Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.12.2013, 20:03   #17441
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
auu omg, sto ti lupas gluposti... da li je oklop probijen ili ne zavisi od toga gde si ga gadjao, pa se racuna "armor value - penetration value". Efektivni armor value zavisi od ugla pod kojim je tenk postavljen u odnosu na granatu u trenutku pogotka... Ako je effective armor value > armor penetration value onda tenk nije probijen. Takodje proveri na wiki-ju armor penetration values topova... http://wiki.worldoftanks.com/Tank_Destroyers pa vidi da li sam lupio nesto.

Nije problem da ti iskazes svoje misljenje i da kazes kako TD-ove ne treba nerfovati. Problem je sto si najgora moguca svadjalica. Ja nigde nisam rekao "izbrisite TD-ove iz igre, jer mogu da mi one-shotuju medium tenk...".
/ignore
Koje si ti delegat, pa nisam ja reko da ih treba nerfovati niti kukam ovde kako od njih ne moze da se igra. Ja mogu da igram a poginem u prvoj minuti ili u zadnjoj ili prezivim nije bitno, gledam da uradim i da ih ostetim sto vise mogu i idem dalje. A kako imam u garazi mnogo tenkova tako da mi nije problem da grindam sve tenkove sa svih grana ali jednostavno ono sto me je zanimalo to i grindam jer zelim da imam u garazi a ono sto me nije zanimalo sam zaobisao i te tenkove niti kudim niti ih dizem u nebesa kako su op.

U igri imas 30 tier x tenkova a ja ima u garazi mesta za 41 tenkova. U to racunam da cemo sada 25-tog da dobijemo jedan premium tenkic koji cu da prodam i u ponedeljak japance i tu cu isto da dobijem slot... tako da mogu da grindam sve ali jednostavno me sve ne zanima.

A to sto si ti ogranicen sa slotovima i ne zelis da zarad svog uzitak da ulozis malo para da bi tebi bilo lakse i bolje ok tvoj izbor ali ne moj da se ovde prosipas pricom kako neke tenkove treba nerfovati samo zato sto ih ti ne volis i ne umes da igras sa njima.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:04   #17442
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Efektivni armor value zavisi od ugla pod kojim je tenk postavljen u odnosu na granatu u trenutku pogotka...
A gde je ugao nagiba samog oklopa?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:21   #17443
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bravo wg. Bonus ovog vikenda se ne racuna za misiju za IS-6
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:25   #17444
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

taj ugao pod kojim je armor tenka postavljen u odnosu na granatu u trenutku pogotka zavisi i od toga kako je sam armor angled i od toga kako je top koji gadja angled (pa pomocu obe komponente dobijes konacnu vrednost).

Npr. ako imas armor koji je pod uglom od 90 stepeni u odnosu na top, armor value = effective armor value. Ako je top pod uglom od 45 stepeni u odnosu na taj armor (koji je pod pravim uglom u odnosu na samo tlo) to je isto kao i da je top pod pravim uglom u odnosu na tenk, a da je oklop pod uglom od 45 stepeni u odnosu na tlo.

Ima fora da se izracuna efektivni udarni ugao projektila kad je i top pod uglom od X stepeni u odnosu na sam tenk, a i armor iskosen za odredjen stepen u odnosu na tlo. To je lagan slucaj, zeznut slucaj je kad imas krivu (sloped armor).

Jedino sto ne razumem jeste kako spaced armor funkcionise, ali to je samo za HE.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:31   #17445
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Bravo wg. Bonus ovog vikenda se ne racuna za misiju za IS-6
Racuna se samo ne ukupan nego jedan deo, obrati paznju malo bolje.

Ako meni ne verujes a ti lepo uzmi granu koju grindas zapisi trenutno stanje exp-a pa odigraj partiju pa ponovo zapisi pa oduzmi pa ces videti da se dobar deo exp-a ipak racuna.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:35   #17446
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Dragan.P kaže: Pregled poruke
A uzmi samo britance, sada ces da kazes a fv 215b 183 nije normalan tenk ali jesi se zapitao koja je muka igrati sa valntine, alecto, at2, at8 at7 je uzivanje at15 nit smrdi nit mirise, kornjaca tu i tamo spora kao i svi predhodni ali je vadi jedino to sto ima gun ali dzaba gun i dzaba 2000 hp-a kada najobicniji tigar 1 moze da te busi ako zna gde treba da gadja.
.
Tigar 1 je meni najbolji tier 7 tenk. Ima najbolji top sto se probijanja tice i preciznosti sto znaci da busi svaku devetku ako gadjas gde treba tako da je tu poredjenje neumesno... da si rekao da IS busi pa ajde tu je samo 175 pen. Da tigar skida 300 po udarcu bio bi bez premca najbolja sedmica.
Ovako mrtva trka sa T29 po meni !!! Ja sam se bas lepo igrao sa tigricem i on mi ostaje u garazi.. IS je odavno prodat.

A joj sta vi studirate tu oko oklopa i granata. Pa jel vi proizvodite vojnu opremu ili igrate igricu. Svaki tenk ima week spotove tu gadjas pa ako ne probijes nisi probio.
Ko da je sad vazno zasto granata na tigru 2 onaj TD nemacki iz 9 najnoviju liniju po onoj slabasnoj kupoli skida 240-260 a prosecan dmg 320 a sa druge strane is8 zna da skine i 340 .
Igrate ljudi pa kolko napravite stete napravili ste sta sad tu studirate kako igra funkcionise i kako matematika obavlja posao u samoj igri i odredjuej stetu i jacinu okopa.
Hocete da cekate da se protivnik namesti "idealno" pa da onda opalite kako bi steta bila najvec moguca sa tom granatom ??
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:42   #17447
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Tigar 1 je meni najbolji tier 7 tenk. Ima najbolji top sto se probijanja tice i preciznosti sto znaci da busi svaku devetku ako gadjas gde treba tako da je tu poredjenje neumesno... da si rekao da IS busi pa ajde tu je samo 175 pen. Da tigar skida 300 po udarcu bio bi bez premca najbolja sedmica.
Ovako mrtva trka sa T29 po meni !!! Ja sam se bas lepo igrao sa tigricem i on mi ostaje u garazi.. IS je odavno prodat.
zaboravio si na glavnu prednos IS-a, MM u kom je 80% top tier... i 15% na sredini liste,i ostalo na kraju... ali nikad zadnji
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:50   #17448
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@vitko,
ma ne, to za kako oklop radi sam citao nedavno, a i imali smo na faksu iz fizike neku problematiku koja moze da se prilagodi ovome

inace, posto sam ja vec ranije imao negde oko 12k borbi, ne secam se sa koliko sam tacno prodao acc, sad mi je interesantno da igram ponovo xD sa MS-1 sam dobio 3 Top Gun-a (negde oko 25 borbi sa MS-1). Cuvam statistiku iznad 50% lol, ali mislim da ukupno nemam vise od 100 borbi, tako da je to jos vrlo mali uzorak. Ako posle 1000 borbi budem iznad 55%, to znaci da sam dobar

Uzimam IS-6 ili 112 + onaj nemacki tier7 TD.

e da, sta bi to sa IS-3, neko ovde rece nesto kao da je popio nerf.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:53   #17449
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
Tigar 1 je meni najbolji tier 7 tenk. Ima najbolji top sto se probijanja tice i preciznosti sto znaci da busi svaku devetku ako gadjas gde treba tako da je tu poredjenje neumesno... da si rekao da IS busi pa ajde tu je samo 175 pen. Da tigar skida 300 po udarcu bio bi bez premca najbolja sedmica.
Ovako mrtva trka sa T29 po meni !!! Ja sam se bas lepo igrao sa tigricem i on mi ostaje u garazi.. IS je odavno prodat.
To za tigra sam naveo samo kao primer jer sam ja igrao sa njime i iz licnog iskustva znam da sam busio kornjacu na mestima gde su joj slabe tacke. A inace tigar u pocetku dok ga nisam doveo na zavidno stanje je bilo povuci potegni i kada sam skapirao da te svi redom buse da nije kao sto je nekada bio... ali kada sam te mane prevazisao i poceo da koristim tenk onako kako treba da se ne izlazem previse sam se naigrao sa njime i pravo da ti kazem i ja sam uzivao sa njime ali kako nemam obicaj da zadzavam nepotrebne tenkove osim one bas koji mi legnu na merak kao sto je to sada ISU-152 onda ih odmah prodajem. Inace na ISU nema nedelju dana ili tako ensto kako sam nabacio BL-10 i vec imam 130k exp-a a da ni sam ne znam kada sam toliko skupio.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 20:53   #17450
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Svakih mesec dva ovde se zapocinje neka dubioza sta treba i ne treba. Svi se lepo pokoljemo, izvredjamo igru, sve nam ne odgovara i onda opet igramo po ceo dan. Majke mi svi smo za proucavanje.

Nerf artyija: jedino sto mi je drago da ih vise nema po 5+ komada u svakom timu, to je bilo totalno suludo. Razlog zasto igrati arty - da naucis bolje da se krijes od nje. Koliko je meni (stara arty) kvarila igru ? Veoma malo (budite iskreni). Vise su mi smetali nenapaseni idioti. Njih nazalost ne mozemo da nerfujemo.

Nerf TD-a: Isto kao arty. Ako do sad nisi skontao kako da izbegnes metak u celo jbg stisni d*pe pa odluci. Ili ukljuci mozak ili menjaj igru.

Pre neko nece izleti na mene amx 13/90 (ja sam u AT15), uz malo srece (jedan na jedan, bez pomoci, gradska mapa, malo smo se trljali o zidove) ja ga otresem (bio je u full HP), on je meni skunuo 2 pogotka. Zakljucak: AT15 treba nerfovati ??? NE... Amx treba buff??? NE... Samo treba stoka da nauci da igra i koristi taj AMX koji je extra tenk.

Juce tier 10 borba, po 3 arty-ja u svakom timu. Mediumi odose na jednu starnu i ukopali se (kasnije i svi izginuli od arty???). Sa druge strane mape radi arty i TD-ovi. Nas IS7 i T57 ginu u trecoj minuti. Na pola partije gubimo kao majmuni. JG E100 meni kuca (a ja sam u T28P) da idem napred da skautujem a one ce da me stiti. Znaci dobijamo partiju JEDVA, na kraju pogledam skor: ja sa tier 8 td sam napravio 3x (tri puta) veci dmg nego onaj (cuveni) JG E100. Lik je uspesno opalio JEDNOM.

Nerf??? Pa onda najbolje da promene naziv igre u World Of Vanilla. Kao onaj vic sa Lalom i pola viagre... Necu ja da *ebem, ja bih da pod*ebavam.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Serbandsteel (20.12.2013)
Stara 20.12.2013, 20:55   #17451
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ja kreativnost gledam u igracima ne u vrsti tenkova, da postoji samo jedna vrsta tenka svaka partija bi bila razlicita jer upotreba tenka zavisi od igraca. O nekakvoj ozbiljnoj taktici u ovoj igri nema ni reci. Mape su isuvise male da bi se tu razvijala nekakva taktika a njihov dizajn (dizajn mapa) je takav da omoguci sto lakse gadjanje spotovanog neprijatelja. Gotovo je nemoguce da naletis na protivnika i da krenes u dog fight sa njime a da te ne sabiju i s leva i s desna i s guza a o nekakvom flankovanju neprijateljskog polozaja dok se sukobljava sa glavnicom tvojih saboraca i da ne govorimo.
Poenta onoga sto sam ja hteo reci je da ubaci priblizno isti broj razlicitih tenkova i sa jedne i sa druge strane da ne bi dosli u situaciju kao s onom kineskom mapom gde SVI teksasi i TD-ovi odu na prokleti most i tamo cuce celu partiju ili ga predju i izginu a medovi i LT odu na drugu stranu. U vecini slucajeva pobedjuje ona strana koja ode "okolo" sa vise tenkova.

Kreativnost jeste u igrici ali u tenkovima koji cine igricu zato se slucajno igra i zove WoT i bas zato je bitna vrsta tenkova.Artiljeriju neces igrati kao teskasa,srednjeg ili TD ali da ti ne objasnjavam to ako to nisi skapiro mozda uzalud trosim reci.Reci da nema taktike na mapama ocigledno ili si odigrao 2-10 partija pa si mogao tako nesto reci,odigraj jos jedno 1000 pa pogledaj neku partiju WG golden league da vidis kako se grade pozicije i kako se igra na taktiku,i sve ovo o dizajnu mape dalje sto si pricao nema po meni nekog velikog smisla.
Ovaj primer mape sa postavkom koju si okvirno naveo je bas ono sto bi i ja naveo,e sad zamisli kako ce se menjati njihov stil igre ako ima artiljerije koliko su onda ludi da kampuju.To je ono sto ti pokusavam objasniti mapu ces koristiti od vrste tenkova koju dobijes i kolicine i tako gledano svaka pozicjija moze biti i ubitacna za protivnike ili pogubna za tebe.Naravno ako si neko ko ima 300 partija pa ide da kampuje i ne pomera se sa jednog mesta a imas 3 artiljerije,onda nije problem u taktici i mapi vec je u tebi ili igracu koji tako igra.I ovo sve ne vazi vecinom za random.Tu mozes kao sto si i sam svedok da radis sta oces.Ko oce da ide malo ozbiljnije ide clan wars,ili sad ovo novo sa rejtingom 7v7.

Nisam video da je ovaj PlazmaKeksWoT napisao ovo,ne bi imao sta da dodam na to.
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 21:04   #17452
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa tigra je lakse igrati sa stock topom koji probija 132 a skida 220 nego stock IS sa onim prackama dok ne nabacis gusenice i kupolu za onaj top sa KV-IS... posle stavis onaj zadnji i to je to.
Tu kod tigra ima jedna zackoljica. On je mekan ali busi redom. Npr neki dan sam se ovde iscudjavao kako upravo sa topom koji ima 132 pen busi T29 sa prednje donje strane a sa IS nisam mogao dok nisam naciljao skroz donju plocu. JEdnostavno IS ima jak ali neprecizan top + kod obaracuna statistike je varka. Tigar i IS naprave za isto vreme gotovo isti DMG ali tigar ima vise energije pa u statistici ispada manji odnos stete i dmg. Ne moze to bas ravnopravno da se uporedi bas zbog razlicitog helta tenkova.
Evo kako sam ja odigrao sa njima po statistici....
Tigra sam igrao od pocetka ovog meseca sa osvojenim premiumom.. pa sam zato dosta brze stigao do naslednika nego sa IS-om
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard01.jpg
Viđeno:	17 puta
Veličina:	83,7 KB
ID:	47910   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard02.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	84,9 KB
ID:	47911  
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 21:08   #17453
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
zaboravio si na glavnu prednos IS-a, MM u kom je 80% top tier... i 15% na sredini liste,i ostalo na kraju... ali nikad zadnji
I onda je mrmot zavio čokoladu u foliju! Opet teorije zavere... po milionii put MM ne uzima u obzir konkretan model tenka, apsolutno je nebitno da li si u Tigru ili IS-u.

@Vitko
IS može ponešto i da dinga, Tigar je kutija na gusenicama, jedan od retkih heavy tenkova koje nije potrebno nišaniti, samo uperiš cev i probiješ.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 21:15   #17454
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Evo moje:


Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 21:25   #17455
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

dakle e-100 da ili ne?
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 21:30   #17456
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

ne zelim da produbljujem raspravu, al mozda to ipak uradim
sad kad pomenuste Tigra1, palo mi je na pamet kako mi je bilo dok sam vozio TigraP. Frontal armor je bio neverovatan, jedino sto su mogli da probiju je bilo ono mesto na vrhu kupole (hatchet). Sad nisam stigao do tier7, ali cini mi se da ce sad mnogo cesce da ga buse, premium ammo (a i verovatno su ljudi naucili do sad gde se sta gadja, ali to je sasvim drugi faktor).

u celoj ovoj prici ja sam protiv OP tenkovi, bili oni SPG, TD ili normalni. Ja cu da koristim premium ammo, jer cu imati i premium i tier8 za grindanje kredita. I sad cu ja da budem OP u odnosu na onoga ko nece da koristi premium ammo i meni se to NE SVIDJA, a opet ne zelim ni da izbegavam premium ammo i da izigravam "postenjacinu", jer necu da moj tenk buse premium granatama, a da ja ne mogu da uzvratim istom merom.

Ne tvrdim da ljudi koriste premium ammo non stop, ali ce naici na TigraP u nekom tier6 tenku, nece moci da probiju i onda "ajde da puknem credits" i onda TigruP oklop nije vise tako mocan...

http://www.youtube.com/watch?v=UwGiwkPqmbw video o matchmakingu.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 22:08   #17457
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Serbandsteel kaže: Pregled poruke
Kreativnost jeste u igrici ali u tenkovima koji cine igricu zato se slucajno igra i zove WoT i bas zato je bitna vrsta tenkova.Artiljeriju neces igrati kao teskasa,srednjeg ili TD ali da ti ne objasnjavam to ako to nisi skapiro mozda uzalud trosim reci.
Errrr... O cemu ti to? Izbaci ljudski faktor iz igre i pusti da je igra 29 botova + covek koliko god tenkova da igra ima prilicno brzo bi postala dosadna. Izazov nije u tenku vec u ljudskom protivniku nebitno sta on vozi (barem meni). Sam pristup protivniku vec zavisi od toga sta on vozi. Nisam govorio o tome da hevija igras ko artiljeriju da arty igras ko skauta a da se sa skautom napucavas po coskovima...

Citat:
Serbandsteel kaže: Pregled poruke
Reci da nema taktike na mapama ocigledno ili si odigrao 2-10 partija pa si mogao tako nesto reci,odigraj jos jedno 1000 pa pogledaj neku partiju WG golden league da vidis kako se grade pozicije i kako se igra na taktiku,i sve ovo o dizajnu mape dalje sto si pricao nema po meni nekog velikog smisla.
Odigrao sam nekih 15k u beti i sada jos 19k tako da ono. Dovoljno sam dugo prisutan da vidim na koji nacin su menjali mape. Trend je da su mape otvorene, da postoje mesta odakle se lako moze gadjati protivnik i da postaju sto ravnije. Postaju ravnije da bi manje "sposobni" igraci mogli da pogode nekoga.

Citat:
Serbandsteel kaže: Pregled poruke
Ovaj primer mape sa postavkom koju si okvirno naveo je bas ono sto bi i ja naveo,e sad zamisli kako ce se menjati njihov stil igre ako ima artiljerije koliko su onda ludi da kampuju.To je ono sto ti pokusavam objasniti mapu ces koristiti od vrste tenkova koju dobijes i kolicine i tako gledano svaka pozicjija moze biti i ubitacna za protivnike ili pogubna za tebe.Naravno ako si neko ko ima 300 partija pa ide da kampuje i ne pomera se sa jednog mesta a imas 3 artiljerije,onda nije problem u taktici i mapi vec je u tebi ili igracu koji tako igra.
Stvar je u tome sto se stil igre nece menjati uopste. Koliko god artija da ubacis (u razumnoj meri) svi ce ici tamo gde bi isli i da ima i da nema artija.

Da se razumemo ovo o cemu ja pricam odnosi se iskljucivo na random bitke, ne na TC/CW/i ostalo sto nije random. Moj prvobitni predlog se i odnosio na random a ne na ostale vidove organizovane borbe, tu bi bilo kakva ogranicenja, ocigledno, bila suvisna.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 22:10   #17458
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
I onda je mrmot zavio čokoladu u foliju! Opet teorije zavere... po milionii put MM ne uzima u obzir konkretan model tenka, apsolutno je nebitno da li si u Tigru ili IS-u.
.
mozda,al ae da kazemo da me us*alo 80% da sam top tier
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 22:28   #17459
Serbandsteel
Član
 
Član od: 11.2.2013.
Poruke: 72
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Errrr... O cemu ti to? Izbaci ljudski faktor iz igre i pusti da je igra 29 botova + covek koliko god tenkova da igra ima prilicno brzo bi postala dosadna. Izazov nije u tenku vec u ljudskom protivniku nebitno sta on vozi (barem meni). Sam pristup protivniku vec zavisi od toga sta on vozi. Nisam govorio o tome da hevija igras ko artiljeriju da arty igras ko skauta a da se sa skautom napucavas po coskovima...


Odigrao sam nekih 15k u beti i sada jos 19k tako da ono. Dovoljno sam dugo prisutan da vidim na koji nacin su menjali mape. Trend je da su mape otvorene, da postoje mesta odakle se lako moze gadjati protivnik i da postaju sto ravnije. Postaju ravnije da bi manje "sposobni" igraci mogli da pogode nekoga.


Stvar je u tome sto se stil igre nece menjati uopste. Koliko god artija da ubacis (u razumnoj meri) svi ce ici tamo gde bi isli i da ima i da nema artija.

Da se razumemo ovo o cemu ja pricam odnosi se iskljucivo na random bitke, ne na TC/CW/i ostalo sto nije random. Moj prvobitni predlog se i odnosio na random a ne na ostale vidove organizovane borbe, tu bi bilo kakva ogranicenja, ocigledno, bila suvisna.
Ide u raspravu koja nema poentu,jer od mene trazis da ti objasnjavam krajnosti koje ti potenciras,a da ti ponavljam ono sto sam rekao nema poentu jer ti to gledas iz druge prizme,ali u svakom slucaju lepo je cuti i drugo misljenje .
Serbandsteel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2013, 22:48   #17460
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja smatram da je nosilac razlicitosti svake partije sam igrac(i) dok ti s druge strane mislis da je to vrsta tenka.
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com