Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Tableti i e-readeri

Tableti i e-readeri Tablet računari i e-readeri

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.1.2013, 20:52   #1
zoki358
Član
 
Član od: 21.10.2011.
Poruke: 146
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Tablet MID 7 nema zvuk

Kupio sam polovan Tablet MID 7 bez punjaca. Kada sam ga dobio imao sam 15 minuta bateriju i radio je zvuk na njemu. Stavio sam punjac od nokie neki 5.7V 800mha i onda je pisalo stalno charging charged scharging charged i kao napunilo bateriju ali tako iz konstantnih prekida.
Za ovaj tablet mislim da ide 9V 1.5A punjac, dok ovaj prosli vlasnik tvrdi da ga punio isto od nokie na 5V.
E sad kad je na punjacu a ukljucen tablet onda cujem da nesto zuji, rekao bih da su zvucnici u pitanju i treperi ekran verovatno zato sto je slaba struja na punjacu. A kad je iskljucen tablet a puni se nema nista da zuji.
Zvucnici su pre toga radili pre nego sto sam stavio punjac ali sada vise ne rade.
A kad ubacim slusalice na slusalice ima zvuk. Jel to znaci da mi crkli zvucnici na tablet ili postoji softversko resenje?

Da dodam da sada nakon 1h punjena na ovom slabom punjacu dok je bio ugasen tablet, ukljucio sam ga i imao sam zvuk, pustio sam pesmu ali to je trajalo samo oko 2 minuta, nakon toga poceo kao da se gubi kontakt sa zvukom i prestalo je da radi. Ja ubacio posle slusalice i ono ima na njih a na njega nikako. Posle opet tako kad se kao napuni malo vise baterija i ukljucim tablet onda imam zvuk 2 minuta na njegove zvucnike.
Ubrzo mi se i baterija spustila na nekih 20%. Da li je moguce da zbog prazne baterije nema zvuk na zvucnike?
Ostavio sam ga da se duze puni ugasen i sad kad se puni svetli crveno dioda ali nakon sat ipo vremena dioda vise ne svetli. Crveno kad svetli znaci da se puni a kad je skroz puno trebalo bi zeleno da svetli. A ovo sto se skroz iskljuci verovatno znaci da prekine vise da ga puni.

Poslednja ispravka: zoki358 (17.1.2013 u 4:58)
zoki358 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Napajanja Garson Osnovne komponente 3982 4.2.2023 17:19
tablet za beleške Danilo023 ŠDK - Tableti i e-readeri 10 21.8.2012 22:28
tablet kupovina acakobac ŠDK - Tableti i e-readeri 8 18.7.2012 23:48
Nemam zvuk posle seljenja kompjutera? Borko Motorko Kvarovi 6 9.11.2010 19:54
Graphic Tablet (digitizing tablet, graphics pad, drawing tablet) Alx_WStrooleh Foto i audio/video 8 2.9.2010 23:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com