Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.10.2008, 12:01   #1081
djole192
Član
 
Član od: 23.10.2007.
Poruke: 63
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Problem oko startovanja igre

Instalirao sam COD4, i kad god hocu da ga startujem pojavi mi se "File Write Error: COD4: MW couldn't write a file. The hard drive is probavly full." ali meni je hard polu-prazan a particija na kojoj sam instalirao COD je isto prazna. Sta da radim?!
P.S imam vistu
djole192 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 13:05   #1082
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Problem oko startovanja igre

A šta je sa C particijom tj. onom na kojoj ti je instaliran sistem? Da li na njoj imaš mesta? Verovatno igra pokušava da upiše nešto u My Documents.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2008, 13:31   #1083
Danilo Cvjeticanin
Novi član
 
Član od: 6.10.2008.
Poruke: 21
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Ko ima dobre FFA servere do max 20 igraca? jer sve preko toga su spawn killeri ...
Danilo Cvjeticanin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 22:23   #1084
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Gledam nešto prethodne komentare pa se mislim, da li je moguće da je samo meni omiljena misija ona u Pripjatu? Što je svi toliko izbegavaju?
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 22:30   #1085
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Moja drugarica isto obozava Pripjat...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 22:37   #1086
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Smeta nam onaj kraj sa malim milionom neprijatelja koji iyviru iz onog bazena kao bubašvabe ispod kade.
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku 4th Dimension na korisnoj poruci:
nikola s (13.10.2008), Pjanovic (13.10.2008)
Stara 12.10.2008, 22:46   #1087
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Što? Uopšte nije teško odbraniti se a, na većim nivoima težine baš lepo dočarava onaj osećaj očajničke borbe.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 22:53   #1088
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Pripyat,Ukraine...one of my favorite.

Misija je bas zanimljiva, sa onim sunjanjem i bezanjem,okolina je PRELEPO odradjena, a igra prelepo objasnjava kako je Cpt. Price(cuveni stari brka, zastitni znak Infiniti Warda) naucio one silne poteze koji s mogu videti iz ociju Soapa( ono kad McMilan lagano otvara vrata sa pucom, kad prilazi s ledja
i izreze protivnika,kad ga uci da puca iz snajpa ).

Jedna od najupecatljivih scena uz onu nuklernu exploziju, pravi praznik za oci i usi, zaista predivna igra,atmosfera i puske na vrhuncu realnosti( oni marinci sa M-puskama me podsecaju na novi spot Metalike)

Kraj mi je bio super: postavis mine na kolima, klejmore po putevima, uzmes snajp i... zabava pocinje Sjajan primer takticke borbe
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 23:35   #1089
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Pređoh i ja igru pre koji dan. Na Vetaranu (ako se tako zove, najveća težina). Pojedine misije znaju da budu pravo mučenje. U Pripyatu sam baš bio "loše raspoložen". Pojedini delovi u onoj bazi pod zemljom (predzadnja misija, kada ispale one nuklearke) su takođe bili zeznuti. Malko mi je ipak igra nerealna, dođe kao da vređaju inteligenciju onih Arapa, Rusa... Koga sve ima, nisam baš priču najbolje pohvatao.

Ipak, svaka čast kako su uradili igru. Multiplayer još nisam isprobao, mrzi me da skidam patcheve (od 1.1 pa nadalje). Možda jednog dana...
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 0:07   #1090
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Pa i nemoj od 1.1 pa nadalje

Skini samo 1.6 koji je malo veci i 1.7 koji je mali i to je sve sto ti treba...

Multi MORAS da probas jer je kul kul kul...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
hacker_aca (13.10.2008)
Stara 13.10.2008, 17:23   #1091
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Pređoh i ja igru pre koji dan. Na Vetaranu (ako se tako zove, najveća težina). Pojedine misije znaju da budu pravo mučenje. U Pripyatu sam baš bio "loše raspoložen". Pojedini delovi u onoj bazi pod zemljom (predzadnja misija, kada ispale one nuklearke) su takođe bili zeznuti. Malko mi je ipak igra nerealna, dođe kao da vređaju inteligenciju onih Arapa, Rusa... Koga sve ima, nisam baš priču najbolje pohvatao.

Ipak, svaka čast kako su uradili igru. Multiplayer još nisam isprobao, mrzi me da skidam patcheve (od 1.1 pa nadalje). Možda jednog dana...
Taj deo sa bazom pod zemljom je tesko, jer vreme na Veteranu leti ludacki, a u
misiju u Pripijatu malko sam se namucio kod onog dela sa gomilom neprijatelja. Moze se reci da je igra malo teza u odnosu na prethodne delove(mada se o tezini jednog CoD-a ne moze pricati kao o nekoj mnogo teskoj igri)
Kad smo kod realnosti, malo mi je nerealno da se dvojica sami bore protiv gomile neprijtelja koji nadolaze iz helija i sl. Multi je OK, super, sa obzirom da sam od takvog tipa probao Kanter, malo sm se na pocetku zbunio sa onim podesavanjima.
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 17:54   #1092
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
crazy_LG kaže: Pregled poruke
Taj deo sa bazom pod zemljom je tesko, jer vreme na Veteranu leti ludacki, a u
misiju u Pripijatu malko sam se namucio kod onog dela sa gomilom neprijatelja. Moze se reci da je igra malo teza u odnosu na prethodne delove(mada se o tezini jednog CoD-a ne moze pricati kao o nekoj mnogo teskoj igri)
Kad smo kod realnosti, malo mi je nerealno da se dvojica sami bore protiv gomile neprijtelja koji nadolaze iz helija i sl. Multi je OK, super, sa obzirom da sam od takvog tipa probao Kanter, malo sm se na pocetku zbunio sa onim podesavanjima.
Pri tom lik ranjen u guzu, i sedi i kao puca u neprijatelje, a 2-3 njih na par metara oko njega i kao ne mogu da ga ubiju, a ja se sakrio u onoj kucici i kuliram, mnogo bre realno.
Single player misije u CoD4 su uvreda za zdrav razum, barem vecina njih, sto nije bio slucaj u velikoj vecini misija iz prethodnih delova .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 18:03   #1093
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

A neprijatelji, naravno, nadiru sa svih strana i naravno, on njih ne registruje, a oni tebe pucaju. Ako cemo realno, u stvarnosti bi ga rastrgnuo jedan pas
Neprijatelji su uradjeni kao glineni golubovi,i sa snajpom jednim metkom mozes
da naslazes trojicu(kad se setim sta sam im radio Dragunovim,kasnije sam g zavoleo kao ista), a tek sa nekim drugim oruzjem. Al' dobro, igra je u svakom slucaju OK.
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 18:47   #1094
Srky93
Član
 
Član od: 21.9.2008.
Poruke: 293
Zahvalnice: 138
Zahvaljeno 92 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

ne mozes bas sad zahtevati previse.ipak je izasla pre godinu dana ai necemo videti savrsenu igru barem jos 5 god.meni je uvek draze sto vise neprijatelja.ta misija mi je jedna od boljih.pogotovo onaj deo kad se sunjas...
Srky93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 19:21   #1095
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Srky93 kaže: Pregled poruke
ne mozes bas sad zahtevati previse.ipak je izasla pre godinu dana ai necemo videti savrsenu igru barem jos 5 god.meni je uvek draze sto vise neprijatelja.ta misija mi je jedna od boljih.pogotovo onaj deo kad se sunjas...
Kakave veze ima kad je igra izasla sa debilnim neralenim spawnovanjem protivnika ? A tek sunjanje da ne pricam, jbt prolazis mu 2 metra od njega, il on prolazi pored tebe i kao ne vidi te, cheees.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 19:59   #1096
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Ljudi, kakvu vi to realnost tražite u COD-u? Ili uopšte u bilo kom drugom FPS-u? Nisam nigde primetio da piše "War simulator".
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Nergal (13.10.2008)
Stara 13.10.2008, 20:50   #1097
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Srky93 kaže: Pregled poruke
ne mozes bas sad zahtevati previse.ipak je izasla pre godinu dana ai necemo videti savrsenu igru barem jos 5 god.meni je uvek draze sto vise neprijatelja.ta misija mi je jedna od boljih.pogotovo onaj deo kad se sunjas...
Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ljudi, kakvu vi to realnost tražite u COD-u? Ili uopšte u bilo kom drugom FPS-u? Nisam nigde primetio da piše "War simulator".
Da se razumemo, igra je super i ta misija isto, ali kao sto rece Pjana, AI protivnika je idiotski, ponekad pored njih prodjes i upucas/zakoljes ih da oni nisu svesni Naravno, to nadohnadjuju respawnovanjem. Kakve veze ima to sto je igra izasla pre godinu dana i sto mislis da cemo videti savrsenu igru?
Igra moze da bude skoro savrsena, ali nikad potpuno realna, pa cak ni COD. Cak i da se odradi gameplay na vrhuncu.
Znaci, AI je bolji u UO i to je svakako minus igre, inace ostalo manje-vise moze da se istolerise.
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku crazy_LG na korisnoj poruci:
Pjanovic (14.10.2008)
Stara 14.10.2008, 1:25   #1098
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ljudi, kakvu vi to realnost tražite u COD-u? Ili uopšte u bilo kom drugom FPS-u? Nisam nigde primetio da piše "War simulator".
Ne bas realnost, nije to prava rec, ma sta god sam trazio od kvalitetne ratne pucachine nasao san u CoD2 , a tu pre svega mislim na kvalitetne (istorijski potkrepljene misije), ocekivao bi covek da ce sa narednim delovima napredovati, ali to nije slucaj sa CoD4, a bogami koliko mogu videti, ni sa CoD5. Ma, konzole su za to krive, kao i obicno , A STA KAO NISU .

Ali sta moze covek ocekivati od fiktivnog rata u CoD4, gde naravno ne mozes birati strane. Koju bre tu atmosferu mogu naci, vec sam opisivao recima (a one nisu pravo orudje za to ) raznorazne detalje iz gomile misija u CoD2, toga jednostavno nema u 4.delu i tacka.

Ali, da ja sad imam 15-tak godina, verovatno bi i meni 4.deo bio odlican i bolelo bi me levo moodo za prethodne not again ww2 delove, steta sto imam skoro duplo godina .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2008, 13:26   #1099
Srky93
Član
 
Član od: 21.9.2008.
Poruke: 293
Zahvalnice: 138
Zahvaljeno 92 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

da al imas 27 ali ne vidim kakve to ima veze.ne gledam ja drugacije na igrice od tebe.znam ja koja je dobra ili losa.meni se svidja sto je call of duty ostao call of duty

Poslednja ispravka: DeCoy (14.10.2008 u 14:10)
Srky93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.10.2008, 16:34   #1100
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Novi COD 4 je prekratak, kraci i od dvojke, ne racunajuci prolog i epilog, igra
ima tri acta,a uz to nema Rusa. Da se razumemo, nisam ocekivao Ruse da tamane po igri i ispravljaju krive Drine, ali i Rusi imaju problema u sadasnjem dobu, da ne spominjemo Ceceniju i Juznu Osetiju, bas konkretno vezano za ovu igru bilo je prostora za Ruse, pogotovo sto su tu medju zlikovcima bilo i zlih Rusa i onih ''dobrih'' Rus, kako to kazu.

Igra sto mi se i u prethodnicima nije svidjalo, ali ovde posebno jeste reklamiranje britanskog SAS-a i Americkih Marinaca (vecitih heroja) koji ne ostavljaju kolege i pokusavaju da zaustave nuklearku.

Svi kazu u fazonu: ''Sta mozes da od Rusa ocekujes, samo kao neprijatelje SAD-a'', a Amerikanci su kao cvecke i nikad nema losih medju njima

Da se ne lazemo, sjajan reklamni materijal i to kroz jedan sjajan ratni naslov.
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
call of duty, gameplay


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty 2 Multiplayer!! alex92 Mrežne igre 72 4.2.2011 20:55
Call of Duty: United Offensive - domaci server igvan Mrežne igre 26 26.2.2010 18:25
Call of Duty - Nema teksta u meniju ForceWare Kvarovi 15 28.8.2006 19:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com