Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > O SK-u uopšte

O SK-u uopšte Opšta rasprava o izgledu i sadržaju časopisa.
Primedbe, predlozi i pohvale su dobrodošli!

Pregled rezultata glasanja: Da li ste za to da se putem novcanih donacija pomogne SK-u postane jos bolji?
Da 13 35,14%
Ne 24 64,86%
Glasova: 37. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.12.2005, 17:16   #1
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Thumbs up Novogodišnji poklon (ako se složimo) ;)

Posto svi mozemo da vidimo koliko su nam ovi ljudi u SK-u podarili i ucinili za nas mislim da je red da mi ucinimo nesto za njih.Ocigledno je da SK drzi najmanju mogucu cenu da bi se dobio kakav takav profit(pa ne mogu da idu bas u - zbog nas).Ako se slozimo(sto moze da se da na glasanje),mi citaoci mozemo da napravimo jednu akciju.Sastojala bi se iz toga da SK 2 puta godisnje kosta 1/3 vise od svoje normalne cene.Ako je sada 120 da kosta 180.I to samo 2 meseca godisnje.E sad,sta bi se time dobilo?Ako bi smo to mi,citaoci i korisnici ovog foruma sami uradili pare koje bi SK dobio kao extra profit bi koristi za poboljsanje uslova rada.Odnosno,poboljsali bi neke segmente koji su goreci.Evo ja lupam sledece:
1.Zakupljenje brzeg servera tako da mogu da se uvedu avatari ili potpisi...
2.Jednom godisnje da izlazi Svet Igara
3.Kupovina Sasi tako zeljenog kompjutera baziranog na P4 3.2 EE
4.bilo sta sto bi pomoglo nasem SK-u koji bi to nama vratio na najbolji moguci nacin.
Kako bi oni te pare trosili u to mi se sigurno ne bi smo mesali.Mogu da organizuju ovde glasanje sta bi moglo da se uradi,ali oni da daju predloge.Mislim da ovde ima tako mnogo predloga od stranje citalaca koji su neizodljivi upravo zbog para.Zasto da im ne omogucimo,mi,kao citaoci tih tako dobrih kompjuterskih novina da ne ispune bar nesto?Zasto da sav teret bude na njima?Ljudi,ajde da se dogovorimo!Necu da ovo bude moj predlog niti moj nick da se pamti.Ajde svi ovo da uradimo i da organizujemo akciju.Ako zelite nesto da poklonite SK-u onda je to definitivno ovo.Mi jesmo zemlja bez para,ali mozemo bar njima da olaksamo taj teret.

Odoh sad da se napijem.Vreme je.Srecna 2006!!

U medjuvremenu sam dodao glasanje.Jos jednom:koje vrste su donacije mozemo i sami da se dogovorimo.Svaki predlog je dobrodosao.

Poslednja ispravka: ACHTUNG (2.1.2006 u 12:57)
ACHTUNG je offline  
Stara 31.12.2005, 17:44   #2
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Sad ide jedno veliko ali:

ta novcana sredstva bi mogla bojim se da dobiju noge i da ih neko potrosi na neke njegove potrebe. A sad bi se postavilo pitanje da li je uopste potrebno da se dotira SK pa stoga mislim da bi najbolje bilo da se neko iz SK oglasi ovim povodom. Mislim da bi bilo pozeljno da se ostvari javni uvid u potrosnju tih sredstava tj. da se tog meseca izracuna koliki je bio tiraz x 1/3 cene pa koliko je to da redakcija SK predlozi gde bi otisao taj novac. Mislim da nema potrebe za ovim.

Onda cu da otvorim i ja neki fondic da se i meni kupi novi komp za Novu.

Ipak je ovaj predlog ne realan, jer mislim da nece naici na odobravanje vecine citaoca SK. Da podsetim, a nek me neko iz SK ispravi ako je netacno, SK je u sastavu medijske kuce Politika Novine i Magazini, a Politika je u vlasnistvu WAZ kompanije iz Nemacke koja ima pravo da raspolaze svim novcanim prihodima Politike tako da bi taj novac verovatno otisao nekim strancima.
Pantelija je offline  
Stara 31.12.2005, 17:50   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Brate to je za SK,sta pricas?Mislim zasto bi bilo neslaganja??Zbog 60din??Daj bre.Oko toga gde ce da se potrose imam potpuno poverenje u SK.Jedino sto moze da stoji na putu je tehnicka nemogucnost.Mislim na ono sto si ti rekao za WAZ.Mislim da je tiraz SK-a oko 100000 meseceno.Pomnozi to sa 60.Pa puta 2.Malo li je?Meni je jasno ta mogucnost,ali to da neko trazi CD,poster,Svet Igara,avatare ili sta vec,a NECE da se malo potrudi onda stvarno...Ili sam ja ovde najveci KRETEN i jedini ovde volim SK toliko da mogu da odvojim dodatnih 120dn??Ako ljudi budu hteli,nacina uvek postoji,...
ACHTUNG je offline  
Stara 31.12.2005, 17:53   #4
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Ne mislim da bi SK "propili" te pare, vec mislim da bi nazalost to otisao u neki stran fond.
Pantelija je offline  
Stara 31.12.2005, 17:54   #5
MilanSM
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Sirmium, Neo Planta
Poruke: 425
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 155 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MilanSM
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Predlog je zanimljiv ali nije izvodljiv. Prvo sto nece menadzment dozvoliti da opadne tiraz casopisa, zbog nekih 60din po komadu. bilo bi realnije da se boljim i raznovrsnijim sadrzajem i prodajom u inostranstvu skupe te pare, zar ne. Nece svako hteti da plati casopis 180din.
Ako je tebi toliko stalo ti se pretplati, to je najbolji nacin da im pomognes. Tako imaju bolji uvid u broj citalaca, i mogu bolje da se organizuju po pitanju tiraza.

ajd uzivajte....
MilanSM je offline  
Stara 31.12.2005, 17:58   #6
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

U tome i jeste fora!Mi sami da se organizujemo i reklamiramo akciju.Tako ce svi ljudi znati za sta daju pare!Da li sada neko kapira moju ideju??Internet je veliiiiki kao i nase mogucnosti.Pa nismo bas tolike lenstine?
ACHTUNG je offline  
Stara 31.12.2005, 21:33   #7
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Ja se evo slazhem da bi bilo dobro, ne bi mi bilo zhao 60 dinara, ali eto ima problema..
Mozhda bi SK-ovci mogli nezavisno od politike da otvore neki fond za donacije, pa bi onda odani chitaoci migli da ubace koji dinar, a oni koji to ne zhele ne bi morali, i politika nema pravo da se mesha u to, tirazh ne opada..
Johny Atos je offline  
Stara 1.1.2006, 2:51   #8
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Thumbs up Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

U potpunosti se slažem.Udri cijenu kolko god da treba .Mislim da povišenje cijene neće uticati na vjernog čitaoca SK da prestane sa čitanjem,a ako veća cijena može da pomogne...samo napred
Psychon@ut je offline  
Stara 1.1.2006, 16:28   #9
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Moj cilj jeste da i mi nesto njima pruzimo a ne samo da kukamo.Kapirate?Mozda vi necete avatare,neko hoce...Moze da se da na glasanje bilo sta...Ja sam samo dao predlog kako bi se to moglo izvesti,ali izgleda da mi samo znamo da trazimo.Mislio sam da smo sposobni za nesto vise osim kukanja i skichanja kako su povecali cenu,ili dizanja Kuzme u nebo.Ko god ima neki predlog u vezi ovoga nek se javi.Ono vezano za fond nije losa ideja.I molim vas bez svadje.Ovde je cilj neka nasa akcija a ne ko hoce ovo ili ono.Zato ako ima ovde nekog sa idejom ili zeljom neka se javi.
ACHTUNG je offline  
Stara 1.1.2006, 16:40   #10
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Jedan predlog: mozda bi SK mogao da se izvuce iz Politike po principu da 49%akcija ostane Politici, 41% bivsim i sadasnjim clanovima SK, a da se ostalih 10% pusti u promet vernim citaocima SK po principu da se uz svaki broj SK ponudi citaocu da kupi 1 akciju. Sa tim akcijama citaoci bi stekli zakonsko pravo da ulazu u SK koliko mogu i da imaju uvid u potrosnju tih sredstava. Pomoglo bi mi kada bi mi neko iz redakcije SK rekao koliki je tiraza SK u proseku zadnjih pet meseci pa bih mogao da okvirno izracunam koliko bi kostala ta jedna akcije. Cini mi se da je kada je WAZ kupio Politiku jednu akciju placao oko 100e po tadasnjem kursu, a posto je SK deo Politike, po nekoj mojoj proceni na SK vredi oko 6% Politike, tako da bi cena jedne akcije bila oko 15e. Za tu jednu akciju kada bi se proracunali, ako je npr. tiraz SK 100.000 primeraka, jedana akcija ovim putem bi kostala nekih 1.5e. Napominjem da nije ova racunica 100% precizna, vec je neki moj proracun koji sam uradio sa oskudnim podacima.

Poslednja ispravka: Sasa (1.1.2006 u 21:15)
Pantelija je offline  
Stara 1.1.2006, 16:44   #11
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Ala radi ekonomija...Svaka cast.Krasan primer konstruktivnog razgovora .
Mislim da SK-ovci sigurno nece da se mesaju u ovo jer je ovo vise do nas koliko ja razumem.Mada bi mogli da nam daju neke osnovne podatke o tome ko ih "drzi",koliki je trenutni mesecni tiraz,u kom mesecu je najveci tiraz,...Vazno da smo krenuli negde.
ACHTUNG je offline  
Stara 2.1.2006, 12:36   #12
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Posto svi mozemo da vidimo koliko su nam ovi ljudi u SK-u podarili i ucinili za nas mislim da je red da mi ucinimo nesto za njih.Ocigledno je da SK drzi najmanju mogucu cenu da bi se dobio kakav takav profit(pa ne mogu da idu bas u - zbog nas).Ako se slozimo(sto moze da se da na glasanje),mi citaoci mozemo da napravimo jednu akciju.Sastojala bi se iz toga da SK 2 puta godisnje kosta 1/3 vise od svoje normalne cene.Ako je sada 120 da kosta 180.I to samo 2 meseca godisnje.E sad,sta bi se time dobilo?Ako bi smo to mi,citaoci i korisnici ovog foruma sami uradili pare koje bi SK dobio kao extra profit bi koristi za poboljsanje uslova rada.Odnosno,poboljsali bi neke segmente koji su goreci.Evo ja lupam sledece:
1.Zakupljenje brzeg servera tako da mogu da se uvedu avatari ili potpisi...
2.Jednom godisnje da izlazi Svet Igara
3.Kupovina Sasi tako zeljenog kompjutera baziranog na P4 3.2 EE
4.bilo sta sto bi pomoglo nasem SK-u koji bi to nama vratio na najbolji moguci nacin.
Kako bi oni te pare trosili u to mi se sigurno ne bi smo mesali.Mogu da organizuju ovde glasanje sta bi moglo da se uradi,ali oni da daju predloge.Mislim da ovde ima tako mnogo predloga od stranje citalaca koji su neizodljivi upravo zbog para.Zasto da im ne omogucimo,mi,kao citaoci tih tako dobrih kompjuterskih novina da ne ispune bar nesto?Zasto da sav teret bude na njima?Ljudi,ajde da se dogovorimo!Necu da ovo bude moj predlog niti moj nick da se pamti.Ajde svi ovo da uradimo i da organizujemo akciju.Ako zelite nesto da poklonite SK-u onda je to definitivno ovo.Mi jesmo zemlja bez para,ali mozemo bar njima da olaksamo taj teret.

Odoh sad da se napijem.Vreme je.Srecna 2006!!
Ne PADAJU NAMA PARE SA NEBA A SK JE NAJBOLJI Zbog CENE (120 dinara je sasvim dovoljno)!!
Wolverine je offline  
Stara 2.1.2006, 12:54   #13
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

"Prosečan tiraž “Sveta kompjutera” (na primer u periodu od maja do septembra 2005. godine) je 42.000 primeraka" (Sasa je morao u 3 ujutru da se budi da bi retardima dao podatak )
E sad vi sami izracunajte koliko bi znacile te 2 "donacije" godisnje.Pa bile i 30din.E sad,posto neki ljudi nisu ni procitali ni razumeli ono sta sam hteo da kazem ponovicu:cena nece biti 180din konstantna nego 2 puta godisnje.I to je bio samo PREDLOG kako da se pomogne SK-u.Ali,ipak pocinje sve polako da mi bude jasno...I moze li neko nesto konsturuktivno da kaze ili mora da ukljuci CAPS LOCK da bi nam svima bilo jasno da nije ni razumeo i cemu se radi...

Ipak cu ja da stavim glasanje,pa da vidimo ko je za a ko ne.Ako ima ljudi ce da razgovaramo...

Poslednja ispravka: ACHTUNG (2.1.2006 u 13:08)
ACHTUNG je offline  
Stara 2.1.2006, 18:37   #14
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

..moze i bez caps locka ali ima nekih koji ne citaju a vidim niko ozbiljan da ti se ukljuci na temu.....a o konstruktivnosti:Svet Kompjutera je najbolji zbog svog shmeka(i tachnosti) ali i zbog atraktivne cene!!!

A o ozbiljnosti teme---mogu samo da se smejem;verovatno pokusavas da se ustekas ovima da budes moderator(ono ti im dizes cenu na trzistu a oni te slave ko krsnu slavu), ali SK sam po sebi spada u PRESTIGE(?) magazine tako da im ne treba POTRCHKO poput tebe da im dize cenu............
a 180 dinara je bre za prosechnog choveka mnogo, ako SK ishte neke humanitarne donacije moze sam da trazi

ne blesavi se nego idi prepravi svoja zlodela
Wolverine je offline  
Stara 2.1.2006, 19:00   #15
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

E,a tacno sam znao.Nista ova tema ce da stoji dok se neko pametan ne javi,a ja odustajem.Pazi,e stvarno bre ne zasluzujemo ovo malo.Zasto bih ja bio moderator da ispravljam nebuloze i bikove kao sto je Wolverine po ceo prokleti dan??Ajde da mi neko to objasni!!E,sad razumem Sasu.

Pravi smo bre SRBI.Samo znamo da pljujemo tudje,po fazonu da komsiji crkne krava.I lepo sam napisao da bi ovo bila zajednicka akcija ali neeeee...JA hocu da budem moderator...JA sam potrcko...Stvarno ne razumem ovo.E a niko ali bas niko(cast izuzecima) da se seti da nesto pametno kaze.A kada je o posterima,Svetu Igara,avatarima,da se bre polome..POGIBOSE!!Bre ovde trebe jedan luger,disciplinen bre!Budi stecan sa onime sto ti je dato i cuti!Jok bre,Srbi.HOCE VISE A NECE NI **** DLAKAVO DA POMERI!!!Zato nam je ceo svet kriv,a???Sve bre same patriote i legende.Treba da da 120 din ukupno GODISNJE i to mi je MNOGGGOOOOO.I to sam rekao da je samo PREDLOG!!!Ne,pa ovo je uzasno...Zlocin.E,pazi ti tu logiku:HOCU DA BUDEM MODERATOR!!!E,BRE!CUJE LI ME NEKO!MODERATOR!!

Odoh ja na kupanje bez peskira...dok jos ima gasa...Moja poslednja zelja je da ne brisete ovaj post.Da stoji.Da se vidi.Ipak smo mi za neciscen Luger.
ACHTUNG je offline  
Stara 2.1.2006, 20:49   #16
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Novogodisnji poklon(ako se slozimo) ;)

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
E,a tacno sam znao.Nista ova tema ce da stoji dok se neko pametan ne javi,a ja odustajem.Pazi,e stvarno bre ne zasluzujemo ovo malo.Zasto bih ja bio moderator da ispravljam nebuloze i bikove kao sto je Wolverine po ceo prokleti dan??Ajde da mi neko to objasni!!E,sad razumem Sasu.

Pravi smo bre SRBI.Samo znamo da pljujemo tudje,po fazonu da komsiji crkne krava.I lepo sam napisao da bi ovo bila zajednicka akcija ali neeeee...JA hocu da budem moderator...JA sam potrcko...Stvarno ne razumem ovo.E a niko ali bas niko(cast izuzecima) da se seti da nesto pametno kaze.A kada je o posterima,Svetu Igara,avatarima,da se bre polome..POGIBOSE!!Bre ovde trebe jedan luger,disciplinen bre!Budi stecan sa onime sto ti je dato i cuti!Jok bre,Srbi.HOCE VISE A NECE NI **** DLAKAVO DA POMERI!!!Zato nam je ceo svet kriv,a???Sve bre same patriote i legende.Treba da da 120 din ukupno GODISNJE i to mi je MNOGGGOOOOO.I to sam rekao da je samo PREDLOG!!!Ne,pa ovo je uzasno...Zlocin.E,pazi ti tu logiku:HOCU DA BUDEM MODERATOR!!!E,BRE!CUJE LI ME NEKO!MODERATOR!!

Odoh ja na kupanje bez peskira...dok jos ima gasa...Moja poslednja zelja je da ne brisete ovaj post.Da stoji.Da se vidi.Ipak smo mi za neciscen Luger.
Eto vidis ACHTUNG sta sejes to i zanjes. Pa ti si meni rekao da podilazim Sasi a sad i sam pocinjes da shvatas neke stvari na svojoj kozi. Nisu ONI trebali da nas bombarduju sa osiromasenim uranijumom i tako zagadjuju predivnu prirodu. Trebali su da nam bacaju dzakove para a u svaki dzak po 100 nozeva. Garantujem ti da bi za deset dana polovina Srba bilo medjusobno poubijeno zbog para naravno. Zvuci surovo ali je istinito.
Lepo od tebe sto zelis idejama da pomognes SK ali mi se cini ( nisam citao novogodisnji broj a imam ga ) dok je u sastavu Politike slaba je to vajda. Kada bi se SK odvojio kao posebno pravno lice a ima sve uslove za to, onda tek treba pricati o finansijskoj pomoci listu. Bacati novac u vrecu bez dna - Politika, zaista nema smisla.
I molim te ne mesaj III rajh sa srbima jel malo znas o njemu.

Poslednja ispravka: Sasa (3.1.2006 u 2:08)
AstraLogos je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zarada na Netu Tanas Brbljaonica 859 13.10.2021 17:36
Novogodišnji poklon (komp) hacker_aca Šta da kupim? 25 9.1.2008 1:59
Novogodišnji Wallpaper [Imzadi] 2D radovi 55 2.2.2007 1:31
pozivnice za gmail ucitelj paracin Internet tehnologije 17 20.8.2006 22:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com