Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.10.2021, 0:36   #31941
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa i sad je dosta bezveze, ja i devojka uzmemo T6 i naravno ubace T8, rezultat je oklop nije probijen i naravno njihove 2 granate, mi mrtvi. Okej je sa +/- 1, ali sa +/- 2 je bas smor za igrati.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2021, 14:20   #31942
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Zbog cega u vodu moramo da budemo isti nivo? Ja sam mislio da je kao u Blitz-u moze nivo gore ili dole, ovde bas isti...
Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Pa i sad je dosta bezveze, ja i devojka uzmemo T6 i naravno ubace T8, rezultat je oklop nije probijen i naravno njihove 2 granate, mi mrtvi. Okej je sa +/- 1, ali sa +/- 2 je bas smor za igrati.
To su promenili odavno i dobro je da je tako.
Ranije si imao situacije da uđu sa T10 i T1.
I sada zamisli na šta su ličile te partije.

A slažem se za +/-1, samo bi lajtove ubacio +2.

Imaš ti druže u wotu milion problema, od machmakinga, zlatnih granata, artija, točkaša, i još kojekakvih čuda.

Sada, ili se prilagodiš i igraš igru takva kakva je, jer teško da će menjati nešto na bolje ili nađeš neku drugu igru za koju smatraš da će ti manje kidati živce.
Ja wot zaista volim i iako sada ne igram ni približno toliko partija kao ranije opet je volim najviše od svih igrica.
Gledam pre neki dan kod kolege sin mu igra Fortnite i baš bacio oko da vidim šta je ona toliko popularna. Druže moj onakvu glupost ja ne znam ko je mogao da smisli. Meni ono nema veze sa životom.
Ozbiljno se brinem za buduće generacije.
A kod drugog kolege mu sin igra Mines. I ono ne razumem kako neko može igrati.

Te i pored svih problema wot i dalje no1. No ovo je samo moje mišljenje, neko će reći i da sam ja budaletina što volim wot.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Johnny-24 (20.10.2021), Zoran_KS (19.10.2021)
Stara 19.10.2021, 11:11   #31943
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke

Te i pored svih problema wot i dalje no1. No ovo je samo moje mišljenje, neko će reći i da sam ja budaletina što volim wot.
Postoje tri istine u gejmingu.
1. O ukusima se ne raspravlja.
2. Fortnite je djubre, ali vuce decu iz drugih igara, sto je dobro.
3. WoT je p2w

ja wot igram samo da me mine zelja iskreno. kolektujem premium tenkove iz maratona, i tu i tamo pokusavam da naletim do nekog t10 tenka.
kad su maratoni, nabijem 700 partija za dve nedelje, a onda do sledeceg maratona odigram 20 partija.

ne mogu jednostavno, volim igru, ali iskreno, igrao bih je aktivno , kad bih dobijao 3x vise kredita i xp po partiji nego sto zapravo dobijam. mnogo je grinda. ako ocu da grindujem igram path of exile (moja #1 igra, iako je mnogi ne vole, a oni koji vole, obozavaju)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2021, 19:48   #31944
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Igrao sam Blitz i sa njega presao na WoT PC pa mi verovatno zbog toga dosta sad stvari smeta u WoT PC, od MM-a do gold ammo, ali najvise me je taj MM razocarao, ja T6 oni naravno T8 i iz nekog meni nepoznatog razloga, moj tim u privh 2 minuta umre pola, a u narednih 2 minuta ostala polovina. Uber idioti neki.
WoT mi se bas svideo ali ima te neke probleme koje izgleda i po svemu sudeci nece da srede.
No ostavimo to po strani, dajte neku preporuku za T7 ili T8 premium tenk do 3000 max 3500 dinara, koj ima dobru zaradu (barem da ne budem u minusu) povlascen MM +/- 1 i da je relativno lak za igru za jednog pocetnika.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2021, 23:27   #31945
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
No ostavimo to po strani, dajte neku preporuku za T7 ili T8 premium tenk do 3000 max 3500 dinara, koj ima dobru zaradu (barem da ne budem u minusu) povlascen MM +/- 1 i da je relativno lak za igru za jednog pocetnika.
ovde vristi Super Pershing.
ali bolje da uzmes nesto sto nema povlascen MM, ili da cekas da izbace sledeceg tier 9 premium tenka.
previse ima bolesno op tier 8 premiuma sa +2-2 mm.
Su130pm, skorpion(G) , Defender, Progetto 46 , ts-5...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
Johnny-24 (21.10.2021)
Stara 25.10.2021, 6:36   #31946
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Igrao sam Blitz i sa njega presao na WoT PC pa mi verovatno zbog toga dosta sad stvari smeta u WoT PC, od MM-a do gold ammo, ali najvise me je taj MM razocarao, ja T6 oni naravno T8 i iz nekog meni nepoznatog razloga, moj tim u privh 2 minuta umre pola, a u narednih 2 minuta ostala polovina. Uber idioti neki.
WoT mi se bas svideo ali ima te neke probleme koje izgleda i po svemu sudeci nece da srede.
No ostavimo to po strani, dajte neku preporuku za T7 ili T8 premium tenk do 3000 max 3500 dinara, koj ima dobru zaradu (barem da ne budem u minusu) povlascen MM +/- 1 i da je relativno lak za igru za jednog pocetnika.
Ne znam koliko partija imaš, ali postoji referal program. U suštini preporučiš nekoga taj odigra xxx broj partija i ti dobiješ tier 8 premium. Ima ih nekoliko dobrih(t26e5)

U stvari napraviš sam drugi nalog i dobiješ tenk za dž.

Pored ovoga možeš da kupiš tenkove u Bond shop. M10 francuski TD je osličan za 1500 bonds
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2021, 21:05   #31947
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Ne znam koliko partija imaš, ali postoji referal program. U suštini preporučiš nekoga taj odigra xxx broj partija i ti dobiješ tier 8 premium. Ima ih nekoliko dobrih(t26e5)

U stvari napraviš sam drugi nalog i dobiješ tenk za dž.

Pored ovoga možeš da kupiš tenkove u Bond shop. M10 francuski TD je osličan za 1500 bonds
Imam oko 300 partija, poceo sam da igram WoT PC ozbiljnije tek pre 15-20 dana. Nisam znao za ovaj ref sistem, bas cu da probam ako bude moglo.
Sto se bonova tice imam ih 3.5k (star mi je acc preko 8-9g pa sam nekad dobio bonove) i bas sam se razmisljao da uzmem M10 RBFM tenk, vidim u skoro svakoj tir 5 i 6 partiji ga ima.
Hvala nasavetu za ovaj ref, probam kasnije pa javljam ako bude moglo
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2021, 11:38   #31948
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Vredi li ovaj tenk nesto King Tiger (Captured), isplati li se igrati trenutni Halloween event za njega kao glavnu nagradu ?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2021, 14:13   #31949
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Odličan je, može da se nosi i sa nekim osmicama, a u svom tieru je OP, naročito ako naletiš na nekoga ko ne zna gde treba da te gađa (isključivo donja ploča).

Ja sam ga imao iznajmljenog dok mi je išla Amazon Prime pretplata, odlična zabava. Imam 500 borbi u njemu, 56% winrate i oko 2000 WN8, a prosečan sam igrač.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Johnny-24 (29.10.2021)
Stara 29.10.2021, 15:58   #31950
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Odličan je, može da se nosi i sa nekim osmicama, a u svom tieru je OP, naročito ako naletiš na nekoga ko ne zna gde treba da te gađa (isključivo donja ploča).

Ja sam ga imao iznajmljenog dok mi je išla Amazon Prime pretplata, odlična zabava. Imam 500 borbi u njemu, 56% winrate i oko 2000 WN8, a prosečan sam igrač.
Hvala puno, nista onda, grejem stolicu i bacam se na grind
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2021, 16:03   #31951
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

S tim da je moje igranje bilo tokom 2019. Da li su u međuvremenu nešto promenili u vezi tenka nemam pojma.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Johnny-24 (30.10.2021)
Stara 30.10.2021, 0:44   #31952
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Hvala DeCoy, nadam se da cu uspeti da ga dobijem.
E sad, zanima me jedna stvar, da li igranjem nizih nivoa, tj prvog nivoa i skupljanjem tih kljuceva takodje mogu da napredujem i otkljucavam dalje ili ne? Jeste da na sajtu pise da moram igranjem srednjih, ali mi je cudno da onda nisu i kljucevi odvojeni, tj da se razlikuju od onih iz nizeg nivoa.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2021, 20:21   #31953
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
S tim da je moje igranje bilo tokom 2019. Da li su u međuvremenu nešto promenili u vezi tenka nemam pojma.
U medjuvremenu Tiger II je dobio buff.

Captured Tiger(King Tiger) ga nije dobio. Mozda je to i OK jer je tier VII.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.10.2021, 0:51   #31954
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
U medjuvremenu Tiger II je dobio buff.

Captured Tiger(King Tiger) ga nije dobio. Mozda je to i OK jer je tier VII.
Ali za tier 6 i 7 je jos uvek OP?
Da li neko igra ovaj Mirni Nada mod, kako vam ide?
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2021, 14:16   #31955
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Eto i mene posle "a few million years later"

Elem, za Mirny specijal, uklanjanje magle i fix za svetlo. Da vam oci ne krvare

LINK
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Elin (3.11.2021), Johnny-24 (2.11.2021)
Stara 2.11.2021, 15:05   #31956
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jedno brzinsko pitanje, tiče se Mirni moda. Da li sa sakupljenih 130 kljuca otkljucavam rolne, pa onda ponovo moram da sakupljam ključeve da bi ih dešifrovao?

Poslednja ispravka: Johnny-24 (2.11.2021 u 15:15)
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2021, 9:02   #31957
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Jedno brzinsko pitanje, tiče se Mirni moda. Da li sa sakupljenih 130 kljuca otkljucavam rolne, pa onda ponovo moram da sakupljam ključeve da bi ih dešifrovao?
Mislim da 130 ključeva služi da otključaš onu 8 priču, zamena za to ako ne uspevaš da pobediš na hard.
A mislim da bi dobio Tigera moraš sve otključati.
Juče sam igrao Mirny. Mod mi se sviđao i prošle godine i samo sam njega i igrao kada je bio, ali sada, bar moje iskustvo od juče, da bi pobedio glavonju na najjačen nivou treba da imaš svih 5 normalnih igrača inače si ga ugasio.
Jedno 5-6 puta, uništiš ga prvi put i onda finale milion puta tako malo ti fali, ali to tako malo je tako veliko. Kada ga spustiš tu negde na 3-4 hiljade HPa, izađe milion onih njegovih pomagača, kugle, on ubrzava, dinguje i mada skupiš skroz, ma sto čuda nam se dešavalo. Inače igrao sam plat sa još dva dugara koji su odlični igrači i pobedili smo tek kada smo i ostalu dvojicu random igrača imali da su bili dobri (da su pravili štetu oko 20 hiljada).
Takođe, naša kombinacija 2 rusa teškaša + italijan, i kada smo pobedili ovi su igrali sa ruskim t54. Kad god su ostali uzimali 1390, t49, Centuriona, ma kakvi,ni blizu. Mi stalno svaki 20-25 hiljada štete, oni ni 15 ne pređu.
Takođe 1390 gine stalno i kažem vam čim ostaneš sa jednim manje ugasio si ga u finalnoj borbi. Preporuka ruski teškaš je po meni najbolji za ovaj mod. Ja sam igrao sa italijanom ali mislim da ruski svima će leći lepo. Od onih punjenja obavezno staviš da ti nako ispucanih metaka napuni odmah top + oba ona da te leči. Verujte da mnogo znači da imaš 2 za lečenje, kako zbog tebe tako i da pomogneš svojima.
Ako neko ne želi da gubi živce i krene da grinda ključeve, uzmeš t49 staviš na najlakši nivo i ideš i iživljavaš se na botovima, budeš uvek prvi po expu, dobiješ 6 ključeva i tako lagano, bez nervoze.
Ovim drugima koji žele da se testiraju i pobede glavonju mnogo sreće želim.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elin na korisnoj poruci:
Johnny-24 (3.11.2021)
Stara 3.11.2021, 21:51   #31958
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

I meni se svidja Mirni mod, zanimljiv je bas, igram ga sa Italijanom jer mi je legao kao kec na 10, dok moj tim napravi po 7-8k dmg ja imam preko 15k. Sto se tezine tice presao sam na lako i srednje, na tesko sam stigao do glavonje, ali nas je ubio na kraju, i to sinoc. Imam trenutno 75 kljuca i desifrovane 4 od 8 rolne. Iskreno vise bih voleo da uspem na hard i predjem to sve, nego da dajem 130 kljuca da otkljucam to pa onda opet grind za preostale rolne da se desifruju, ali ako ne bude islo na hard, moracu to da uradim. Igrao sam i sa onim sa dve cevke, Rus valjda i mogu da kazem da je isto jako dobar i zabavan za igru, ali meni licno nekako vise odgovara Italijan. One lake sam pokusao, ali bas brzo umrem.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 9:40   #31959
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
I meni se svidja Mirni mod, zanimljiv je bas, igram ga sa Italijanom jer mi je legao kao kec na 10, dok moj tim napravi po 7-8k dmg ja imam preko 15k. Sto se tezine tice presao sam na lako i srednje, na tesko sam stigao do glavonje, ali nas je ubio na kraju, i to sinoc. Imam trenutno 75 kljuca i desifrovane 4 od 8 rolne. Iskreno vise bih voleo da uspem na hard i predjem to sve, nego da dajem 130 kljuca da otkljucam to pa onda opet grind za preostale rolne da se desifruju, ali ako ne bude islo na hard, moracu to da uradim. Igrao sam i sa onim sa dve cevke, Rus valjda i mogu da kazem da je isto jako dobar i zabavan za igru, ali meni licno nekako vise odgovara Italijan. One lake sam pokusao, ali bas brzo umrem.
Sve je to lepo da hoćeš da pređeš na hard, naravno, da se ne gubi vreme, ali po meni nije baš tako jednostavno.
Iskustvo od juče. Kako sam završio Mirny, a volim da ga igram, ušao sam kod druga da mu završim, naravno ako mogu.
Znači počeo od nule, ništa nije igrao, igrao sam solo.
Prešao na lako, odmah ubili bossa i na srednjoj težini, sve ok, glatko.
E sada dolazimo do onog dela o kome pričam da nije lako, igranje na najteži nivo. Iznajmio italijana i krenuo. Pre toga i tebi moram da napomenem, da je većina dobrih igrača završila Mirny i da ne igraju više, te u timu imaš samo ljude sa 46-49% pobeda (lično proveravao posle svake partije).
Igrao sam 8 partija.
Tri partije nismo ni uspeli doći do glavonje, pa sad vidi kakvi su pacijenti bili u timu, te njih nisam ni beležio.
Od ostalih 5 puta (nismo pobedili nijednom) moj učinak je bio:
1. 26k damagea (ubijeni na drugom bossu)
2. 21k damagea (ubijeni već na prvom bossu)
3.33k damagea (tu smo bili najbliže pobedi, ostao na 1,3k hpa)
4.31k damagea (ubijeni na drugom bossu)
5.28k damagea (ubijeni na drugom bossu)
Nisam više imao živaca te sam odigrao par partija na srednjem nivou. Sada ne mogu da se setim ali mislim da sam oko 100 ključeva imao kada sam završio. I pokazalo se da sa igračima koji uzmu 1390, t49, ne možeš na najtežem nivou da pobediš. Mislim vrv možeš da su ti svi unicum igrači, ali sa ovim čuvenim max 49% ma kakvi, nema šanse.
Te zaključak da sada ko nije završio Mirny i nema dobar platoon, jako, jako teško će pobediti na najtežem nivou. Jednostavno nemaš ljude u timu koji mogu to sa tobom da iznesu.
I drugaru sam preneo da uzme suvi grind i tako i da završi, jer će ovako samo gubiti živce.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2021, 11:15   #31960
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
Sve je to lepo da hoćeš da pređeš na hard, naravno, da se ne gubi vreme, ali po meni nije baš tako jednostavno.
Iskustvo od juče. Kako sam završio Mirny, a volim da ga igram, ušao sam kod druga da mu završim, naravno ako mogu.
Znači počeo od nule, ništa nije igrao, igrao sam solo.
Prešao na lako, odmah ubili bossa i na srednjoj težini, sve ok, glatko.
E sada dolazimo do onog dela o kome pričam da nije lako, igranje na najteži nivo. Iznajmio italijana i krenuo. Pre toga i tebi moram da napomenem, da je većina dobrih igrača završila Mirny i da ne igraju više, te u timu imaš samo ljude sa 46-49% pobeda (lično proveravao posle svake partije).
Igrao sam 8 partija.
Tri partije nismo ni uspeli doći do glavonje, pa sad vidi kakvi su pacijenti bili u timu, te njih nisam ni beležio.
Od ostalih 5 puta (nismo pobedili nijednom) moj učinak je bio:
1. 26k damagea (ubijeni na drugom bossu)
2. 21k damagea (ubijeni već na prvom bossu)
3.33k damagea (tu smo bili najbliže pobedi, ostao na 1,3k hpa)
4.31k damagea (ubijeni na drugom bossu)
5.28k damagea (ubijeni na drugom bossu)
Nisam više imao živaca te sam odigrao par partija na srednjem nivou. Sada ne mogu da se setim ali mislim da sam oko 100 ključeva imao kada sam završio. I pokazalo se da sa igračima koji uzmu 1390, t49, ne možeš na najtežem nivou da pobediš. Mislim vrv možeš da su ti svi unicum igrači, ali sa ovim čuvenim max 49% ma kakvi, nema šanse.
Te zaključak da sada ko nije završio Mirny i nema dobar platoon, jako, jako teško će pobediti na najtežem nivou. Jednostavno nemaš ljude u timu koji mogu to sa tobom da iznesu.
I drugaru sam preneo da uzme suvi grind i tako i da završi, jer će ovako samo gubiti živce.
Po svemu sudeći znači kad skupim 130 ključa otključavan samo rolne da ne igram na HARD? Pa onda opet grind za ostale ključeve.
Ja ovo igram sa curom, koja je jako slab igrač, ali eto igra jer voli sa mnom. Probao sam sinoć pred spavanje par partija na HARD i nismo uspeli ni do glavonje da stignemo, likovi uzimaju Srtšljena, čak šta više umru odmah u prvoj fazi, nažalost. Sve u svemu samo da otključamo hard, kako god to bilo pa ću posle da grindam za ostale rolne, jbga.
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com