobija 10/10, i nešto novca.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
Gatti.Gatozza (22.1.2021), Markius (20.1.2021), Shonkas (22.1.2021)
Stara 22.1.2021, 16:53   #664
Gatti.Gatozza
Član
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 9 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Dobra kritika.
Gatti.Gatozza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gatti.Gatozza na korisnoj poruci:
JzmA (22.1.2021)
Stara 22.1.2021, 20:35   #665
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
JzmA kaže: Pregled poruke
Završih napokon.

Predivna igra, remek djelo narativnog serviranja priče koju kao kada je Qzma pisao o kecu, volim da serviram najviše onima koji kažu da ne vole western.

Prvi minus igre je što nikada nisam ovako na čitave vikende ili slično ostavljao život sa strane.

Volio bih da adresiram nedostatak izbora u igri. Misije nisu sandbox karaktera, i nisu predviđene da to budu. U biti, imate samo goodguy - badguy izbore i to je to. To uopšte nije loše već služi naraciji, i ta ''problematika'' spada u ''before you buy'' deklaraciju. Razumijem žal što ne postoji neki golem pristup rješavanju misija na vama svojstven način zato što su postojeće mehanike igre ispeglane do izvanrednosti.

I to bi bilo sve što je po meni bitno za pomenutu deklaraciju. Ovu igru treba odigrati, jer je lektira za igrače akcionih igara koji gotive dobru priču.

Mislim da je RDR2 igra po svojoj originalnoj (ponavljam, originalnoj, ne široko rasprostranjenoj) definiciji Role Playing Game, i kao takva najblistaviji predstavnik pojma (neću reći žanra, jer shvatam da bih onda udario na rasprostranjeni umjesto originalnog RPG pojma).

Igra pruža šta pruža i to savršeno radi, ne prodaje neke mehanizme raštrkane na sve strane koji su dopola ispolirani, i kao takva je perfektno zaokružena i osvježavajuće bez trunke otaljavanja.

Nisam volio Rockstar, ali ova igra mi je dala sve argumente da je kupim nakon odigrane narodne verzije. Verziju koju kupim nikad neću ni instalirati, bitno mi je da im dam novac za ovaj dijamant.

Tek sada, kada su uspjeli u tome da ovoliko masivnu igretinu dovedu do 99% ispoliranosti, možemo da očekujemo neke inovacije, jer je gaming napokon dobio savršen primjer dosadašnje tehnologije.

Igra od mene dobija 10/10, i nešto novca.
Ja vise cekam drugi prelaz! Delom sto mnoooogo toga sam namerno pretrcao (igrao u 720p u prvom prelazu....npr nisam mogao da lovim u nizim podesavanjima i sl. - mucenje) ) Sada drugi put sa novom masinom hocu da vidim svaki detalj i da ga istrazim..bice to sjajna nova-stara avantura...AGAIN I naravno isto za novac, jer ovakav hajp kod mene - za drugi prelaz... 30 godina nisam video - zasluzili su!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
JzmA (22.1.2021)
Stara 14.2.2021, 12:21   #666
combe83
Član
 
Član od: 13.12.2010.
Poruke: 65
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Ljudi, imam jedno pitanje. Imam xbox one da bi igrao Red dead online moram da imam RDR 2 ?

Kada hoću da kupim preko Microsof store Red Dead online izbaci mi :


Oops not sure what happened there. Please try again later


+22co3adtzBPw0IulEVAh2.71

Poslednja ispravka: DeCoy (14.2.2021 u 14:48)
combe83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com