Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.5.2012, 0:06   #101
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Au što će da se igra za ovaj vikend...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 0:15   #102
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Bice grindovanja...treba mi 42k za thrust pack i isto toliko za bolt launcher...i onda jos 2 perka za PTH, reach i egocentric oba po 18k...total 120k,a trenutno imam oko 20k, nema sanse, ali cu gledati barem thrust pack da snatchujem
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 0:37   #103
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Ja nikako da provalim najbolju kombinaciju za grindovanje (klasa + način igranja)... Neki savet? Nikako da ukapiram na koju foru dobijam XP kroz partiju, šta se to najviše računa. Nekad odigram partiju kao zmaj, tamanim ih i ne dam im da poprave generator na duže od 10 sekundi i dobijem, tipa, 500-600XP a nekad radim prvo što mi padne na pamet (idem okolo spamujem minama i pucam u šta stignem) i dobijem 1000+ XP...

Planiram da uštekam za Jackal za Infiltratora (sa njim realno najviše i igram, light je, može i da napada, i da brani donekle ali i da cappuje, bar ja imam takva iskustva), imam 20k a treba mi 100k, i onda da ga eksploatišem i sa njim grindujem maksimalno
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 1:53   #104
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Ја сам нашао да ми техничар најбоље лежи, његов smg уме да буде прилично опасан ако добро циљаш, а ако ниси баш врхунски играч да јуриш заставу и то (што, будимо реални и нисам), онда бар можеш да помогнеш у одбрани базе и поправљању. А није ко да ништа не радиш, често нема тренутка када нешто не радим, а противници само долазе.

Иначе, како је играти са Инфлитратором? Делује као интересатна класа (бар такав сам утисак добио јурећи оне који улете у базу).
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 2:27   #105
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 864
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 161 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ja nikako da provalim najbolju kombinaciju za grindovanje (klasa + način igranja)... Neki savet? Nikako da ukapiram na koju foru dobijam XP kroz partiju, šta se to najviše računa. Nekad odigram partiju kao zmaj, tamanim ih i ne dam im da poprave generator na duže od 10 sekundi i dobijem, tipa, 500-600XP a nekad radim prvo što mi padne na pamet (idem okolo spamujem minama i pucam u šta stignem) i dobijem 1000+ XP...

Planiram da uštekam za Jackal za Infiltratora (sa njim realno najviše i igram, light je, može i da napada, i da brani donekle ali i da cappuje, bar ja imam takva iskustva), imam 20k a treba mi 100k, i onda da ga eksploatišem i sa njim grindujem maksimalno
Nema nekog velikog uticaja dal si dobro ili lose odigrao, ne kazem da nema uopste, ali ne utice puno, isto tako ima malo uticaja da li je tvoj tim pobijedio, a najvise utice to koliko je partija trajala. Sto duze traje = vise xp.
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 3:06   #106
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Upravo tako kao sto ninja kaze. Ja sam jednom na temple ruins, sve sto sam uradio je uzeo zastavu jednom, i poginuo. Onda mi je zazvonio telefon, i dok sam pricao samo sam drzao space i skii oko mape. 1000+ xp kada se zavrsila mapa
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 9:52   #107
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Neki savet? Nikako da ukapiram na koju foru dobijam XP kroz partiju, šta se to najviše računa. Nekad odigram partiju kao zmaj, tamanim ih i ne dam im da poprave generator na duže od 10 sekundi i dobijem, tipa, 500-600XP a nekad radim prvo što mi padne na pamet (idem okolo spamujem minama i pucam u šta stignem) i dobijem 1000+ XP...
Bilo je priče o ovome. Trebalo bi da se XP dodeli u zavisnosti od onoga što radiš a definisano je tvojom klasom.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 11:00   #108
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Imaju neki algoritam za XP, koji ne zele da otkriju, ali se zna da najvise zavisi od trajanja runde i od toga da li si pobedio ili izgubio...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 19:56   #109
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
Pegasus kaže: Pregled poruke
Иначе, како је играти са Инфлитратором? Делује као интересатна класа (бар такав сам утисак добио јурећи оне који улете у базу).
Što se mene tiče, sa njim je najzabavnije igrati jer možeš u toku meča da "variraš", i da fraguješ i da "gaziš" odbranu (pogotovu generator, senzore i slično), fino posluži i da cappuješ, lako možeš da poskidaš uštekane snajpere... Ja sam ga dosta apgrejdovao i uglavnom sa njim igram, zato i planiram da uštekam za Jackal pa da grindujem XP sa njim

@nex and others
Njah, to su bar mogli da pojasne ionako XP daju na kašičicu, mogli su bar 50% više po defaultu da daju, ovako pay 2 win često dođe do izražaja, bar u mom slučaju jer sam tek level 12...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2012, 20:08   #110
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Nisam 100% siguran, ali mislim da je krenuo double xp, sad cu da proverim

Pocelo je, ulecite da djuskamo
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2012, 19:56   #111
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Nisam je jos probao, ali mene ovo pomalo podseca na quakelive spinoff...
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2012, 0:20   #112
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Loše te podseća Probaj, nećeš se pokajati.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 1:10   #113
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Мени је донекле слична ut-у, али опет, бржа је од исте и има цео тај фазон са скијањем и летењем.

Poslednja ispravka: Pegasus (29.5.2012 u 1:24)
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 16:20   #114
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Produzen je double xp jos 24h...

Uzeo sam prekjuce thrust pack za PTH...moram reci da se igra totalno menja sa ovim cudom...mogucnost da iz mesta poletis brzinom od 140-170 km/h je gamechanging faktor, sve je lakse, pogotovo chasing...bukvalno iskuliram nekoliko sekundi nakon sto nam pokupe zastavu, aktiviram thrust, bacim koji nitron i eto mene njemu iza ledja, sve sto treba je precizan splash pogodak (light spinfusor doduse nije toliko efektan, zato sad skupljam za bolt launcher)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
doctor (29.5.2012)
Stara 29.5.2012, 16:26   #115
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Da , ne mogu da zamislim kako sam igrao PTH pre nego sto sam kupio thrust pack. A bolt je prvi unlock koji sam kupio, dok jos nisam imao vip boost, kada je ubijao light klase jednim direktnim pogotkom. Inace jeste malo bolji od spinfusora,ali ako igras jos neku klasu ,preporucujem da otkljucas nesto tamo,pre nego bolt. Kao na primer proxy bombe za soldier ,kako samo zaustavljaju flag cappere to nije normalno
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 16:39   #116
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Citat:
GordoN kaže: Pregled poruke
Da , ne mogu da zamislim kako sam igrao PTH pre nego sto sam kupio thrust pack. A bolt je prvi unlock koji sam kupio, dok jos nisam imao vip boost, kada je ubijao light klase jednim direktnim pogotkom. Inace jeste malo bolji od spinfusora,ali ako igras jos neku klasu ,preporucujem da otkljucas nesto tamo,pre nego bolt. Kao na primer proxy bombe za soldier ,kako samo zaustavljaju flag cappere to nije normalno
Imam generalno dosta stvari (s obzirom da sam f2p)...trenutno mi gotta go fast usao u mindset, tako da najvise igram sa PTH

Reci mi, kako si kupio pakete, cuo sam da samo preko paypala moze?!
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 16:39   #117
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Odlučio sam da štekam do 100k XP-a i pazarim sebi neku jaču puškicu ili pak nešto drugo. Ako neko ovde ima otključano: da li da pazarim Jackal za Infiltratora ili Plasma Gun za Raidera? Ili pak Prism mine za infiltratora?

Konkretno me zanima na šta valja potrošiti toliki XP a na šta ne? Cilj mi je da posedujem nešto što će mi omogućiti da koliko-toliko efikasnije grindujem XP. Kao što sam već napomenuo najviše igram sa infiltratorom i zato merkam Jackal i Prism mine ali ako postoji nešto ultra-efikasno za neku drugu klasu što vredi "para", predložite.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 16:44   #118
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Pa moze preko paypala, ili preko kreditne kartice (one prave visa kreditne, ne debitne kartice). A ja sam dao moje podatke dobrom drugaru iz Nemacke, vlasniku TF2 jump servera na kojem sam dosta igrao pre nego sto sam poceo tribes. On mi uplatio onaj paket od 8 eur, samo da bih dobio taj VIP boost. Za sada to je jedini nacin da uzmes pakete.

A ovo sam dobio od njihove podrske ,kada sam pitao za podrsku visa electron i ostalih kartica

"We have had some users have success with visa electron but we have had many people have issues withthose as well. We are hoping to roll out additional payment options soon to help with this!"

To uskoro moze da bude sutra ili nikad, jer iskreno, nema mnogo ljudi koji ne mogu da kupe paket pa ne zure preterano sa time. A i HirezBart na njegovom live stream na twitchu mi je rekao da je to dug i komplikovan proces tako da ...

Edit: @doctor, ja ne bih uzeo ni jedno od toga. Pre svega zato sto se jackal i plasma ,a posebno jackal smatraju OP puskama. I generalno jackal je zabavan u pocetku ali postaje prelako i dosadno vrlo brzo. A ja bih preporucio X1 LMG i throwing discs za jugg. Jednostavno postanes masina ,niko ti ne moze nista. Naravno ako si iole dobar sa automatic puskama. A vec sam rekao proxy nades i utility pack za soldier vredi ,stealth spinfusor za infiltratora odlican, mirv za jugg dobar, za ciscenje vecih podrucja...I da ako igras tech gen odbranu onda ,thumper.

Poslednja ispravka: GordoN (29.5.2012 u 17:05)
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 18:03   #119
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Steta bas sto ne moze da se pazari, uzeo bih taj najmanji ili drugi po redu najvise zbog vip-a, double xp mi se sad usladio (vec sam na 22k nakon sto sam uzeo thrust)...

Posle toga wheel deal i pilot...shrike je neverovatna masina
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2012, 20:38   #120
GordoN
Veteran
 
Član od: 24.4.2006.
Poruke: 649
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 171 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku GordoN Slanje poruke preko Yahooa korisniku GordoN
Određen forumom Re: Tribes: Ascend

Hmm, primetio sam nesto cudno, kada ceo mec, ili pola meca, igram samo shrike. Kao da uopste ne dobijam xp, ili veoma malo. Evo bas sad sam odigrao jedan, trajao je punih 30 min plus 8 min overtime, preko 30k skor drugi u mom timu. I na kraju dobih samo 1400xp, tih skoro 40 min bi trebalo da bude bar 3500. I nije prvi put da se desi, mislim skoro uvek je tako, cudno mi je kako niko ne govori o tome. Tako da ne bih preporucio da shrike-ujes , ako ti je xp vazan a sigurno jeste.
GordoN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com