Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2017, 12:25   #9
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Project Cars 2

Vozio malo sinoć i danas. Lično ne vidim te silne napretke u fizici u odnosu na prvi deo koji aktivno vozim zadnjih nedelju-dve. Barem ja ne osećam neku razliku na gamepad-u.

Grafika je opet manje više ista ali bih rekao da su razni efekti poboljšani - izgled vlažne staze, kapljice na autu i njihovo kretanje sada podsećaju na Drive Club (dobro ne baš ali slično)... a optimizacija za sada deluje čak i bolja jer na Ultra uglavnom imam 60 fps lock sa povremenim ispadima na 57-58, što je fenomenalno.

Sve bi bilo prilično sjajno da nema bagova. Evo malopre vežbam stazu i vozim kvalifikacije a takozvani Race Director mi 4 puta poništava Lap Time jer gazim točkovima spoljnu ivicu krivine a 2 puta mi poništava Lap Time u prvoj krivini iako vozim po sred staze. E sad, da je to povremeni bag pa hajde ali ja sam imao 6 poništenih krugova u jednom jedinom zagrevanju. Da stvar bude još gora niko mi ništa nije rekao kada sam stvarno sekao krivinu. Drive True Penalty sam isto dobijao ali uglavnom zasluženo, mada mi se čini da sam ga jednom isto pokupio ni kriv ni dužan. Ovo prosto mora da se zakrpi i ispravi. Do tada ću prosto da isključim kazne potpuno u opcijama jer ovako nema baš puno smisla.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Project CARS dex3108 Simulacije vožnje 186 30.1.2017 19:38
Project FPTD - Domaca TD Igra Andross Akcione igre 5 3.3.2012 23:59
OWASP(Open Web Application Security Project) Local Chapter u Srbiji OWASP Zaštita 0 13.2.2012 13:22
Project Natal i za PC zdravkelja O igrama uopšte 66 26.8.2009 0:10
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com