Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.8.2007, 13:04   #181
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ma pootrovacu ih i onako se ne dobijaju dark poeni... a sa onim selkatom sam probao i on mi kaze... puno srece ortak to meni ne treba... pa nisam hteo da ga smaram...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2007, 16:25   #182
Nihilus
Novi član
 
Član od: 20.8.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

E ovako....predjoh kotor 4 puta (light,dark,musko,zensko) i kotor 2 jedno 6 puta (sve moguce kombinacije)....poslednji put kad sam igrao malo sam se zezao pa sam ubacio modove u kotor 2 (revanov kostim,skin darth vadera itd....) ...ali nemogu da nadjem vise taj sajt...Sad posle godinu dana ocu ponovo da ga igram ali neznam gde da nadjem te modove....sajt je iso sa necim : " pc game mods" ali neznam kako tacno...ako moze neka pomoc,slobodno...nemora onaj sajt vec bilo koji sa modovima za kotor 2...
Nihilus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 0:33   #183
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ako bi neko mogao da mi kaze gde da nadjem na Kashyyku onog vanzemaljca sto menja oblik,kojeg treba da ubijem za guild assasina?
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 12:31   #184
Aegon the Conqueror
Član
 
Član od: 19.5.2007.
Poruke: 41
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
E ovako....predjoh kotor 4 puta (light,dark,musko,zensko) i kotor 2 jedno 6 puta (sve moguce kombinacije)....poslednji put kad sam igrao malo sam se zezao pa sam ubacio modove u kotor 2 (revanov kostim,skin darth vadera itd....) ...ali nemogu da nadjem vise taj sajt...Sad posle godinu dana ocu ponovo da ga igram ali neznam gde da nadjem te modove....sajt je iso sa necim : " pc game mods" ali neznam kako tacno...ako moze neka pomoc,slobodno...nemora onaj sajt vec bilo koji sa modovima za kotor 2...
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.p...&postcount=133

Hope it helps!

Citat:
Ako bi neko mogao da mi kaze gde da nadjem na Kashyyku onog vanzemaljca sto menja oblik,kojeg treba da ubijem za guild assasina?
Mislim da se nalazi u Shadowlands. Ako si već prešao Kashyyyk nećeš moći da se spustiš dole.
Aegon the Conqueror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 16:16   #185
Nihilus
Novi član
 
Član od: 20.8.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Zahvaljujem za info .....evo i ja sam iskopao neke ako moze da pomognu:http://www.lucasforums.com/showthrea...hreadid=143413 ovo pre dodje lista sa linkovima....doduse steta je sto pcgamemods vise neradi....tamo je bilo gomilu modova i skinova za KOTOR a i fantasticnih stvari za Jedi Knight....mada mi je samo vazno da nabavim Revanov robe i masku i Nihilusovu masku ....
Nihilus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 16:25   #186
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Dosao sam u Star Forge(igram kao light side) ... iii jesam ja bivsi Revan i sve to ali kako da ubijem onoliko likova??? konkretno dosao sam u jedan kruzni siroki hodnik i tu mi se stalno stvaraju jedi-ii... to je posle scene kad Malak kaze... posaljite sve trupe na njega da ga uspore... koje taktike da primenjujem??
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 17:37   #187
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Da stalno ides napred, da se probijas kroz njih. Ako cekas da ih sve pobijes, neces nikad proci posto se se ponovo stvaraju u beskonacnost...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 18:20   #188
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Uuuuu kako se nisam setio te genijalne taktike??? Catch me if you can taktika... fensi... ionako mi vise nista ne znaci XP... jel tako da posle 20og level-a nema vise gde?? doduse mogu da skupljam za moje verne saputnike...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2007, 20:39   #189
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Ako bi neko mogao da mi kaze gde da nadjem na Kashyyku onog vanzemaljca sto menja oblik,kojeg treba da ubijem za guild assasina?
Kao sto rece Aegon u Shadowlands-u je, malo dalje od kolibe Jolee Bindo-a.

Citat:
Aegon the Conqueror kaže: Pregled poruke
Mislim da se nalazi u Shadowlands. Ako si već prešao Kashyyyk nećeš moći da se spustiš dole.
Ja sam mogao.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pelagijska Argosija na korisnoj poruci:
Irondacha (21.8.2007)
Stara 21.8.2007, 21:45   #190
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Evo presao sam... jedina mana igre je to sto ne mozes da nastavis da se vozis sa posadom i brodom dalje kad predjes igru... bas me zanima za koliko bi mogao da prodam hrpu stvari (na Yavin-u) koje sam skupio tokom igre... bio bi najmocniji Dzedaj i najbogatiji lik u galaksiji... i sad bi hteo da se oprobam protiv onog Rancora sa Telos-a...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 20:54   #191
Nihilus
Novi član
 
Član od: 20.8.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ha ha ha ha!!!! zavrsio sam dantooine i vec sam totalno dark side...napravio sam neki pokolj na dantoinu izmedju porodica tako da tu dobijem dark side i onda posle dajem izvestaj svakom masteru i takodje dobijem dark side...nego posto to nikad nisam ranije radio a ovo mi je peti put da igram prvi kotor,dali neko zna mogu li da prebacim na dark side nekoga sem bastile?? to je slatka stvar u TSL ali neznam dali je i ovde moguca posto su oni svi zasad u nebu a ja na raznju ...
Nihilus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2007, 18:55   #192
wraith
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 89
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
<Rio_da> kaže: Pregled poruke
Dosao sam u Star Forge(igram kao light side) ... iii jesam ja bivsi Revan i sve to ali kako da ubijem onoliko likova??? konkretno dosao sam u jedan kruzni siroki hodnik i tu mi se stalno stvaraju jedi-ii... to je posle scene kad Malak kaze... posaljite sve trupe na njega da ga uspore... koje taktike da primenjujem??
Taj nivo predjoh tako sto maksimalno koristih force wave. Tada nije toliki problem da ga predjes.
wraith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2007, 13:10   #193
Aegon the Conqueror
Član
 
Član od: 19.5.2007.
Poruke: 41
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
Kao sto rece Aegon u Shadowlands-u je, malo dalje od kolibe Jolee Bindo-a.



Ja sam mogao.
Aha, ja sam pomogao zlom bratu da ubije oca, posle nisam mogao da pristupim liftu.

Što se tiče Star Forgea, oni likovi prestanu da nadolaze posle nekog vremena.

Meni su glavni lik i Bastilla kolapsirali kod turreta usled moje nepažnje pa sam morao da se oslonim na Canderousa. Puno droga + mač = profit
Aegon the Conqueror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 20:05   #194
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Dali neko moze da mi objasni kako se igraju pazak karte.
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 20:25   #195
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Od svih karata koje posedujes uzimas (cini mi se) 4, sto predstavlja deck i te 4 karte mozes da iskoristis u toku 3 partije, ne mozes da dodajes-menjas.
Poenta je da ti ukupan skor karata bude blizu ili jednak 21, sve preko toga je tropa (kao u ajncu).

Karte mogu biti sa + znakom (dodaju ukupnom skoru naznacenu vrednost), - (oduzimaju naz. vrednost), kobinovane +- i sl....
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 20:36   #196
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
LukaCcc kaže: Pregled poruke
Dali neko moze da mi objasni kako se igraju pazak karte.
Pazak je u suštini veoma jednostavna igra i ako bi ga upoređivao sa "ovozemaljskim igrama" najsličniji je "Black Jack-u". Igra se na taj način što ti i tvoj protivnik obojica (ili eventulano oboje) pokušavate da stignete do broja 21 (ako se ne varam to je ciljni broj) ili da u slučaju da nemate karte za tako nešto jednostavno pokušate da se što je moguće više približite tom broju. Karte se postavljaju naizmenično tj. svaki igrač u toku svog "turnusa" mora ili da postavi kartu ili objavi da želi da stopira rundu, nakon čega igrač koji je objavio da želi da stane nema prava da dodaje više karte na svoj talon a protivnik može da ih dodaje sve do trenutka kada je ili i zadovoljan postignutom "blizinom" ciljnom broju ili premaši 21. U slučaju da bilo koji od igrača premaši broj 21 poen ide protivniku a u slučaju da neko od igrača dostigne tačno broj 21 a protivnik ne uspe da takođe dobije broj 21 postavljanjem svoje karte u datoj rundi (ova situacija se smatra nerešenom rundom) igrač koji je uspeo da dostigne tačno broj 21 dobija poen. Igra se na tri dobijena poena nakon čega pobednik partije dobija novac koji je uložen na početku.

Veoma bitna stavka za samu igru je set karata sa kojima igrač ulazi u meč. Pre početka partije igrač ima prava da odabere određeni broj karata sa kojima ulazi u meč (mislim da ih ima 5 ali nemoj me držati za reč jer sam odavno igrao KOTOR II) među kojima mogu biti karte koje umanjuju ukupan skor postignut već postavljenim kartama na talon ili ga uvećavaju. Te karte ćeš lako prepoznati jer sadrže na sebi plus odnosno minus ispred broja. Takođe, pored ovih karata postoje i druge specijalne karte od kojih svaka ima svoje dobre i loše strane. Zbog toga je važno da stalno obilaziš barove na planetama jer iskusniji (i teži) protivnici u Pazaku nude mogućnost kupovine veoma, veoma korisnih karata. S druge strane, mene lično Pazak nije nešto preterano interesovao osim kada je njegovo igranje bilo apsolutno neophodno za završavanje određenih misija.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
LukaCcc (1.9.2007)
Stara 1.9.2007, 21:50   #197
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Aegon the Conqueror kaže: Pregled poruke
Aha, ja sam pomogao zlom bratu da ubije oca, posle nisam mogao da pristupim liftu.

Što se tiče Star Forgea, oni likovi prestanu da nadolaze posle nekog vremena.

Meni su glavni lik i Bastilla kolapsirali kod turreta usled moje nepažnje pa sam morao da se oslonim na Canderousa. Puno droga + mač = profit
Eeee brate ja sam light side i isao sam sa juhani i joli-om matorim smaracem... i eventualno mi se istrosi force i onda mozes da ga je8es....
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2007, 23:22   #198
LukaCcc
Član
 
Član od: 27.8.2007.
Poruke: 35
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
beagle kaže: Pregled poruke
Mozda je ovo vec i neko pitao, al me bash mrzi da prelistavam stotine postova...

Da li iko zna da li ce izaci KotOR 3?

To niko nezna ali se nadam da ce izaci!
LukaCcc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LukaCcc na korisnoj poruci:
STIMPI (2.9.2007)
Stara 1.9.2007, 23:39   #199
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

HELP!!
Ponovo imam problema sa optimizaciom KOTOR-1. Gotivim ovu franžisu i prešao sam i prvi i drugi deo više puta! Nedavno sam ponovo počeo da igram prvi deo, i sva grafička podešavanja sam setovao na najjače (rezolucia, AA, AF...-konfiguracia je: Celeron 1700, 2x512 DDR 400 Kingstone, GF 7600GS Gygabite) sve je radilo bez problema dok nisam došao na Mannan! Tamo kad uđem u Sith bazu počne MAKSIMALNO da koči i FPS je valjda oko 1-2!!! Ništa ne pomaže, ni normalizacia grafike, ono prepravljene .ini file-a, učitavanje nove pozicije, ništa.... Patch je 1.03!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2007, 3:58   #200
Cain
Član
 
Član od: 7.7.2007.
Lokacija: Kraljevo
Poruke: 84
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Cain
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Preso sam oba dela i extremno me je iznervirala malo prica na drugom koja ima veze sa prvim,kao fol kada govore od Darth Revanu pricaju SHE.Ostatak je dobar al postane ceo engine malo monoton ako igrate oba dela zaredom.
Cain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com