Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.5.2008, 13:06   #101
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Ako neko voli WoW stvarno su male sanse da mu se AoC ne svidi. Npr. uzecu neke likove sa Burning Blade servera u WoW-u, najjaci shaman (prvi od shamana na serveru dobio S3 ramena),najjaci warlock (prvi na serveru dobio S3 ramena) i moj buraz najjaci hunter (prvi od huntera dobio S3 ramena) svi su presli da igraju Age of Conan. I igraju zajedno na istom serveru.
Ok ovaj mozda bi ja igrao ali da li ima neke pretplate i koliko kosta igra i tako to,koji je max lvl??? kakv je system requirements??? Hvala.
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 13:09   #102
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
Ok ovaj mozda bi ja igrao ali da li ima neke pretplate i koliko kosta igra i tako to,koji je max lvl??? kakv je system requirements??? Hvala.
Sve je to vec receno na ovoj i na prethodnoj strani.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 13:12   #103
NIDZONSON
Veteran
 
Član od: 10.8.2006.
Lokacija: Sremski Karlovci
Poruke: 614
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIDZONSON Slanje poruke preko Yahooa korisniku NIDZONSON
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ehh placa se .
NIDZONSON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 13:17   #104
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Nova informacija sa IGN :
Age of Conan Dethrones GTA in European Countries


Conan rules the charts in Germany and Sweden
Funcom's Age of Conan - Hyborian Adventures has debuted at the top of the sales charts in Germany and Sweden, beating out Rockstar's previously untouchable GTA IV. This bolsters the claim that the Funcom/Eidos published MMO, recently released in late May, is one of fastest selling MMOs to date
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 14:27   #105
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
NIDZONSON kaže: Pregled poruke
+1500 healinga na priest...??? LOL moj ortak ima + 2000 pa nema sanse da ga prime za raidove Bt A kamoli Sunwell...tako da izlaze stalno novi patchevi koji nose nove radove i AS...al ajd dobro necu vise o WoW-u
Da ne bi vise lupao gluposti http://www.worldofwarcraft.com/info/items/armorsets/ ovo je sajt gde se mogu videti setovi armora kada saberes sav +heal koji daje T5 armor + da imas mnogo dobro oruzje + da nadjes nekoga da to cara sa +heal i da ostale delove armora uzmes za bedzeve iz heroic instanci tvoj heal nece biti veci 1700-1800 tako da ili tvoj drug nema pojma ili ti nemas pojma sta govoris!
Ja nisam rekao da imam ultra-uber-mega-giga-super opremu vec da je to sasvim solidna oprema sa kojom se moze bez problema leciti u Karazanu recimo!

Sada nazad na temu!

Da li je istina da nema instanci za grupe do 40-tog levela kako su u ovomesecnom broju SK napisali, i da li ti bagovi zaista postoje ili je igra samo nepravedno napljuvana?

Poslednja ispravka: BobaL (31.5.2008 u 14:41)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 14:50   #106
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom

Naravno da postoje instance do 40og levela. U samom startu imash tri zone u koje mozesh da udjesh normal (solo) ili epic (sa grupom).

Instance mogu da se opishu kao zone iz GWa s tim shto mozete nailaziti na igrache unutra. Ne znam kako ce se sve ovo odvijati na vecim levelima i end-game igri, za sada instance u koje udjete imaju pvp atmosferu shto otezava posao pri zavrshavanju questova.

Poslednja ispravka: DeCoy (31.5.2008 u 15:07)
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 15:35   #107
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Caffein kaže: Pregled poruke
Naravno da postoje instance do 40og levela. U samom startu imash tri zone u koje mozesh da udjesh normal (solo) ili epic (sa grupom).

Instance mogu da se opishu kao zone iz GWa s tim shto mozete nailaziti na igrache unutra. Ne znam kako ce se sve ovo odvijati na vecim levelima i end-game igri, za sada instance u koje udjete imaju pvp atmosferu shto otezava posao pri zavrshavanju questova.
Nije na to mislio. Svet AoC nije instanciran nego je ko u WoW-u samo postoji ucitavanje izmedju zona,ali to ne znaci da je instanciran .Mislio je na dungeone. Postoje dungeoni vec na 20+ lvlu. Onaj minidungeon sam ja uradio solo ali sam bio malo visi lvl od protivnika. Na tezim dungeonima veceg lvl-a treba ti grupa. BobaL nemoj da uzimas opis u SK kao merilo igre (bilo koje ne samo AoC) i bice dobro ljudi pisu kako njima odgovara,objektivnost im je NULA. Trenutno sam 25 lvl nisam nasao ni na jedan bug,toliko o tome.
ps NIDZONSON ima 12 godina zato mu prastamo onakve poruke

Poslednja ispravka: Cernobil (31.5.2008 u 17:41)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cernobil na korisnoj poruci:
ForceCommander (31.5.2008)
Stara 31.5.2008, 19:56   #108
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Caffein kaže: Pregled poruke
Naravno da postoje instance do 40og levela. U samom startu imash tri zone u koje mozesh da udjesh normal (solo) ili epic (sa grupom).

Instance mogu da se opishu kao zone iz GWa s tim shto mozete nailaziti na igrache unutra. Ne znam kako ce se sve ovo odvijati na vecim levelima i end-game igri, za sada instance u koje udjete imaju pvp atmosferu shto otezava posao pri zavrshavanju questova.
lol ova igra mi deluje kao idealna igra...
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 20:00   #109
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

A u stvari je djubre

Izvinjavam se ali nisam mogao da odolim
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (3.6.2008)
Stara 31.5.2008, 21:17   #110
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Caffein kaže: Pregled poruke
Naravno da postoje instance do 40og levela. U samom startu imash tri zone u koje mozesh da udjesh normal (solo) ili epic (sa grupom).

Instance mogu da se opishu kao zone iz GWa s tim shto mozete nailaziti na igrache unutra. Ne znam kako ce se sve ovo odvijati na vecim levelima i end-game igri, za sada instance u koje udjete imaju pvp atmosferu shto otezava posao pri zavrshavanju questova.
Da ovo otezava stvar jer ima likova koji cekaju da udjete u fight i krenu da vas dokrajce kada ste tanki sa energijom. Ja sam vec pribelezio u tefter trojicu kretena kojima ima da se naj**** keve. Obicno idu u malim grupama 2-3 lika, hide-uju se i cekaju. Zato smo nas trojica oformili grupu i jedan ide sam kao mamac a dvojica su hide-ovani i prate ga. Pa kad zaskoce ovog jednog a onda ga ona dvojica naguze iz senke... sad su poceli da nas zaobilaze - kad budemo nasli jos trojicu da cekaju na spawn pointu da se dripac resurect-uje i da odmah tu saseku bice kompletan dozivljaj

Ovo je mozda i dobra stvar jer vam odmah bude jasno da soliranje ovde (PvP-RP) nije bas pametno.
no729 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2008, 22:12   #111
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Znaci u ovom questu lik se izgubio ili tako nesto i trebao sam da ga nadjem,tek naidjem na strazara i na veliku zmiju sa povecim zadebljanjem u sredini. Tek ovaj kaze da je doticni nestali gospodin imao srece i da ga je Set "izabrao",jos doda "he screamed allot ,but it was over fast" ,nisam mogao nista da uradim nego da kazem "Will of Set prevails","Yes it does peasnt" odgovori ovaj debil Ali onda dodjem do usta i vidim sledece:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/g.../display/13694
pogledajte u usta zmije
Vratim se do NPC-a koji mi je dao quest a ovaj odusevljeno kaze kako je srecan zbog svog prijatelja jer je imao tu "cast" da ga Set "odabere". I trazio da mu dam sandale koje su sve sto je od njega ostalo, kao amajlija za njegovu porodicu.
Haha ali i ovakvi najprostiji questovi su uradjeni vrhunski,i NAJBOLJE docaravaju okultnost i surovost u Stigiji,i svestenstva koje vlada tom zemljom u ime zmijskog boga Seta. Ma GENIJALNO.
@genius no coment na tvoj post
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 8:08   #112
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

@Cernobil - no problem za tvoj post.

Drago mi je da ti se svidja... ali igra je stvarno znj... Mozda je srede neki put... Kad izadje trial skinucu je bas da vidim koliko su je sredili... mozda je vec i sad mnogo toga sredjeno... videcu...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 10:44   #113
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
@Cernobil - no problem za tvoj post.

Drago mi je da ti se svidja... ali igra je stvarno znj... Mozda je srede neki put... Kad izadje trial skinucu je bas da vidim koliko su je sredili... mozda je vec i sad mnogo toga sredjeno... videcu...
Moze samo beta koju si igrao da bude znj, ali ne i igra posto je nisi igrao. Ma meni je opusteno skroz,ali kad kazes za igru koju nisi igrao da je znj siris netacne informacije i ne pomazes onima koji razmisljaju da kupe igru da se odluce o tome se radi,a ne o meni Da otklonimo sve nedoumice,ti reci sta nje bilo uredu u beti,ja cu ti reci dal je tako sada il nije.
Grafika odlicna,bagova nema.... dalje reci sta je bilo lose u beti.

Poslednja ispravka: Cernobil (1.6.2008 u 11:05)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 11:41   #114
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Pa ako si video slike koje je neko postavio pa si rekao da su low quality... e pa kod mene je tako izgledalo a stavio sam sve na max (a imam dobru konfiguraciju) i onda normalno da sam se razocarao... ali ajde, sacekacu trial pa cemo onda da pricamo dalje o tome...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 11:52   #115
no729
Član
 
Član od: 24.8.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 293
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 40 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Pa ako si video slike koje je neko postavio pa si rekao da su low quality... e pa kod mene je tako izgledalo a stavio sam sve na max (a imam dobru konfiguraciju) i onda normalno da sam se razocarao... ali ajde, sacekacu trial pa cemo onda da pricamo dalje o tome...
Izgleda da u igri ima bugova vezanih za grafiku. Posle eksperimentisanja sa settings-ima kod mene se desilo to da su se teksture za neke objekte izgubile!? Nema ih vise! Sada mi igra izgleda jako ruzno a znam da tko nije bilo pre toga.

Igram se na Visti pa mozda to ima neke veze. Za avgust su najavili podrsku za directx 10 pa ce valjda i da ispeglaju engine.

Inace igra ima bugova ali su sitni i ne uticu na gameplay.
no729 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 12:05   #116
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Jel moze igra nekako da se naruci ,pa da mi stigne postom pa da platim gotovinom ( posto nemam kreditnu karticu ) ?
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 12:07   #117
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Age Of Conan

mozhesh preko GameS-a ali ne placash kad ti stigne nego im uplatish na rachun preko uplatnice Sigurno je veruj mi... ja sam tako jedno 3,4 igrice kupio
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 16:15   #118
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Bagova ima tipa udjem u neku teritoriju i neko vreme mi se ne vidi slem,ili NPC se zabaguje pa ne mogu da ga udarim (inace isti bag postoji u WoW-u koji postoji 4 godine),kao sto je neko rekao nema bagova koji uticu na gameplay,a i ovi koji postoje bice brzo ispravljeni,pa igra ima par nedelja ako i toliko. U svakom slucaju,ako neko razmislja da kupi igru neka to ucini slobodno,jer igru ocrnjuju samo oni koji je nisu igrali (ili su igrali betu-koja ih je mozda razocarala),ja nisam video da je neko kupio igru i da se ovde zalio. Poz
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 17:37   #119
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ja i dalje mislim da igra kao sto je AoC ma koliko dobra bila nemoze imati dug vek kao WoW.Jer WoW je vec toliko postao popularan da je nekima u krvi.Verujem ja da je bolji od WoW-a,jer po svemu sto sam procitao odusevio sam se.Ali WoW je ucinio svoje,nemogu preci na AoC,probacu jos Warhammer i to je to
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2008, 14:23   #120
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

U kojoj igri ovo jos moze da se uradi? Znaci CAR:
http://www.youtube.com/watch?v=s-rl3RPC_Mw
hahaha
PS obratite paznju na animaciju lika dok pada sa litice. Posebna je,isto je recimo i kad protivniku ostane malo healtha,i pocne da bezi a vi ga gadjate i ubijete kopljem ,on umire specijalnom animacijom odredjenom za takvu smrt.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Conan The Cimmerian download za Amigu.... Covenant Stare igre 7 9.8.2006 2:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com