Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2015, 19:41   #221
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ne mogu nikako da se naviknem na ovo neopisivo sporo pokretanje igrača. Mislio sam da je to do toga što u MY CAREER igram kao 7"0 centar, što sam slab sa atributima, što nemam pojma sa gejmpadom i to mi je bilo OK.
Ali sad uzeh malo MY LEAGUE i ne mogu da verujem. Vodim Ibaku protiv Farida, ovaj ima loptu na trojci. Držim pritisnut taster za brzo trčanje, Farid kreće pored mene na ulaz, dok sam s za Ibakom pomerio jedan metar i okrenuo, ovaj je već dao koš i uveliko piči nazad. Druga situacija, postignem koš, prebacim opet na Ibaku, on i Farid oko linije slobodnih bacanja okrenuti ka košu Denvera. Dok je Ibaka krenuo par koraka unazad, o anda se sekundu ipo okretao oko sebe kod centra, Farid pod košem lagano prima loptu i nebranjen ga daje. A tek inercija, ako brzo potrčim i treba da se brzo vratim unazad, čak i jednom Vestbruku treba 2-3 sekunde da se zaustavi i još toliko da se pokrene nazad. Naravno, karikiram malo, ali kao da upravljam samim sebom sa 120 kila i apsolutnim nesportskim životom, a ne NBA zvezdama.
Ne znam da li je to do gejmpeda, već se plašim da ću polomiti levu pečurku, ali je dosta loše rešeno. I ko mi kaže da je lakše upravljati pravac gejmpadom, taj mora da je lud. Na tastaturi pritisneš desno ili levo i igrač krene pravolinijski. Ovde na pečurkici pomeriš je pola milimetra, pa još dok se kamera pomera, igrač počne da cupka levo desno, s noge, na nogu i gubi vreme, dok uhvatim pravac za vraćanje u odbranu, igrač kojeg treba da čuvam je daleko ko zna gde. Ma šta dobro uradim u MY CAREER, u dve-tri odbrane unjamke (šatrovački) sa "DEFENSIVE BREAKDOWN" pokušavajući da nateram prokletu pečurku u pravac kojim hoću da krenem sa igračem, a još dok se on nakani da krene bez cupkanja s noge na nogu...
Jednostavno, na tastaturi je DALEKO LAKŠE upravljati kretanjem igrača kojeg vodiš i u to ne može niko da me ubedi.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2015, 20:09   #222
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

nasty treba ti prakse dosta sa gejmpadom,a ovo za inerciju se slazem,katastrofa je
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2015, 20:17   #223
milan.t65
Član
 
Član od: 31.3.2012.
Poruke: 429
Zahvalnice: 158
Zahvaljeno 46 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ti si onda malo igrao 2k15 posto je ovde gameplay poprilicno bolji i sve ostalo je bolje sem tih problema sa nvidiom i nekih sitnijih bagova.
Jako malo sam igrao 2K15 bas zbog gameplayea. Ovde jeste tecnija igra, ali ne mogu da verujem da igra ima potpuno iste bagove kao 2K15. Uz to, jako mi lose radi, jedino kada skresem sve detalje i samo rezoluciju ostavim na Full HD i VSync na On, mogu da igram normalno.
milan.t65 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2015, 21:08   #224
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Ima ona iste bagove kao i 2k14 pa mozda i 2k13. Ne moz da zapamti audio prezentaciju nekad pa onda controll settings nekad, coach settings. Jbg copy-paste iz godine u godinu.

Nasty tako ti je to sa gamepadom. Malo pomeris i to je walk, gurnes do kraja i trcis. Moras da drzis distancu da te ne pretrci protivnik.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2015, 21:10   #225
Stella Rossa
Član
 
Član od: 2.8.2010.
Lokacija: Nederland
Poruke: 475
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 62 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kako vam grafika izgleda ? Ima li nekih bitnijih poboljsanja od prethodne godine ?
Stella Rossa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2015, 22:58   #226
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Nasty tako ti je to sa gamepadom. Malo pomeris i to je walk, gurnes do kraja i trcis. Moras da drzis distancu da te ne pretrci protivnik.
Ne, znaš na šta sam mislio - na tastaturi, naprimer, igram FULL COURT PRESS (kamera klasična, BROADCAST) i CPU tim izvodi loptu pod svojim košem. Tada vodim igrača koji pokriva onog koji izbacuje loptu ispod koša i kad to uradi, nastavim da ga čuvam. Dok se vraćam u odbranu (ako idem sa leva na desno) pritisnem desnu strelicu i igrač normalno šiba nazad. Sa gejmpadom se to izvodi apsolutno jedino kad je pečurkica perfektno tačno pod uglom os 90 stepeni, Ako je pod uglom od 85 ili 95, što je pola milimetra razmaka, igrač trči u aut, ako pokušam da ga ispravim kreće animacija prelaska s noge na nogu i usporava trčanje. Naravno, nikada ne pomerim pola milimetra, nego malo više i on opet trči u aut, pa nova ispravka, pa nova animacija i za to vreme igrač kojeg bi trebao da pratim je uveliko dao koš i vraća se nazad, dok ja na polovini terena pokušavam da nateram mog da ide u pravoj liniji. Ajd i tu nije toliki problem, ali u odbrani me izluđuje kad, umasto da budem zalepljen kao flaster za igrača kojeg čuvam, pritisak na brzo trčanje i nišanjenje pečurkicom kod igrača kojeg vodim izaziva fino igranje šumadijskog moravca daleko od mesta gde bih trebao da budem. Pa još kao da upravljam Krazom, a ne vrhunskim atletom...
I opet karikiram, ne dešava se stalno, ali dovoljno često da me ponekad strašno iznervira. Na tastaturi ovakvi problemi ne postoje. Nemoguće je.

Rešenje za one sa Nvidia karticama kojima igra slabo radi...

NBA 2K16 LAG FIXED FINAL!
STEP1) GO TO YOUR NVIDIA CONTROL PANEL AND CLICK THE MANAGE 3D SETTINGS OPTIONS. FROM HERE CLICK TO ADD AND SELECT THE 2K EXE FILE FROM YOUR PROGRAM FILES
STEP2) CHANGE THE FOLLOWING VALUES (BOLD)

STEP3) GO TO RUN AND TYPE THE FOLLOWING


STEP4) GO TO THE 2K FOLDER (SEE STEP3) AND FIND videosettings.cfg AND CHANGE THE FOLLOWING VALUE SUPERSAMPLE=0


FROM HERE SAVE THE FILE AND ENJOY IT

Poslednja ispravka: NastyB (29.9.2015 u 23:25)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Djordje Turjacanin (4.10.2015), SHMEKER (30.9.2015), Vlada11 (30.9.2015)
Stara 29.9.2015, 23:17   #227
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Navike su ti to. I ja sam mislio da nema sanse gamepadom ali sad da i da mi plate ne bi mogao sa tastaturom. Vremenom se naviknes i ne razmisljas o tome. Mozda i izbace pec kojim ce ubaciti podrsku za tastaturu ali koliko su lenji i lazu ja iskreno ne verujem.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
JAZO (30.9.2015)
Stara 30.9.2015, 1:09   #228
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Nema šanse da izbace mapiranje tastera za tastaturu. Iako je za razvojni tim to par sati posla, ove godine im je PC verzija zadnja rupa na svirali.
Ja sam rešio da se mačujem sa gejmpadom, pa šta bude, a kome je tastatura neophodna našao sam i ovo:

http://www.headsoft.com.au/index.php?category=vjoy

Na nekom kineskom sajtu piše da ovo funkcioniše u igri, samo moraš da popamtiš koji taster na tastaturi predstavlja koju komandu na virtuelnom gejmpadu i da podesiš u igri. Naprimer, D je taster 1 na gejmpadu u programu. Kad uđeš u igru i taster za šut je 1, ti pritisneš D. I tako dalje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2015, 9:39   #229
rick_fox
Član
 
Član od: 12.6.2011.
Lokacija: Loznica
Poruke: 363
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 58 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rick_fox Slanje poruke preko Skypea korisniku rick_fox
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nema šanse da izbace mapiranje tastera za tastaturu. Iako je za razvojni tim to par sati posla, ove godine im je PC verzija zadnja rupa na svirali.
Ja sam rešio da se mačujem sa gejmpadom, pa šta bude, a kome je tastatura neophodna našao sam i ovo:

http://www.headsoft.com.au/index.php?category=vjoy

Na nekom kineskom sajtu piše da ovo funkcioniše u igri, samo moraš da popamtiš koji taster na tastaturi predstavlja koju komandu na virtuelnom gejmpadu i da podesiš u igri. Naprimer, D je taster 1 na gejmpadu u programu. Kad uđeš u igru i taster za šut je 1, ti pritisneš D. I tako dalje...
Jesi li probao ovo??? Ja i ne igram vidse 2K16 dok ne vidim da li ce izaci neki fix za tastaturu.
rick_fox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2015, 10:08   #230
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

nema šanse da igram PC igru koja ne podržava tastaturu, tu svaka priča završava.

a i nema šanse da bih se odrekao onih fantastičnih modova za 2k14 i 2k13, UBR i URB.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2015, 10:31   #231
Nikoolar
Član
 
Član od: 17.2.2009.
Lokacija: Lebane
Poruke: 200
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kupio novi gamepad, sve ok, ali jedini problem koji imam je da mi se ne vide ikone za pas kad pritisnem RF2 (uvek namestam na tom tasteru) izbaci mi samo ispod igraca njihova imena. Kako da resim ovo?
Nikoolar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2015, 12:06   #232
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kako smesan bag, igram my career protiv pelicansa i sad Anthony Davis ne igra a ja sparsima i posto ovaj ne igra mora neka cutscena ali umesto njega Djinobili a Dejvisov glas. Komedija.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2015, 16:10   #233
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Svuda face onog kineza Venga. Prvo saigrac pa trener pa chirlider pa i u publici ga ima svuda

Ali my story je uzass. Jedan lepo rece na steamu, da je belac napravio ovakav my story i da crnac ima belce za roditelje, odmah bi se frka digla kako su belci rasisti.

Izasla ona mynba2k16 aplikacija i naravno not available for your country ali ajd instaliram je nekako ali onda downloading assets, nikad kraja.

Zamislite da jos nisu popravili VC bug. Moz da simuliras i da zaradjujes koliko oces.

Svake godine kao neka beta u nadi da ce sledece biti bolje ali na zalost sve gore. Lepo reko ja da je i 30€ za ovo mnogo.

A jos kad igras ja imam osecaj da se samo sudaram sa saigracima, se*em im se na collision sistem. Krenem u kontru, ovaj moj presece mi put i zabaguju se obojica u mestu na sekundu, dve.

Jos jedno zapazanje, igraci koje igra generise uzasno izgledaju i vecina ima headband. I nekako mi se cini da je zarada vc smanjena. Lopurde teske ovi iz 2k. Ovo ne treba vise kupovati.

I servere nisam pomenuo, lag pri sutu, lag tokom igranja online utkamice, zar je iko mislio da ce oni to nekad popraviti.

Poslednja ispravka: Sakiboj (2.10.2015 u 18:08)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 0:34   #234
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Lopurde teske ovi iz 2k. Ovo ne treba vise kupovati.
Da sam znao da neće biti podrške za mapiranje tastature ni ja je ne bi kupio ni u ludilu. I to mi je ubedljivo najveća i potpuno frustrirajuća stavka. I jedno pitanje za one što igraju sa gejmpadom - jeste li ikada igrali ovo sa tastaturom?? Prvo, deset puta je lakše, apsolutno sve može da se izvede mnogo lakše nego gejmpadom, a i mnogo je teže polomiti tastaturu nego proklete pečurkice.
Kad sam počeo da igram sa gejmpedom mislio sam da će mi najveći problem biti da se naviknem na tastere i pogodim njihov pravilan raspored u određenim situacijama (kad skočiti, dodati, šutnuti, itd...). Ali ne, na to sam se brzo navikao, već mi je apsoluno največi problem da poteram igrača da ide pravolinijski. Tako nešto je apsolutno nemoguće. Naprimer - promašio sam koš i treba da se vratim brzo nazad. Kako se kamera pomera, tako se i pravac kretanja igrača pomera. Pokušam li da ispravim kretnju, pomerim pečurkicu pola milimetra u neku stranu - eto animacija poskakivanja sa noge na nogu, menjanja smerova u zavisnosti od kamere i ponovnog poskakivanja sa noge na nogu, pa onda lutanja dok se ne smisli gde da krene, a za to vreme igrač kojeg bi trebao da čuvam uveliko dao koš, vraća se nazad i na pola terena prolazi pored mog igrača koji igra pipirevku. Ponekad mi se desi da ostanem van ekrana, ja i dalje držim pečurkicu desno, a kad konačno ugledam svog igrača on zaskače publiku samo tako. A samo sam držao pečurkicu desno.
Ili u MY CAREER (drugačija, takozvana "2K kamera") čuvam sa svojim centrom Mozgova koji se uvukao u levi ćošak, baca loptu na vrhu reketa samom Džejmsu i vidim da ima slobodan put do koša. Pomeram pečurkicu desno kako bi mu se isprečio na putu i usput gledam gde će Džejms da krene, ali kako se kamera pomera tako je moj igrač počeo da skreće u aut dok se nije spopleo o kamermana, a meni pečurkica i dalje nepomična desno.
Bre, na tastaturi u toj situaciji bih pritisnuo strelicu desno i igrač bi išao tamo gde hoću ma kako se kamera pomerala. Vraćaš se u odbranu s leva na desno? Pritisak na desnu strelicu i glava te ne boli, ma kako se kamera mrdala, nigde potrebe za pipkanjem, nišanjenjem ili bilo kakvim "podešavanjem u hodu"! Vežba?? Ko je toliko uvežban da tačno zna kada da pomeri pečurkicu 0,2 mililimetra da bi igrač išao pravolinijski?? Ili vam ne smeta ako vijuga. Čak mi je i desna pečurkica apsolutno beskorisna. Video sam da se dribling "lomljenje članaka" izvodi pomeranjem desne pečurke levo-desno. Ali pogoditi tačno levo i desno je neizvodljivo. Pogrešim li pola milimetra, igrač obično izvodi loš šut. Okretanje od 360 stepeni se izvodi povlačenjem pečurke na dole i kružnim pomeranjem u nekom pravcu. Da, ali samo ako ubodeš dole tačno u milimetar - pogrešiš li za pola milimetra, sledi, naravno, pogrešan šut. Čak i besmisleno jednostavna stvar kao što je izbor odbrane i napada "u hodu" je pravo mučenje. Izađe onaj "meni" i stoji da se "Half Court Press" odbrana bira povlačenjem desne pečurke na gore. Ha, tek iz desetog puta se ubode. Na tastaturi ništa jednostavnije od toga, pritiskao sam Q izađe onaj meni, hoću akciju pd 1 i pritisnem keca, kraj priče. Nigde nabadanja na sve strane dok se pečurkica nađe u ekstremno tačnom položaju.
I druga stvar koja mi užasno nervira, ali mislim da je to, opet, do gejmpada - počeo sam malo MY LEAGUE sa Oklahomom i izuzimajući Vestbruka i Duranta, svi ostali igrači su, kada ih vodim, okretni kao troklrilni ormari. Svaka odbrana je kao da igraju četvorica protiv petorice, jer onaj kojeg ja vodim svi pretrčavaju kao od šale. Bukvalno treba između jedne i dve sekunde da se bilo koji igrač pokrene. Imao sam situaciju protiv Šarlota da Džeferson na polovini terena izvodi aut. Stojim sa Kanterom na tri metra od njega, znam da će da ide pod reket, pritiskam brzo trčanje i povlačim prokleti pečurku ka tamo, ali dok Džeferson piči punim trkom, Kanter ide dva-tri koraka, unazad, pa onda zastoj dok se okrene oko svoje ose, pa dok uhvati trk poskakujući sa noge na nogu, potrefi pravac i dok dođoh do reketa za to vreme Džeferson dao koš, proslavio sa saigračima i postavio se u odbranu.
Nekako sam se navikao da se snalazim u MY CAREER, ali mi je sve ostalo, čak i na PRO modu neigrivo samo zato što nema šanse da uhvatim pravac kretanja. Već bih odustao da gejmplej nije tako prokleto dobar. Težak, realan, zaista sjajan, ali kad igraš kao operisan od orjentacije jednostavno je mučenje. Još se ne predajem, igraću u nadi da će biti neki pač za tastaturu ili da se vratim na Win7 i isprobam sve one programe koji ne rade na Win10. A prvenstveno OVO ... radi na sedmici za ostale nisu probali, kod mene ne radi, naravno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 1:40   #235
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Promenili su menjanje taktike u hodu na desnu pecurku u 2k16. U 2k15 to je bilo lagano i prosto i radilo se preko dpad-a. Sada su utripovali da je lakse ali jbg jednostavno nije.

Ako ti je u controller settings namesteno na camera relative onda ce ti potezi zavisti od kamere.

Posto sam igrao dosta na 2k kameri myc a myL i ostale modove igram na nekoj sa strane, ja navikao na poteze koji se izvode iz 2k pogleda i ja umesto camera relative koristim absolute.

Meni se nekako igraci i saigraci samo sudaraju, par puta moj igrac zapeo u publici iza stolica i nema sanse da se vratim ili da promenim na drugog. Ima tu jos pun djavo bagova, pokusavam da ne obracam paznju.

Ne znam Nasty dal si presao prvu sezonu ali bas je crap. Ja sam mislio da ce tu biti nekog izbora a ono zavrsi se filmic i jednostavno pocinje neki light my career mod. Oni off dani vrede onom ko igra my team zbog gold kartica koje daje posle treceg susreta a inace je debilno. U sustini njesra je. Spajk Li us*o stvar.

I sad vidim ima i da se kupi MJ izdanje igre za 27€. Brzo im se srozava cena.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sakiboj na korisnoj poruci:
JAZO (3.10.2015)
Stara 3.10.2015, 8:49   #236
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Promenili su menjanje taktike u hodu na desnu pecurku u 2k16. U 2k15 to je bilo lagano i prosto i radilo se preko dpad-a. Sada su utripovali da je lakse ali jbg jednostavno nije.
Nisam ranije igrao sa gejmpadom, pa ne znam da li je lakše. Ni ovako mi nije problem, osim što tek svaki 5-6 put ubodem pečurkicu tačno u ugao od 90 stepeni, jer ako i za pola milimetra promašim, ne reaguje.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ako ti je u controller settings namesteno na camera relative onda ce ti potezi zavisti od kamere.
Posto sam igrao dosta na 2k kameri myc a myL i ostale modove igram na nekoj sa strane, ja navikao na poteze koji se izvode iz 2k pogleda i ja umesto camera relative koristim absolute.
Da ponovim, nikad nisam igrao ranije sa gejmpadom, pa mi je ovo "camera relative" sasvim novo. Namestio sam na "absolute" i, što bi rek`o Đura u Nadrealistima "Joj, razlike...drastićne!". Samo sam stigao da probam par minuta i bilo mi je dovoljno da se upitam da li su oni u Visual Concepts normalni, koji kreten može da uživa u "camera relative"? Potpuno neupraljivo! Konačno uspevam da "uhvatim pravac" i da mi igrač ne igra pipirevku dok ide sa jedne na drugu stranu terena. I da igrača kojeg treba da čuvam pratim kako treba, a ne da kružim kao pijan dok ne ubodem gde je on.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Meni se nekako igraci i saigraci samo sudaraju, par puta moj igrac zapeo u publici iza stolica i nema sanse da se vratim ili da promenim na drugog. Ima tu jos pun djavo bagova, pokusavam da ne obracam paznju.
Baš kao što sam za 2K15 morao da "obrišem u glavi" sistem 2K14 igranja, kako bi se prilagodio novom, isto to mora da se uradi i ovde. Neke fore i cake koje su "prolazile" u 2K15 ovde ne pale, baš mora da se igra strpljivo i da se osmatraju kretanja saigrača. Samo malo, ali baš malo sam "ušao u štos" sa sistemom igre i veoma mi se sviđa. Gejmplej je zaista sjajan, baš kao i u pravoj, basketaška košarka ne prolazi. Za to je "Blacktop" ili kako se već zove ono basketašenje u igri...

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Ne znam Nasty dal si presao prvu sezonu ali bas je crap. Ja sam mislio da ce tu biti nekog izbora a ono zavrsi se filmic i jednostavno pocinje neki light my career mod. Oni off dani vrede onom ko igra my team zbog gold kartica koje daje posle treceg susreta a inace je debilno. U sustini njesra je. Spajk Li us*o stvar.
Ni meni se nije naročiteo svidelo, doduše nisam mnogo ni očekivao, pa mi nije ni zasmetalo, ali bar su probali nešto novo i teško da će isto ponoviti. Ipak je ovo sportska igra, a ne RPG, ni u Fifa ni u PES karijera modu nemaš ništa ni blizu raznoliko kao u NBA 2K.

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
I sad vidim ima i da se kupi MJ izdanje igre za 27€. Brzo im se srozava cena.
Naravno kad su PC verziju skroz zahebali. Pun Steam kuknjave na tastaturu, šalju besne tviter poruke Roniju i ostalima iz 2K, opet su zeznuli one sa Nvidia karticama koji su morali da se dovijaju da bi normalno igrali igru...
Čak sam i ja rešio da ne preorderujem 2K17. Čak možda ni da je kupim, sve zavisi kako će (da li će) "ispeglati" ovu PC verziju.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 11:00   #237
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Kazu da i ljudi sa amd kartama imaju nekih grafickih problema.

Ja svake godine kazem da necu da kupim sledecu al uvek popustim. Ali ko zna, kad vide koliko muke oko pc verzije a pun djavo bagova i chitera mozda i dignu ruke od pc verzije.

Evo vidim nesto steam skinuo od 88mb.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 16:33   #238
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Meni ništa nije downloadovano. Ili ja nisam video.
Gde god sam čitao na forumima u vezi stuttering-a, svi do jednog su imali Nvidia kartice. Imam i ja blagi stuttering u onim međuanimacijama, ali to mi ne smeta ni najmanje.
Ja definitivno neću preorderovati 2K17, ali ću je, najverovatnije kupiti kad budu sredili sve bagove, a dotle "narodnjak". I ne mislim da će odustati od PC verzije, jer 2K16 je najčistiji mogući port jer, kao što znaš, konzole rade na x86/64 arhitetkturi, te je portovanje sada, maltene, dečja igra. Siguran sam da im ne treba više od dva dana posla za portovanje na PC (niko i ne testira radi li to kako treba), utope jedno 300-400 hiljada komada u proseku po 40$ i eto za dva dana šljake njima preko milion dolara. A ove godine se videlo koliko im je stalo do PC tržišta jer se nisu potrudili ni mapiranje tastature da ubace. A siguran sam da je to posao koji bi jedan jedini programer mogao da uradi za nekoliko sati. Ali ni to ih nije zanimalo. Pravo razočarenje odnosom posle 2K15...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 16:44   #239
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k16

Bilo je nesto od 88-90mb, navodno nekima popravilo lag ali uglavnom kazu da su promenili one adrese za cheat engine tabele a ovi vec napravili nove
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2015, 23:15   #240
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k16

Koliko znači ovo ABSOLUTE umesto CAMERA RELATIVE ne mogu da opišem. Još uvek ispadam u kretnjama, ali daleko manje nego ranije. Ali kada "proradi adrenalin" vrlo često pomešam dugmiće. Zaletim se na ulaz, slobodna putanja za zakucavanje/polaganje, ali pritisnem taster za dodavanje i umesto zakucavanja lopta se vrati nekom saigraču. Ili pokrenem piken rol, i kad mi se centar/krilni izvuče sam umesto jakog i brzog dodavanja pritisnem lob dodavanje i sve izgubljeno.
Počeo sam MY LEAGUE sa Vašingtonom i konačno sam odigrao dve cele utakmice. Sve se više oduševljavam gejmplejom. Konačno igra iz posta ima nekog smisla i svrhe, jer je u 2K15 bila nemoguća i beskorisna. Igrači se toliko dobro kreću da ponekad ne znam koji napad pre da izvedem. Mada i u tom silnom kretanju dođe do sudaranja, ali ako ukapiraš kako ko i gde ide, sve je mnogo, mnogo bolje. Mada je "trade logic" malo zeznut, ali se to dalo ispraviti slajderima.
Eh, da ima mapiranja tastature gde bi mi bio kraj...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com