Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2018, 23:19   #61
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Ps4 obican ima za oko 40k. Opet je mnogo. Bese nekad jeftinije, zacepili ga mnogo sad.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2018, 23:37   #62
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Kao što sam već rekao, tih 32GB sami sebe otplate za desetak dana, konzola je samo bačeni novac...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2018, 0:00   #63
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Mozda ali ako se zadesi da ima neku falinku pa moram da reklamiram i da se nerviram i gubim zivce kao sada za graficku i pre za monitor onda nije vredno toga. Konzola je za casual igranje meni odlicna. Ionako ne koristim racunar u neke profi svrhe i meni se misljenje promenilo i smatram da cu baciti novac na ram i sve sto mora uz to nego za konzolu. Novcanik tako kaze.

Previse su pokvareni nasi trgovci, previse reklamacija, previse skart robe. Pa ja mislim da ovo 4 put za 8 godina reklamiram graficku. Za onaj monitor me cak zvala inspektorka iz ministarstva i sama mi kaze da je stanje u tom IT sektoru gore nego na divljem zapadu. Misli na prodaju racunarske i ostale tehnologije.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2018, 0:22   #64
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

kako misliš sami sebe otplate? Drugo dosta ti je i 16gb ako ništa ne radiš
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2018, 8:34   #65
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Sto se tice pc vs. konzole to moras sam da odlucis. Ali veruj mi, ni na zapadu nije nista bolje, pa da vidis samo po njihovim forumima, narocito za monitore (tu je blagi uzas, probijanje svetla, ips glow, mrtvi/zaglavljeni pikseli, clouding...).

Ja recimo nikad ne mogu da opravdam sebi kupovinu konzole, jedino sto mi deluje primamljivo je switch zbog portabilnosti... jbga, svaki hobi ide sa svojim setom problema.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2018, 20:14   #66
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Odobrili mi reklamaciju, smesno malo zvuci. Sada da cekam zamenu jer je proslo vise od 6 meseci od kada sam je kupio i nemam pravo na povrat novca i onda moram da cekam istu takvu za zamenu.

Odneo je ja u ponedeljak u radnju da reklamiram, napravio momak reklamaciju, ja dobio papir da je bez ostecenja u originalnom pakovanju. Danas oko 14h stize sms od firme na G da je odbijena reklamacija, vise detalja u emailu ili na njihovom servis sajtu a njihove reklamacije radi onaj servis na N. Zovem ja kako bre odbijena, kakav email, nema nikakav email, kad pre stiglo, probano, oni meni kazu da pojma nemaju, da kod njih stoji da jos nije resena reklamacija niti da imaju novih informacija, da nema nista. Moguce da je doslo do greske kazu. Popizdim. Momentalno zovem Republicku trzisnu inspekciju, Sektor za potrosace, njima na N ispisem poruke i posaljem klipove, screenshoot telefona da dobijam neke nebulozne sms-ove za neke reklamacije koje nisam nikad ni slao, kazem da sam lepo zvao i prijavio.

Zovem servis opet, kazem da pogleda sta sam napisao, sliku telefona, linkove kako ne radi graficka. Kazem da nemam nameru da se nadvikujem sa njima i da imam stresne situacije i da sam lepo sve to i prijavio.

Za 5 minuta stize sms, odobrena je reklamacija. Za 30 dana mora da se resi, istu takvu u zamenu da dobijem.

Inace oni izgleda svima salju to da je odbijena reklamacija. Probaju pa gde uspe.

Ja se pitam sta sad ako oni ne nadju vise tu istu 1080ti? Moraju istu da mi daju a nesto njih ne vidim da ima u prodaji.
Odmah sam ti rekao da su bezobrazni i da isti takav moras da budes,tj da se boris za svoja prava jer drugacije ne vredi.Njima je u interesu da te skinu sa dnevnog reda,a kada prigusti onda su manji od mahovog zrna.To ti je onaj sistem sto sam ti rekao jos na pocetku.Ako budu zatezali,samo im kazes da ces ih tuziti i da vidis kako ce da ti prihvate reklamaciju...Znam iz iskustva....

Sto se tice zamene,kao sto su ti i dole kolege rekle,igraj se jos neko vreme na gtx 970 .Cini mi se da sam ti i ja to napisao...Za full hd i dalje odlicna graficka..
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Racunar nece da se ugasi,osim zadrzavanjem dugmeta na kucistu par sekundi! Draganche94 Kvarovi 5 24.10.2017 15:04
Starija graficka na nov racunar? nikolic025 Grafika 20 20.2.2017 8:35
Racunar se jako cudno ponasa buja Kvarovi 3 24.1.2016 20:36
Nekoliko racunara i graficka. euronymous85 Osnovne komponente 2 27.10.2015 2:35
Koji najjeftiniji racunar? Sale2322 Šta da kupim? 8 7.3.2006 22:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com