Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.12.2020, 2:29   #2881
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 916
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Spoiler za :):


Realno ima ljudi koji su previše očekivali, a setimo se pre 15 godina kad neka igra imala ocenu 75/100 - 80/100 to je bila extra igra. Sad ako nema 90/100 - 95/100 smatra se promašajem.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 2:48   #2882
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
zokocx kaže: Pregled poruke
Spoiler za :):


Realno ima ljudi koji su previše očekivali, a setimo se pre 15 godina kad neka igra imala ocenu 75/100 - 80/100 to je bila extra igra. Sad ako nema 90/100 - 95/100 smatra se promašajem.
Uz veoma bitnu razliku da pre petnaest godina nisi imao osam miliona ljudi koji ti unapred tri puta finansiraju mačku u džaku pa ti ne moraš ni da brineš kakav će krajnji proizvod biti.

Granica između zdravog razuma i potpune indoktrinacije nikada veće potrošačke mase se stopila u nekakvom začaranom krugu ludila gde se svi nadaju da će sledeći put biti bolje a onda se priča stalno ponavlja...

Što kaže jedan poznati naš i Vaas crnogorski filozof: "Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change..."
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
doctor (20.12.2020), Lex987 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 4:17   #2883
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Novi patch

https://www.cyberpunk.net/en/news/37166/hotfix-1-05
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 4:24   #2884
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Sto vise igram to se prijatno zaigram nekim novim stvarima....Evo sada sam poceo da otkrivam poprilicno dobre sporednjake sa dosta interesantnih prica i misija...Takodje poceo sam malo dublje da zalazim u crafting i po meni ovo uopste nije toliko beskorisno kako su neki recenzenti rekli (cini mi se opet Skill Up). Napravih par legendarnih stvarcica koje su odlicne, plus modove sada mogu da skupljam i kacim kako zelim

Sto vise igram to ne mogu da prezalim cinjenicu da je CDPR sam sebi pucao u nogu, da je ovoj igri dao da dise jos nekoliko meseci (iako ja stvarno nisam imao velikih problema) ocigledno je da drugi jesu) i da nisu napravili ovaj haos oko recenzije ne bi sada, pored legitimnih kritika, imali i ova preterivanja i besmislice o srzi igre; kako nije nista posebno, kako je ovo trebalo drugacije, kako je ono moglo ovako , kako ovo nema svrhu itd. Da su joj dali da dise i da se zavrsi bez hvalisanja o tome kako ce igra biti gotova kada bude gotova, kako zele kvalitet, gluposti o tome kako pohlepu ostvaljaju drugima, bez ovih muvanja oko recenzija i konzola itd. igraci ne bi ni pisnuli (osim ljudi kojima je jedina svrha pljuvanje i trolovanje naravno )

Nazalost, mogu samo sebe da krive, mozda je ovo i dobro da ih malo spusti na zemlju jer vec duze vreme plivaju u oblacima sto se tice reputacije......a kao sto sam i rekao, kada se prasina malo slegne i srede problematicne stvari, bice ovo jos jedan klasik (za mene vec jeste). Mislim da nema sumnje da ce se ovo srediti jer CDPR to ne sme sebi da priusti ako razmislja da pravi nove igre
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Bascelik (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), Koreli A. (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 7:08   #2885
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Tacno je sve . Sporedne misje , dijalozi sa ljudima odlicno napisani, kretanje likova (nije kat sceana ) dok se razgovor odvija , izbori i dinamika sa NPC-ijevima, struktura misija , sve je na nivou vecem od svega sto sam se nadao a bogami i dozeveo u drugim igrama a nisam imao ocekivanja samo zelju da bude dobra igra.

Kad sednem a moram da ustanem strasno me vuce da vidim sta je sledece i ne govorim o samo glavnoj prici ( nju igram po malo i natenane )

Sad sam se odusevio razgovorom sa Gorom , iz cista mira . Puno je detalja dobro su uklopljeni . Bojao am se karikaturnih likova i plitke price neambiciozne ali sve je samo ne to , odlicno se bavi vrlo stvarnim temama prirode moci , modernog sistema i odvajanja ljudi od samih sebe. Zatim druge teme kao ljubav i naklonost izmedju dvoje ljudi , bracno partnerstvo jurenju za politickim uticajem, udaljavanje bliskih porodicnih clanova....svasta ima , poludeli biznis AI naprimer , razvijanje sociopatije zbog trauma iz detinjstva ...I sve kroz odlicne misije .
Da ima dobrih slicnih igara ali ne ovaj nivo nikako . Uzmite igru za ono sto jeste i iznenadicete se .
Fantasticno su uvezne sporedne aktivnosti i misije medju sobom .
Pa onaj politicarski par=Crveni Baron 2 sto se mene tice ili detektiv....A nisam ni na trecini sadrzaja .
Spoiler za Scena u oklopnjaku:
Ko je musko pa ako je romantizaovao Panam pa ona scena u hover tenku onom Zaista sam mogao da zamislim kako se osecaju u trenutku spajanja sa svim tim stimulansima
nervnog sistema

A vidim da na metacritici za PC i dalje raste odnos u korist svega ovoga sto pricam. Steta sto je igra dobila losu percepciju ali brzo ce se ovo sleci i zasliuzeno trolovi i botovi kao i Jutuberi ce otici na nesto drugo BRUTALNO ISKRENO EKSLUZIVNO NIKAD UVEK SOKANTNO SVE NISTA KRAJ APOKALIPSA GOTOVO
A ovo ce osotati jedna najboljih igara . Za mene sigurno 4,5 naboljih u zalazecoj deceniji( kalendarskoj )

Poslednja ispravka: Koreli A. (19.12.2020 u 7:18)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Bascelik (19.12.2020), dushke (19.12.2020), evil_geko (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), JzmA (19.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 10:51   #2886
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citajuci ove komentare imam osecaj kao da je vecina ovde ljudi zaposlena u PR ili marketing sluzbi CDproject Reda. Pljuste devetke, desetke, najbolja igra decenije, ma nije to sve tako bagovito, ma nisu sasekli pola stvari koje su obecali ili srozali... Ne, sve je u njihovim glavama sjajno, bezbrizno, uzivancija, sve je toliko kuuuullll da prosto boli, jednostavno nepodnosljivo trendi, moderno, vau, savrseno, najbolje, odlicno napisano, dobro uklopljeno, prijatno, odusevljen novim stvarima, poprilicno dobro, dosta interesantno, nije toliko beskorisno...

Ako niste zaposleni, saljite CV u Poljsku, eno tamo bukti otici ce pola ljudi koliko su ispizdeli, pa taman da uletite u taj marketing departman.

Da treba ih spustiti na zemlju, jer su lazovi najobicniji, ne samo da su slagali nas igrace o stanju u kojem je igra - ma sve je gotovo, sve radi, igra je zavrsena, nego su slagali i Soni pa evo sad vidimo sta im se desava. Povukli su im igru sa Soni prodavnca, blamaza. Zar nisu mogli makar da odloze verziju za last gen konzole?! Koliko je takvih naslova bilo da su odlagani za PC, koliko hocete, ali ne smeju da odloze na raspalim last gen krntijama. E pa evo izvolite, uzivajte u propasti.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
Exia (19.12.2020), Lex987 (19.12.2020), RedMantella (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 10:59   #2887
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ljudi ovde uglavnom igraju na PC koji ima mnogo manje problema i ne vidim zašto neko ne bi mogao da hvali igru ako nije dolazio u kontakt sa mnogo bugova. To šta su radili marketing department i administracija je sasvim druga priča i može da se posmatra odvojeno od igranja same igre i uživanja u priči i dijalozima koji su dobri.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Hard2geT (21.12.2020), Koreli A. (19.12.2020), pentraksil (19.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 11:27   #2888
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

1.05 patchnotes kaze ovako - "Removed the memory_pool_budgets.csv file. which was not connected with the final version of the game and had no influence on it (it was a leftover file used during the development to estimate memory usage. It had no effect on how much memory was actually allocated). Perceived performance increase after editing the file may have been related to restarting the game."


placebo strikes again


Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ljudi ovde uglavnom igraju na PC koji ima mnogo manje problema i ne vidim zašto neko ne bi mogao da hvali igru ako nije dolazio u kontakt sa mnogo bugova. To šta su radili marketing department i administracija je sasvim druga priča i može da se posmatra odvojeno od igranja same igre i uživanja u priči i dijalozima koji su dobri.
bas to, ne treba pljuvati ceo CDPR samo zato sto ih menadzment tera da salju igru pre vremena, ili kao "cut this, this isnt needed, and this one feature can be out as well, and we are ready to ship the product" a to sto igra nije gotova, nema veze
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 11:37   #2889
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Jbg kad su ljudi ocekivali da ce im igra izleciti sidu ili rak. CDPR je oduvek bio izvikana firma zbog kolicine youtubera koji su im ljubili guzicu zato sto su toboze drugaciji od drugih, daju besplatne DLCove i konstantno se izvinjavaju igracima. Svi zaboravljaju da su im sve igre na pocetku bile bagovite, nedostajalo je i sadrzaja dok nisu izdali Enhanced Edition.

Jedina dobra stvar koja je njigove igre karakterisala do sad je dobra prica. Gameplay im je oduvek bio shitara, od click combata iz TW1 do neprestanog kotrljanja u TW2 i TW3, glupim NPCovima koje ste mogli da pokradete u sred bela dana, apsolutno uzasnom itemizacijom, generalno losim zurnalom sa questovima koje neprestano outlevelujete, beznacajno istrazivanje zato sto je bukvalno sve vec obelezeno na mapi koriscenjem milion upitnika (a i ocajnim lootom nakon svog tog istrazivanja), i jos milion stvari. Novigrad je u trailerima izgledao kao najbolji grad ikad dizajniran u igrama, a kada krenete da igrate nije ni priblizno onome sto su prikazali, graphic downgrade (prvi gameplay traileri za TW3 su izgledali neuporedivo bolje od igre na izlasku). I TW3 je isto tako bio bagovit, TW2 je imao ocajan i prazan treci chapter dok nije izasao EE.

Apsolutno su im igre oduvek bile ovakve kakvu ste sada dobili. Jedini razlog zasto tolko ****** po igri u odnosu na njihove prethodne je apsolutno masivan hype u koji ste upali, umesto da ste sagledali stvari realno i videli da im igre ni ranije nisu imale najbolju istoriju po pitanju bugova, gameplaya, downgradea i otfikarenog sadrzaja.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Krilce na korisnoj poruci:
doctor (20.12.2020), Exia (19.12.2020), filpan (19.12.2020), JzmA (19.12.2020), Lex987 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 11:38   #2890
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Da ima dobrih slicnih igara ali ne ovaj nivo nikako.
Dobro, nema ovaj nivo, Human Revolution je samo dva nivoa iznad. Nemas srece pa ovde ima ljudi koji imaju mnogo igrackog staza i vise veruju sebi nego placenim recenzijama, CDPR fanbojevima. U nekom drugom zivotu ce ovo mozda i biti igra decenije. Ovo nije ni igra godine
Taj stav "vecina voli ovu igru, volim je i ja" je isto kao da neko kaze "vecina Srbije gleda Zadrugu, gledam i ja, to je znak da sam na pravoj strani".
Igra nije losa ali smanjite dozivljaj sa tim fenomenalna, igra decenije, nevidjeno... Vise stete pravite nego koristi. Oni koji tek planiraju da igraju ovo ce biti mnogo razocarani zbog takvih komentara koji nemaju veze sa pravim stanjem (hajp je vec napravio stetu, ne morate da dolivate ulje na vatru).
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Lex987 na korisnoj poruci:
Exia (19.12.2020), filpan (19.12.2020), JzmA (19.12.2020), RedMantella (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 12:19   #2891
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Nerd rage is real

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Nemas srece pa ovde ima ljudi koji imaju mnogo igrackog staza i vise veruju sebi nego placenim recenzijama, CDPR fanbojevima.
haha e ne **** leba ti, ovde se svi znamo, jedni te isti likovi , svi zajedno sviramo ***** po ovom mrtvom forumu vec deceniju

Poslednja ispravka: Bascelik (19.12.2020 u 12:27)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
JzmA (19.12.2020), Lex987 (19.12.2020), pentraksil (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 13:08   #2892
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

https://videocardz.com/newz/cyberpun...ore-ryzen-cpus

1.05 zakrpa sa spiskom bag fikseva, kao i PC specifičnostima koje uključuju AMD SMT fiks, mada navode da je samo za 4 i 6 jezgara, jer se procesori sa više ponašaju kako bi i trebalo...
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 13:32   #2893
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Citajuci ove komentare imam osecaj kao da je vecina ovde ljudi zaposlena u PR ili marketing sluzbi CDproject Reda.

Ako niste zaposleni, saljite CV u Poljsku, eno tamo bukti otici ce pola ljudi koliko su ispizdeli, pa taman da uletite u taj marketing departman.
Čitajući tvoj komentar rekao bih da si plaćen od strane drugih gejming kompanija da pljuješ po ovoj igri, pa šta ćemo sad?

Prosto mi je fascinantno koliko likovi poput tebe šire najveći kancer od komentara čak i tamo gde se ljudi jednostavno prepuste i uživaju.
Kao da ranije nismo uživali i u gorim igrama. Ja ovu igru doživljavam kao malo ispoliraniji eurojank, igram je sada i sa svim nedostacima, ali najbolja stvar je što znam da sad kad završim glavnu priču, ostaviću dovoljno sporednog sadržaja za drugi prelazak za pola godine, god dana, kad ću još više uživati.

Likovi poput tebe će sve vreme imati zamerke i ostaće u svom bunaru koji odjekuje psovkama, i šta si s tim uradio? Iskuliraj malo liče, nije dobro po zdravlje, iskreno. Od previše naprezanja s*****eš svoj crevni i nervni sistem
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Hard2geT (21.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 14:20   #2894
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Jel ste dobili koji FPS vise sa 1.05 update-om ?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 14:25   #2895
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Patch 1.05 nije jos izasao za PC (izasao za konzole).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 14:26   #2896
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ocigledno je da mora da se pljuje inace si fanboj ili preterujes, recenzije placene itd.

Da vam nije palo na pamet da se igra ljudima zaista dopada, ne? Posebno mi je interesantno sto mnogi nisu ni probali igru, bitno da pricaju drugima kako treba i sta treba....

Igra moze biti u jako losem stanju pa i dalje da se svidi ljudima....Fanboj ne bi pricao kako CDPR zasluzuje vecinu kritika i kako je igra vrlo bagovita.

Cuj ovo, smanjite dozivljaj, vise pravite stete nego koristi...Sad cemo na kraju i mi da ispadnemo krivi sto je igra bagovita jer nam se svidja i automatski smo krivi za kolaps citave industrije jer nam se dopada problematican i bagovit naslov ........Da li ste vi realni?

Gde je neko uopste primenjivao taj stav "vecina voli ovu igru, volim je i ja" . Nigde veze. Ako cemo iskreno, ja jedino sto vidim u medijama su kritike na racun CDPR i kilometarski artikli o bagovima i ostalom...Ja bih pre rekao da ovde vlada stav "meni se igra ne dopada ne sme da se dopadne ni vama" ili " Ja ne volim CDPR i ljude koji ih dizu u nebesa i hocu da ova igra bude jos veca katastrofa"


Da li zaboravljamo kako su pocele igre poput KOTOR, KOTOR 2 pogotovu, Vampire the Masquarade, Fallout New Vegas, Morrowind, The Witcher i mnogi drugi? Da li su ljudi i tada bili fanbojevi jer su im te igre ostale u secanji i igrali ih sa uzivanjem? Da nije bilo ljudi koji su prepoznavali kvalitete a i mane tih igara ne bi imali na stotine neoficijalnih peceva, dodataka, modova i ne bi danas na pomen tih igara na hiljade ljudi imale zelju da ih ponovo instalira i odigra....Sam VTMB i dan danas ima uzasnu borbu, ono sto bi trebalo biti jedna od najbitnijih stavki RPG igara, pa se i dan danas smatra za jednim od najboljih RPG iskustava ikada.

Vidim neki non stop pominju Human Revolutions (koji obozavam, kao i nastavak.) Da li treba da vas podsecam da je Human Revolution od strane mnogih fanova smatran za blasfemiju od igre, jer (po njima) nije imao ni trunke smeka, mehanika i dubine kao sto je to imao original? Znaci vi ste ocigledno fanbojevi jer vam se svideo Human Revolution

Nije da fanbojeva nema, ima ih svakako...ali bogami ima i hejtera
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 14:32   #2897
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Nemas srece pa ovde ima ljudi koji imaju mnogo igrackog staza i vise veruju sebi nego placenim recenzijama, CDPR fanbojevima.
Ja sa svojih 37 godina imam izuzetno veliki igrački staž pa mi je ova igra i dalje odlično iskustvo, niti sam CDPR fanboy, tako da apsolutno ne vidim razlog za ove generalizacije, kao da neke ljude bukvalno nervira što se drugima sviđa igra.

Relax lads.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku evil_geko na korisnoj poruci:
Hard2geT (21.12.2020), player1 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 15:02   #2898
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
evil_geko kaže: Pregled poruke
Ja sa svojih 37 godina imam izuzetno veliki igrački staž pa mi je ova igra i dalje odlično iskustvo, niti sam CDPR fanboy, tako da apsolutno ne vidim razlog za ove generalizacije, kao da neke ljude bukvalno nervira što se drugima sviđa igra.
"Svidja mi se" je ok komentar, niko ti nista nece prebaciti zbog toga, "druge igre nisu na ovom nivou" je nesto drugo. Igra decenije svakako nije, sto ne znaci da je katastrofa od igre. Znam da ste ocekivali vise pa sad morate sami sebe da tesite, jbg.
Opusteno
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2020, 15:03   #2899
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Ja sam ogroman Witcher 3 fanboy (samim tim imam i izuzetan respekt prema CDPR), ali meni ovo igra apsolutno NI U CEMU nije revolucionarna (izuzev, naravno, grafike koja pomera granice).

Izbori? U poredjenju sa TW3, TW2 pa cak i TW1 - smesni.

Napucavanje? Bullet sponge shooter sa AI-om na nivou Duck Hunt-a sa SEGE.

Likovi? Sve i jedan kompanjon do sad je teski meh. Panam mi je OK.

Uvod u pricu? I dalje ubedljivo najveca katastrofa IMHO, pogotovo uzevsi u obzir koliko sam se "nahajpovao" po dolasku u NC (scena sa Max Tac-om). Onaj time jump je neoprostiv sa narativnog smisla.

Prica? Za sada vrlo dobra, ali nista revolucionarno i sto nije vec vidjeno. Naravno, skriptovane sekvence i cinematic feeling je top-notch.

Open World? Najlepsi, a najprazniji. Pa vise side activity-a imas u sumi u RDR2 nego ovde u najsjajnijem, najperverznijem i najbogatijem megalopolisu futuristicne distopije.

Customizacija? Vidi, mozes da biras cak i velicinu kobaje tokom kreacije lika. Jedva cekam da napravim Raidena od svog karaktera! Oh wait, nijedna augmentacija (osim Mantis Blades) nije vidljiva. Bonus poeni sto se V ne renderuje ni u jednoj refleksiji u igri. RTX ON, right?

AI? Spawnovanje policije iza tebe? Ma ti si samo razmazen, i nisi u stanju da razumes in-universe objasnjenje. U eri cyberpunka imaju TP tehnologiju, ne trebaju im VTOL i automobili.

Fizika? GTA IV iz 2008. ima 20x bolju fiziku od Cyberpunka gde iskaces iz kola na 200 km/h i auto se zaustavlja u mestu, a na tebe ne deluju zakoni iste.

Mogao bih ovako do sutra... ali ispascu hejter sto svakako nisam. Samo mislim da me je Witcher razmazio previse...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Dovahkiin (19.12.2020), Lex987 (19.12.2020)
Stara 19.12.2020, 15:17   #2900
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Mogao bih ovako do sutra..
Mogao bi neko tako do sutra i za tvoj dragoceni Witcher.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Hard2geT (21.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), Krilce (19.12.2020), Laskaris (1.7.2021), Leonida (19.12.2020), pentraksil (20.12.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
open world, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
Cypher - cyberpunk text adventure lukababic Avanturističke igre 2 2.4.2014 10:44
Futurelost Cyberpunk BBRPG slax Pravljenje igara 12 16.10.2011 13:45
FutureLost Cyberpunk RPG slax Male igre 1 16.10.2011 13:43
Cyberpunk Art Ocelot Zanimljive Web lokacije 1 2.3.2007 16:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com