Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2019, 16:51   #301
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

@S.t.a.r.a.c.

A koliko uzimaju Sony i MS?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 16:58   #302
powSbr
Član
 
Član od: 7.4.2015.
Poruke: 163
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Ja ne znam sta se desava, ne igram nista skoro, poslednje sam igrao witcher3 i mozda jos nesto posle toga.

Sto PC gejmeri mrze EPIC? Ako igra radi meni je sve jedno, samo da moze da se igra bez problema.

Ja sam odusevljen ovim izlaskom iz metroa, pisao sam o tome ranije, kao neko ko je procitao prve dve knjige 3 puta, i u poslednjoj ocekivao bas ovo nebi propustio ovi igru i da su mi ovi iz EPIC krvni neprijatelji. Jedva cekam da vidim gde nas prica dalje vodi, sta je ostalo od sveta i naseobina preko Bajkala do Vladivostoka.
powSbr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 17:05   #303
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Svejedno je ljudima koji igre skidaju sa torrenta i imaju eventualno par originala zbog multiplayera. Ja imam preko 4500 igara na Steamu i nemam nameru da gradim još jedan library na n-toj platformi, koja uz to ni ne radi kako valja.
Mene lično ne pogađa ovo oko Metroa jer nisam ni planirao da je uskoro kupujem, imam backlog za još tri života.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 17:21   #304
powSbr
Član
 
Član od: 7.4.2015.
Poruke: 163
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Svejedno je ljudima koji igre skidaju sa torrenta i imaju eventualno par originala zbog multiplayera. Ja imam preko 4500 igara na Steamu i nemam nameru da gradim još jedan library na n-toj platformi, koja uz to ni ne radi kako valja.
Mene lično ne pogađa ovo oko Metroa jer nisam ni planirao da je uskoro kupujem, imam backlog za još tri života.
Razumem, i ja da sam strastven gejmer verovatno bi mi isto tako smetalo da moram da predjem na EPIC u ovakvom slucaju. Sve u svemu ljudi koji hice da igraju Exodus ce ga igrati sada, ili sledece godine kada im izadje na steam. Ali da ce da izgube deo para jer ce dosta ljudi da ih bojkotuje, hoce.
powSbr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 17:58   #305
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Interesantno je razmisljanje Steam konzumera kako ovdje tako i na drugim forumima. Ne svidja im se to sto je igra prebacena na Epic, a razloga za to je i vise nego opravdan.
Steam od kako je osnovan hoce 30% zaradjenog novca. I to je bilo ok prije 15 godina, ali danas kada je bandwidth jeftiniji neko ikad to apsolutno nema smisla. 10% je i vise nego dovoljno.
To je razlog zasto se igra ne prodaje na Steamu.

Ajde malo se stavite u poziciju developera, probajte zamisliti to. Pravljenje video igara je mozda i najkomplikovaniji posao. Zahtjeva ogroman trud, znanje, i naravno novac.
Ali konzumeri o tome uopce ne razmisljaju, kao da je to nebitno. Bitniji su achievementsi na ******* Steamu!



Btw, ne volim Epic koliko ni ostali PC gameri, ali isto tako ne volim Steam. Da su Steam konzumeri malo osvjesteniji, ne bi se desila ova Metro drama.
Jeste 10% je dovoljno ali kad bi se yeyali. Ni Epic-ovih 12% nije dovoljno yato prebacuju transaction fee za odredjene sisteme placanja na kupca, a oni idu i do 6e. To je Tim Sweeny javno priznao

https://twitter.com/TimSweeneyEpic/s...25939109199879

Sad uzmi da Valve podrzava preko 100 nacina placanja i svi troskovi transakcija padaju na Steam. Takodje Valve ima sopstvenu globalnu mrezu servera koje treba odrzavati za razliku od Epic-a koji iznajmljuje prostor na istim. Takodje taj isti valve planira da te iste servere i svu tehnologiju koju su oni rayvili (ukljucujuci i novi machine learning anti-cheat) da na koristenej developerima besplatno. Steam je samo prosle godine imao protok od 15 exabyte-a. Za to vrijeme Epic Launcher nema ni mogucnost igranja igara offline ni podrsku za cloud save, a kamo li nesto drugo. Epic Launcher je trenutno jedno veliko Download dugme.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 18:11   #306
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
@S.t.a.r.a.c.

A koliko uzimaju Sony i MS?
Ne ne, pitanje je ko je stvorio sve te monstrume, Sony, MS, Steam..., koji sada rade sta hoce. Stvorili su ih konzumeri koji kupuju a ne razmisljaju kriticki.
Jer sve se vrti oko konzumera, krajnjeg korisnika. Bez njih niti jedna od ovih korporacija ne bi postojala. Ali svaki covjek ima izbor, i u tome je tajna.

Posto sam old school igrac, igram video igre vec preko 30 godina, sve te promjene sam ispratio. Upozoravao sam da ce se ovo desiti, i ne samo ova drama oko distribucije, vec i ovo zaglupljivanje igara sa casual console gameplayom, itd. Naravno ne ovdje sto je i ocigledno, vec na drugim stranim i domacim forumima. Kao npr na dobro poznatom Benchmark Forumu gdje sam bio moderator.

Razlog zasto me ovo posebno zanima je jer radim na jednom PC projektu, video igri. Ne sam naravno. I btw, Steam ovakav kakav jeste nam je jedina opcija, a to mi se ne svidja jer im moram dati 30%, a sto oni definitivno ne zasluzuju. Vec sam objasnio zasto.
Plus na engine ide jos 5%, ali to je u redu jer developeri engina zasluzuju i vise od toga. Znaci 35% ode just like that.

Not good baby, not good!
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 18:36   #307
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Interesantno je razmisljanje Steam konzumera kako ovdje tako i na drugim forumima. Ne svidja im se to sto je igra prebacena na Epic, a razloga za to je i vise nego opravdan.
Steam od kako je osnovan hoce 30% zaradjenog novca. I to je bilo ok prije 15 godina, ali danas kada je bandwidth jeftiniji neko ikad to apsolutno nema smisla. 10% je i vise nego dovoljno.
To je razlog zasto se igra ne prodaje na Steamu.

Ajde malo se stavite u poziciju developera, probajte zamisliti to. Pravljenje video igara je mozda i najkomplikovaniji posao. Zahtjeva ogroman trud, znanje, i naravno novac.
Ali konzumeri o tome uopce ne razmisljaju, kao da je to nebitno.
Bitniji su achievementsi na ******* Steamu!



Btw, ne volim Epic koliko ni ostali PC gameri, ali isto tako ne volim Steam. Da su Steam konzumeri malo osvjesteniji, ne bi se desila ova Metro drama.
Mislim, da l je moguce? Nesumnjivo da nije lak posao, ali reci da je najkomplikovaniji... kad bi odgledao par operacija od po 6-10 h, ili trud koji uloze stotine ljudi u izgradnju mosta (pocev od arhitekata pa do samih izvodjaca koji cesto i sopstveni zivot rizikuju). I opet, ako oni naprave greske, ljudi gube zivote a radnici rizikuju zakonske kazne i teret na ledjima do kraja zivota.

A developeri i izdavaci mogu da izbace igru u ocajnom stanju, da se zezaju sa sistemima monetizacije u i izvan zakonskih okvira, da krse data obecanja i jos da ucenjuju i prete (doduse ne eksplicitno) onima ciju lovu treba da uzmu. Daj, nemoj da si naivan. Njihov posao je najtezi(komplikovaniji), a ja lovu za igre vadim iz dvd drivea, koja tamo dospe na misteriozan nacin. Vecina zabrlja na poslu, vrata su ti tamo -developeri zabrljaju, izbacimo patch, jedan drugi treci- bah, good enough.

Joj jednom, razumem da je razvoj igara skup i tezak, ali kada bi se kolicina love koja se pobaca na marketing i kreiranje hypea preusmerila na sam razvoj igre, verovatno bi i mi dobijali bolje igre i developeri imali laksi posao.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 18:43   #308
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Ajde malo se stavite u poziciju developera, probajte zamisliti to. Pravljenje video igara je mozda i najkomplikovaniji posao. Zahtjeva ogroman trud, znanje, i naravno novac.
Ali konzumeri o tome uopce ne razmisljaju, kao da je to nebitno. Bitniji su achievementsi na ******* Steamu!
Da nije bilo Valvea i Steama, ti isti developeri bi do sad deset puta skapali od gladi i 90% indie igara ne bi ni ugledalo svetlost dana jer nijedan klasični izdavač i distributer ne bi njihove igre pipuno ni ****nom motkom, dok na Steamu imaju distribuciju i marketing uz minimalni trošak.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
voodoo_ (11.2.2019)
Stara 7.2.2019, 19:16   #309
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 19:17   #310
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Jeste 10% je dovoljno ali kad bi se yeyali. Ni Epic-ovih 12% nije dovoljno yato prebacuju transaction fee za odredjene sisteme placanja na kupca, a oni idu i do 6e. To je Tim Sweeny javno priznao

https://twitter.com/TimSweeneyEpic/s...25939109199879

Sad uzmi da Valve podrzava preko 100 nacina placanja i svi troskovi transakcija padaju na Steam. Takodje Valve ima sopstvenu globalnu mrezu servera koje treba odrzavati za razliku od Epic-a koji iznajmljuje prostor na istim. Takodje taj isti valve planira da te iste servere i svu tehnologiju koju su oni rayvili (ukljucujuci i novi machine learning anti-cheat) da na koristenej developerima besplatno. Steam je samo prosle godine imao protok od 15 exabyte-a. Za to vrijeme Epic Launcher nema ni mogucnost igranja igara offline ni podrsku za cloud save, a kamo li nesto drugo. Epic Launcher je trenutno jedno veliko Download dugme.
Druze dex, procitaj moj post malo bolje. Nije to vise stanje od prije 15 godina. Stvari su se promijenile drasticno. I sada Steam ima oko 150 mil registriranih korisnika, ako se ne varam?

10% i vise nego dovoljno!

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Mislim, da l je moguce? Nesumnjivo da nije lak posao, ali reci da je najkomplikovaniji... kad bi odgledao par operacija od po 6-10 h, ili trud koji uloze stotine ljudi u izgradnju mosta (pocev od arhitekata pa do samih izvodjaca koji cesto i sopstveni zivot rizikuju). I opet, ako oni naprave greske, ljudi gube zivote a radnici rizikuju zakonske kazne i teret na ledjima do kraja zivota.

A developeri i izdavaci mogu da izbace igru u ocajnom stanju, da se zezaju sa sistemima monetizacije u i izvan zakonskih okvira, da krse data obecanja i jos da ucenjuju i prete (doduse ne eksplicitno) onima ciju lovu treba da uzmu. Daj, nemoj da si naivan. Njihov posao je najtezi(komplikovaniji), a ja lovu za igre vadim iz dvd drivea, koja tamo dospe na misteriozan nacin. Vecina zabrlja na poslu, vrata su ti tamo -developeri zabrljaju, izbacimo patch, jedan drugi treci- bah, good enough.

Joj jednom, razumem da je razvoj igara skup i tezak, ali kada bi se kolicina love koja se pobaca na marketing i kreiranje hypea preusmerila na sam razvoj igre, verovatno bi i mi dobijali bolje igre i developeri imali laksi posao.
Facepalm ti je besmislen
Nigdje nisam napisao da je to najopasniji posao i sl. Jedan od najkomplikovanijih definitivno. A bogami zna biti i tezak, a to najboje znaju robovi koji su radili za CDPR na onom monstrumu od igre.
I cuj, operacija je opasna i traje po 10 sati. Ali evo Exodus je pravljen 5 godina.

I definitvno si u pravu u vezi preusmjeravanja love developerima. O tome upravo i govorim

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Da nije bilo Valvea i Steama, ti isti developeri bi do sad deset puta skapali od gladi i 90% indie igara ne bi ni ugledalo svetlost dana jer nijedan klasični izdavač i distributer ne bi njihove igre pipuno ni ****nom motkom, dok na Steamu imaju distribuciju i marketing uz minimalni trošak.
Ne ne. Steam su stvorili krajnji korisnici oko kojih se sve vrti. To sam vec objasnio. I to se desilo kada su se stvorili uvjeti za to. A Steam je jednostavno bio prvi.
I da nije, neko drugi bi to uradio.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 20:22   #311
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Druze dex, procitaj moj post malo bolje. Nije to vise stanje od prije 15 godina. Stvari su se promijenile drasticno. I sada Steam ima oko 150 mil registriranih korisnika, ako se ne varam?

10% i vise nego dovoljno!
Ti se prvo informisi malo bolje pa onda lupaj gluposti. Ja ti fino posaljm link gdje prvi covijek Epic-a kaze da 12% nije dovoljno da pokriju sve troskove ti ignorises. Sta ako ti jos kazem da Patreon vise nije odrziv sa 10% koliko uzimaju?

Obje firme mnogo manje ulazu u svoje "radnje", sad uzmi Valve i Steam koji podrzava sve ovo:

Citat:
Beyond the more visible new features and improvements, we made Steam more accessible to players around the world. We (finally) added the Australian Dollar to the set of 40 currencies. We continued to monitor currency fluctuations, like in the case of the Turkish Lira, and updated our suggested regional pricing when appropriate to keep games affordable in those regions. We added dozens of payment providers, bringing the total supported to over 100 (even one called HappyMoney in South Korea). We also launched Steam wallet cards in Japan and Poland, which means we now accept cash payment in 45 countries. And we added Vietnamese & Latin American Spanish to the list of now 26 languages the Steam Client supports.
Uz to dobije 30 hiljada zahtjeva za podrsku (ovo je bez zahtjeva za refundiranje, dobiju preko 150 hiljada zahtjeva za refundiranje dnevno) dnevno.

Ali dobro ti ako tvrdis da je 10% dovoljno onda fino otvori radnju pa probaj.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 20:49   #312
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
I cuj, operacija je opasna i traje po 10 sati. Ali evo Exodus je pravljen 5 godina.
Pa ako ces tom logikom, i onaj je za tu operaciju od 10 h ucio minimum 10 (cesto i 20 i vise) godina a odradi ih ko zna koliko za pet godina.
A nisam ni rekao najtezi, nego sam citirao tebe i rekao najkomplikovaniji. I stojim da nije, to sto izdavaci moraju da zadovolje akcionare pa razvojni timovi moraju da krancuju dok ne pocnu da haluciniraju da bi se ispunile kvartalne kvote, ne verujem da su krivi igraci.

Ne zameram nista ja 4a gamesu (osim mozda malo onom geniju sa famoznim twittom ali razumem i njega). Deep Silver je taj koji ce da pobere najveci deo kajmaka, ma kakve oni PR izjave davali.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2019, 23:52   #313
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ti se prvo informisi malo bolje pa onda lupaj gluposti. Ja ti fino posaljm link gdje prvi covijek Epic-a kaze da 12% nije dovoljno da pokriju sve troskove ti ignorises. Sta ako ti jos kazem da Patreon vise nije odrziv sa 10% koliko uzimaju?

Obje firme mnogo manje ulazu u svoje "radnje", sad uzmi Valve i Steam koji podrzava sve ovo:



Uz to dobije 30 hiljada zahtjeva za podrsku (ovo je bez zahtjeva za refundiranje, dobiju preko 150 hiljada zahtjeva za refundiranje dnevno) dnevno.

Ali dobro ti ako tvrdis da je 10% dovoljno onda fino otvori radnju pa probaj.
Epic nije Steam, niti blizu.

Evo sta Tim Sweeney ima za reci o ovome: https://www.pcgamesn.com/steam-revenue-cut-tim-sweeney

Btw, koliko korisnika je kupilo TW3 na GoG, i s tim pokazalo srednji prst Steamu!

A posto ja "lupam gluposti", necemo dalje
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 1:17   #314
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Početkom 2018-te W3 se prodao u oko 20 miliona primeraka, od toga je nešto više od pola na konzolama, recimo da je pola. Početkom 2018 na Steamu je prodato oko 4.7 miliona kopija, što znači da za GOG ostaje 5.3 miliona, a tu se pored GOG prodavnice, računaju i sve druge online prodavnice i fizičke kopije. GOG na launchu jeste imao značajnu prednost, pre svega jer je nudio 20% preorder popust koga na Steamu nije bilo.

Gde ti vidiš srednji prst?
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 3:03   #315
powSbr
Član
 
Član od: 7.4.2015.
Poruke: 163
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

The Making Of Metro Exodus - Episode Three (US)
powSbr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 12:41   #316
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Početkom 2018-te W3 se prodao u oko 20 miliona primeraka, od toga je nešto više od pola na konzolama, recimo da je pola. Početkom 2018 na Steamu je prodato oko 4.7 miliona kopija, što znači da za GOG ostaje 5.3 miliona, a tu se pored GOG prodavnice, računaju i sve druge online prodavnice i fizičke kopije. GOG na launchu jeste imao značajnu prednost, pre svega jer je nudio 20% preorder popust koga na Steamu nije bilo.

Gde ti vidiš srednji prst?
Nije poenta u tome koliko je ko prodao. Nego se radi o tome da je velikui broj Steam korisnika kupio igru na drugom mjestu, a nisu morali. Tako da ta "Steam for life" prica je smijesna.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 13:07   #317
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Zaboravljaš da su na GOG-u igre DRM free za razliku i od Steama (uglavnom) i od Epica.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 14:20   #318
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Nije poenta u tome koliko je ko prodao. Nego se radi o tome da je velikui broj Steam korisnika kupio igru na drugom mjestu, a nisu morali. Tako da ta "Steam for life" prica je smijesna.
Ne sporim da neki kupci preferiraju DRM-free verziju, njihovo je pravo da biraju, ali za razliku od Epic Store ovde imaš slobodu izbora.
Takođe ne uzimaš u obzir ni finansijski aspekt jer ne postoje Steam ključevi za W3, tj. Steam verzija se može kupiti samo na Steamu, dok DRM-Free verziju možeš uzeti na GOG-u, na jedno 20 online retailera, kao fizičku kopiju i ono najbitnije kod preprodavaca na grey marketu, u većini slučajeva daleko povoljnije nego na Steamu.

Tako da su ovde igrači uglavnom birali novčanikom.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2019, 17:33   #319
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Metro Exodus

Dobro jel dosta vise o tome jeeeeee...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
Dovahkiin (8.2.2019), gorgilije (8.2.2019), zerb (9.2.2019)
Stara 9.2.2019, 20:28   #320
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Metro Exodus

Videcemo... ja se nadam da ce komp iz profila moci ovo da gura na pristojnim podesavanjima, mada do 2020. mozda se i predje na novu konfu.
Verujem da ce igra biti dobra...
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Metro: Last Light nexexcalibur Akcione igre 643 28.9.2022 23:46
Metro 2033 draske73 Akcione igre 1173 16.1.2020 15:16
CryZone: METRO danoney Akcione igre 13 2.1.2013 0:57
HP nx6310 EY501ES METRO C&C lepi ŠDK - Prenosni računari 1 14.11.2006 9:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com