Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Slobodni softver

Slobodni softver Teme o softveru otvorenog koda (programi i operativni sistemi), projektima, zajednici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2009, 23:44   #21
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Moj prvi susret sa Linuxom je SUSE 5.0 linux ili tako nešto i to pre 5-6 godina. Kod buraza sam na tom sistemu igrao neku igru i nešto mi se nije dopala ali izgled linuxa u poređenju sa windowsom. Nebo i zemlja. Nego sad sam čuo jel zaista Linux otporan na viruse, i čuo sam još da linux ne podržava mnoge igre i programe pa me zanima da li je to istina.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2009, 20:34   #22
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

PA to je bilo sa Suse 9.2 znači kraj 2004 godine.Od tada sam promenio na stotine distroa,al sada sam se godinu dana skrasio sa Archom...
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2009, 0:27   #23
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Mislim da je to bila 2004. godina. Za Linux sam saznao od druga iz škole, i tom prilikom naučio da je to još jedan OS za PC, da je besplatan i open source. Sam sam ga instalirao bez prisutne pomoći (ext3, swap i tako to), a to je bio onda Mandrake Linux 10.0

Čini mi se da je u to vreme bilo dosta teže pronaći sve drajvere za Linux nego što je danas za Mac OS X. Nisam uspeo ni internet da osposobim zbog win modema (koji još imam), a grafiku i zvuk jesam.

Iz nekog razloga sam stalno imao neke probleme i crash-eve, al tada nisam ni znao mnogo o terminalu niti o načinu na koji se instaliraju programi (paketi) tako da sam ga posle nekog vremena batalio (nemojte me na stub srama zbog toga). Jednostavno mi se činio ne baš jednostavnim za korišćenje.

I od tada sam na dobrom starom Windowsu. Stoga smatram da mi je dosada jedini ozbiljan izlet iz Windowsa ovaj Hackintosh projekat koji nikad sa kompa neću skinuti i zbog koga sam kupio drugi hard.

Ali kako se izlazkom Ubuntu-a na čelo Linux famijije open source svet verovatno počeo standardizovati sve sam u iskušenju da se okušam ponovo i mislim da oću.
ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2009, 21:08   #24
Lider
Član
 
Član od: 5.4.2008.
Poruke: 51
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Cool Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Hmmm.Sta reci.Moj prvi susret sa Linux-om je bio 2002. godine i to sa mandrake (ne secam se koja verzija je bila),i mogu reci da sam se vec tada jako odusevio.Posle sam nastavio sa mnogim distribucijama radi malo eksperimentisanja.Sada malo koristim ubuntu 8.10 malo mandrivu 2009.1
Lider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 22:44   #25
Vrisak
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 45
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Tacno godinu dana.
Oktobar 2008.Puppy,koji i danas koristim.

Poceo sam sa Windowsom 98,pa nastavio sa XP i onda sam rekao dosta
Imam neku laminu od racunara koju nikako da zamijenim (uvijek nadjem 47 boljih nacina za potrositi 200-300 evra,kojih opet nikad nemam) tako da sam dijelom i zbog toga batalio XP koji je na mom dinosaurusu jako lose radio,cim se "zalaufa" par mjeseci.
Guglao malo po internetu,vidio kako,sta,moze li,ljudi mi predlozili taj distro,skinuo,narezao,instalirao lakse nego mnoge programe na prozorima za 2 minuta i eto,prodje godinu dana aktivnog koriscenja Linuksa,mada je XP i dalje tu ali se nije dizao odavno.Nemam bas puno vremena za eksperimentisanje i zavirivanje ispod haube,ali eto,s vremena na vrijeme povatam ponesto.
Vrisak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2009, 22:36   #26
ivanstar
Novi član
 
Član od: 28.8.2009.
Lokacija: Београд
Poruke: 23
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku ivanstar
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Линукс сам почео да користим од Априла 2009,сасвим случајно.Тражио сам бесплатне антивирус програме,па бесплатне програме,па .....и упадох у сасвим нови свет.Ту сам и сада и батргам се.Прво сам пробао Срб и одушевио се па после и остале са топ листе 7 .Све у свему одушевљен сам са Линуксом и са филозофијом коју пропагирају.Још увек га мало познајем,а кад се сетим почетка,нисам знао ни "живахни" диск да нарежем .Сада користим Кубунту.
ivanstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2009, 0:45   #27
blast beat
V.I.P. GNU/Linux
 
Član od: 7.6.2009.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina OS: Arch Linux
Poruke: 2.508
Zahvalnice: 250
Zahvaljeno 649 puta na 499 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Sada kada malo vratim film, setio sam se da mi je prvi kontakt bio negde 2003, 2004. godine, u net kafeu tadasnjeg Net022(kasnije ih kupio neobee). Secam se da su mi tad bile jako cudne ikonice i sam desktop, ali nema sanse da bih se sada setio koji je distro bio. Jedino sto sigurno znam je da nije bio Debian i da je bio neki KDE. Onda sam skinuo pre 2 godine Ubuntu 7.10, i probao live CD. Medjutim usled nedostatka prostora na disku nisam ga instalirao. E od pre pola godine intenzivnije sam pokusavao prelaske, ali problemi sam USB modemom su me sprecavali. Kada sam njih resio, onda su na red dosli problemi sa grafickom koji nisu mogli biti reseni. Zavrsio sam sa Ubuntu-om 8.04 koji je solidno radio, sa povremenim usporavanjima zbog graficke. Kada sam kupio laptop pre nedelju dana, stavio sam Ubuntu 9.10, i po prvi put sve je stvarno radilo out-of-box i prezadovoljan sam.
blast beat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2009, 12:00   #28
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Juče je bio taj prvi kontakt sa Ubuntu 9.10
Zahvaljujući nekim članovim SK foruma koji su mi pomogli u instaliranju OS-a.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 12:45   #29
Iron Lord
Novi član
 
Član od: 5.12.2009.
Lokacija: Tamo gde su svi pametni a problema koliko hoćeš
Poruke: 15
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Moj prvi Linux je bio RedHat 8.0, to je jako staro. Nije bilo automatske detekcije particija i USB-Flashova... Danas vam je deco mnogo lakše, tada se moralo i ručno i nožno. Ko je znao taj je imao pristup i zvučnoj kartici...

Otkako sam se susreo sa Mandrivom 2005 ne menjam distro i stalno dopunjujem kolekciju.
GNOME je lakši, KDE lepši...
Iron Lord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 14:41   #30
milani
Novi član
 
Član od: 30.10.2007.
Poruke: 7
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Prvi Linux koji sam instalirao bio je Ubuntu 5.10.. razlog je bio totalno razocaranje u Vistu koji mi je bio na kompu svega 1 dan. Pored toga sto mi je delovala kabasto i ruzno, nijedan drajver nisam mogao da instaliram za masinu koju sam tada imao.. to mi je ujedno prvo i jedino iskustvo sa Vistom.. onda je usledio format C: i prva instalacija Ubuntu 5.10 prateci uputstvo iz nekog casopisa.. jedini veci problem sam imao sa ISDN konekcijom.. nekoliko sati sam se zezao sa tim, i kad je net proradio radovao sam se ko' malo dete.. Od tada pa do danas koristim Linux -Ubuntu ili MINT..
milani je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 15:31   #31
despot77
Veteran
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 562
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 128 puta na 109 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku despot77
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Prvi kontakt je bio sa ubuntu 8.10 prije godinu dana... nisam ga ni uspio instalirati (sad mi to smješno) samo sam ga par puta podigao LIVE, pa sam onda probao openSUSE 11.1 mislim ili je 11.0 , njega sam uspio instalirati i koristio neko vrijeme ali nije bilo puno koristi s obzirom da sam bio na dial-upu, uzaludno pokušavo da se konektujem... i onda kad sam prikopčao adsl otkrio sam Mint, kratko sam bio na mint 6 KDE, pa onda mint 7 gnome i evo sad mint 8 gnome...meni je mint baš legao, nema puno čačkanja oko kodeka, podešavanja, samo malo podesim compiz eventualno instaliram neki program koji mi nedostaje (na primer program za Tv karticu) i to je to...sve radi...
despot77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2009, 16:20   #32
Djordje Turjacanin
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.6.2008.
Lokacija: Prnjavor, RS
Poruke: 3.872
Zahvalnice: 491
Zahvaljeno 1.031 puta na 664 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Djordje Turjacanin Slanje poruke preko Skypea korisniku Djordje Turjacanin
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Citat:
Iron Lord kaže: Pregled poruke

GNOME je lakši, KDE lepši...

E ovo je vrh. Šta je toliko teško na KDE-u da mi je samo znati. A uostalom koji je ljepši je totalno subjektivan utisak. Meni je Gnome daleko ljepši sa human temom.
Inače ontopic:
Bilo je sa Ubuntu 8.10. Gledao sam i prije one "Lake pingvine" u SK i došao na ideju da probam. Fino sam skinuo sa sajta instalirao ga kao dual-boot sa XP-om. Bilo je ok, a onda je došao GTA IV (zakašnjelo doduše u avgustu 2009.) i prebrisao sam ga i instalirao W7. I tako do prije neki dan vozio Win7. A onda sam skinuo novi Ubuntu 9.10 i koristim ga već dva dana i namjeravam da tako ostane. Najgore je kad mi dođe drug i kaže: "Ej, oću da odigram onaj Ge-Te-A, a ja trebam da mu objasnim da to ne može i zašto ne može."
Djordje Turjacanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 14:22   #33
koojot
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Lokacija: KG
Poruke: 189
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Prvi put sam se sreo sa linux-om pre otprilike 2-3 godine kada ga je drugar instaliro na laptop-u i bas sam hteo da vidim kako izlgeda linux kad ga je on obriso odmah taj dan, rekasvi da je mnogo tezak.
Uzme ja te linux (suse neka verzija )diskove od njega i taman da krenem sa instaciom kad ono mi izbaci da su diskovi za 32-bit verziju. I tako ja jos jednom ne probah linux. I prosle godne (2008) oprilike u jesne kupim novi HDD od 250g i odlucim da ne njega stavim 50G linux-a.
OpenSuse 10.3 - 11.0 (Gnome) je bio prvi Linux na mom racunar . Za njega sam se odlucio iz prostog razloga jer nisam znao za drugi distro lol. Inatalcija je bila toliko jednostavana da je cak laksa od instaliranja windowsa. Suse sam koristio sa vremena na vrema i dalje mi je gavni OS bio Xp.
Debian Lenny 5.0 (KDE) Korstim vec 10 meseci otprilike ne secam se tacno. Kako sam suse na kraju korstio skoro svaki dan (osim igranja igrica) i tako je linux postao moj glavno OS resio sam sa instalcimo Debian-a da linux bude na celom HDD od 250g.
Slackware 12.2 - 13 (Fluxbox) sam na instalirao na starije laptop-u koji sa dobio pre otprilike mesec dana. Slack sam instalirao pre svega da bi se bolje upoznao sa linuxom, ali kao nisam uspeo da pokrene internet morao sam na moju zalost da batalim slack. Kod oba slacka nije hteo net.
Arch 2009.2 (LXDE) je zavrsio na lap topu kao alterantiva slack-u. Arch je exstra distro koji koristi dosta konzolu ali cini mi se da je salck jos tezi sto se tice odravanja sistema ( a ja sam bas zbog toga hteo da instilarm slack da bi se nauco jos vise). Takodje sam mogao i da probam Gentoo ali trebalo bi mi dosta vreman da ga isntaliram.

Pozz
koojot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2009, 15:20   #34
Snoopy
Član
 
Član od: 14.11.2006.
Poruke: 286
Zahvalnice: 66
Zahvaljeno 44 puta na 22 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Snoopy
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Prvi post posle duzeg vremena..uf..
Prvi put sam se upoznao sa Linuxom preko SK-a.Duze vreme sam citao clanke pre nego sto sam se odlucio da sutnem XP sa mog ostarelog Pentiuma 3 koji je tada bio star nekih 7-8 godina te sam pomislio da posto nemam nikakve izglede da igram nesto na toj ves masini odlucio sam se da ga rasteretim i nesto naucim kroz Linux.
Ne secam se tacno ali mislim da sam narucio K/X/Ubuntu preko Cannonical-a i kada su diskovi stigli upustio sam se u avanturu.Na njemu sam se kratko zadrzao i presao sam na PCLinuxOS..zatim kada sam osetio da sam spreman na nesto ozbiljnije dovatio sam se Debiana koji sam koristio dok nisam zamenio starog Pentiuma.
Sada na novom racunaru imam dual-boot Slackware 13 i XP.
Snoopy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2010, 17:47   #35
Haker95
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.462
Zahvalnice: 233
Zahvaljeno 129 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Mozda ti se deselektovao mis iz masine? Ali eto kasnije kad te pitaju kad si upoznao Linux imas lep datum...

Ja sam prvi put video Linux novembra 2008. Tada sam izbrisao Windows XP sa kompjutera i montirao Ubuntu o kome nisam znao ama bas nista. Nije dugo stajao, vratio sam XP ali sada imam i Linux i Windows...
Haker95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 6:50   #36
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Prvi kontakt je bio sa Mandrake cini mi se 2005 godine kada je serviser na burazerovom racunaru instalirao isti. Pokrenuli smo ga iako nismo imali pojma sta je to. Onda smo malo cackali i kada smo otkrili da ne moze da pokrene .EXE fajlove slatko smo se ismejali i usli u Windows.

Potom ja zalazim dublje u svet IT-a i instaliram na racunaru Ubuntu 6.06 Dapper Drake. Majko bozja kako je bio katastrofalan! Grdnu sam muku mucio sa njim. Zbog toga sam neko vreme batalio linux dok nije Ubuntu-ova serija 7 pocela da izlazi... Mnogo stabilnija i kompatabilnija. Tada sam bio off & on na linuxu. Prvo "duze" vreme proveo sam sa Debian 5 Lenny, bogami jedno godinu dana. Tada mi je Urke dao Fedoru sa kojoj sam se takodje igrao.

Sada u firmi svi imamo Ubuntu 9.10 Karmic i kod kuce imam istu distribuciju. Srecni smo i zadovoljni
Deusdies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2010, 9:15   #37
Wizard
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 638
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 174 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Moj prvi kontakt je bio sa default Xandrosom na eeePC 4G surf. Bio sam neprijatno iznenađen koliko sam se slabo snalazio, kad se uzme da ja petljam sa kompovima mnogo pre PC ere, još od 1984. i doba Spectruma, da sam pisao složene programe još onda u Basicu, pisao u asembleru itd. Istina, relativno brzo sam ušao u osnovne štosove i uspeo da Xandros napravim da radi baš kako ja hoću, dodao sve što mi je trebalo, bajao po config fajlovima Sambe... Ali, ipak, ne osećam da je to to i ne osećam se kao svoj na svome. Kad nađem vremena moraću dublje da zaronim u Linux, čisto zato jer ne volim da se osećam kao kreten.
Wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2010, 18:30   #38
Fantastic
Član
 
Član od: 1.4.2010.
Lokacija: Kuca
Poruke: 458
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 37 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

moj prvi kontakt sa linux-om je bio ove godine u februaru

tad sam nesto cackao po forumu i videh slobodni operativni sistemi
ja da tu udjem
i vidim da je rec o linuxu
mene je to zainteresovalo pa sam navalio sa pitanjima
i odlucio da instaliram fedoru
ja skinuo fedoru i da je dignem a ono nece
onda sam odustao od fedore i instalirao ubuntu pored windows 7
koristio ga neko vreme i ja odluci da ga obrisem
posle mesec dana opet odem na forum i vidim temu moj desktop
udjem tu i ono
ponovo digoh ubuntu ali ovog puta bez win7
koristio ga nekoliko dana pa onda problem
nisam mogao da skinem torrent
vratim se opet na windows i polako poceo da citam po forumima i tutorialima sve o linuxu
ja to sve zapisivao i opet digao ubuntu bez win7
bilo malo mucenja ali se isplatilo jer ga sada koristim samo njega
Fantastic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2010, 23:38   #39
n0m4d
Novi član
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Republika Dorćol
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

SuSE 6.2 daleke 99te... i veliki problem kako naterati Lucentov winmodem da proradi... i tako naucih da kompajliram drajvere... I od tada mi nekako SuSE ostade omiljena distribucija. Probao sam kasnije i Debian (cuo sam da je to cool), i tadasnji Mandrake i RedHat (jos uvek nije bio Fedora), i Ubuntu pre koju godinu... al mi nekako SuSE ostade omiljena distribucija. Sad sam na 11.2, navik'o na YaST pa to ti je.
n0m4d je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2010, 12:07   #40
uco73
Član
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Loznica
Poruke: 161
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Wink Re: Ja i Linux (vaš prvi kontakt)

Citat:
Deusdies kaže: Pregled poruke
Prvi kontakt je bio sa Mandrake cini mi se 2005 godine kada je serviser na burazerovom racunaru instalirao isti. Pokrenuli smo ga iako nismo imali pojma sta je to. Onda smo malo cackali i kada smo otkrili da ne moze da pokrene .EXE fajlove slatko smo se ismejali i usli u Windows.

Potom ja zalazim dublje u svet IT-a i instaliram na racunaru Ubuntu 6.06 Dapper Drake. Majko bozja kako je bio katastrofalan! Grdnu sam muku mucio sa njim. Zbog toga sam neko vreme batalio linux dok nije Ubuntu-ova serija 7 pocela da izlazi... Mnogo stabilnija i kompatabilnija. Tada sam bio off & on na linuxu. Prvo "duze" vreme proveo sam sa Debian 5 Lenny, bogami jedno godinu dana. Tada mi je Urke dao Fedoru sa kojoj sam se takodje igrao.

Sada u firmi svi imamo Ubuntu 9.10 Karmic i kod kuce imam istu distribuciju. Srecni smo i zadovoljni
Slažem se sa izjavom. Ubuntu je Ubuntu. Pored Linux Mint jedan je od najstabilnijih Linux-a. Moj prvi kontakt je bio prošle godine u septembru. Tada je bio aktuelan 9.04 Jaunty Jackalope i nakon mjesec dana je izašao 9.10 Karmic Koala. Sada koristim 10.04 Lucid Lynx i oduševljen sam lakoćom korištenja i ostalog. Samo treba naviknuti i savladati osnovne komande za konzolu(a ima ih podosta). Odvojio sam jednu particiju na HDD-u od 20-tak GB za testiranje raznih OS-a. Nema šta nisam probao od linux-a(Xubuntu, Edubuntu, Kubuntu, Fedora, Mandriva, Open SuSE, Slackware, Debian, Mint itd.) I tako mi je Ubuntu ostao miljenik, iako ni Mint nije ništa lošiji(čak bi se usudio reći i za nijansu malkice bolji). Od tada sam uočio kolika je Windows rupa. A držim ga samo zbog klinca, a i zbog sebe i nekih igrica koje ne rade na Linux-u. Interesantno je da neki program za Win teži oko 250MB, a isti taj za Linux je oko 5MB, ili ako je za Win 2GB, za Linux je 100-150MB i sl.
uco73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kontakt, linux, počeci, početak, prva distribucija, prvi distro, prvi kontakt, prvi linux

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Linux alternative za Windows Jack In The Box Slobodni softver 309 21.7.2018 7:20
Prvi april! GoranSTX Cvet kompjutera 19 3.4.2009 12:14
Linux mobilni telefon McNAIR Programi za mobilne telefone 6 5.8.2008 1:37
Koji bi bio odgovarajući Linux za moj PC? Melody Slobodni softver 13 2.5.2008 12:07
linux i windows kole racunic Slobodni softver 27 6.3.2006 16:44


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com