Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.10.2015, 18:56   #321
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ma da, Bobi bio igrac utakmice i oni lupaju nebuloze. Dal je to sto je naknadno ubacen pa mu ni ime ne izgovaraju vec pricaju nesto a idu njegove akcije ili neki bag.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 19:55   #322
cevali
Novi član
 
Član od: 9.8.2010.
Poruke: 27
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba 2k16

Koja je najbolja kamera za igranje?
cevali je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 21:07   #323
Ohanzee
Član
 
Član od: 23.8.2010.
Lokacija: Tamni vilajeti oko NS...
Poruke: 91
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 50 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
cevali kaže: Pregled poruke
Koja je najbolja kamera za igranje?
Najbolja je ona koja je tebi najbolja. Recenica ne lici ni na šta ali poenta je tu. Valjda. Sto ljudi sto cudi, nekome odgovara ovo, nekome ono. Isprobas par postavki, vidis sta ti oku najbolje lezi i vozi.

(Po)Kretanje igraca u odbrani mi sve vise ide na jetru. Kada treba da se pokrene imam osecaj kao da pokrecem sleper od dvaes i pet tona. A ni posle nije nista bolje, osecaj kao da ciglu vuces preko smirgle. Uzas... A o izletima u prirodu koje tvoji AI igraci prave necu ni da pocinjem...
Ohanzee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2015, 21:16   #324
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kao da imaju neki hendikep sto se odbrane tice.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 3:05   #325
ZOGLI
Član
 
Član od: 2.10.2010.
Poruke: 186
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Sada sam nabavio nba 2k16 i tek sada vidim muke kako da namestim kontrole za tastaturu ako neko moze lepo da mi objasni.U options meniju nemam cak ni controller configuration.
ZOGLI je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 3:31   #326
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Pa ne mozes nikako jer igra nema podrsku za tastaturu. Jedino gamepad.

Izgleda da retardi turili region lock pa otud da nema nikog u my parkovima i povezuju samo sa ljudima iz naseg regiona i uvek oko 4 iljade ljude u igri a prodala se kako tvrde u 4 miliona prve nedelje.

Poslednja ispravka: Sakiboj (16.10.2015 u 17:34)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 17:34   #327
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Zna li neko mozda da li je moguce nabaviti sleev pads leg pads i ostalo za ne originalnu verziju i kako ?
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 17:36   #328
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
ZOGLI kaže: Pregled poruke
Sada sam nabavio nba 2k16 i tek sada vidim muke kako da namestim kontrole za tastaturu ako neko moze lepo da mi objasni.U options meniju nemam cak ni controller configuration.
Pa, sad, veliki deo kuknjave u vezi igre je upravo zbog toga. Da se vratiš dve-tri strane unazad video bi more postova sa "rešenjima" za taj problem, ali nijedan dovoljno uspešan. Ali na tastaturi može da se igra, na WSAD je kretanje, NUMPAD 2,4,6,8 su driblizi, NUMPAD 5 je šut...ostatak imaš OVDE (PC verzija) ali je igranje na tastaturi živo mučenje. Mapiranje ne postoji, niti će ga biti i to je to.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 18:21   #329
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Nisu dzabe izmisljene palice za uzivanje, i upravljaci za igranje. Najiskrenije, nisam neki profesionalni "vozac", ali solidno baratam i koristim sve dugmice gejmpada. Od pojave NBA 2K9 na PC-u (a od prije 2 godine vec potpuno), tastaturu i mis jedino koristim u p&c avanturama.

Ali, kao i sve u zivotu...ipak se mora izbalansirati.
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 18:58   #330
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Ludoviq_Diamantidis kaže: Pregled poruke
Nisu dzabe izmisljene palice za uzivanje, i upravljaci za igranje.
Kao neko ko je od 2K9, bar što se NBA igara tiče, igrao na tastaturi i učim se da igram na gejmpadu (čak mi i ne ide loše), koji je pri tome pročitao more saveta da je bolje igrati na gejmpadu, mogu da kažem iz svog iskustva da je igranje na tastaturi (za neke nebitne stvari) manje precizno ali MNOOOOGOOOO lakše. Apsolutno sve što sada izvodim na gejmpadu sam kao od šale radio na tastaturi. To što se NBA 2K igara tiče, drugo i ne diram kontrolerom. Igrati GTAV ili MGS V gejmpadom je svetogrđe.
99% igara se pretežno pravi za konzole i namenjene su gejmpadu, ali svaka koja, uz to, ima podršku za miša/tastaturu daleko se lakše igra na tome. Pri tom ne računam neke vožnje koje su bez volana mučne za igranje.
Lično, ne slažem se sa tim, to je samo moje mišljenje i ništa više.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 19:53   #331
Ludoviq_Diamantidis
Član
 
Član od: 26.11.2013.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Razumijemo se I ne kaze se dzaba "The Devil's in the Details", kao i ono "nije sve u gabaritima". Vazna je svakako vjestina.

Najveci problem je u tome sto su daleko izdrzljivije prosjecne tastature od bilo kakvog gejmpada. Ize'sh ga...Da ga iz'esh...narochito onakvog "bez zhice" :P
Ludoviq_Diamantidis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2015, 21:37   #332
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Dakle Bobanu komentatori izgovaraju ime i PA a ovi u studiju ne. Trenutno mi najvise smetaju ta sudaranja i nekad kad se u trku prilepim na sekundu-dve za nekog igraca, poludim tad. Evo Bobi se zalepio za Lopeza na sekundu i odjednom kos

Bobi
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2015, 16:20   #333
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Mislim da je vreme, sudeći po screen-u, da pređem na AllStar nivo.

Inače, bio sam zapanjen jednom situacijom - kada je utakmica počinjala komentatori se pitaju da li je trejd Di Džej Augustina oslabio ofanzivni potencijal Oklahome. Par sekundi nisam razmišljao o tome, a zaista sam Augustina trejdovao za Si Džej Majlsa kad mi se povredio Oladipo, međutim bio sam zaprepašćen kako su komentatori to "registrovali". Čak sam u tom trejdu pokupio i Čejsa Badindžera, pa sam, posle, i njega prosledio negde, a nešto kasnije komentatori pričaju o tome koliko je odbrana slabija kada Badindžer više nije u njoj. Zaista mali (ali impresivan) detalj koji puno doprinosi realizmu i za ovo Visual Concepta zaslužuje
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k16 2015-10-17 15-58-59-16.jpg
Viđeno:	85 puta
Veličina:	101,8 KB
ID:	53137  
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2015, 15:21   #334
Mihael87
Član
 
Član od: 31.12.2010.
Poruke: 405
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 51 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Da li je neko probao igru online? Kako funkcionise, ima li laga? Na ranijim verzijama je to bio najveci problem, uvek je bilo laga online.
Mihael87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2015, 15:29   #335
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Naravno da ima. Nikad oni to nece da poprave, serveri su im uzas. Prvo moras da imas srece da nadjes protivnika za online mec, onda lag, lag pri sutu, cesto disconect padne a nekad i odigras utakmicu a registurje se kao 0-0 i tvoj poraz. Vidim da i na ps4 Smoove ima taj problem al i meni se to cesto dogadja.

Sva prose*avanja koja su rekli za online su laz. Isto radi kao i pre, nemoj da bacas pare ako planiras da zbog toga kupis.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
Mihael87 (18.10.2015)
Stara 19.10.2015, 23:52   #336
Simwor
Član
 
Član od: 21.8.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Sta moze ovo da bude. Udjem u igricu, krenem da igram mec, i tamo negde oko poluvremena, prvo prestane da prica komentator, i onda posle minut, dva izadje iz igrice ??? Da napomenem od skoro imam Windows 10. I isti problem imam i sa Batmanom najnovijim...
Simwor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2015, 3:20   #337
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Za betmena ne znam al ovo u nba su opste poznati bagovi. Svima se desi da komentatori zabaguju i ne pricaju vise a kresovanje se isto random dogadja, nekad cim udjes a nekad tokom meca. Igra puna bagova tako da se ceka pec. To sto ti ae desava u nba nije do tebe.

Sto se tice tezine, izgleda da sto veca tezina to cpu ima manje sanse da promasi i nekad se desi da u cetvrtini procenat suta im bude preko 70%. Isto kao ranije.

Poslednja ispravka: Sakiboj (20.10.2015 u 11:20)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2015, 11:49   #338
Simwor
Član
 
Član od: 21.8.2010.
Poruke: 81
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Za betmena ne znam al ovo u nba su opste poznati bagovi. Svima se desi da komentatori zabaguju i ne pricaju vise a kresovanje se isto random dogadja, nekad cim udjes a nekad tokom meca. Igra puna bagova tako da se ceka pec. To sto ti ae desava u nba nije do tebe.

Sto se tice tezine, izgleda da sto veca tezina to cpu ima manje sanse da promasi i nekad se desi da u cetvrtini procenat suta im bude preko 70%. Isto kao ranije.
E hvala ti, to mi je bitno, da nije do mene. Ja reko da nije mozda do desetke sto sam instalirao...
Simwor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2015, 0:10   #339
SHMEKER
Član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 202
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 22 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

I kod mene je taj bag sa komentatorima u drugoj cetvrtini muk, sve dok ne pocne treca, nego imam pitanje za ove sto igraju my player kada radim trening i sad naravno u zavisnosti kako sam ga uradio dobijam boost na odredjene ocene da li je to sut za 2 poena sut za 3 itd, posto pise da je taj boost privremen, na sta se odnosi to jel na samo sledecu NBA utakmicu ili samo tu na treningu dok se trenira, a drugo pitanje kako vam igraju zvezde tima u kojem ste, ja sam u Oklahomi i malo je reci da se westbruk i durant raspadaju kao i cela ekipa, oni na kraju uvek ucackaju po 25-30 poena ali uz brdo suteva, odnos pobeda i poraza mi je katastrofa pobedim 1-2 pa izgubim 4-5 i tako stalno, i sto je najgore u 90% slucajeva utakmica se prelomi u drugoj cetvrtini bez obzira protiv koje ekipe igram uvek naprave razliku od nekih 15-20 poena i ne mogu da stignem, nekad me igrica stvarno izludjuje koliko je nerealna
SHMEKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2015, 8:42   #340
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Simwor kaže: Pregled poruke
Sta moze ovo da bude. Udjem u igricu, krenem da igram mec, i tamo negde oko poluvremena, prvo prestane da prica komentator, i onda posle minut, dva izadje iz igrice ??? Da napomenem od skoro imam Windows 10. I isti problem imam i sa Batmanom najnovijim...
I ja imam "desetku", takođe komentatori prestaju sa pričom u jednom trenutku, ali mi se desilo svega 3-4 puta do sada (a i to je mnogo) da mi igra izleti u Windows jedino kada "ulazim" u neki mod, nikada u toku igre. Probaj sa reinstalacijom druge verzije drajvera za grafičku kartu.

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
I kod mene je taj bag sa komentatorima u drugoj cetvrtini muk, sve dok ne pocne treca, nego imam pitanje za ove sto igraju my player kada radim trening i sad naravno u zavisnosti kako sam ga uradio dobijam boost na odredjene ocene da li je to sut za 2 poena sut za 3 itd, posto pise da je taj boost privremen, na sta se odnosi to jel na samo sledecu NBA utakmicu ili samo tu na treningu dok se trenira,
Kada ona "zelena linija treninga" (ne znam kako drugačije da je nazovem) dođe do kraja dobijaš stalni atribut, a trening donosi samo privremene boostove.

Citat:
SHMEKER kaže: Pregled poruke
a drugo pitanje kako vam igraju zvezde tima u kojem ste, ja sam u Oklahomi i malo je reci da se westbruk i durant raspadaju kao i cela ekipa, oni na kraju uvek ucackaju po 25-30 poena ali uz brdo suteva, odnos pobeda i poraza mi je katastrofa pobedim 1-2 pa izgubim 4-5 i tako stalno, i sto je najgore u 90% slucajeva utakmica se prelomi u drugoj cetvrtini bez obzira protiv koje ekipe igram uvek naprave razliku od nekih 15-20 poena i ne mogu da stignem, nekad me igrica stvarno izludjuje koliko je nerealna
Misliš li na MY PLAYER ili na neki drugi mod?? Ako igraš kao MY PLAYER u Oklahomi šta te briga koliko pobeda i poraza, ako ti rejting raste. Mene su kao rukija uvalili u Jutu, a drugu sezonu sam počeo u San Antoniu, izbacivši Bobija iz tima (igram kao centar), a evo posle 30-ak utakmica sam izbacio i Dankana iz prve postave (užasno nerealno, tek sam na 75 rejtingu).
Ako igraš sa Oklahomom nešto drugo, MY LEAGUE ili MY GM, moj ti je savet da ćesto menjaš odbrane kad se utakmica lomi. Naprimer, primetim da mi zadnjih pet šest koševa daju iz reketa, momentalno prelazim na zonsku odbranu. U tim trenucima se CPU tim poprilično "pogubi", držiš tu odbranu jedno 4-5 napada, pa pređeš na "Half court press". Mada, iskreno, nisam video ama baš nikakvu razliku između Full/Half court press/trap odbrana, šta god da izabereš igrači zaigraju čist presing. Pre se znalo kako izgleda "Half court press" (prvi igrač odbrane je oko centra), "half court trap" je značilo da igrači izleću napred kako priđeš centru...dok u 2K16 koju god od tih press/trap odbrana odabereš, oni prave presing po celom terenu.
Ali, uglavnom, mešanje tih odbrana daje rezultate. Mada, meni je i biranje odbrane zeznuta rabota, jer dok pritisnem "strelicu direction key-a", pa onda R2 da pređe na drugu vrstu odbrane, pa dok pogledam gde pomeriti desnu pečurkicu za koju odbranu, moj igrač je nepomičan, dok onaj kojeg bi trebao da čuvam postigne koš, proslavi sa ekipom i klupom za rezerve, ode na pićence i kad se vrati, ja tada uspevam da pokrenem svog igrača...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
SHMEKER (21.10.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com