Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2007, 19:00   #861
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Bug-ovi!
Imao sam patch 1.0004, sve OK, mislio sam da su (skoro) sve ispravili, dosao sam do Dark Valley-ja ona nedovrsena zgrada puna bandita, kad ono, ne mogu da verujem, moguce je uzeti predmete koji su u zakljucanim locker-ima ili u zakljucanom stolu.Pravo kroz drvo/metal. Kako oni to misle? Isprave dve greske, naprave tri.
Nego, hteo sam da pitam, moguce da nesto nisam dobro uradio. Ja sam instalirao samo patch 1.0004, da li treba da instaliram i sve prethodne da bi svi bagovi bili ispravljeni? Nemoguce da niko nije primetio ovu gresku, jeste da je zgodno da uzmes nesto iz zakljucanog kredenca, ali nije tako zamisljeno. Ima i neki novi 1.0005 patch, ali oni pominju samo multiplayer ispravke. Batalio sam igru na pola, delom zbog bagova, sada mi se igra, a ne trpe mi se takve greske. Mozda sam perfekcionista, ali sta mogu. Sta rade sa tim pecevima?
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2007, 21:24   #862
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
worm4 kaže: Pregled poruke
Batalio sam igru na pola, delom zbog bagova, sada mi se igra, a ne trpe mi se takve greske. Mozda sam perfekcionista, ali sta mogu. Sta rade sa tim pecevima?
Ne, nije to perfekcionizam, nego sitničarenje! Koji se đavo uopšte i zavlačiš u tu zgradu, kad u njoj nema ničega sem možda poneko oružje i sl. Ako ti baš smeta što uzimaš stvari kroz zatvorena vrata, ti onda nemoj da ih uzimaš i gotovo!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
AkulM (4.1.2008), lijenština (13.11.2007)
Stara 13.11.2007, 21:31   #863
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
worm4 kaže: Pregled poruke
Bug-ovi!
Imao sam patch 1.0004, sve OK, mislio sam da su (skoro) sve ispravili, dosao sam do Dark Valley-ja ona nedovrsena zgrada puna bandita, kad ono, ne mogu da verujem, moguce je uzeti predmete koji su u zakljucanim locker-ima ili u zakljucanom stolu.Pravo kroz drvo/metal. Kako oni to misle? Isprave dve greske, naprave tri.
Nego, hteo sam da pitam, moguce da nesto nisam dobro uradio. Ja sam instalirao samo patch 1.0004, da li treba da instaliram i sve prethodne da bi svi bagovi bili ispravljeni? Nemoguce da niko nije primetio ovu gresku, jeste da je zgodno da uzmes nesto iz zakljucanog kredenca, ali nije tako zamisljeno. Ima i neki novi 1.0005 patch, ali oni pominju samo multiplayer ispravke. Batalio sam igru na pola, delom zbog bagova, sada mi se igra, a ne trpe mi se takve greske. Mozda sam perfekcionista, ali sta mogu. Sta rade sa tim pecevima?
Taj bug čini mi se da je bio i na 1.0003. Stalker ima problem sa kolizijom kod nekih tekstura koje propuštaju prolazak municije- na pr. čuvena kapija u garbage gde braniš stalkere od napada bandita videćeš često pušku i ruke bandita kroz kapiju- ako ih tada ubiješ ostaće zaglavljeni tako. Imam i gomilu tih skrinova ali su mi na drugom kompu. Drugi bag se teksturama je u vezi s osvetljenjem kada se senka baca ili svetlost prolazi kroz zidove.
Inače meni super odgovara taj bag koji si naveo jer inače bi trebao da pucaš u bravu da bi otvorio a ovako kupiš i ne misliš.
Što se patcheva tiče situacija nije vesela. 1.0004 je kasnije izašao jer je thq kasnio sa lokalizacijom, a za 1.006 nemam pojma kada će. Inače GSC izdaje samostalno igre za teritoriju bivšeg SSSR-a pa oni dobijajau pečeve pre nas ostalih. Meni je bitniji patch 1.1 koji tek kako sam čuo izlazi na proleće i koji će uvesti freeplay- tj. onako kao je stalker trebao da bude od početka (dobro ne baš od početka ).
A što se bagova tiče najgori kliping od AAA naslova je imao CoD2. U Stalkeru bar ne možeš da puziš kroz ubijenog saborca ili protivnika.

EDIT prestiže me Rocker. I kao i obično u pravu je. Na kraju krajeva, zamisli to kao još jednu gameplay mogućnost ako ti se baš žuri

Poslednja ispravka: lijenština (13.11.2007 u 21:58)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 13:58   #864
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

E, pa sitnicarenje ili ne, nervira me, pa cu da sacekam neki novi patch, najbolje da sacekam 1.1.

PS: Kakav Freeplay?
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 18:49   #865
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
worm4 kaže: Pregled poruke
Bug-ovi!
Imao sam patch 1.0004, sve OK, mislio sam da su (skoro) sve ispravili, dosao sam do Dark Valley-ja ona nedovrsena zgrada puna bandita, kad ono, ne mogu da verujem, moguce je uzeti predmete koji su u zakljucanim locker-ima ili u zakljucanom stolu.Pravo kroz drvo/metal. Kako oni to misle? Isprave dve greske, naprave tri.
Nego, hteo sam da pitam, moguce da nesto nisam dobro uradio. Ja sam instalirao samo patch 1.0004, da li treba da instaliram i sve prethodne da bi svi bagovi bili ispravljeni? Nemoguce da niko nije primetio ovu gresku, jeste da je zgodno da uzmes nesto iz zakljucanog kredenca, ali nije tako zamisljeno. Ima i neki novi 1.0005 patch, ali oni pominju samo multiplayer ispravke. Batalio sam igru na pola, delom zbog bagova, sada mi se igra, a ne trpe mi se takve greske. Mozda sam perfekcionista, ali sta mogu. Sta rade sa tim pecevima?
Zbog ovoga sigurno ne bih odustao, ali naišao sam na mnogo veći problem
Dobio sam zadatak da sa nekim naučnikom merim radioaktivnost. Njega treba zaštititi od nekih zombija, i kada ga roknu doktor mi naredi da se vratim do lab. I kada treba da pričamo igra me izbaci na desktop
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2007, 22:11   #866
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
worm4 kaže: Pregled poruke

PS: Kakav Freeplay?
To je mod igre koji ti omogućava da igraš kroz zonu bez glavne priče dobijaš random questove i nalećeš na random protivnike. Cilj je da budeš prvi stalker u zoni. E sad koliko je to moguće da se ostvari videćemo.

Citat:
Zbog ovoga sigurno ne bih odustao, ali naišao sam na mnogo veći problem
Dobio sam zadatak da sa nekim naučnikom merim radioaktivnost. Njega treba zaštititi od nekih zombija, i kada ga roknu doktor mi naredi da se vratim do lab. I kada treba da pričamo igra me izbaci na desktop
Probaj da odigraš nivo ponovo. Treba da zaštitiš naučnika nije teško nema mnogo zombija. Ako uspeš dobijaš kalibrisano odelo tj. dužu zaštitu u X16 labu Vodi računa da trčiš ispred njega u tunelu. Inače Yantar je dosta nestabilna mapa i ponekad hoće da izleće na desktop. Počni od autosave-a i sejviraj često.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 1:45   #867
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

da, definitivno trci ispred naucnika... lik se ponasa po onom starom 'ja sam glupi npc naucnik, filujte me olovom' sablonu iz halflifea, tako da su ga meni 2 puta ubili pre nego sam skapirao da moram da stojim ispred njega i primam metkove umesto njega dok on bezglavo jurca prema hordama 'mažiiiiiiik' zombija :P

btw jel imao jos neko onaj simpaticni bug da onaj strazar ispred bara konstantno ponavlja 'get out of here stalker' kao pokvarena gramofonska ploca?
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 1:48   #868
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Mrmot kaže: Pregled poruke
btw jel imao jos neko onaj simpaticni bug da onaj strazar ispred bara konstantno ponavlja 'get out of here stalker' kao pokvarena gramofonska ploca?
Ja!
Mada ja sam poslednji put igrao sa 1.0002 ili 1.0003 patchem.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 1:51   #869
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Mrmot kaže: Pregled poruke
btw jel imao jos neko onaj simpaticni bug da onaj strazar ispred bara konstantno ponavlja 'get out of here stalker' kao pokvarena gramofonska ploca?
Uuuu, kako me je to nerviralo... Ma hteo sam da ga Inače taj stražar je u hangaru na rampi iznad.
A bilo je i drugih koji su se isto tako ponavljali. Na primer na ulazu u bar kada onaj #$%/&$ ponavlja "I said come in, don't just stand there"...
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 10:05   #870
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

aham
juce navucem jaknu, dignem kragnu preko nosa, stavim kapuljacu, okrenem se prema ortaku i kazem 'get out of here stalker' i ubijemo se od smeha :P
eto sta bagovi u igri urade od coveka
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Mrmot na korisnoj poruci:
lijenština (15.11.2007), MICROCOMP DOORS (21.4.2008), player1 (15.11.2007)
Stara 15.11.2007, 18:52   #871
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
Uuuu, kako me je to nerviralo... Ma hteo sam da ga Inače taj stražar je u hangaru na rampi iznad.
A bilo je i drugih koji su se isto tako ponavljali. Na primer na ulazu u bar kada onaj #$%/&$ ponavlja "I said come in, don't just stand there"...
Zar je to bio bug? Ja sam se naslušao i jednog i drugog....
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2007, 22:02   #872
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Nije bug -To su po zlu "čuveni" bounceri.

To je bio i glavni razlog zašto sam dok sam igrao barem 15 puta počistio celu duty bazu.
Uspeo sam da ubijem sve te likove- lika na ulasku u bar sam ubio bombama s ulaza (pošto ne možeš da nosiš oružje) a lika koji u baru stoji na vratima i govori "U can't go there" sam morao da izmamim za mnom napolje da bih ga napunio olovom pošto mu se nije svidelo to što sam pobio njegove ortake. (Inače bio sam u sobi iza barmena i nema ništa interesantno, samo sef i par ormana.) Jeste da se tako čovek namuči da dođe do bara, ali bar uživa u tišini u njemu.

Postoji i lakši način (ako ste upoznati sa modovanjem Stalkera) da se ućutkaju ti likovi - a to je da jednostavno zamenite zvučne OGG fajlove s tekstom koji oni izgovaraju sa praznim ogg fajlovima (samo tišina). Na taj način prevarite igru i više nema u baru onog po hiljadu puta ponovljenog: "Like a raven circling around the grave... Piss off..., Come here stalker i have an information..." ,a uz malo dodatnog modovanja sa radija se mogu čuti vaše omiljene pesme u neograničenom broju mada to iziskuje čačkanje skriptova u igri što nije problem. Opet ponavljam žao mi je što ne mogu da dođem do drugog kompa na kome su i moji modovi jer je stalker dosta zahvalan za "doterivanje" jer su programeri omogućili da se skoro svi fajlovi mogu menjati pravljenjem foldera "gamedata" i modovanim fajlovima s istim imenom kao oni koji se menjaju u glavnom folderu igre .

P.S. Kako ste mogli da zaboravite doktorovo neprekidno "Hello, Hello" koje odjekuje Yantarom i pretvara mozak jadnih zombija u kašu.

Poslednja ispravka: lijenština (15.11.2007 u 23:33)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
Mrmot (16.11.2007)
Stara 16.11.2007, 22:05   #873
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

DA!!!! hello? hello! uzas!!! skroz sam zaboravio. Iskljucio sam zvuk posle nekog vremena. To je stvarno, ali vaistinu stvarno pravi razlog zasto se ljudi pretvaraju u zombije
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2007, 12:36   #874
LaZZZar
Član
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Ni pod nebom ni nad zemljom.
Poruke: 31
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Question Re: S.t.a.l.k.e.r.

Skinuo sam jeppas mod. Kako da ga namestim
LaZZZar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2007, 19:22   #875
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
LaZZZar kaže: Pregled poruke
Skinuo sam jeppas mod. Kako da ga namestim
Da bi mogao da nateraš igru da koristi modovane fajlove potrebno je da u fsgame.ltx fajlu u direktorijumu igre nađeš liniju i zameniš false u njoj sa true ovako kako je napisano:

$game_data$ = true|true|$fs_root$|gamedata\

Fajlove iz moda kopiraš u poseban gamedata folder u glavnom direktorijumu igre kako je rečeno u read me fajlu moda.

Vodi računa da igra neće da radi ako već imaš instalirane modove koji su inkopatibilni sa modom koji si upravo instalirao. Takođe pojedini stariji modovi ne rade sa novijim verzijama igre. Nadam se da sam pomogao.
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
LaZZZar (24.11.2007), MICROCOMP DOORS (1.3.2008)
Stara 20.11.2007, 13:19   #876
Angel
Novi član
 
Član od: 30.10.2007.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Mrmot kaže: Pregled poruke
da, definitivno trci ispred naucnika... lik se ponasa po onom starom 'ja sam glupi npc naucnik, filujte me olovom' sablonu iz halflifea, tako da su ga meni 2 puta ubili pre nego sam skapirao da moram da stojim ispred njega i primam metkove umesto njega dok on bezglavo jurca prema hordama 'mažiiiiiiik' zombija :P

btw jel imao jos neko onaj simpaticni bug da onaj strazar ispred bara konstantno ponavlja 'get out of here stalker' kao pokvarena gramofonska ploca?
Ma dzabe ja primam metke umesto njega, kad stignem do busa ide onaj filmic i kad se probudim iz Flasheva njega koknuli , nije vazno sto zombija nema na kilometar odatle jar sam ih sve prosuo on mrtav, al to ionako nije vazno 4 minuta za onaj uredjaj za Mind controle je sasvim dovoljno. A ako vam smeta sto moze da se uzima kroz zatvorena vrata vi ih bre otvorite
Angel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2007, 13:40   #877
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Slusaj, ja sam se prvi put kad sam igrao zeznuo i otisao u bazu pod kontrolom Mind Scorchera bez posebno pripremljenog odela (projurio sam sve do lokacije pod zemljom (Yantar mapa).

I ja mislio super, jer unutra ne deluje nista (*).
Ali kad sam dosao do pred kraj nivoa, on ne moze da se predje (uredjaj ti spali mozak za minut, dva).


(*) verovatno bag, tj. sa posebnim odelom trebalo bi da ti nije nista tokom veceg dela nivoa, a ne ako ga nemas, ako preskocis quest.


P.S.
Poslednji put igrao sa 1.0003 patchom.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2007, 1:50   #878
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ali kad sam dosao do pred kraj nivoa, on ne moze da se predje (uredjaj ti spali mozak za minut, dva).
Može, ali moraš da budeš extremno brz. Zapravo, kad krene ono odbrojavanje, ideš i napucavaš neprijatelje, onda bežiš nazad i timer se resetuje. Onda ih pobiješ još nekoliko, pa opet nazad i tako dok sve ne očistiš. Onda isključiš Scorcher i voila! Mada, ja sam imao delimično pripremljeno odelo, jer su onog naučnika roknuli na pola posla. Nikako mi nije uspelo da ga sačuvam da preživi koliko god vraćao poziciju, stalno bi nešto explodiralo i ja bih se našao u onom busu i lagano dolazio svesti dok je doca uvek već bio muerto....bag, šta li je...
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2007, 10:12   #879
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Može, ali moraš da budeš extremno brz. Zapravo, kad krene ono odbrojavanje, ideš i napucavaš neprijatelje, onda bežiš nazad i timer se resetuje. Onda ih pobiješ još nekoliko, pa opet nazad i tako dok sve ne očistiš. Onda isključiš Scorcher i voila! Mada, ja sam imao delimično pripremljeno odelo, jer su onog naučnika roknuli na pola posla. Nikako mi nije uspelo da ga sačuvam da preživi koliko god vraćao poziciju, stalno bi nešto explodiralo i ja bih se našao u onom busu i lagano dolazio svesti dok je doca uvek već bio muerto....bag, šta li je...
I posle te explozije si trebao da se malo prošetaš oko tog busa i video bi naučnika kako stenje na zemlji, nije mu ništa samo stoka simulira, kao da je prošao našu fudbalsku školu

btw sada treba da pratim grupu stalkera kroz grad, verovatno me oni vode do nuklearke pa me interesuje koliko još ima do kraja ove zanimljive igre.
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2007, 17:55   #880
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Ako jadni Kruglov stenje na zemlji (kako je već rečeno) - znači da mu nije ništa, samo ga malo boli tiba- mesni narezak i vodka su verovatno krivi za tu doktorovu muku - ali F (talk) taster ga čudesno leči.

OffTopic - Inače to što vas zahvati kod autobusa je blowout- masovna anomalija u zoni koja se dešava svakih par dana koja je trebala da pravi dar-mar u originalnom konceptu igre. Od tih random blowout-a ostala su samo 2 skriptovana- ovaj i onaj pred NPP-om. Ima modova koji ih vraćaju kao na pr. amk mod ili free play mod..

@Player1

Što se scorchera tiče mislim da ne beše naučničko odelo važno već slušalice protiv psi emisija koje se dobijaju posle uspešnog Kruglovog babysitinga. Sa njima zaštita traje 4 minuta pre nego što ti mozak postane kao u zvezdama Grand produkcije . Što se taktike tiče pošto si verovatno nabavio snajper u Wild Territory-ju- skidaš ih što više možeš sa samog ulaza u halu sa uređajem i ,kao što reče Rocker, vraćanjem nazad u hodnik da se resetuje tajmer. Tek posle tih ,da ih nazovemo pripremnih radova, ulećeš unutra - vodiš računa o burn anomalijama ( ja obično nisam, pa me je to koštalo par health packova) da se ne opečeš i isključuješ jedan po jedan prekidač što opet resetuje tajmer i tako sve do vrha.

@Barni

Pri kraju si- Posle Pripjata u kome si sada trenutno ide NPP i u njemu horda do zuba naoružanih monolith Experta. ( Uh kad se samo setim- close range Vintar sa sp5 municijom nije za zezanje -a još kada dodam da skoro svako nosi exosceleton )- Zavisno od kraja i tvog izbora moguće je još par sati igre posle NPP nivoa u jednoj od ponuđenih opcija ( ovaj put u okolini NPP-a ).

Poslednja ispravka: lijenština (21.11.2007 u 18:57)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku lijenština na korisnoj poruci:
Barni (21.11.2007)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com