Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.5.2011, 16:59   #1
AthlonX2_Win2K
Član
 
Član od: 9.5.2011.
Poruke: 90
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Windows 2000 Shut Down Problem

Pozdrav forumasi ! Imam mali (ali nisam ga uspeo resiti ni iz 1000 pokusaja) problem.Koristim Windows 2000 sa Service Pack 4 i Rollup Update 1,te sa svim mogucim postojecim zakrpama.Znaci Windows 2000 je cim je bio instaliran bio updejtovan na apsolutni max.Tad je Shut down/Restart radio ... E sad ... nakon nekog vremena doziveo sam da prilikom Shut Down / Restart opcije,Winodws krene da Shut Downuje ili pak Restartuje,odradi `log off` i onda stane.Vidi se prazan `Desktop` sa plavom pozadinom (ne mislim na Blue Screen) ,cak je i Wallpaper sklonjen.Iiiiii tako stoji ! Moram rucno da drzim Shut Down ili pak restart.Nisam na celom internetu uspeo naci resenje problema.Windows je 100% updejtovan (radilo je redovno Shut/Res),proveren je Avastom,SpyBot Search and Destroy,Ad-Awareom.... Iskreno Windows ima tone programa,ali samo 2 aktivna (Comodo Firewall,Avast Antivirus).Probao sam i njih iskljuciti,ali problem ostaje isti... Zanima me da li je neki (bivsi) korisnik Win 2000 doziveo ovo ? Fora je sto mi se ovo desi svaki put.Svestan sam da ljudi slabo (u Srbiji nikako) koriste Windows 2000 ,pa mi je tesko da nadjem resenje.Ne zelim da menjam OS,jer je Windows 2000 po meni najbolji OS ikada izdat.Osim ove jedne mane...
AthlonX2_Win2K je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2011, 17:24   #2
AthlonX2_Win2K
Član
 
Član od: 9.5.2011.
Poruke: 90
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Windows 2000 Shut Down Problem

Tema se ne moze obrisati... Neverovatno,ali nakon dugog vremena resio sam problem ! Bio je to famozni Registry Key. Sad sve radi kao podmazano... Izvinjavam se moderatorima.Da ne davim forumase,problem je resen.Win2k forever !
AthlonX2_Win2K je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows 7 Startup Repair Problem igor31 Operativni sistemi 2 20.11.2010 13:31
Windows 7 Network Location problem DarkNemos Operativni sistemi 4 28.10.2010 1:02
100 Useful Run commands for Windows (Shortcuts) wog326 Operativni sistemi 1 10.8.2010 13:45
Windows XP - problem pri startovanju Danijela1 Operativni sistemi 2 4.7.2009 23:03
Windows Live Messenger Problem Maksim Gorki Operativni sistemi 9 30.6.2007 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com