Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.9.2007, 13:51   #1
Savage985
Novi član
 
Član od: 7.9.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom ATI 2600pro i vpu recover

Pozdrav svim korisnicima ovog foruma, ja sam se tek danas prijavio i strasno me interesuje da li neko zna kako da se resim vpu recovera.
Pre neki dan kupio sam Asus EAH 2600 pro, prvi problem mi je bio 3d mark od 03 pa sve do 06 verzije koji nece da se pokrene,tj. not responding al to sam resio veoma brzo.Medjutim sad me gnjavi vpu recover, koji resetuje karticu eto tako odjednom, e da nema pravila kada ce se to desiti, moze za 15min. 1 sat..., citao sam sve o njemu vezano za drajvere, za pregrevanje ali nista nisam postigao problem i dalje postoji.Kartica radi na 30-35 stepeni,dirt mi bez seckanja radi na high, kao i bioshock,lost planet,overlord....
Skinuo sam i atijeve poslednje drajvere kao i asusove,nema promena.Pokusao sam i da iskljucim vpu recover ali onda sledi restart celog sistema kad se graficka ili sta vec vezano za nju zakuca. Nisam nigde nasao noviji bios za nju, ima samo za xt model na asusovom sajtu sa najbednijom tehnickom podrskom. Poslao sam i atiju poruku i oni su mi odgovorili da je taj problem resen i da kontaktiram proizvodjaca kartice tj.asus. Nije mi problem da je reklamiram, ali time nista necu resiti jer cu opet imati taj problem. Naleteo sam na jednom sajtu na tekst kako postoji 2600 serija koja ima problem sa uvd-om,sta god to znacilo. Mozda mi to pravi probleme? Jedno je sigurno, a to je da je asus masterpiece of shit postao za sve, a ati nemoze da izda najobicniji bios koji bi eventualno resio ovaj problem.Ako se neko od vas susreo vec sa ovim problemom, svaka pomoc je dobrodosla.Ako nista neuspem potrazicu spas u novoj kartici sa nVidia grafickim cipom.
Savage985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2007, 14:18   #2
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: ATI 2600pro i vpu recover

pogledaj malo ovde
http://www.foxpop.com/imre/2005/vpur...purecover.html
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com