Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2010, 12:22   #21
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

I samo da pitam, iako pretpostavljam šta je odgovor - kupovanje šampiona i ostalih drangulija je "za uvek", tj. ne postoji neko vreme posle kojeg mi to što sam kupio nestane iz inventara?
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2010, 12:37   #22
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: League of Legends

Jeste, samo se skinovi i boosts kupuju iskljucivo za Riot points (ca$h) dok heroje i rune kupujes i za influence points i sve ti ostaje zauvek
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku taXicity na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (31.1.2010)
Stara 31.1.2010, 16:43   #23
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

E da, zaboravih i ovo: koliko često se menja postavka onih besplatnih šampiona? Kapiram da to nije stalna ekipa, pošto ih niko ne bi kupovao onda.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2010, 21:16   #24
taXicity
Član
 
Član od: 25.8.2007.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 415
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 63 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku taXicity Slanje poruke preko Skypea korisniku taXicity
Određen forumom Re: League of Legends

Ja mislim da je na nedelju dana, ali nisam 100% siguran... Menjaju ih kad smore xD
taXicity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2010, 23:07   #25
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Samo komentar da će teško ko ovu temu tražiti u MMORPG delu, iako kapiram da postoje razlozi da se tema nađe ovde.

update: Hvala na razmatranju i usvajanju predloga.

Poslednja ispravka: Illuvios Nais (1.2.2010 u 11:37) Razlog: premeštanje teme nazad u "Mrežne igre" forum
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 22:27   #26
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

evo ja sada probah da se ulogujem na eu sajtu i ne može. Kakvo je stanje sada i da li da skidam eu verziju ili da ostajem na us?
I igra mi se mnogo više sviđa od dote.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 14:31   #27
Reap3R
Novi član
 
Član od: 5.6.2010.
Lokacija: Ispred monitora....
Poruke: 25
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku Reap3R
Određen forumom Re: League of Legends

Ko igra ? Ja se sa ovoga ne skidam nekako mi se vise svidja od Dote.
Reap3R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2010, 15:08   #28
Radiant
Član
 
Član od: 5.1.2009.
Poruke: 91
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 21 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Dobio sam mail od Alienware Arene (daju neki Nightmare Cho'gath skin) i reših da skinem ovu igru... Iznenadio sam se kad sam video da je teška više od 700MB, a sada kada sam završio download, treba da se preuzme i dodatnih 450MB

Poslednja ispravka: Radiant (29.6.2010 u 15:30)
Radiant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 0:58   #29
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Zamisli samo, koliko su bezobrazni, igra od preko 1GB u 2010. godini!
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Illuvios Nais na korisnoj poruci:
RUSuper (9.3.2011)
Stara 30.6.2010, 2:09   #30
Radiant
Član
 
Član od: 5.1.2009.
Poruke: 91
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 21 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Hmmm. Pa s obzirom za grafika i nije nešto, a HoN sa sličnom grafikom je stao na malo više od 100MB (barem dok je bio beta) i jeste čudno.

Inače, igra nije loša, mada dosta je lakša od DotA-e.
Radiant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 2:18   #31
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Microsoft Office ima očajnu grafiku, a opet je na preko 1GB. Šalim se, naravno, shvatam tvoju poentu i zaista svaka čast ljudima iz S2 na tome što im je klijent u finalnoj beti bio nešto ispod 400 MB. Kapiram da su ljudi iz RIOTa računali na to da ljudima koji planiraju da igraju online igru nije problem da "svuku" preko 1GB klijenta, pa se nisu opterećivali optimizovanjem veličine koda i/ili kompresijom grafike.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 11:32   #32
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: League of Legends

Neko je spomenuo da se plaća play ove igre, pa da li je to istina?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2010, 14:49   #33
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Nije istina. Igra je besplatna, a možeš da platiš brže otključavanje nekih heroja, ako želiš. Heroja ima ukupno oko 50ak, a u svakom trenutku možeš da igraš jednog od 10ak koji se menjaju svake nedelje. Sa svakom odigranom partijom zarađuješ poene kojima možeš da kupiš određenog heroja trajno ili da unaprediš svoj nalog određenim glyphovima. Postoji opcija da kupiš te poene za IRL pare, ali ti to neće nešto preterano značiti ako ne znaš da igraš i definitivno nije neka velika prednost, niti moranje.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2010, 19:04   #34
K0sta
Novi član
 
Član od: 2.3.2009.
Poruke: 28
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: League of Legends

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=388922
Tema sto sam napravio na krsti.
Igram lol jos od closed bete, navukao sam se zesce. Fali mi nekih 7-8 heroja, i to sve oni od 6.3K koji za nista ne valjaju.
K0sta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 0:55   #35
Ivan452
Veteran
 
Član od: 25.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 772
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 189 puta na 152 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan452
Određen forumom Re: League of Legends

Samo da prokomentarisem da je League of Legends po meni mnogo bolja igrica od Heroes Of Newerth.

Nisam imao priliku da igram HoN koliko i LoL. Ali evo neki +/- sto se toga tice.
Grafika i efekti u HoN-u imaju ogroman plus, kao i ugradjeni audio chat. Ali cinjenica da se heroji dosta poklapaju sa onima iz dote je veliiiki minus, mislim da cena nije velika ako imaju 2 miliona igraca, ali pored besplanog LoLa jeste.
Sto se LoLa tice, zaostaje za HoNom na polju informacija o playerima, vrstama mapa, kustomiziranog kreiranja igre, rankingom. Tj, u LoLu nisam 20 level (gde moze da se igraju ranked partije) tako da i nisam bas siguran, ali deluje mi da HoN tu vodi.


A sto se tice LoLa i US i EU verzije, ja sam poceo kada je postojala samo US i onda nisiam igrao kada je postojala mogucnost da se account prebaci na EU. ping mi je oko 100ms i nije problem da se igra. Onda sam sada skoro poceo od pocetka na EU. I isprva sam mislio da mi se samo cini ali nije tako. Dooosta ima vise leavera na EU nego na US, i jos povrh svega, i ako mi je ping manji ponekad mi se desava da imam delay. Tako da...
Ivan452 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 1:14   #36
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Skinuo sam igru danas.. ne mogu da verujem koliko je dobra!
Nekako mi je bolja od HoN-a Odmah sam se navuk'o
Ako neko hoce da me add, ime u igri mi je SoI Badguy.. vidimo se u igri
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 5:33   #37
Webad
Član
 
Član od: 28.11.2009.
Poruke: 124
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 23 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Ivan452 kaže: Pregled poruke
Samo da prokomentarisem da je League of Legends po meni mnogo bolja igrica od Heroes Of Newerth. (1)

Nisam imao priliku da igram HoN koliko i LoL. Ali evo neki +/- sto se toga tice. (2)
Grafika i efekti u HoN-u imaju ogroman plus, kao i ugradjeni audio chat.(3) Ali cinjenica da se heroji dosta poklapaju sa onima iz dote je veliiiki minus (4), mislim da cena nije velika ako imaju 2 miliona igraca (5), ali pored besplanog LoLa jeste. (6)
Sto se LoLa tice, zaostaje za HoNom na polju informacija o playerima, vrstama mapa, kustomiziranog kreiranja igre (7), rankingom. Tj, u LoLu nisam 20 level (gde moze da se igraju ranked partije) tako da i nisam bas siguran, ali deluje mi da HoN tu vodi.(8)
1- Trebas da dodas "ja mislim".
2- Ok sad bi trebao da das neki + navedes, pa - navedes. (predpostavljam)
3- Znaci ovo su 2 + za HoN.
4- Ok -, kako onda ti zamisljas rip-off DotA-e?
5- Znaci tu je + za HoN.Inace oni (nadam se da mislis na kreatore S2 Games) imaju oko 200'000 igraca.
6- Moram da priznam tu je bolji LoL, HoN kosta bednih 20$>15€>1650 RSD i cak je to samo jedno placanje za ceo zivot.Tu je + za LoL/ - za HoN.
7- Do ovde si dao 3 + za HoN.
8- Neki mali + za HoN posto nisi bas siguran.

Iz navedenog zakljucujem da HoN ima vise plusa. Cekaj, kako je onda LoL "mnogo bolja igrica" od HoN-a?

Ako uporedjujemo DotA/HoN/LoL to bi mogli slikovito:

Defense of the Ancients

Heroes of Newerth

League of Legends

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Nekako mi je bolja od HoN-a
Razlog/zi?

Ne vidim razlog zasto uporedjujete HoN i LoL. "Igraj LoL i cuti, sta koj qrac spominjes HoN."
Webad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 8:53   #38
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Webad kaže: Pregled poruke
1- Trebas da dodas "ja mislim".
2- Ok sad bi trebao da das neki + navedes, pa - navedes. (predpostavljam)
3- Znaci ovo su 2 + za HoN.
4- Ok -, kako onda ti zamisljas rip-off DotA-e?
5- Znaci tu je + za HoN.Inace oni (nadam se da mislis na kreatore S2 Games) imaju oko 200'000 igraca.
6- Moram da priznam tu je bolji LoL, HoN kosta bednih 20$>15€>1650 RSD i cak je to samo jedno placanje za ceo zivot.Tu je + za LoL/ - za HoN.
7- Do ovde si dao 3 + za HoN.
8- Neki mali + za HoN posto nisi bas siguran.

Iz navedenog zakljucujem da HoN ima vise plusa. Cekaj, kako je onda LoL "mnogo bolja igrica" od HoN-a?

Ako uporedjujemo DotA/HoN/LoL to bi mogli slikovito:

Defense of the Ancients

Heroes of Newerth

League of Legends
Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Nekako mi je bolja od HoN-a

Razlog/zi?

Ne vidim razlog zasto uporedjujete HoN i LoL. "Igraj LoL i cuti, sta koj qrac spominjes HoN."
U jbt izgleda smo pogodili zivac Cim neko spomene HoN ti odma pucas xD
Iako ne bih trebao da ti odgovorim zbog pomalo uvredljivog posta(ne znam dal ti je to bila namera ili nisi mislio nista lose) al ajde..
Razlozi? Pa eto nekako mi vise prija od HoN-a, takodje community je mnogo prijatniji nego u HoN-u i lakse sam usao u fazon..
Ne kazem ja da je HoN los, al eto kao sto rekoh LoL mi vise prija
I ne vidim razlog zasto ne bih uporedjivao te dve igre kad su one jako slicne, razlikuju se po pojedinim manjim stvarima u igri i po nacinu placanja

Totalno nebitna stvar da li ja ili neko drugi uporedjuje LoL i HoN ..

Poslednja ispravka: Marezz (24.7.2010 u 12:52)
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 12:25   #39
Webad
Član
 
Član od: 28.11.2009.
Poruke: 124
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 23 puta na 10 poruka
Thumbs down Re: League of Legends

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
U jbt izgleda smo pogodili zivac Cim neko spomene HoN ti odma pucas xD
Iako ne bih trebao da ti odgovorim zbog pomalo uvredljivog posta(ne znam dal ti je to bila namera ili nisi mislio nista lose) al ajde..
Razlozi? Pa eto nekako mi vise prija od HoN-a, takodje community je mnogo prijatniji nego u HoN-u i lakse sam usao u fazon..
Ne kazem ja da je HoN los, al eto kao sto rekoh LoL mi vise prija
I ne vidim razlog zasto ne bih uporedjivao te dve igre kad su one jako slicne, razlikuju se po pojedinim manjim stvarima u igri i po nacinu placanja

Totalno nebitna stvar da li ja ili neko drugi uporedjuje LoL i HoN ..
Pre svega moras da naucis da koristis forum. Zasto nisi obrisao tekst koji nije namenjen tebi? Nemoj da mi editujes tako glupo post tj. da uopste ne editujes i posle budem izvucen iz konteksta. Ovo gore nije upuceno tebi.

"U jbt izgleda smo pogodili zivac Cim neko spomene HoN ti odma pucas xD" - Za razliku od tebe, Ivan452 je koliko toliko rekao nesto pa sam hteo da mu izadjem u susret. Ne znam zasto si uopste ovo pisao kad to nije upuceno tebi, moras malo vise da ucis kako forum funkcionise.

"Razlozi? Pa eto nekako mi vise prija od HoN-a (1), takodje community je mnogo prijatniji nego u HoN-u (2) i lakse sam usao u fazon.. (3)
Ne kazem ja da je HoN los, al eto kao sto rekoh LoL mi vise prija (4)
I ne vidim razlog zasto ne bih uporedjivao te dve igre kad su one jako slicne, razlikuju se po pojedinim manjim stvarima u igri i po nacinu placanja (5)

Totalno nebitna stvar da li ja ili neko drugi uporedjuje LoL i HoN (6)"

- Bez uvrede ali ...
1- Recenica koja pocinje sa "Pa eto..." deluje detinjasto, u nastavku "prija ti vise od HoN-a" jel to razlog? Ovde zakljucujem da nemas razloga.
2- Opet nesto o prijatnoscu, jao sada com ne valja... Ovde vec postajes smor.
3- Jel se zezas ili sta? "Lakse sam usao u fazon". O Boze. Ni r od raspave nema ovde sa tobom. Ovde se vidi da cisto kazes da si noobara.
4- I na kraju sta ce drugo nego prijatnost.
5- Navedi vise od 5 slicnosti (jake slicnosti) nemoj da je nesto tipa prija mi kada se teleportujem itd. i 5 manjih stvari, kakva je to vizija manjih stvari bas me zanima.
6- Posle ovog tvog odgovora je stvarno nebitno uporedjivati, kad nabavis argumente call me.

Pazi,nije ti ovo facebook pa da kucas instant message, ako vec zelis da diskutujes navedi validan razlog,ovo je forum. Sa tobom dalji dijalog nema shvrhe.Ti ces i dalje da pricas kako ti "prija" igra. Tvoji razlozi su toliko neozbiljni da mi je sad glupo sto uopste diskutujem sa tobom, ispadas kao debeli klinac po sistemu "suplje u prazno". Double facepalm
Webad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2010, 13:02   #40
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Webad kaže: Pregled poruke
Pre svega moras da naucis da koristis forum. Zasto nisi obrisao tekst koji nije namenjen tebi? Nemoj da mi editujes tako glupo post tj. da uopste ne editujes i posle budem izvucen iz konteksta. Ovo gore nije upuceno tebi.

"U jbt izgleda smo pogodili zivac Cim neko spomene HoN ti odma pucas xD" - Za razliku od tebe, Ivan452 je koliko toliko rekao nesto pa sam hteo da mu izadjem u susret. Ne znam zasto si uopste ovo pisao kad to nije upuceno tebi, moras malo vise da ucis kako forum funkcionise.

"Razlozi? Pa eto nekako mi vise prija od HoN-a (1), takodje community je mnogo prijatniji nego u HoN-u (2) i lakse sam usao u fazon.. (3)
Ne kazem ja da je HoN los, al eto kao sto rekoh LoL mi vise prija (4)
I ne vidim razlog zasto ne bih uporedjivao te dve igre kad su one jako slicne, razlikuju se po pojedinim manjim stvarima u igri i po nacinu placanja (5)

Totalno nebitna stvar da li ja ili neko drugi uporedjuje LoL i HoN (6)"

- Bez uvrede ali ...
1- Recenica koja pocinje sa "Pa eto..." deluje detinjasto, u nastavku "prija ti vise od HoN-a" jel to razlog? Ovde zakljucujem da nemas razloga.
2- Opet nesto o prijatnoscu, jao sada com ne valja... Ovde vec postajes smor.
3- Jel se zezas ili sta? "Lakse sam usao u fazon". O Boze. Ni r od raspave nema ovde sa tobom. Ovde se vidi da cisto kazes da si noobara.
4- I na kraju sta ce drugo nego prijatnost.
5- Navedi vise od 5 slicnosti (jake slicnosti) nemoj da je nesto tipa prija mi kada se teleportujem itd. i 5 manjih stvari, kakva je to vizija manjih stvari bas me zanima.
6- Posle ovog tvog odgovora je stvarno nebitno uporedjivati, kad nabavis argumente call me.

Pazi,nije ti ovo facebook pa da kucas instant message, ako vec zelis da diskutujes navedi validan razlog,ovo je forum. Sa tobom dalji dijalog nema shvrhe.Ti ces i dalje da pricas kako ti "prija" igra. Tvoji razlozi su toliko neozbiljni da mi je sad glupo sto uopste diskutujem sa tobom, ispadas kao debeli klinac po sistemu "suplje u prazno". Double facepalm
Типични fanboy клинац.. Сасвим случајно сам изоставио онај quote , сад је исправљено.. И на крају испаде да си ти детињастији од мене.. Престани да тролујеш
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
igrice, league of legends, online, proxy

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Legends Belfegor Strateške igre 28 16.9.2016 14:16
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
GT Legends SV 84 Simulacije vožnje 20 13.9.2012 9:09
League Champions 2006-07 ONLINE SUSRET L@KY Online susreti 0 7.1.2008 22:46
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com