Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2006, 0:29   #1
cerakcity
Član
 
Član od: 2.8.2006.
Poruke: 127
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Kakav je ovaj HP DeskJet?

evo danas se vratih iz skole i ulazim u kucu kad ono burazer sa ortakom nesto cacka oko stampaca...prvo pomislim da je njegov ortak kupio pa doneli da probaju,ali se ispostavi da su bili u temp-u pa burazer pazario hp 2360 za 3.800din....malo me je iznerviralo to sto mi nije rekao da ce da uzima u skorije vreme,pa bih pitao vas posto se ni malo ne razumem u stampace i onda bi uzeo neki mozda za oko 6000 din ili tako nesto...ali ajd sad...stampac mi ne treba sad kao kancelariji,vec za stampanje neceg sa neta i tako...razna dokumenta,slike...

interesuje me da mi odgovorite kako ovaj stampac stoji sa kvalitetom stampe,kakve su slike,ali posto ima i mogucnost za pravljenje slika sa digitalnog,sta zapravo mogu da ocekujem od tih slika a i od kvaliteta stampe na A4 formatu????

molim za odgovor posto stvarno pojma nemam o stampacima,zato sto ih nikad nisam ni posedovao....ajd pozz
cerakcity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 0:45   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: KAKAV JE OVAJ HP DESKJET???

Jesi li razmišljao o tome da nešto odštampaš i sam vidiš!!!!!

Mislim bez uvrede.
Konkretno imam HP 1310 i nije loš, to je model ALL in one. Solidno štampa, skener je za moje potrebe odličan, može da kopira bez PC-ja....

Neznam kakav je taj model, ali ne bi trebalo da je loš. Za štampanje slika koristi foto papirm jes da je dosta skuplji ali kvalitet je drastično bolji.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 5:06   #3
SSgrunf
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 186
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: KAKAV JE OVAJ HP DESKJET???

Citat:
cerakcity kaže:
sta zapravo mogu da ocekujem od tih slika
Mozes da ocekujes da je stampanje slika preskupo i neisplativo. Samo foto papir, bez boje, kosta duplo vise od izrade fotografija u foto radnji! Sto se teksta tice, ukoliko ti ne smeta "brzina" stampe, moze sasvim fino da posluzi za neke kucne uslove. Naravno tu je pravilo - puni odmah kertridze cim se isprazne jer ako se zapuse mozes da ih bacis. Postoji varijanta ultra-zvucnog ciscenja ali meni to u dva slucaja nije pomoglo!
SSgrunf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 11:00   #4
cerakcity
Član
 
Član od: 2.8.2006.
Poruke: 127
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: KAKAV JE OVAJ HP DESKJET???

Citat:
JovanK kaže:
Jesi li razmišljao o tome da nešto odštampaš i sam vidiš!!!!!
moram danas da kupim usb za njega jer ga uz stampac nisam dobio,pa ne mogu jos da ga povezem na komp...danas cemo videti

Citat:
SSgrunf kaže:
Mozes da ocekujes da je stampanje slika preskupo i neisplativo. Samo foto papir, bez boje, kosta duplo vise od izrade fotografija u foto radnji! Sto se teksta tice, ukoliko ti ne smeta "brzina" stampe, moze sasvim fino da posluzi za neke kucne uslove. Naravno tu je pravilo - puni odmah kertridze cim se isprazne jer ako se zapuse mozes da ih bacis. Postoji varijanta ultra-zvucnog ciscenja ali meni to u dva slucaja nije pomoglo!
da ....pretpostavljao sam da ce slike i biti skupe i neisplative...jedino neku koju cu da skinem sa neta a hocu da je imam kao pravu sliku...a to za kertridze kako ide???cim se isprazne bas a???sta ne sme da ostaju dugo neispraznjeni???sto se tice brzine stampe,on stampa 20 strana po minuti black-white,a 14 strana u minuti color...mislim da je to sasvim dobro i zadovoljan sam..hvala matori!!!
cerakcity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
za koliko da prodam ovaj racunar... clicky Šta da kupim? 4 16.6.2006 20:15
Kakav je Plextor PX-750A? Cleric Nosači podataka 13 26.5.2006 2:00
Kakav je INNO imx-150 mp3 player ?? apostol7 ŠDK - Foto i audio/video 1 14.3.2006 21:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com