Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.11.2012, 9:31   #10141
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.358
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke

Kako ovo da nabacim?

Kupuje se perma za gold, ili 7-dnevno i 30-dnevno za kredite isto kao i kamuflaža.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 11:07   #10142
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Kv1s nije OP jer je busan ko da je od dasaka napravljen.To sto si igrao pametno i stekao se ili su neprijatelji bili debili koji su pucali na druge tenkove umesto na tebe nije razlog da kazes da je OP.


I dalje vise volim t150 nego kv1s.
gently morao sam ici na tvoj profil da vidim ima li to sto tvrdis neko pokrice jer mi je odmah upala u oci izjava tvoja ''igrao pametno i stekao se ili su neprijatelji bili debili...'', kako volim kada neko lupa gluposti, pa ne govorim ja ovo samo za ovu partiju, da sam imao jednu dobru partiju pa kao ja sam kralj, i da, znam, nemam puno odigranih partija sa njim ali do sada sto sam igrao tenk je mama u 6. nivou.
Kako sam video da imas (ili si imao pa prodao) i kv1s mogao si primetiti kod tenka da to nije snipe tenk, da mozes da se stekas sa njim, da snajpujes, nego da moras ici u blisku borbu jer je top neprecizan i sam tenk kao vecina rusa nema dobru vidljivost pa uglavnom na otvorenom najebes kao niko jer ni ne vidis ko te poliva.

I uzeo sam bas da vidim tvoj ucinak sa njim:
kv1s- 297-281 prosecan damage= 670

moje:
kv1s- 24-63 prosecan damage= 1581 (smanjice se ovo malo sigurno sa vecim brojem partija, eto ti neka uteha) ali cu opet imati vise od 1000 po partiji mogu odmah pare da stavim.

I onda uzeh tvoj ucinak sa t-150 koji kazes da je bolji:

297-281 prosecan damage po partiji= 597

opet da ti stavim:

Genoveva kv1s prosecan damage po partiji= 1581

I onda sta sada ja mogu da kazem?
Nemoj se ljutiti, nisam mislio nista lose, ali ljudi ako nesto tvrdite daj malo imajte pokrica za tvrdnje, i najjace sta odmah pokusavate da spustite necije dobre partije sa tim ''stekao se, ili su neprijatelji bili debili'', MOZDA NEKO I ZNA DA IGRA OVU IGRU A?
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Genoveva na korisnoj poruci:
miloshbg (19.11.2012)
Stara 19.11.2012, 14:08   #10143
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

gently nije loš igrač, njegov skor sa kv-1s je nadprosečan, on je bolji od 2/3 ljudi koji igraju wot, jedini problem je što ti porediš njegov rez. sa svojim iako si ti bolji od 98% ljudi koji igraju wot...
- rez. koji je ostvario gently mu daje za pravo da da procenu datog tenka koja će se odnositi na igračko iskustvo većine igrača, ne na tebe i par procenata izuzetnih talenata za ovu igru...
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 14:14   #10144
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ovako, ne zelim da ulazim u raspravku da li je neko dobar igrac ili ne, niti zelim da umanjujem necije partije (stavise, smatram da Genoveva ima prilicno dobru statistiku) medjutim ne bih se slozio sa tvrdnjom da je KV-1s OP tenk. Cak smatram da je to ''OP" nevidjena glupost koja nastaje kada veliki broj igraca ne zna koju taktiku da upotrebi protiv nekog tenka. To su oni low skill noobovi koji i dalje ne znaju da gadjaju slabe tacke na tenku a takvih je WoT forum prepun. Da se ja pitam takve bi trebalo momentalno ukloniti iz igre. Sad ovo ne znaci da su svi tenkovi savrseno balansirani, medjutim upotrebom prave taktike i povremenim ukljucivanjem mozga moze se savladati bilo koji neprijatelj.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 15:04   #10145
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Barni kaže: Pregled poruke
gently nije loš igrač, njegov skor sa kv-1s je nadprosečan, on je bolji od 2/3 ljudi koji igraju wot, jedini problem je što ti porediš njegov rez. sa svojim iako si ti bolji od 98% ljudi koji igraju wot...
- rez. koji je ostvario gently mu daje za pravo da da procenu datog tenka koja će se odnositi na igračko iskustvo većine igrača, ne na tebe i par procenata izuzetnih talenata za ovu igru...
Barni nisam ja ni rekao da je gently los igrac, samo kazem nije mi se svidelo to ''stekas se, noobovi igrali protiv tebe'', pa sam uzeo da vidim sta on igra sa t-150 koji je bolji i videh da ima i kv1s, pa bas uporedih, ja sam vam ostavio samo jednu moju partiju sa njim, a svaku dosta dobro odigram, ja sa njim gubim samo kada me ostave samog na 3-4 tenka ili upadnem sa dosta njih 8-9 nivoa pa em sto tenk nema oklop em top nema bas penetraciju za vise nivoe (sem naravno kada ih uhvatis sa boka ili zadnjeg dela).
Meni ni jedan tenk koji sam vozio nije lose pao, valjda znam da igram sa svakim, pa bi verovatno igrao dobro i sa t-150, ali kazem ti da sa kv1s kada sam u svom nivou osecam se nadmocno, sila velika ponavljam nemam nista lose da kazem za gently-a zato i napisah da se ne naljuti kojim slucajem, meni je samo zasmetao komentar ''stekanje, noobovi protiv tebe''.
Da li sam ja ikada rekao ista za vas sto ostavljate sa kv1 10 ubistava a npr. tenkovi ubijeni sa druge strane sve na oneshot, i da li postavljam pitanje da li su bili noobovi ili ne, pa naravno da ces tesko ubiti 10 pro igraca, sam rezultat od 10 ubijenih trazi respect pa kakvi god bili, uradite svi vi tako nesto i postujte, nemojte traziti uvek neku dlaku u jajetu.
I imam pravo da kazem da je OP jer svaka partija gde imas kv1s u svom nivou na jednoj i drugoj strani on resava tu partiju u 80% slucaja i donosi prevagu. Pa ja kada vidim npr preko m6 oci mi zasuze od srece kako cu ga razvaliti. Kazem jedini je problem kada imas dosta otvorenu mapu pa te td-i pice li pice a ti ni ne vids ko puca i top je neprecizan na daljinu i onda ako promasis 13 sec je dosta da se puni a da te neko ne odere.

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Ovako, ne zelim da ulazim u raspravku da li je neko dobar igrac ili ne, niti zelim da umanjujem necije partije (stavise, smatram da Genoveva ima prilicno dobru statistiku) medjutim ne bih se slozio sa tvrdnjom da je KV-1s OP tenk. Cak smatram da je to ''OP" nevidjena glupost koja nastaje kada veliki broj igraca ne zna koju taktiku da upotrebi protiv nekog tenka. To su oni low skill noobovi koji i dalje ne znaju da gadjaju slabe tacke na tenku a takvih je WoT forum prepun. Da se ja pitam takve bi trebalo momentalno ukloniti iz igre. Sad ovo ne znaci da su svi tenkovi savrseno balansirani, medjutim upotrebom prave taktike i povremenim ukljucivanjem mozga moze se savladati bilo koji neprijatelj.
Slazem se u potpunosti sa tobom.
Mozda OP i nije prava rec ali je tenk nadmocan u svom levelu.
A kada pricas o igracima i njihovim sposobnostima, losih igraca je sve vise i vise i samo je pitanje sa koliko onih normalnih ces upasti u svom timu i koliko ce noobova biti preko za laki odstrel, ali daleko od toga da je neki tenk neunistiv.
Drugari mi govore da stavim onaj xvm ili sta je vec za statistiku ali ja se plasim toga, kada bi video nekog to tir tenka u mom timu sa npr 700 eff s*****o bi se u momentu, te ne bi jos dodatno da se nerviram, dosta mi je kada vidim ''siemka, vitam'' i ostala *****a vec mi je lose

I na kraju jos jednom ljudi bez ljutnje, mi smo svi nasi ovde.

Pozz.
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 17:12   #10146
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Izvinjavam se ako bejah malo preagresivan,malo sma popio juce.

Elem,nisam mislio ozbiljno sto sam napisao jer je stvarno kv1s najbolji tenkic za tier 6 ako umes sa njime da igras.A i navikoh sa ljudima u klanu da se prozivamo drugarski kako je neko noob kada osvoji puno poena i kinte za partiju.

Tako i ovo komentarisanje ovde shvatam,kao drugarenje doduse malo drugacije jer nismo zajedno u igri.

Nisam ni u jednom trenutku rekao da si los igrac naprotiv.Ja sebe smatram sasvim prosecnim i ne gledam uopste statistiku.Igram ovu igru da bi se opustio a ne da bih bio najbolji.

I dakle kv1s nije OP.Prateci onaj blog overlorda bese rekose da svaki tenk treba da ima prosecno oko 51-52% pobeda.Ako imas vise nerfuju ga,a ako ima manje bafuju ga.

To sto Genova imas toliki skor znaci da si dobar igrac i naravno ne mislim da si neznalica.Izvini jos jednom
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 17:42   #10147
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

eee moj Tadicu
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku --timebandit-- na korisnoj poruci:
Aleksandar (19.11.2012), Morandi (19.11.2012), noisy (19.11.2012), Zemunelo (19.11.2012)
Stara 19.11.2012, 19:46   #10148
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma opusteno gently, nema ljutnje

Dok se ne sretnemo na protivnickim stranama, onda naostri top ovde bez brige

E ljudi je l' moguce da skoro u svakoj partiji mora biti neko sa onim ''siemka'', pa sta je tim poljacima, je l' ne moze da prodje partija da se ne jave, ja sada ponekad napisem na pocetku '' First who write siemka lose game '', sto ne naprave server samo za poljsku decicu, cak i kada sam na test serveru rusi me uopste ne nerviraju, a ovi, aaaaa dodje mi da pucam u njih odmah, nema veze sto su sa mnom u timu
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 20:48   #10149
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Poz, kolega mi hoce poceti igrati ovu igru pa pita jel ima nekih kodova za one koji sada pocinju da igraju? Hvala
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 22:44   #10150
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Genoveva kaže: Pregled poruke
Ma opusteno gently, nema ljutnje

Dok se ne sretnemo na protivnickim stranama, onda naostri top ovde bez brige

E ljudi je l' moguce da skoro u svakoj partiji mora biti neko sa onim ''siemka'', pa sta je tim poljacima, je l' ne moze da prodje partija da se ne jave, ja sada ponekad napisem na pocetku '' First who write siemka lose game '', sto ne naprave server samo za poljsku decicu, cak i kada sam na test serveru rusi me uopste ne nerviraju, a ovi, aaaaa dodje mi da pucam u njih odmah, nema veze sto su sa mnom u timu
Ima dva dobra resenja:

1. Ti prvi uvek otkucaj: siemka kto PL (ctrl V)
2. Uvek nakon siemka otkucaj: WoT - Polish Facebook...

Posto je neki poljski casopis (kao nas Svet Kompjutera) delio kodove nije ni cudo sto ih toliko ima. Razmislite samo koliko pajsera u ex YU nema blage veze da ova igra uopste postoji.

Nadam se da ce Admiral General Aladeen da pocne da igra WoT, onda je nuklearna eksplozija u sred Poljske sigurna...
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	051712MovieReview2CLIP.jpg
Viđeno:	14 puta
Veličina:	59,0 KB
ID:	44777  
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
miloshbg (19.11.2012)
Stara 19.11.2012, 23:13   #10151
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Puno ljudi a i ja ponekad da priznam kucka siemka iz trolovanja.

Mada kako gledah forume na evropskom forumu ima najvise svaba pa tri puta manje poljaka.E sad je problem sto su poljaci najbucniji...

Kakav je BDR1GB?Rekoh malo da ispraobavam francuske teskase,a nisam jos siguran da li je vredno grindanja ili ne.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 13:27   #10152
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Puno ljudi a i ja ponekad da priznam kucka siemka iz trolovanja.

Mada kako gledah forume na evropskom forumu ima najvise svaba pa tri puta manje poljaka.E sad je problem sto su poljaci najbucniji...

Kakav je BDR1GB?Rekoh malo da ispraobavam francuske teskase,a nisam jos siguran da li je vredno grindanja ili ne.
Ma gde su poljaci najbucniji sve fini momci i slazem se da im otvore jedan poseban server i koje god dugme za naredbe da stisnu da im izbaci siemka, mislim da je to u redu od WG-a da uradi

A pitas za francuze, pa evo iz mog iskustva i grindanja (mada sam tada imao premium kratko i iskoristio sam da sto pre predjem te pocetne ale, a posle sam igrao samo dnevni bonus kod 7. nivoa), no ovako:
BDR1GB - meni taj tenk niti smrdi niti mirise, ako si u svom tiru, mozes da napravis neki rusvaj, mada po meni tenk je ni prici kv-u, ali bolji je od t1 sigurno, engleze ne igram pa ne mogu uporediti sa teskasem istog nivoa. Ako upadnes vec sa 6. i 7. nivo tenkicima frka, moras se paziti, a i top koliko se secam nije bog zna sta.
Arl- njega ne zna zasto sam jako mrzeo, jedva sam ccekao da ga se otarasim, neki ga vole, ja ga nisam uopste voleo, po meni on je najgori francuz (znam da se mnogi nece sloziti sa mnom).
AMX1945- istina tenk nema oklop i dugacak je pa ako te gadjaju sa strane ne mozes promasiti pa da si najgori strelac u istoriji Wot-a, nesto kao t1 i m6, i ako naleti kv2 sa trol gunom haha bolje bezi, ja znam kada uzmem da se zezam sa kv2 ako njega vidim zanemarujem ostale jer pravis sigurno max damage e sada ga naruzih skroz i mnogi govore da je ovaj tenk patnja ili najgora 7.-ica ali ja se ne slazem. Ako znas da delujes iz pozadine da ne guras glavu medju prvima jer nisi ruski tenk ne da moze odvaljivati nego se ne zna, onaj njegov top ima tako dobru penetraciju da sam ja bio odusevljen i moram priznati da mi grind sa njim nije uopste tesko pao, ali ima nas raznih
AMX50100- e ovde krece pesma i ako si se napatio do njega i psovao sve redom ko izmisli francuske tenkove i znas da se snalazis sa njima, stil igre i to, uzivaces, cak ti nece biti ni zao kada te ubiju, sa ovim tenkom ja nisam imao stresa uopste, sve te prodje kada ispraznis sarzer u nekoga koji je to osecaj, mogu reci da mi je ovo bio najzanimljiviji tenk sa kojim sam igrao. Moras znati kako igrati sa njim ali je tenk ako ga koristis u prave svrhe i u pravom trenutku strava, samo mi je batman kojeg samprobao na test serveru bio zanimljiviji od ovog tenka.
AMX50120- tek sam ga uzeo i jos imam top od amx50100 pa ne mogu da dam neki sud, isto ti je sve kao njegov kolega sem sto naravno upadas u visi level, sto mi nekada nije dobro sa ovim trenutnim topom, jednu partiju mislim da sam pucao 20x u e100 i ne znam da li sam 4-5 puta samo probio. Znam da ce kada nabudzim jacu pucu to ici bolje ali isto tenk nije nepodnosljiv ni sa onim topom od amx50100

Eto gently nadam se da sam ti bar malo pomogao, a mozda i jos nekome ko se nije odlucio na francuski korak
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 14:39   #10153
Sablast
Član
 
Član od: 3.11.2009.
Lokacija: Kuzmin
Poruke: 44
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
gently kaže: Pregled poruke
Puno ljudi a i ja ponekad da priznam kucka siemka iz trolovanja.

Mada kako gledah forume na evropskom forumu ima najvise svaba pa tri puta manje poljaka.E sad je problem sto su poljaci najbucniji...

Kakav je BDR1GB?Rekoh malo da ispraobavam francuske teskase,a nisam jos siguran da li je vredno grindanja ili ne.
Dobar je to tenkic i mozes se lepo poigrati sa njim ali tek kad mu namestis zadnju pusku i naravno ostalu opremu.
A sto se tice mog prijatelja Elina taj bolje puca nego besedi hahahahaha.
MNOGO bolje puca nego besedi
Sablast je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 16:20   #10154
Morandi
Starosedelac
 
Član od: 10.3.2008.
Lokacija: KaluCITY
Poruke: 2.362
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 345 puta na 249 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko je taj hvaljeni T-44 los tenk, koliko je to jadan tenk to je neverovatno. Taj topic sto ima od 175mm penetracije je toliko ***** da ne verujes. Nista ne probija i nista ne odbija, samo upija.Pershing, 59, panter II ga jedu za dorucak.

I da li ima smisla za lorejna treba skupiti 198k XP?
Morandi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 16:59   #10155
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Koliko je taj hvaljeni T-44 los tenk, koliko je to jadan tenk to je neverovatno. Taj topic sto ima od 175mm penetracije je toliko ***** da ne verujes. Nista ne probija i nista ne odbija, samo upija.Pershing, 59, panter II ga jedu za dorucak.

I da li ima smisla za lorejna treba skupiti 198k XP?
Taj t-44 nikada nije bio nesto preterano dobar tj. uvek je bio kutija za gadjanje osim ako igras sa nekim u vodu pa da organizovano nesto napravite onako sam u randomu sa gomilom retardiranih idiota jednostavno nema sta da trazi, sto se tice lorejna nema smisla tih 198k xp-a ali ima smisla jer preko njega ides na najbolji tenk za random partije "bat fu..ing chat" kralj i car i predsednik i premijer i cistacica i lozac(volem ga)

Btw od danas prestajem sa normalnim igranjem definitivno evo obecavam, od sad lepo sacekam 3-5min negde u zbunju pa onda krecem da igram, pa jbt uvek zavrsim sam na nekom delu mape i napucavam se se sa njih 5 a ostatak tima cuci negde po coskovima i moli boga da partiju zavrse "neosteceni"
Nisu problem siemke tj. poljaci koliko sam skontao vec indijanci(bez ljutnje molim) koji igraju bez premiuma i nemaju tenk za zaradjivanje kinte pa im je prioritet da zavrse partiju ne osteceni i da neispale koji metak vec samo da skupe xp,

Poslednja ispravka: --timebandit-- (20.11.2012 u 17:08) Razlog: indijanci
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 17:01   #10156
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
Koliko je taj hvaljeni T-44 los tenk, koliko je to jadan tenk to je neverovatno. Taj topic sto ima od 175mm penetracije je toliko ***** da ne verujes. Nista ne probija i nista ne odbija, samo upija.Pershing, 59, panter II ga jedu za dorucak.

I da li ima smisla za lorejna treba skupiti 198k XP?
Da, Bat.Chat25t je super tenk, meni jedan od omiljenih tenkova
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 17:52   #10157
B.Buva[P-M-K]
Član
 
Član od: 9.10.2012.
Poruke: 108
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
--timebandit-- kaže: Pregled poruke
Taj t-44 nikada nije bio nesto preterano dobar tj. uvek je bio kutija za gadjanje osim ako igras sa nekim u vodu pa da organizovano nesto napravite onako sam u randomu sa gomilom retardiranih idiota jednostavno nema sta da trazi, sto se tice lorejna nema smisla tih 198k xp-a ali ima smisla jer preko njega ides na najbolji tenk za random partije "bat fu..ing chat" kralj i car i predsednik i premijer i cistacica i lozac(volem ga)

Btw od danas prestajem sa normalnim igranjem definitivno evo obecavam, od sad lepo sacekam 3-5min negde u zbunju pa onda krecem da igram, pa jbt uvek zavrsim sam na nekom delu mape i napucavam se se sa njih 5 a ostatak tima cuci negde po coskovima i moli boga da partiju zavrse "neosteceni"
Nisu problem siemke tj. poljaci koliko sam skontao vec indijanci(bez ljutnje molim) koji igraju bez premiuma i nemaju tenk za zaradjivanje kinte pa im je prioritet da zavrse partiju ne osteceni i da neispale koji metak vec samo da skupe xp,
I ja igram bez premiuma,i ne stekam se,ali sigurno necu da jurisam kao muva bez glave i da gubim partije a najcesce ih gubim u randomu zbog onih koji igraju sa premium tenkovima,jer najcesce i ne znaju sta da rade pa samo izginu za 2 min,pa ti posle beri kozu na siljak!
B.Buva[P-M-K] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 18:30   #10158
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
B.Buva[P-M-K] kaže: Pregled poruke
I ja igram bez premiuma,i ne stekam se,ali sigurno necu da jurisam kao muva bez glave i da gubim partije a najcesce ih gubim u randomu zbog onih koji igraju sa premium tenkovima,jer najcesce i ne znaju sta da rade pa samo izginu za 2 min,pa ti posle beri kozu na siljak!

Nisu problem oni koji igraju sa premijum tenkovima vec oni koji igraju sa njima a pre toga nemaju nikakvo ili veoma malo iskustvo sa obicnim.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 18:39   #10159
B.Buva[P-M-K]
Član
 
Član od: 9.10.2012.
Poruke: 108
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Na to sam i mislio,ja sam teskom mukom dosao do IS3,popravka kosta djavo i pobez prem i onda treba da u rush-u stradam zbog nekog klinca kome je tata kupio tenk,jer ne zna ni gde da ide! juce sam na Himmelsdorf-u video 2 KV5 u platoon-u kako se penju na brdo i naravno da smo izgubili,jer moj Ferdy nije mogao sam da drzi put ispod brda protiv 4 Tier 8 heavy-ja!
B.Buva[P-M-K] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2012, 18:57   #10160
--timebandit--
Član
 
Član od: 10.6.2009.
Lokacija: Zacarana suma
Poruke: 125
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 27 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Lepo ja rece bez ljutnje nbt. nikoga licno nisam prozvao ali masa ljudi tako igra, mrzi me vise da snimam i da kacim po forumima ali stojim iza onoga sto sam rekao, npr juce mi ginemo a lik u tier X tenku kampuje u nasoj bazi i proziva mene(kv-5) sto sam sabrao do pola partije jedno 30 djuladi(namestio se) i ja lepo njemu odgovorim pa prijatelju vidis da me siluju daj malo fire power ne mogu da probijem na sta mi covek odgovara da mu je skupa popravka i municija i ja lepo zaokrenem i pustim neprijatelja da prodje i izgubismo, eto tako nesto...
--timebandit-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com