Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2014, 0:50   #81
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Koliko igraca ima ova igra koji nemaju blage veze da igraju da ne poveruje covek.

Sad igrao onaj mod sa 5 capture points. A moja ekpia je bila sastavljena od mene i 7 vreca za sakupljanje olova...

Ja stvarno nikada necu razumeti ljude koji se zalepe za jedan zid i napucavaju sa automatskom puskom na 100m u timskoj igri gde je cilj osvojiti capture point.

Al, ajde i to sto se napucavaju nego sto ja uletim sa stitom ispored sebe, oborim njih 4oro na zadnjicu i umesto iza mene da samo prodje jos jedan i da ih sve ubije redom dok leze nemocni na podu oni i dalje ljube zidove na 100m.

Al, ajde i to da razumem, al kad krenem napred sam i ubijem ne jednog, ne dva ili tri njihova igraca, nego svih 6 i stanem sam da zauzimam capture point a moj tim jos uvek sedi pored svojih zidova i gleda li gleda.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
<S2N><Mefisto> (7.5.2014), Belfegor (25.4.2014), jozvan_Kg (19.5.2014)
Stara 25.4.2014, 11:55   #82
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Pa pustaju te ljudi da vide mozes li sam
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2014, 19:16   #83
VDakMen
Član
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 37
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Slazem se sa perablenta- om.
To sam i ja primetio i to se i meni takodje dogadjalo.
Bas su cudni ljudi koji to igraju nekako su posebni.
VDakMen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2014, 17:52   #84
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Thumbs down Re: Ghost Recon Online-F2P

Definitivno je pay2win... na pocetku i moze da se igra, kasnije postaje neigriva pri vecim lvl-ima. ako je neko i razmisljao, prekinite na vreme, ako ne planirate da placate.
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2014, 3:07   #85
AngusYoung
Član
 
Član od: 2.2.2010.
Poruke: 196
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 66 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Fina je igra, fin gameplay
AngusYoung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 4:08   #86
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
AngusYoung kaže: Pregled poruke
Fina je igra, fin gameplay
Igra **** kevu...nazalost Pay to win klasika...no tako jednostavno prosto efektno sve tece kao po loju bez dodatnih komplikacija...nema smrdljivih advanced podesavanja grafike(cujem da ne moze ogromna rezolucija 2xxxx) sve opusteno FPS do krova...

picim ovo nonstop ko hoce da vozi samnom neka me doda:TAFUR
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 12:27   #87
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Pogledao sam malo po YT kako izgleda i bas mi se svidela. Ali onda citam ovde da je pay to win Da li se oseti to kod igranja, ili ipak mozes i sa free ( bez da kupis nesto ) da im pariras. Planiram da je pocnem skidati pa zato pitam.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 17:06   #88
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
Pogledao sam malo po YT kako izgleda i bas mi se svidela. Ali onda citam ovde da je pay to win Da li se oseti to kod igranja, ili ipak mozes i sa free ( bez da kupis nesto ) da im pariras. Planiram da je pocnem skidati pa zato pitam.
P2W se oseti u situaciji kad je 1 na 1 i maksimalno fer, da ti njega vidis i zapucas u skoro isto vreme kad i on na tebe. Sobzirom da se to retko dogodi, retko se i oseti P2W.

Ima jos nekih zezancija oko opreme dodatne ali retko ko se cima za ovu igru da trosi novac.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 17:59   #89
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
pogledao sam malo po yt kako izgleda i bas mi se svidela. Ali onda citam ovde da je pay to win da li se oseti to kod igranja, ili ipak mozes i sa free ( bez da kupis nesto ) da im pariras. Planiram da je pocnem skidati pa zato pitam.
Пази, ја је играм већ неколико месеци можда, мени се допада. Нисам приметио "пеј ту вин" :d Мада и не обраћам пажњу, уживам у игри
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2014, 20:55   #90
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
Pogledao sam malo po YT kako izgleda i bas mi se svidela. Ali onda citam ovde da je pay to win Da li se oseti to kod igranja, ili ipak mozes i sa free ( bez da kupis nesto ) da im pariras. Planiram da je pocnem skidati pa zato pitam.
Ne Jos...no ja sam u Tier 1 i nalecem na ljude sa nekim Oruzijem koji te sastave pre nego sto kazes A ili ih napunis sa celim klipom onda izvadis pistolj ispraznis i njega u njih a oni zivi....ti mrtav..neki oklop cuda ****....Pay To Win igre u stvari funkcionisu po pitanju prodaje Hakovanja sve sto di daje prednost u balansiranoj igri je zapravo hack tako i oni koji daju vise love imaju vece mogucnosti,za mene varanje u Pay to win igrama u najvecim nivoima je potpuno legitimno.....jedino Pretplate finkcionisu po normalnom principu...EVE itd a ovo Pay to win je smrt gajminga...zato treba sto vise trolovati i cepati taj biznis model...steta kupio bih ovu igru samo da nije pay to win...mozda nije sad ispocetka medjutim kasnije kad dobiju stabilnu bazu stisnuce sve....to je stara oprobana biznis strategija...slicno dilovanju droge...jos jedna mana je sto je igra besplatna sto cini hakovanje jos laksim i kad te banuju no problemo novi acc novi hack...

Poslednja ispravka: <S2N><Mefisto> (7.5.2014 u 21:04)
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2014, 22:58   #91
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
P2W se oseti u situaciji kad je 1 na 1 i maksimalno fer, da ti njega vidis i zapucas u skoro isto vreme kad i on na tebe. Sobzirom da se to retko dogodi, retko se i oseti P2W.

Ima jos nekih zezancija oko opreme dodatne ali retko ko se cima za ovu igru da trosi novac.
A likovi sa gold oruzjem koji te ubije u totalno ne realnim situacijama....

Mada ako imas jos tri coveka da igraju sa tobom, moze da prodje, sam nemas sanse jer je 90% igraca retardirano, delimicno ili potpuno
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.5.2014, 19:57   #92
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
A likovi sa gold oruzjem koji te ubije u totalno ne realnim situacijama....

Mada ako imas jos tri coveka da igraju sa tobom, moze da prodje, sam nemas sanse jer je 90% igraca retardirano, delimicno ili potpuno
Hmm igram ovo non stop i za sada mi se igra cini Balansiranom dobio sam neki Goold loot paket sa Kalasnjikovim unutra koji je ja bih rekao neki tier 5..odvaljuje puska...Budzim sve klase i oko 20 lvl sam na svakoj od njih....i dalje mi je zabavna igra...team play je sve bolji jer je vise igraca ukapiralo Cake i na visim lvl sve mi je ok ne primecujem sada pay to win kao pre nekoliko dana...kad sam bio oko 10 lvl...mada pizdim na ovoj igri..nemogu da se setim da sam se ovoliko nervirao na nekoj drugoj...uzgred igra ima malo problema sa net code i nesto Laga
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2014, 20:42   #93
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Danas, sutra, prekosutra su na Steamu besplatni starter pack-ovi za Recon, Assault i Support (svaki dan po jedan). Dovoljno je da kliknete na Install Game da bi se pack-ovi vezali za nalog.

http://blog.ubi.com/ghost-recon-phan...eaway-weekend/
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 17:58   #94
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Da li neko zna kakao ugasiti vsync i otkljucati FPS cap ? Igra lose radi, pada i na 20 frejmova u trenutnutcima kao da je vsync upaljen tako da mislim da ga konstantno koristi. Iskljucim ga u opcijama i kroz nvidia cpanel ali jednako lose radi.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2014, 19:38   #95
Vojnik
Član
 
Član od: 21.1.2008.
Poruke: 215
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Ima li jos neke F2P igre na ovu temu?
Vojnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 10:59   #96
Strider
Veteran
 
Član od: 21.5.2012.
Lokacija: Kurbelwelle
Poruke: 820
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 165 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Ghost Recon Online-F2P

Ako neko jos uvek igra, samo hocu da kazem da su Modmaster oruzja (FarCry pack) s***e neopevano. Juce me satrla dva lika sa M24 FC, pogodi li te u mali prst gotov si.

Inace i nije toliko ogromna razlika izmedju donora i obicne sirotinje (poput mene). Donori koji znaju da igraju su gadni, nema sta, ali njih ima izuzetno malo. Bezbroj puta cekam ja sa SR25, lik sa AS50 izlazi sa cloakom, onako pun sebe i siguran da moze da me ubije, posto ga, je li, ne vidim. Pljas, headshot.
I onda ide "YOU CHEATER REPORT YOU AIMBOT WH AAAAA". Kod snajpera je pogotovo evidentno - losi su. Spori na okidacu, spori na nisanu. I onda kao counter-sniper vezem 25/0 streak
Strider je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010) Crytek Foto i audio/video 600 14.9.2016 23:08
Ghost Recon: Future Soldier bela lampa Akcione igre 272 2.2.2013 13:46
Ghost Recon Advanced Warfighter 2 [PC] ShadyDealer Akcione igre 5 22.7.2010 9:51
Ghost Recon Advanced Warfighter i "Setup has experienced an error" sony Akcione igre 4 23.7.2007 18:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com