Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.4.2015, 19:12   #5321
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dota 2

Dje mogu da vidi koliko mi jos traje kazna da koristim mikrofon?
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.4.2015, 19:14   #5322
masterboy
Član
 
Član od: 28.7.2014.
Poruke: 106
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
Dje mogu da vidi koliko mi jos traje kazna da koristim mikrofon?
kucaj nesto u chat kad si u igri pa ces videt
masterboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2015, 20:39   #5323
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dota 2

Ne vidim to dje ti je to. Kucam, sve normalno mi pise. Mogu da komuniciram, samo ne mogu preko mikrofona.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.4.2015, 1:19   #5324
masterboy
Član
 
Član od: 28.7.2014.
Poruke: 106
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
Ne vidim to dje ti je to. Kucam, sve normalno mi pise. Mogu da komuniciram, samo ne mogu preko mikrofona.

Nemas onda zabranu mikrofona posto komunikacije ide zajedno sa voice/txt zajedno verovatno si lose podesio nesto.
masterboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2015, 9:36   #5325
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

http://www.dota2.com/684/
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2015, 10:10   #5326
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Trebace mi bar par sedmica samo na nove item-e da se naviknem. Samo mi je zao sto nisu Ember-u dali blagi buff.
jaomile je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2015, 14:08   #5327
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ma smaraju više stalno nešto budže dodaju sceptere, olakšavaju bacanje magija, sve nešto kao za debile. Sve manji cd, manje mane, ili itemi pojeftinjuju sad još i dodati ovi novi.
Pazi molim te ne možeš miss ward više, koja je to logika, ako stoji na brdu a ti si dole sad neam šanse da miss. Čak i da ga pojedeš sa tangom možeš, ma jeste.
Druid može da kulira sa scepterom gde god hoće, može čak i da gine nema problema. :/
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2015, 19:21   #5328
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Cene su minmalno smanjene. Za 100 gold-a Energy Booster, Eaglesong i Reaver. Ostali su dobili nerf ako su dobili smanjenu cijenu. Icefrog je rekao da zeli da svaki heroj ima Aghs upgrade sto je i logicno, svaki heroj ima ultimate - svaki bi trebao imati opciju da je unapredi. Koliko je aghs za pojedine heroje dobar, to je druga stvar. A za ward miss je ova logika-odes stavis sentry da uradis deward i onda promasis 10 puta iako je chance 25%. Dok ti unistis ward ubiju te 10 puta. Sta treba support imati MKB da deward-uje? Za nove item-e nemam nista da kazem jer ih jos nisam testirao. Djeluju zanimljivo bar na prvi pogled.
jaomile je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2015, 10:34   #5329
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Dota 2

Ne svidja mi se sto ubacuju toliko itema odjednom plus sta ce nam spell vamp i cd reduction jel je ovo lol?
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2015, 14:34   #5330
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ja samo dve stvari želim.

Da se ukine ovo iz ovog peča da se oni koji gube vraćaju, od toga sam češće ja bio žrtva nego što mi je pomoglo, gomilu mečeva imam gde smo mi završili vodeći u ukupnom skoru a izgubivši meč. Čak je to ponekad znalo biti brutalno, 15,20 razlike za nas ali ne možemo push iz raznih razloga, i zbog snage kula, zbog takvog pick-a da nam ociste kripove za sekund, još ako ti ubiju najjače heroje ugasio si, što više late ide, sva tvoja prednost više ništa ne znači.
Koliko vidim to se sada pomalo ukida.
- AoE Bonus Gold component based on Team Net Worth difference reduced by 25%
- AoE Bonus XP component based on Team XP difference reduced by 40%
- Tier 2 and 3 towers armor reduced from 25 to 22

Druga stvar je BKB za koji izgleda ne misle ništa, item postaje beskoristan, da li ste odigrali nekad meč a da nema bar 2,3 stvari koje vam prolaze kroz njega. Postalo je smešno, imate toliko ultija koji proalze, pa jos koliko koji prolaze sa AGha, a pri tome postoje i obične magije koje prolaze kao i itemi.
Neka ga poskupe ako treba, ali da on bude to što je bio nekada...

Sada kako je, bolje je imati ovaj novi lotus, ovo deluje sjajno, samo što heroji koji su tipični nosioci BKB sigurno nisu nosioci lotusa :/ Ali zato saigrači mogu da stave na tebe ovo, kao i linkens tako da ima dosta rešenja.

Ovi novi itemi su svi super, sve je kao counter ovih DPS ili teških nukera.
Upgraded Boots of Travel - sa ovim će biti sprdnje koliko hoćeš, vrv će na pro sceni biti još luđe.

Od novih aghanim vrv će se par Rush, tipa Naga ako ide suport, Cent takodje moze da ide, WK vrv na pro sceni će se ići na njegov scepter, tamo je često support. Kentaurov je najludji iako je to samo 3.75 ali mnogo će značiti.
OD ionako pravi scepter često tako da će ovo biti dobar potez. NP aghanims će se isto praviti. Moguće i Nerub.
A ovi ostali deluju kul samo je pitanje da li će iko hteti da troši pare na to.

DK se vraća na mid u pro sceni vrv, nekada ga je bilo pa je nestao ali sa fire breath eto ga.
Novi Invoker ce vrv haos da pravi, pogotovo kod ljudi koji su dobri sa njim, sad će ga osećam biti svaki drugi meč. Mada se to odnosi na level 25?
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2015, 17:50   #5331
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dota 2

cim izadje ovo pravim na kentaura, boots, blink, aganim, refresher. i gazi
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2015, 2:29   #5332
masterboy
Član
 
Član od: 28.7.2014.
Poruke: 106
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Ja samo dve stvari želim.

Da se ukine ovo iz ovog peča da se oni koji gube vraćaju, od toga sam češće ja bio žrtva nego što mi je pomoglo, gomilu mečeva imam gde smo mi završili vodeći u ukupnom skoru a izgubivši meč. Čak je to ponekad znalo biti brutalno, 15,20 razlike za nas ali ne možemo push iz raznih razloga, i zbog snage kula, zbog takvog pick-a da nam ociste kripove za sekund, još ako ti ubiju najjače heroje ugasio si, što više late ide, sva tvoja prednost više ništa ne znači.
Koliko vidim to se sada pomalo ukida.
- AoE Bonus Gold component based on Team Net Worth difference reduced by 25%
- AoE Bonus XP component based on Team XP difference reduced by 40%
- Tier 2 and 3 towers armor reduced from 25 to 22

Druga stvar je BKB za koji izgleda ne misle ništa, item postaje beskoristan, da li ste odigrali nekad meč a da nema bar 2,3 stvari koje vam prolaze kroz njega. Postalo je smešno, imate toliko ultija koji proalze, pa jos koliko koji prolaze sa AGha, a pri tome postoje i obične magije koje prolaze kao i itemi.
Neka ga poskupe ako treba, ali da on bude to što je bio nekada...

Sada kako je, bolje je imati ovaj novi lotus, ovo deluje sjajno, samo što heroji koji su tipični nosioci BKB sigurno nisu nosioci lotusa :/ Ali zato saigrači mogu da stave na tebe ovo, kao i linkens tako da ima dosta rešenja.

Ovi novi itemi su svi super, sve je kao counter ovih DPS ili teških nukera.
Upgraded Boots of Travel - sa ovim će biti sprdnje koliko hoćeš, vrv će na pro sceni biti još luđe.

Od novih aghanim vrv će se par Rush, tipa Naga ako ide suport, Cent takodje moze da ide, WK vrv na pro sceni će se ići na njegov scepter, tamo je često support. Kentaurov je najludji iako je to samo 3.75 ali mnogo će značiti.
OD ionako pravi scepter često tako da će ovo biti dobar potez. NP aghanims će se isto praviti. Moguće i Nerub.
A ovi ostali deluju kul samo je pitanje da li će iko hteti da troši pare na to.

DK se vraća na mid u pro sceni vrv, nekada ga je bilo pa je nestao ali sa fire breath eto ga.
Novi Invoker ce vrv haos da pravi, pogotovo kod ljudi koji su dobri sa njim, sad će ga osećam biti svaki drugi meč. Mada se to odnosi na level 25?

Izgleda da nisi obratio paznju.. imas 3dmg tipa: magic/fizikalni/pure. Fizikalni smanjis sa armorom, magical cloack/hood/bkb. Pure je cist dmg koji nemoze nista da smanji. Jedino da kupis linken.
masterboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2015, 21:16   #5333
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Razumem ja to sve, ali to i dalje ne menja činjenicu da ima toliko stvari koje ti idu kroz BKB, previše. Ne interesuje me redukcija dmg nego imunitet. Dakle, kupio sam item koji daje spell immunity, a ono sve živo prolazi kroz njega, neke stvari ti skinu dmg neke ne ali te zato stun ili nešto slično.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2015, 23:41   #5334
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Pa ako u protivnickom timu imaju Enigmu, Bane-a i Beast Master-a naravno da neces uzeti BKB. Ali ako su Lion, Zeus, Leshrac... onda ces ga uzeti. Sada ga bar mozes prodati.
jaomile je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2015, 10:16   #5335
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 627
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 177 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

http://www.dota2.com/international/compendium/

Evo ako iko ovde kupuje compendium.
jaomile je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.5.2015, 15:30   #5336
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Najsmesniji rage video ikada,mogu zamisliti twich chat tokom ove partije

EE sama
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2015, 19:16   #5337
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dota 2

Je li mi se cini ili je bristle novi troll u meti 6.84?
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2015, 20:28   #5338
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Što pa nije ništa promenjen, MS mu smanjen i malo nasal goo poboljšan...Jedino što sad ima vise itema..
Ili misliš da se često baš igra.
Svinja je to uvek je bio jak...Sad na samitu šta je radio ARTZ sa svinjom u kombinaciji sa IO auuu
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2015, 22:24   #5339
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dota 2

zato i kazem, igra se cesto. barem na pro sceni, u pabovima ga ne srecem toliko cesto. vjerovatno jer u pabovima niko nece da pusti bristla mid ili safe. offlane nije toliko uspjesan.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2015, 0:32   #5340
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Imam jedno pitanjce igrao sam party sa drugom na njegovom novom acc koji želi da navuče što veći mmr, iako mu je uvek mmr oko 3.5k, ali eto. I sada sam ja igrao sa njim odvalili smo ih, a piše meč high skill, na dotabuff, kako je high skill, kad ovi likovi su svi praktično bez mmr, svi su bili low level, dobro možda je neko bio i veći lvl jer sam ja bio u party koji sam 38 lvl. Svejedno, kako sistem zna da je to high skill, a kad ja igram u mom mrtvom 2k nivou, svi su normal skill mečevi...

Zanimljivo mi je da kad igram party sa drugom na njegovom glavnom 3.5k mmr, uvek igram sa 3k igračima i msm da tu pripadam, jer uvek support sa drugom i ide nam. ništa mi nisu teški posebno ti mečevi. A sam solo mmr sad sam hteo da dignem sa 2500 bar na 3k, izgubih 300 mmr i sad sam beda. Al samo support eventualno offlane.

Kad sam pravio acc nisam znao da ceo fazon mmr je KDA ratio i heroes dmg, ja igrao supporte i naravno ginuo poprilično.
Kako sam se asd zainteresovao za temu, videh da ima ljudi koji prave tako acc i prodaju, i kažu da se nekad ne isplati grebati sam da izađeš iz nekog bednog mmr nivoa, nego lepo napravis novi acc i kalibriraš na više spamujući samo neke heroje poput zevsa, invoekra, TA, Sf, samo mid i samo sto vise dmg.
Naravno ja razumem da sam ja dobar igrač, ja bih sam izašao iz 2k, ali to podrazumeva da sam skill kao neki 4k ili jače, a nisam...i da igram mid Storma non stop...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota2 steam pomoc upitnik


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA 2 za linux maxx10 Slobodni softver 29 28.9.2014 1:49
NVIDIA GeForce kup - DOTA 2 takmičenje Kole Dešavanja i događaji 5 25.12.2013 22:46
Dota 2 - Dajem free key-eve Totti otpaTci 1 19.1.2013 0:24
DotA - Ranked gaming platform [4h]Zemunac Mrežne igre 7 18.11.2009 23:29
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com