Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Tekstovi u SK

Tekstovi u SK u rubrikama Test Play, Net Play itd.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2018, 13:51   #1
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Aprilski broj sk bez...

Jako me čudi to što ste u aprilskom broju izostavili, po meni igru meseca, A WAY OUT, koja je tako univerzalna pp svom Gameplayu, priči i samom share-u igre... Igre meseca je neka igra za koju vise od 90% svetskih YT ne da nije čulo, nego je nije pomenulo u komentarima...
Greska je toliko velika, kao kada bi u sledecem broju izostavili God Of War, koja će sasvim sigurno biti GOTY, ali polako još uvek nije izašao Detroit BH, Spiderman Homecoming...
Isto mi je čudno kako u prošlim brojevima niste ni pomenuli jedan sasvim novi I jedinstveni pristup igrama, nazvan PlayLink, kao ni vrhunski odrađen interaktivni film pod nazivom HIDDEN AGENDA... Znam da ste skloni kritikovanju konzola, posebno onih koje nisu Microsoft, ali u našoj zemlji će na svu sreću kriptovalutaša, polako svi prelaziti na konzole, kako zbog cene, tako i zbog lakom pristupu svim AAA IGRAMA bez puno čeprkanja po opcijama...
Ne znam da li je iz istog razloga zaboravljena recenzija za PSVR igru THE INPATIENT, koja je u stvari intro vrhunskoj igri Supermassive Studio-a Until Dawn...
Hteli ne hteli, sledeći mesec je rezervisan za PS4 exclusive i u Vašem časopisu...
p.s. Još ako recenziju #GoW bude radio g-din Kuzmanović, sve rane na srcu bi mi zarasle...
Inače sam Vaš verni čitalac, i da Vas podsetim samo da ne zaboravite da pomenete novi PS4PRO bundle set #GoW koji inače košta isto koliko i neka middle middle GPU...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2018, 13:54   #2
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Tako se radi marketing.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2018, 11:35   #3
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Predpostavljam da ce A Way Out biti pomenut u narednom broju. Ali pored God of War koji je sto se tice ocena masterpiece imas i Battletech (u SK su vec istakli koliko se loze na mechove i same igre kao Mech Warrior i MechCommander), Frostpunk koji koliko vidim dobijaju dobre ocene bice tesno.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2018, 22:08   #4
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Jako me čudi to što ste u aprilskom broju izostavili, po meni igru meseca, A WAY OUT, koja je tako univerzalna pp svom Gameplayu, priči i samom share-u igre... Igre meseca je neka igra za koju vise od 90% svetskih YT ne da nije čulo, nego je nije pomenulo u komentarima...
Kada SK promeni ime u Youtube Gaming Monthly onda bi valjalo da na osnovu 90% gejming kanala donose odluku o toj veličanstvenoj titulu igre meseca.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2018, 23:34   #5
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Ko je taj Betoven bre, DJ Cvija razvaljiva!!!1!

Mislim ono, Into the Breach se prodao u samo nešto preko 200.000 primeraka
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
doctor (10.6.2018)
Stara 26.4.2018, 1:50   #6
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

baš bi svet bio lepši kada bi ljudi nalazili tuđa mišljenja kao početak širenja svojih vidika, podstrek za sticanje novih iskustava...

sve i da je ITB igra koja je sasvim proletela ispod radara i da je kao takvu SK promovisao, to bi bilo super, i da onda neko nakon čitanja teksta proba istu... srećom, nije potrena ni ta middle grafička što košta ko ps4pro da bi se igrala.

ali ne, čovek hoće da recenzija i časopis i čitav YT i sve služi kao potvrda njegovog već formiranog ukusa i mišljenja.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
zdravkelja (4.5.2018)
Stara 2.5.2018, 23:48   #7
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Hteli ne hteli, sledeći mesec je rezervisan za PS4 exclusive i u Vašem časopisu...
Ipak još jedna igra za koju nije čulo 90% yta

hnjo hnjo
hnjo
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2018, 1:14   #8
besantesteras
Član
 
Član od: 24.1.2017.
Poruke: 50
Zahvalnice: 143
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Aprilski broj sk bez...

Ne radi se ovde o propagandi, ovde se radi o tome da SK, ne znam zahvaljujući kome, jako nisko pada, počev sa onim poklonom za 200.broj, bombonama koje nikako ne mogu da održe svežinu, kada Vaših časopisa ima svega dva do tri po trafici i obično su izloženi sunčanoj strani. Šalim se, naravno, ne zamerite @Ocelot i @Shizoidni ... Mnogo ste ispod proseka u zadnje vreme, i to što ste ubacili novotariju - kako postati programer uz samo 12 brojeva SK govori o Vašoj neinvantivnosti, nekoherentnosti i besciljnom lutanju po temama. Uzimam za primer PlayZine, besplatni časopis koji ima mnogo kvalitetnije tekstove recenzija igara, a da ne pominjem susedski nam portal HCL koji veoma profesionalno obuhvata celu gaming scenu... Po odabiru pisama čitalaca u zadnjih 30 brojeva se vidi da ste izgubili stalnu klijentelu...
Ja imam svoj sud, nisam ni novinar ni YT-er, ali bar Vaš medij nije ni pod kakvom cenzurom i stoga mislim da je vreme za podmladak. Ako treba pisaću lično UO Politike. Neka se napravi jednostavna statistika prodavanosti samog časopisa u odnosu na pre 5-6 godina i posećenosti Vašem sajtu, koga ste oskrnavili, ono jest da nije bio vizuelno lep kao sada, ali je sadržao sijaset korisnih starih informacija i odličnih rezenzija igara, test run-ove i sl.
p.s. Kada sam ja kupio svoj prvi 486 PC koji je radio na 333Mhz i Voodoo grafičku kartu mnogi sadašnji čitaoci nisu bili ni u osnovnoj, a neki ni rođeni. A da ne pominjem sada svoj prvi personalni kompjuter Schneider, koga sam jedini imao u kraju, dok su sva ostala *ona druga bogata deca* već prelazila na ozbiljniju Amigu, Atari, posle dobro istrošenih Spectruma i Commodore-a
p.s.2 U stvari bi trebao da ga prekrstim u PS4 jeste stavka koju moram da pomenem- PSN je ovog meseca bio toliko ljubazan da je svim pretplatnicima PS+ poklonio Beyond 2 Soul i demo Detroit BH, tek da vidimo kako hardwer koji je star 5 godina gura ovako dobru grafiku. GoW ipak neće biti Igra meseca u Vašem novom broju, ma koliko to svi mi drugi hteli...
Da pored konzole PS4Pro imam snažan PC, pomenuć samo dve reči HP i Omen... Čisto da me shvatite ozbiljnije i da moje mišljenje i sugestije ne shvatite kao buncanja nezrele mašte već kao zrelu kritiku Vašeg starog čitaoca koji je krajem devedestih godina prošlog veka i početkom XXI veka u Vašem časopisu tražio najpovoljniji hardver, jer istini za volju, tada su ti oglasi bili dobrodošli i nama čitaocima i Vama, redakciji...
Srdačan pozdrav
Angry_Chainsaw

Poslato sa mog Samsung Note 8 Duo uz pomoć Tapatoka

Poslednja ispravka: besantesteras (3.5.2018 u 1:25)
besantesteras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2018, 1:39   #9
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Aprilski broj sk bez...

486 @333 Mhz? Tesko.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
player1 (4.5.2018)
Stara 3.5.2018, 1:42   #10
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Verovatno je mislio na 33MHz. Ili zna nešto što mi ne znamo
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2018, 11:50   #11
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
ali je sadržao sijaset korisnih starih informacija i odličnih rezenzija igara, test run-ove i sl.
I sad to isto ima, ali očigledno da neki ne znaju šta znači reč arhiva.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2018, 14:32   #12
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Aprilski broj sk bez...

Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Jako me čudi to što ste u aprilskom broju izostavili, po meni igru meseca, A WAY OUT, koja je tako univerzalna pp svom Gameplayu, priči i samom share-u igre... Igre meseca je neka igra za koju vise od 90% svetskih YT ne da nije čulo, nego je nije pomenulo u komentarima...
Greska je toliko velika, kao kada bi u sledecem broju izostavili God Of War, koja će sasvim sigurno biti GOTY, ali polako još uvek nije izašao Detroit BH, Spiderman Homecoming
......

Inače sam Vaš verni čitalac, i da Vas podsetim samo da ne zaboravite da pomenete novi PS4PRO bundle set #GoW koji inače košta isto koliko i neka middle middle GPU...
Citat:
besantesteras kaže: Pregled poruke
Uzimam za primer PlayZine, besplatni časopis koji ima mnogo kvalitetnije tekstove recenzija igara, a da ne pominjem susedski nam portal HCL koji veoma profesionalno obuhvata celu gaming scenu... Po odabiru pisama čitalaca u zadnjih 30 brojeva se vidi da ste izgubili stalnu klijentelu...
.......
...PS4 jeste stavka koju moram da pomenem- PSN je ovog meseca bio toliko ljubazan da je svim pretplatnicima PS+ poklonio Beyond 2 Soul i demo Detroit BH, tek da vidimo kako hardwer koji je star 5 godina gura ovako dobru grafiku. GoW ipak neće biti Igra meseca u Vašem novom broju, ma koliko to svi mi drugi hteli...
.....
Da pored konzole PS4Pro imam snažan PC, pomenuć samo dve reči HP i Omen... Čisto da me shvatite ozbiljnije...
Ja ne znam odakle da krenem, istrigerovao me lik kao niko nikada.
Zašto je ova tema uopšte i dalje otvorena?

Ništa konstruktivno nije rekao, samo je izrantovao jer mu je krivo što nije urednik SK-a da ga pretvori u časopis o svojoj omiljenoj konzoli i omiljenim jućuberima lmao
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
player1 (5.5.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako obostrano odštampati veliki broj word fajlova dr. Christian Troy Aplikativni softver 3 26.2.2017 9:30
Zasto broj kombinacija za dva bajta po ovom zadatku 65535? dabome Programiranje 2 27.1.2016 15:07
Paskal - zadaci, POMOĆ?!! ScoobyBu2 otpaTci 2 23.3.2011 15:45
Broj poruka na ovom forumu... :))) Patton Forum o forumu 33 27.11.2005 12:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com